Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 cze 2008, 11:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

ewidentnie widac ze zbiornik i wyprowadzenie lini na dach do dklimy. zestawy bardzo ladne i jeszcze ten kolorek :D

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 15 cze 2008, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Taa... ładnie się prezentują z naczepami szczególnie. Bez żadnych wzorków światełek pierdół ;]

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Post Wysłano: 27 lip 2008, 18:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Taa... ładnie się prezentują z naczepami szczególnie. Bez żadnych wzorków światełek pierdół ;]

Jeżeli w najbliższym czasie chcecie się zatrudniac u Mielczarka to zrezygnujcie. Nastał czas na przestój w firmie. Paliwo do góry frachty małe, a do tego euro spada. Mielczarek postanowił udac firme na "urlop". Ma to byc coś w formie protestu aby zwiekszyc ceny frachtów od hiszpani. Przez ten przestój ominie mnie najprawdopodobniej wakayjny wyjazd ze staruszkiem :( no ale cóż. Moim zdaniem to na tym przestoju i tak gorzej wyjdzie anieżeli jest teraz, ponieważ Firmy mające kontrakt z mielczarkiem znajdą sobie inną firme transportową... A mielczarek zostanie bez zleceń i bez pieniędzy. To tyle z mojej strony :) Pozdrawiam

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Post Wysłano: 27 lip 2008, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Na zachodzie okres wakacyjny to czas przestojów. Szefowie różnych firm "zamykają je" i udają się na wczasy aby przeczekać ten zastój. Raczej to nie będzie forma protestu przez FTSH tylko dostosowanie się do zleceniodawców.


Post Wysłano: 28 lip 2008, 10:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Jesli mowa o wekslach i ich stronie prawnej to można zajrzeć do tematu Delty Trans opisałem to tam dośc dokładnie jak pamiętam.

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Post Wysłano: 28 lip 2008, 11:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Chłopaki a można stać zestawem pod domem czy trzeba zostawiać "klamota" na bazie w Zduńskiej Woli? :mrgreen:
Tu trzeba by się pewnie zastanowić, jak wygląda polisa AC. Czy jest ubezpieczone auto pozostawione "pod domem" także , czy tylko w miejscach strzeżonych.Bo dość często ma miejsce ta druga opcja.I to nie jest tylko "widzimisię" właściciela.

_________________
ego


Post Wysłano: 28 lip 2008, 15:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Na zachodzie okres wakacyjny to czas przestojów. Szefowie różnych firm "zamykają je" i udają się na wczasy aby przeczekać ten zastój. Raczej to nie będzie forma protestu przez FTSH tylko dostosowanie się do zleceniodawców.

Yyy... nie wydaje mi się to prawdopodobne ponieważ FTSH jest firmą która ma ponad 100 zestawów. I mogliby sobie poszukac innych zleceniodawców... A ten "protest" Ma potrwac około 30 dni. Bynajmniej tyle staruszek dostał urlopu. Mówie Ci: Paliwo w góre, frachty w dól, euro w dół. To się zaczyna mało opłacalne dla Mielczarka. Chcą wymusic poprostu podwyżke frachtów. W co wątpie żeby się udało. To jest początek końca firmy Mieczarka. Bynajmniej tak mi się wydaje :(

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Post Wysłano: 28 lip 2008, 16:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Na taki "urlop" trzeba mieć zapas gotówki.Najpierw mnożąc ilość pojazdów które nie zarabiają przez ratę leasngową. A drugie, to za ten miesiąc odczuje się dość silną czkawką tą "dziurę" w napływających płatnościach.

_________________
ego


Post Wysłano: 28 lip 2008, 16:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Watpie aby nawet tak duza firma mogła sobie pozwolić na tzw. urlop wzorowany na zachodnich przewoźnikach. Pamietajmy, że tego typu urlop biora co najwyżej firmy które są ukierunkowane na transport towarów na które popyt i podaż zamiera w okresie letnim. A poza tym ich zestawy są raczej uniwersalne więc to coś dziwnego. Wiadome jest, że nie znajdzie się pracy dla takiej ilości zestawów ale mozna zacząć jej szukać. A protest jednej firmy raczej tu nic nie da.

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Post Wysłano: 28 lip 2008, 17:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

z tego co wiem. To razem z nim do takiego protestu przystepuje jego brat i jakies firmy z regionu. Ale nic dokładnie nie wiem...

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Post Wysłano: 05 paź 2008, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 mar 2007, 19:27
Posty: 274
Samochód: Rav
Lokalizacja: Sieradz/ Zadzim

Co w końcu z tym Mielczarkiem? Obiło mi się o uszy, że firma zbankrutowała. Czy to prawda?

_________________
Polska Mieszkam w Polsce


Post Wysłano: 10 sty 2009, 13:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2008, 21:08
Posty: 50
GG: 0
Samochód: Daf 95XF 380 SC

Jak tam wygląda teraz sytuacja? Dalej sielanka czy skończyła się zabawa? Istnieją jeszcze? Co kurs do domu czy turne po UE? LaCo jestes?


Post Wysłano: 11 sty 2009, 23:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Często widzę sporo aut na bazie. Inna sprawa że wielu kierowców narzeka w tej firmie na normy paliwowe :/


Post Wysłano: 24 sty 2009, 1:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Jak tam wygląda teraz sytuacja? Dalej sielanka czy skończyła się zabawa? Istnieją jeszcze? Co kurs do domu czy turne po UE? LaCo jestes?
Jestem... Wszystko chyba się kręci normalnie... Co do tego turne to Ta. Szukają co popadnie oczywiście po stronie zachodniej. Bo jeszce nie słyszałem, żeby na wschód się kierowali ;]

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Post Wysłano: 05 paź 2009, 6:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2009, 16:07
Posty: 24
GG: 7592758
Samochód: renault
Lokalizacja: Kalisz

Cytuj:
Często widzę sporo aut na bazie. Inna sprawa że wielu kierowców narzeka w tej firmie na normy paliwowe :/

Podobnie jak w agromexie :roll:


http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1359117


Post Wysłano: 12 sty 2010, 22:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sty 2009, 18:09
Posty: 60
GG: 0
Samochód: DAF 105 460 SC
Lokalizacja: ZgR

Odświeżam temat ma ktoś jakieś nowe newsy z firmy :?: Ruszyło się coś bo słyszałem że kiszka :?:


Post Wysłano: 16 sty 2010, 19:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Cytuj:
Podobnie jak w agromexie
Nie do końca, bo w Agromexie są auta które wyrabiają normę bez żadnego "ale", ale jest też część która w ogóle z tych norm nie wychodzi (szczególnie "uśmiech paryża")

Praca chyba u nich ruszyła, bo widziałem sporo aut które leciały na zachód (nieraz po kilka naraz).

Co do kolorków w jakich mają auta, nie wiem czy to dobry pomysł na Hiszpanię i Portugalię, chyba że kierowcy mają klimę postojową :wink:

Pozdrawiam.


Post Wysłano: 19 sty 2010, 14:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 sty 2009, 18:09
Posty: 60
GG: 0
Samochód: DAF 105 460 SC
Lokalizacja: ZgR

105 chyba mają klimkę


Post Wysłano: 14 lut 2010, 14:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2006, 21:21
Posty: 111

Panowie, czy mnie oczy nie myliły w ostatniej trasie, czy "Czarny Książę" (jak to żartobliwie jest nazywany przez niektórych kierowców) wziął TGA XLX z klimami postojowymi na dachu i Actrosy L również z klimami na dachu? W tej trasie widziałem kilkakrotnie TGA z Koglem, jednego Stralisa II i Actrosa. Nie jestem pewien czy te Many i Actros to od niego.


Post Wysłano: 14 lut 2010, 15:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Podobno u "księcia" sporo się działo, tylko nie wiem czy to wszystko prawda. Tydzień temu mój tata rozmawiał z kierowcą który się zwolnił od niego. Facet mówił że zobaczył obciążenie za paliwo i poszedł natrzaskać po gebie komuś z biura... później podobno 50 kierowców rzuciło kluczykami (z tego samego powodu- paliwo). Podobno "książe" zawiesił normy na wszystkie auta... choć nie chce mi się to wierzyć (ale możliwe że zwiększył do normalnego poziomu).


Dzwoniłem 2 tygodnie temu do nich, odebrał ktoś z biura kto nie zajmuje się przyjęciami, ale mówił że z tego co się orientuje to przyjęć obecnie nie ma.

Praca podobno jest całkiem ułożona. Jedziesz na Hiszpanie, Portugalię, kółko trwa koło 11-14 dni i robisz pauze w domu. W tym czasie skoczek jedzie na rozładunek. Wynagrodzenie to podstawa plus diety (to są informacje od kierowcy z którym rozmawiał mój tata).


Może LaCo coś dopowie bo pewnie tata tam jeździ :?:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: