Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lut 2010, 8:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2009, 17:34
Posty: 60
GG: 0
Lokalizacja: LB

Klima klimą, ale pod czarną "szmatą" w upalny dzień musi być niezła sauna...


Post Wysłano: 15 lut 2010, 18:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Witam.
Hymm... Akcja ze zwolnieniami.. Było coś głośno o tym. Ale to chyba nie doszło do skutku. Jest jedno mądre przysłowie. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" Są ludzie co po zwolnieniach wracają do niego... Bo słyszeli, że gdzie indziej lepiej...

Tabor... Marnych Aut Niemieckich jest pare sztuk :) Ale o Actrosach to ja pierwsze słyszę ;)

Normy... Nie wiem nawet jak to tam z tym jest ;) Nie jestem tak na bieżąco :)
Jeśli chodzi o prace to jest tak jak Marcin napisał. Bierzesz naczepę załadowaną już albo jedziesz na załadunek i do Hiszpani. Rozładunek, załadunek w Hiszpani i powrót. Czasami sie zdarza, że rozładowujesz w Niemczech i tam jeszcze bierzesz ładunek.

To co najważniejsze, to że auto jest sprawne... i nikt Cię nie goni. Nie ma żadnych przegięć... jeśli chodzi o czas pracy.

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Post Wysłano: 22 lut 2010, 21:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2010, 11:06
Posty: 7
GG: 10732365

Witam kolego masz racje firma ma rewelacyjną reklamę ale to jedyne co można o niej dobrego powiedzieć. Norma paliwowa z kosmosu nie wyrobisz się to jesteś w plecy jakieś 700 zł. Nie mogłem się doprosić o naprawę deba o wymianę wycieraczek na szybie, płyn do spryskiwaczy to fantazja zimą kupujesz denaturat i mieszasz z wodą lub płyn ale nikt za to nie zwraca. Zgłaszasz kilkanaście razy pod rząd awarie samochodu każą jechać, jedziesz auto pada na amen a Ty płacisz za naprawę bo to twoja wina, wmówią Ci że nic nie zgłaszałeś. O dzień wolny po pauzie np wypadnie Ci komunia w rodzinie czy coś musisz skomleć jakieś kilka tygodni przed faktem. Zapomnij o serwisie bo auta nie sa serwisowane nie mają gwarancji. W firmie jest kilku mechaników którzy nie wiele co wiedzą a naprawa ogranicza się do przedmuchania filtra sprawdzenia oleju i [wycenzurowano] tapicerki smarem. Rzadko który daf pobiera ad-blu zdemontowali magnesy. Podsumowując firma dno nie polecam nikomu szkoda zdrowia. A co do klimatyzacji to fakt jest jak najbardziej ale jeśli działa to jesteś debeściak ,ponadto koła zapasowe są z drutami na wieszku i było by fajnie jak byś w trasę zabierał komplet kluczy do naprawy.
Cytuj:
Klima klimą, ale pod czarną "szmatą" w upalny dzień musi być niezła sauna...
Cytuj:
Klima klimą, ale pod czarną "szmatą" w upalny dzień musi być niezła sauna...
Cytuj:
Klima klimą, ale pod czarną "szmatą" w upalny dzień musi być niezła sauna...


Post Wysłano: 02 mar 2010, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Cóż, myślałem że firma lepsza niż Agromex a tu widzę że prawie to samo.


Czasami zastawiam się czy jest w Polsce normalna firma... ale już mocno w to wątpie. Cóż, tylko uczyć się języka i uciekać... :/


Post Wysłano: 18 mar 2010, 9:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2010, 11:06
Posty: 7
GG: 10732365

Tak jak pisałem kolego nie polecam tej firmy, szkoda zdrowia a jak sie zwalniasz albo idziesz na zwolnienie chrobowe to zapomnij o ostatniej wypłacie niejaki ROBERT RUSEK człowiek ,który wniósł do firmy tylko plemniki (zięć mielczarka) odpowie Ci że " z głodu chyba nie zdechniesz " i musisz uważać na takich ludzi jak Kosmalski Bilu i Leszczu najwieksze przydupasy i kapuśie ,którymi lubi się otaczać mielczarek. Kosmalski jest do tego stopnia dopolizem ze potrafi kupić paliwo za swoją kase po to aby szef go po ramieniu poklepał.


Post Wysłano: 20 mar 2010, 17:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Dzięki kolego, myślałem o pracy u nich ale trafiłem już gdzie indziej. Fajnie że napisałeś jakieś konkretne informacje, bo dziadostwo i złodziejstwo cza omijać z daleka :/

[qoute]Kosmalski jest do tego stopnia dopolizem ze potrafi kupić paliwo za swoją kase po to aby szef go po ramieniu poklepał.[/quote]

I to jest dobry kierowca, taki prace wszędzie znajdzie :D , najlepiej żeby jeszcze jeździł na 2-3 kartach.


Post Wysłano: 25 mar 2010, 9:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2010, 11:06
Posty: 7
GG: 10732365

No niestety jest takim debilem. Bywały akcje ,że kręcisz weekendową pauzę na ostatnim parkingu w Francji przed wjazdem do niemiec na aire de roszfog (to taki umówiony parking przez kierowców) a taki kosmalski potrafi tylko przejechać przez parking i rozgląda się kto przy stoliku z flaszką siedzi i donieść do dyspozytorki. Koleś boi się pauzować na parkingach gdzie zjeżdżają się chłopaki z firmy bo mu wpie***l grozi.
Zakładamy że złapiesz wystrzał opony to jak by to nie było i gdzie by to nie było to jest Twoja wina i Ty za to płacisz. W Niemczech i Francji wzywasz policje i wystawiają Ci kwitek że to z zużycia materiału wtedy jesteś kryty. Kiedyś były akcje że mechanicy na firmie spuszczali paliwo a szło to na konto kierowców, tak że jeszcze raz nie polecam pracy w tej firmie.


Post Wysłano: 25 mar 2010, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Cytuj:
Kiedyś były akcje że mechanicy na firmie spuszczali paliwo a szło to na konto kierowców,
U czerwonych też tak było, ale złapali jednego i potem był spokój. Dochodziło to takich debilizmów że zjeżdżając na bazę razem z portierem mierzyłem paliwo... bo wszystko mogło się zdarzyć.


"samo życie".


Post Wysłano: 05 maja 2010, 13:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2007, 10:38
Posty: 24
GG: 182652
Lokalizacja: Poznań

Mielczarek tak wyśrubował normy, że chłopaki musieli jakiś czas 80 śmigać aby się wyrobić a najlepsze że to po akcji szefa jak powiedział, że za oszczędności płaci :mrgreen: i starzy drajwerzy się na to wzieli :? . Po espani tylko landówki chyba, że się spedytor zgodzi. Często bywam i mówią nawet, że jak chcesz nic nie zapłacić na espani to trzymaj się za czarnym :lol: Ładunki przeważnie 24+. Z firankami i dużymi silnikami jeżdzą tylko podobno przydupasy szefa, kiedyś nawet chciałem z jednym pogadać to nieszło bo ledwo okno otwarł coś burknął że książke czyta i zamkną okno :shock: a innych polaków na parkingu nie było :(


Post Wysłano: 12 cze 2010, 0:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 cze 2009, 3:52
Posty: 17
GG: 0
Samochód: Volvo FH16 550 Glob XL
Lokalizacja: Zgorzelec / Bielawa Górna

Kurde, żałuje że przynajmniej dzisiaj telefonu nie wziąłem :( Na Arece w Jędrzechowicach jak zwykle stało troszkę aut ale tyle samochodów od Mielczarka to w życiu nie widziałem na Orlenie za Realem w Zgorzelcu. Stało tak mniej więcej 20 - 25 aut. Większość to Many TGA XLX z klimą postojową i z firankami, chyba Wieltona :) Nie no stał jeszcze jeden Agrotex i dwa auta z RENO - Transu. Ale byłem w szoku, na tak mały CPN tyle aut - szok.

_________________
VOLVO & DAF 4EVER


Post Wysłano: 12 cze 2010, 0:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

W programie "Sprawa dla reportera" Elżbiety Jaworowicz w odcinku z 10 czerca wystąpił Andrzej Milczarek. Było o mafii paliwowej i jej działalności w okolicach Łodzi. Na stronie TVP można zobaczyć ten reportaż.


Post Wysłano: 17 cze 2010, 14:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

A to dobre, może w następnym programie będzie o Mielczarku :lol: ... też w kontekście paliwowym :lol:


Post Wysłano: 26 wrz 2010, 10:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2010, 11:06
Posty: 7
GG: 10732365

Mielczarek doprowadził firmę do tego stopnia ze nie ma kto mu jeździć dzwoni do byłych kierowców i prosi się żeby wrócili na ta chwile nawet płaci młodym za prawko i kwalifikacje żeby chcieli u niego pracować. Jak do mnie dzwonił mówił że ma 9 aut bez obsady a ładunek musi wyjść jutro z Świecia odpowiedziałem że nie współpracuje z oszustami :)


Post Wysłano: 26 wrz 2010, 13:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2009, 17:18
Posty: 62
GG: 997
Samochód: TIR :)
Lokalizacja: LW

Witam.Na ich stronie w zakładce "kontakt" wyświetla sie mapka i jest zaznaczonych chyba 5miast.I moje pytanie jest takie czy oni tam posiadają oddziały?Interesuje mnie miejscowośc Gdańsk,ponieważ chciałbym się co nie co dowiedziec na temat pracy u nich osobiście bo jeżeli mam jechac do Zduńskiej Woli to dziękuje :U


Post Wysłano: 26 wrz 2010, 16:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Baza jest w Zduńskiej Woli, wątpie zeby mieli oddziały w innych miastach. Te miasta to pewnie element reklamy na ich stronie.

Co do braku rak do pracy, cóż... uczciwie pracowali na taki stan. W promieniu 100 km każdy zna tą firme z kantowania na wypłacie. Teraz może złapać tylko młodych, bez doświadczenia..., i pewnie nie na dłuższy czas :mrgreen:


Post Wysłano: 26 gru 2010, 0:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2009, 20:22
Posty: 27
GG: 683396
Samochód: Mercedes Actros 1843
Lokalizacja: Ryki/Trojanów

Złapałem taki zestaw w Puławach na azotach , czy to nie ich ?

Obrazek


Post Wysłano: 05 paź 2011, 16:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2011, 14:29
Posty: 1
GG: 0
Lokalizacja: TSK/EL

Witam ma ktoś jakieś świeże info na temat tej firmy? coś się zmieniło? Słyszałem że czasami przyjmują tam "świeżaków". Generalnie niebawem powinienem skończyć kurs kw więc rozglądam się za robotą w okolicach Łodzi, nie mam doświadczenia dlatego pytam.

_________________
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Road-life it's my life!


Post Wysłano: 31 paź 2012, 12:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

http://praca.gratka.pl/pracownik/szukaj ... 23321.html szukają kiero, ale jak tam obecnie z warunkami pracy?

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 22 lis 2012, 10:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2012, 15:09
Posty: 22
Samochód: Man tgx 440
Lokalizacja: Wielun

Wie ktoś coś o warunkach pracy?


Post Wysłano: 22 lis 2012, 14:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Sukcesywnie kończy się era Daf`a, Iveca, czy Man`a TGA - "all in black".


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: