Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: Wekta, Olsztyn
Post Wysłano: 15 lip 2005, 17:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Po prostu musiałem zamieścić tutaj opis tej firmy, bo ich scanki naprawdę robią wrażenie :wink:

WEKTA powstała na przełomie roku 1992/1993 i od razu weszła w specjalistyczny rynek transportu płynnych artykułów spożywczych. Rozpoczeła działalność jednym zestawem z cysterną i samochodem z plandeką. Tego samego roku dokupiono jeszcze dwa zestawy. Na początku firma eksploatowała pojazdy marki Volvo. W 1997 roku nastąpiła zmiana, gdyż zaczęły przeważać Scanie.

Obecnie firma posiada 30 zestawów z cysternami do przewozów artykułów spożywczych. Wśród ciągników siodłowych dominuje Scania. Średnia wieku pojazdu wynosi 3-4 lata. Co roku kupowane są dwa - trzy zestawy i wymieniane są te najstarsze. Na początku kupowano Scanie z silnikami 360 KM. Jednak zleceniodawcy wymuszają taką punktualność przewozów, że niezbędne stało się kupowanie coraz mocniejszych maszyn. Nowe nabytki mają nawet po 530 KM. Samochody jeżdżą od Portugali po daleką Rosję, od Skandynawi po Bałkany. Ciągniki sprzężone są z cysternami firm Hobur, Magyar oraz innych firm. W 2004 roku zakupione zostały dwa nowe ciągniki siodłowe współfinansowane z Funduszu Dotacji Inwestycyjnych PHARE.

Od początku swojej działalności cenimy stabilność współpracy ze stałymi klientami. Pozyskujemy ciągle nowych klientów w miarę wzrostu eksploatowanego taboru. W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta. Jesteśmy w trakcie wdrażania systemu jakości ISO 9001:2000 oraz HACCP, aby jeszcze wyraźniej Nasi obecni i potencjalni klienci byli usatysfakcjonowani. Naszym celem jest świadczyć usługi na poziomie wyższym niż klient oczekuje!

Źródło: http://www.wekta.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 15 lip 2005, 17:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2005, 0:53
Posty: 111
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki

co jak co ale bardzo ładny tabor
Cytuj:
Sorry, że dałem aż tyle fotek, ale nie mogłem się powstrzymać
Dlaczego nie. Jak fajne foty to nie można żałować

_________________
Witam po latach przerwy! ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 15 lip 2005, 18:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2005, 18:22
Posty: 304
Lokalizacja: się biorą dzieci??

Tabor tej firmy bardzo ładnie się prezentuje i beczki mają takie jak mi się najbardziej podobają. :) :wink:

_________________
4 8 15 16 23 42 EXECUTE


Tytuł:
Post Wysłano: 15 lip 2005, 19:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2005, 0:53
Posty: 111
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki

Cytuj:
Tabor tej firmy bardzo ładnie się prezentuje i beczki mają takie jak mi się najbardziej podobają.
No nie zaprzecze lecz utrzymac je w czystości to mały kłopot bo chrom sie szybko brudzi :cry:

_________________
Witam po latach przerwy! ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 15 lip 2005, 22:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2005, 20:04
Posty: 67
Lokalizacja: Łódź

Ostatnio pomalowali Scanie R w jakieś tam motywy... 8) Widziałem przelotem w Transporcie Polskim 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 15 lip 2005, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Ostatnio pomalowali Scanie R w jakieś tam motywy... Widziałem przelotem w Transporcie Polskim
Wekta zamontowła na tej R-ce (wersja 470) cztery dodatkowe reflektory dalekosiężne na dachu oraz dwie fanfary i pomalowała ją gustownie w motywy gwiezdne (po prawej stronie ciągnika gwiazdy tworzą kształt scaniowskiego gryfa, a po lewej przedstawiony jest wybuch supernowej). Autorem tego dzieła jest Wiesław Ścisłek - człowiek, który stworzył również malunki na "marmurowym" Actrosie K. Polaka. Ciągnik został sprzęgnięty z chromowaną cysterną Hobur, która też ma z tyłu podobny wzór. Według mnie efekt jest świetny i cały zestaw prezentuje się naprawdę kosmicznie :wink:...


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sie 2005, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2005, 20:22
Posty: 80
Lokalizacja: z pierwszej linii frontu

tak się dziwie, że nikt nic nie wspomniał ale pewnie wszyscy co byli na Master Trucku wiedzą, że Scanka z Wekty nie dotarła na zlot :(

_________________
_Życie, mierzone w kilometrach _
Nie czujesz, że żyjesz, dopóki nie osiągniesz granicy możliwości.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sie 2005, 13:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Cytuj:
Tabor tej firmy bardzo ładnie się prezentuje i beczki mają takie jak mi się najbardziej podobają.
No nie zaprzecze lecz utrzymac je w czystości to mały kłopot bo chrom sie szybko brudzi :cry:
cysterny te wożą spożywkę, więc w każdej firmie ładujące spożywkę na cysterny jest myjka, czasami automatyczna, czsami myje się samemu (te czasy chyba się skończyły). aby podjechać pod pompy musi Ci lekarz podpisać papier.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 sie 2005, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
tak się dziwie, że nikt nic nie wspomniał ale pewnie wszyscy co byli na Master Trucku wiedzą, że Scanka z Wekty nie dotarła na zlot
A o którą Ci chodzi :?: O tą R-kę pomalowaną w motywy gwiezdne, czy "czwórkę" Topline z cysterną, która stała przed wjazdem na Składową, cała roztrzaskana :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 17 sie 2005, 20:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2005, 20:22
Posty: 80
Lokalizacja: z pierwszej linii frontu

Chodzi mi o ta rozczaskaną Toplinke z cysterną, od kogoś na zlocie słyszałem, że ona na zlot jechala

_________________
_Życie, mierzone w kilometrach _
Nie czujesz, że żyjesz, dopóki nie osiągniesz granicy możliwości.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 sie 2005, 20:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Możliwe, bo chyba miała malunki na boku i wydaje mi się, że to ta, która była opisywana w Trailerze i której fotki są tu zamieszczone... Szef się pewnie wściekł - driver jechał na zlot i doszczętnie rozwalił taki piękny ciągnik :(...


Tytuł:
Post Wysłano: 17 sie 2005, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2005, 20:22
Posty: 80
Lokalizacja: z pierwszej linii frontu

no własnie i tu jest pewien 'psikus'... o ile mi wiadomo Wekta ma tylko jedną tak pomalowaną Scanię, w Trailerze ta scania na tylnej ścianie kabiny miała motyw z piorunem, a u tej rozczaskanej pioruna nie było. Więc są 2 możliwości: -albo Wekta ma więcej tak pomalowanych trucków, -albo słabo z moim wzrokiem i nie zauważyłem pioruna :P
Ale fakt faktem ciągnika szkoda :(

_________________
_Życie, mierzone w kilometrach _
Nie czujesz, że żyjesz, dopóki nie osiągniesz granicy możliwości.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 sie 2005, 22:10

a macie jakieś fotki tej rozbitej Scanii?


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2005, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

ja ją widziałem ale zdjec nie zrobiłem bo nie miałem juz wolnego miejsca na karcie, ale rozwalona była konkretnie, wiecie moze w co przydzwonił kierowca ?


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2006, 12:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 12:58
Posty: 149
Lokalizacja: Ujście k. Piły

Ja ma fotke Wekty i tej rozczaskanej tez
Obrazek
Obrazek Obrazek
Nie wiem czy o ta scanie chodzi :> :> :>
Ddjecia rozwalonej scania (C)gogle.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2006, 12:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Nie wiem czy o ta scanie chodzi
Tak! To jest ten zestaw. Wreszcie, po przeszło pół roku, ktoś znalazł zdjęcie tej Scanii. To na pewno ten egzemplarz. Zdjęcie było robione w Opolu na ulicy Składowej, a po lewej stronie widać parking, na którym z DeLem zostawiliśmy samochód.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2006, 13:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2006, 12:44
Posty: 38
Lokalizacja: okolice Kielc

Pierwszy raz widze to firme ale juz mi sie spodobala dzieki jej taborowi piekne maszynki i w dodatku scanie


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2006, 13:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

na zlot jechał holownik, tyle że po drodze mieli zgłoszenie pod beczkę to go wzięli a niechcieli się wracać to dla atrakcji postanowili pojechać z wektą:D niestety z wrakiem na plac imprezy ich niewpuszczono no i WEKTA została przed bramą. holownikiem była ta scania ciemnozielona, z żółtą zabudową co stała obok DAFa Krzyśka i LONGLINEki:D
rano w sobote ekipa BTC podjeżdża busem przed plac zlotu(chyba przez 7 rano to było :D) i widzimy wekta rozsypana i holownik a wszyscy radocha no to stajemy. wszyscy wyjazd z wozu z aparatami , cykają foty, komentują itd a tam z tej zaklejonej kabiny wyłaźi chyba kierowca z jakąś laską:D tośmy ich obudzili:]


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2006, 16:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Kurde mi fotki nie działają ;/ co jest grane ;/

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2006, 16:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2006, 15:43
Posty: 2
Lokalizacja: mysłowice

wekta ma poprostu super ten tabor :) kilka ciągników jest superancko pomalowanych :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: