Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lis 2007, 0:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2007, 9:20
Posty: 68
Lokalizacja: 43-,61-

Wtam, potrzebuje informacji na temat jak wygląda jazda w firmie Trans Glob w Częstochowie

_________________
...Górale są twardzi jak twarda jest grań, od dziecka wiedzą że, by spojrzeć ze szczytu i świat u stóp mieć...WYSTARCZY TYLKO CHCIEĆ...


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2007, 8:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Tam jest tylko jazda na przerzutach po UE, głównie Francja, Hiszpania, Belgia, Niemcy. Czasem po 3/4 tyg zjeżdżasz do PL zestawem a czasem busem w kilku kierowców. Mają same FH na cyfrowe tacho także tabor nowy. Płacą bodajże 1200brutto + 35Eur dniówki, chyba że się coś zmieniło.

Obrazek

Zresztą pod tym tel. się wszystkiego dowiesz :mrgreen:

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2007, 13:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

W firmie gdzie pracuje mój tata jest gość co u ich jeżdził i opowiadał jak to było 1,5 roku temu. Jezdzili po 5 tyg., 4 dni w domu i dalej jazda. Kasa mocno spóźniona, ale t było 1,5 roku temu, teraz się podobno poprawiło już tak nie ganiają. W taborze dominują volva, ale też jest kilka starych premiumek, chyba, że je wyprzedali.

Ostatnio Trans-glob rozpadł się na mniejsze firmy, bo widziałem identyczne volva z napisem Get-trak Poland zmiast trans-glob Poland, ale nie wiem czy to rozpad, czy nieudolny leasing :?

Moja sąsiadka to matka lub teściowa szefa firmy i pytała się mojego taty czy nie chciałby tam pracowac. Nie skusił się :D


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2007, 23:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 maja 2007, 9:20
Posty: 68
Lokalizacja: 43-,61-

dzięki koledzy za informacje ;)

_________________
...Górale są twardzi jak twarda jest grań, od dziecka wiedzą że, by spojrzeć ze szczytu i świat u stóp mieć...WYSTARCZY TYLKO CHCIEĆ...


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2007, 14:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Teraz montowałem na dniach Toll Collecta w servisie SCANIA w Częstochowie to stały nóweczki opisane Volva FH 440 dla TRANS GLOBu tak , że firma się rozwija i potrzebuje kierowców.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 23:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Cytuj:
Tam jest tylko jazda na przerzutach po UE
Cytuj:
Czasem po 3/4 tyg zjeżdżasz do PL zestawem a czasem busem w kilku kierowców.
Sytuacja sprzed dwóch lat - nie wiem co i jak się zmieniło od tamtego czasu.

Wyjazd na zachód na czas nieokreślony. Jazda x czasu, po czym zjazd zestawem do Polski (żadnych przerzutów). 2 dni w domu, telefon i znowu robota. Znajoma osoba popracowała sobie u nich ok. pół roku i odeszła. Zestawy bez CB-radia - jak kierowca chciał to sam musiał sobie zamontować. Wtedy mieli głównie FH - oprócz tego jak byłem na bazie to stała jedna premiumka oraz jakiś DAF.
Jak z kasą, nie wiem - nie wypada mi o to pytać.

_________________
Czerwone i bure


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 23:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Wyjazd na zachód na czas nieokreślony. Jazda x czasu, po czym zjazd zestawem do Polski (żadnych przerzutów).
Sam sobie zaprzeczasz, a co to niby wg Ciebie jest "wyjazd na zachód na czas nie określony" ? Jest to nic innego jak transport wewnątrz unijny czyli pospolicie mówiąc "przerzuty". A info, które napisałem jest aktualne bo kilka dni przed napisaniem tego dzwoniłem z ciekawości pod ten nr z naczepy :]

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 23:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Ja jako przerzut rozumiem dowożenie kierowcy do zestawu który jest gdzieś na zachodzie.
Nie wiem - nigdzie po za forum nie słyszałem tego określenia, więc mogłem je sobie źle zinterpretować.

_________________
Czerwone i bure


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 23:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Więc już wszystko jasne :) Za chwile usunę kilka postów, żeby nie było tutaj Off Topu.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł: Re: Trans Glob
Post Wysłano: 08 lut 2008, 16:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Wie ktoś dlaczego na niektórych zestawach widnieje napis getRAK, a innych TRANS GLOB? I co ta firma ma wspólnego z trans glob'em z Jaworzna?

Dwie fotografie z ich strony oraz zdjęcie lotnicze z zumi

ObrazekObrazek

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 22 maja 2008, 14:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2008, 16:34
Posty: 5
GG: 0

Jeszcze nie tak dawno na ich bazie w Czwie stalo pelno aut pod plotem
Nowe auta a nie mial kto jezdzic obecnie juz malo aut zostalo mysle ze musialy poprawic sie warunki pracy


Post Wysłano: 22 maja 2008, 15:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Albo sprzedali. Na trasach ich zbytnio nie widać.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 22 maja 2008, 17:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2008, 16:34
Posty: 5
GG: 0

Tez tak moglo byc bo kiedys jak sie siadlo na przystanku to w strone opola co chwila trans glob lecial


Post Wysłano: 30 wrz 2008, 12:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Czy ktoś się orientuje jak tam Trans Glob stoi? W okolicy krazą słuchy, że leasingi zabierają im samochody?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 11 paź 2008, 19:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 paź 2008, 11:21
Posty: 9
GG: 0
Samochód: iveco

TO PRAWDA ZABIERAJĄ IM FH- acze.I przechodzą na many tgxy juz mają kilka widziałem jak stały na placu a po za tym kolegi brat tam jeżdzi i mi mówił :D


Post Wysłano: 28 paź 2008, 11:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Fotki użytkownika Pawcio155:
ObrazekObrazek

Wykonane prawdopodobnie gdzieś w okolicach przejścia granicznego z Ukrainą, niedaleko Przemyśla (stamtąd pochodzi ten użytkownik). Jeszcze nie widziałem żeby auto od nich jeździło solo :]

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 01 lis 2008, 0:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Na Etransport potwierdzają to co ja pisze - upadek firmy, poblokowane karty paliwowe. Ciekawe ile w tym prawdy? Może ktoś już coś wie?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 13 gru 2008, 16:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2008, 22:02
Posty: 118

Cytuj:
Na Etransport potwierdzają to co ja pisze - upadek firmy, poblokowane karty paliwowe. Ciekawe ile w tym prawdy? Może ktoś już coś wie?

chyba upadają znalazłem ciągnik na allegro ich

http://moto.allegro.pl/item504987503_vo ... _deck.html

coś krzywe te volvo albo mi sie wydaje


Post Wysłano: 13 gru 2008, 17:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Wygląda na to, że zabrane przez leasing. Wśród kierowców z Częstochowy chodzi plotka, że nie zamykają Trans-Glob tylko od 1 stycznia zmienia nazwę. Czyżby jakieś przekręty finansowe? Drugie Ricoe?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 13 gru 2008, 18:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

Cytuj:
Wygląda na to, że zabrane przez leasing. Wśród kierowców z Częstochowy chodzi plotka, że nie zamykają Trans-Glob tylko od 1 stycznia zmienia nazwę. Czyżby jakieś przekręty finansowe? Drugie Ricoe?
Z ta roznica ze polskie Rico ani nie zmieniło nazwy ani sie nie odrodziło a wałek finansowy polegal na tym ,ze po prostu nie płacili leasingow a i pewnie ktos na tym jakas kase przekrecil . ;) Raczej uznalbym ta zagrywke ze zmiana nazwy na ucieczke od podatkow jesli juz ale moze na prawde stracili płynnosc finansowa ? Tego nie wie z nas nikt bo nikt tam nie pracuje ;)

A co do Trans Globu to ja mam takie pytanie , moze ktos wie czy Trans Glob w koncowce lat 90tych jak i poczatku 2ki z przodu uzytkował Many F90 ? Płaskie ,w podobnych malowaniach co i Trans Uniwersal Poland ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: