Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Cytuj:
Jedyny haczyk to weksel przy zatrudnieniu, że musisz pracowac tam minimum 2 lata. nie dotrzymaasz warunków tego to kara jakaś tam :]]. Ale szczerze mówiąc to se możesz tym za przeproszeniem du... wytrzeć. Nie ma to żadnej podstawy prawnej(staruszek sprawdzał) To jest tylko żebyś sie przestraszył i pracował jak najdłużej...

No to pięknie. Na jaką sumę jest ten papier, i skąd ta pewność że nie ma żadnej mocy prawnej :?:
Na jaką sumę to nie wiem... Starszy sprawdzał u zaprzyjażnionego prawnika... Tylko jeśli miałbys sie zwalniać wcześniej to pierw odbierz wypłate i możesz mu powiedzieć adios :] Ale myśle, że ci sie powinno spodobać w tej firmie :] Pozdrawiam

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 19 gru 2007, 18:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Co do owocow lub warzyw to potwierdze. Jakie tydzien temu widzialem od nich dwa sklady jak staly w kolejce do roz/zaladunku u "Burego" ktory specjalizuje sie w przewozach wlasnie owocow i warzyw.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 20 gru 2007, 20:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 mar 2007, 19:27
Posty: 274
Samochód: Rav
Lokalizacja: Sieradz/ Zadzim

Cytuj:
Dowiedziałem się od staruszka, że Szef chciał zmienić silniki na 460 ale było za pużno i qpa ... :] No cóz trudno sie mówi .... Taa wożą mandarynki dla tego nie musze kupowac xDDDDD ;]]
Pozdro for all
Czyli jest nadzieja ze następna partia będzie z mocniejszymi silnikami

_________________
Polska Mieszkam w Polsce


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 0:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Raczej w to wątpie... Ale nadzieja jakaś jest :].
Pozdrawiam

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 2:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Rozmawiałem tak jak inni użytkownicy forum i inne sugestie , co do marek maszyn to najwięcej dafów 95 i 105(najubozsze) oraz Iveco Stralis.Jedni narzekaja inni chwala.Kierowca Stralisa pracujący od ponad 3 lat opowiadał jak było z Stralisami w tej firmie , szef wziął na testowanie prawie najmocniejszą wersię Iveco i w najleszym wyposarzeniu na tesy na A4(Polska) , a zakupił jak się wyraził(kierowca) najgorsze i karze kierowcom jezdzić na przeżutach po miesiąc czasu E-FR-E.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 13:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Zgadza się... Iveco w tej fiirmie jest najgorszą marką... Nie ma nawet lodówki... Chociaż niektórzy sobie chwalą Iveco (Kangurka) ;P Dafy mnie tam sie podobają... Był jeden egzemplarz Dafa który był wyposażony w mikrofale i jeden 95XF SSC piękny to był Dafik niestety Pierwszy Kurs mojego staruszka tym Dafem zakończył sie wypadkiem ;/ Naszczęscie nie z jego winy ...

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 16:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

LaCo, możesz napisać jak wygląda wyposażenie tych Dafów :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 16:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Powiem Ci te Dafy to wersja podstawowa. Powiedz mi o jakie wyposażenie Ci chodzi... :?:

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 20:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Cytuj:
Powiedz mi o jakie wyposażenie Ci chodzi...
Czy jest klima ( postojowa też), lodówka :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 0:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Tiaaa... To wszystko jest :]

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2007, 11:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 mar 2007, 19:27
Posty: 274
Samochód: Rav
Lokalizacja: Sieradz/ Zadzim

Ale agrregat tej klimy postojowej to chbya jest schowany za kabinami bo ja jeszze nie widzialem zadnego auta z tej firmy co by mial na dachu

_________________
Polska Mieszkam w Polsce


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2007, 14:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Dokładnie :wink:
Pozdrawiam i Życze Wesołych i Spokojnych Świąt :wink:

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Post Wysłano: 17 sty 2008, 16:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 mar 2007, 19:27
Posty: 274
Samochód: Rav
Lokalizacja: Sieradz/ Zadzim

Wczoraj w Sieradzu koło mojej szkoły zaparkował jeden z DAF-ów XF 105 z naczepą KOGEL. Akurat kierowca przy nim coś robił. Podszedłem pogadałem i ogólnie chwalił sobie firmie (jeździ już dwa lata).
Bardzo podobał mi się ten zestaw. Wyglądał lepiej niż na zdjęciach.

_________________
Polska Mieszkam w Polsce


Post Wysłano: 15 mar 2008, 15:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Chłopaki a można stać zestawem pod domem czy trzeba zostawiać "klamota" na bazie w Zduńskiej Woli? :mrgreen:


Post Wysłano: 15 mar 2008, 16:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Kierowca z mojej miejscowości kiedyś przyjeżdżał pod dom- to jest od firmy jakieś 25 km. Teraz chyba się to skończyło- autka nie widać.


Niedawno byłem w tej firmie pytać o pracę, złożyłem papiery- kazali czekać (łatwo powiedzieć). W rozmowie z człowiekiem z tej firmy dowiedziałem się, że na razie przyjęcia stanęły w miejscu (jeden z kierowców też to potwierdził). Podobno mają więcej chętnych kierowców niż aut na chwile obecną (auta ciągle przychodzą... ale chyba nie w takiej ilości jak chcieli w firmie).

Może LaCo coś więcej powie, w końcu jego tata u nich jeździ.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2007, 15:21
Posty: 36
Lokalizacja: Bełchatów

Mają ogłoszenia nieraz w gazecie praca z województwa łódzkiego oderta z tego co pamiętam to chyba płaci od kółka 1200 zł za Hiszpanie zwraca za dojazdy i nieraz jakaś premia wpada gościu całkiem sympatyczny ...

_________________
...:::>>>>Jest jedna rzecz dla której warto żyć CIĘŻARÓWKI i nie zmienia się nic:)...:::<<<<


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 20 mar 2008, 0:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Jedyny haczyk to weksel przy zatrudnieniu, że musisz pracowac tam minimum 2 lata. nie dotrzymaasz warunków tego to kara jakaś tam :]]. Ale szczerze mówiąc to se możesz tym za przeproszeniem du... wytrzeć. Nie ma to żadnej podstawy prawnej(staruszek sprawdzał) To jest tylko żebyś sie przestraszył i pracował jak najdłużej...
Pozdrawiam ;]]
Weksel to bardzo groźna broń! Wiele zależy od umowy wekslowej.Ale to temat bardzo skomplikowany.Na dodatek nie przedawnia się.Ale nie chce tu straszyć.Proponuję poczytać o tym głębiej.

_________________
ego


Post Wysłano: 08 cze 2008, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lip 2007, 11:45
Posty: 53
Lokalizacja: Łódź / Stróża

Cytuj:
Wszystkie te Ciągniki są czarne tak jak i naczepy _ Tak jakby znak rozpoznawczy tej firmy :]
Czy naprawde wszystkie?? :wink: :/ :/ Na jednym ze zdjęć widać białego DAFika XF95 SC. :mrgreen: :mrgreen: :/ :/


Post Wysłano: 09 cze 2008, 9:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Czy naprawde wszystkie?? :wink: :/ :/ Na jednym ze zdjęć widać białego DAFika XF95 SC. :mrgreen: :mrgreen: :/ :/
Wyjątki się zdarzają.. :mrgreen:
Cytuj:
Czy jest klima ( postojowa też), lodówka :?:
Hm, co do lodówki nie będę się sprzeczał ale.. co do klimy postojowej..wydaję mi się, że klimatyzację postojową to mają wtedy, kiedy odpalą silnik i załączą klimę :D Spotkałem nie raz auto od nich na parkingu w Hiszpanii i..żaden z nich nie miał nic chowanego za kabiną poza bańką z wodą!Oczywiście na dachu również nic nie było..Kierowcy pojazdów chłodzili się stając w zacienionym miejscu. Tak więc śmiało twierdzę, że klimy postojowej to one nie mają! Kolega niedoinformowany albo nie zrozumiał pojęcia "klima postojowa" :) Pozdrawiam..


Post Wysłano: 15 cze 2008, 0:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Spotkałem nie raz auto od nich na parkingu w Hiszpanii i..żaden z nich nie miał nic chowanego za kabiną poza bańką z wodą!Oczywiście na dachu również nic nie było..Kierowcy pojazdów chłodzili się stając w zacienionym miejscu. Tak więc śmiało twierdzę, że klimy postojowej to one nie mają! Kolega niedoinformowany albo nie zrozumiał pojęcia "klima postojowa"
Może stałeś z chłopakami, którzy jeżdzą Dafami 95 Xf-ami. One klimy postojowej nie posiadają, ale 105 posiadają na bank. I mogę się nawet z Tobą założyc :]

A oto dowód :
Obrazek

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: