Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 gru 2010, 21:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

Ekspres :arrow:
Obrazek

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Post Wysłano: 28 lut 2011, 12:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

W sieci od jakiegoś czasu widnieje ogłoszenie iz potrzebują kierowców c+e do oddziału w Woli Bykowskiej.
Wie ktoś coś więcej w czym specjalizuje sie ten konkretny oddział i jak wygląda tam praca.
Dzwoniłem na numer podany w ogłoszeniu to mila pani powiedziała tylko żeby wysłać CV i jeśli będę spełniał warunki rekrutacji to odezwa się z konkretniejszymi informacjami

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 28 lut 2011, 14:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2010, 20:01
Posty: 320
Lokalizacja: Warmińsko=Mazurskie

Poczytaj troszkę tego tematu o tej firmie, a wnioski same powinne się tobie nasunąć. Pozdrawiam!

_________________
A;B;C;C+E+ADR...chciało by się więcej, ale nie mam już sił!
CB 6227 Gustaw; SP4HIE


Post Wysłano: 28 lut 2011, 19:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2010, 20:01
Posty: 320
Lokalizacja: Warmińsko=Mazurskie

Kolego, prawdę pisząc to nic nowego nie odkryłeś w tej sprawie, nadal twierdzę, że wszystkich postów w tym temacie nie przeczytałeś, ani nie wysnułeś swoich wniosków. Moje odczucia są takie: jeżeli firma zatrudnia na zasadzie prowadzenia swojej działalności, to już jest coś nie tak, dlaczego? Bo w umowie nie będziesz miał opisu sposobu wynagrodzenia za swoją pracę od A do Z, czyli płacić będą w/g swojego uznania. Potrącenia zgodnie z umową, jak podpiszesz tak "tańczysz" czyli wszelkie uszkodzenia nawet drobne pojazdu, ponadnormatywne spalanie (co jest raczej niezgodne z prawem) umowa na fracht, od przejechanego kilometra(co też nie jest zgodne z prawem) co zarobisz? Chcesz dalej brnąć w bagno? Firma szuka oszczędności wszędzie gdzie się da, na tobie i twojej pracy najpierw, a później na reszcie zgodnie z tym na co pozwala US.
No ba i te wymagania, czystość pojazdu, zakaz palenia tytoniu, profesjonalizm, punktualność, terminowość, bezawaryjność, niskie spalanie, wybór trasy, jak najszybszy przejazd, zabezpieczenie ładunku, kwity z tym związane co nie przekłada się na wynagrodzenie które oni proponują. Niestety takich firm jak ta jest w Polsce i więcej także masz szansę wybrać zupełnie jeszcze normalną firmę, chyba ,że wolisz doświadczać wszystko na własnej skórze zanim pojmiesz o co lata!

_________________
A;B;C;C+E+ADR...chciało by się więcej, ale nie mam już sił!
CB 6227 Gustaw; SP4HIE


Post Wysłano: 28 lut 2011, 20:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Kolego, prawdę pisząc to nic nowego nie odkryłeś w tej sprawie, nadal twierdzę, że wszystkich postów w tym temacie nie przeczytałeś, ani nie wysnułeś swoich wniosków.
Kolego przed napisaniem swoich postów zasięgnąłem opinii na temat firmy z postów zamieszczonych w tym temacie jak i wyszukanych w google.
Nie mam zamiaru zatrudniać się w tej firmie ani zamiaru takowego nie miałem swoje pytanie wysnułem tylko z ciekawości ponieważ od jakiegoś miesiąca regularnie pojawia się w internecie ich oferta a nikt z ich biura nie potrafił mi konkretnie odpowiedzieć na moje pytania.
Nie mam zamiaru zakładać własnej działalności tylko dlatego ze firma stawia taki warunek. Na rynku pracy w mojej okolicy jest tyle firm które tego nie wymagają a warunki maja lepsze

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 28 lut 2011, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2010, 20:01
Posty: 320
Lokalizacja: Warmińsko=Mazurskie

I chwała Bogu...czuje się znacznie lepiej!

_________________
A;B;C;C+E+ADR...chciało by się więcej, ale nie mam już sił!
CB 6227 Gustaw; SP4HIE


Post Wysłano: 28 lut 2011, 23:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:51
Posty: 72
GG: 7426624
Samochód: VW
Lokalizacja: Gdynia

Post Wysłano: 09 cze 2011, 21:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Post Wysłano: 26 lip 2011, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2007, 0:09
Posty: 70

Obrazek

_________________
Posiadam kat: A, B, C


Post Wysłano: 04 gru 2011, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2010, 12:47
Posty: 148
GG: 2982986
Samochód: Veicolo Italiano
Lokalizacja: EP

Erontrans odebrał 20 Dafow XF 105 SSC 410KM od Gdańskiego DBK.
15 z 20 zakupionych ciągników ma obniżoną wysokość siodła (low deck)
Podobno wszystkie nowe Dafy mają ogranicznik prędkości ustawiony do 85 km/h
Wynika to pewnie z zainstalowanej automatycznej skrzyni biegów i zredukowaniu w ten sposób spalania

_________________
Kat. B - 2012
Wózki kat. II WJO - 2013
Kat. C, C+E, KW - 2023
Szeroko pojęty TRANSPORT - to część mojego życia


Post Wysłano: 04 gru 2011, 22:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Tak jak pisali koledzy wyżej,samochody jeżdżą pod IKEĄ..Codziennie widzę jak stoi po kilka zestawów w COM40 w Nowych Skalmierzycach..Generalnie patrząc na warunki jakie firma zapewnia swoim kierowcom to uważam że lepiej się tam nie pchać...Kilka razy spotkałem od nich właśnie białorusinów lub ukraińców..

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 04 paź 2012, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2010, 16:48
Posty: 87
GG: 6375157
Samochód: MB Actros
Lokalizacja: Starogard Gdański

Czy to prawda,że Erontrans ma w taborze Actrosy MP3? Bo widziałem wczoraj takiego w Tczewie. Oczywiście czerwony, kabina Megaspace i leciał z chłodnią :shock:


Post Wysłano: 04 paź 2012, 17:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Cytuj:
Czy to prawda,że Erontrans ma w taborze Actrosy MP3? Bo widziałem wczoraj takiego w Tczewie. Oczywiście czerwony, kabina Megaspace i leciał z chłodnią :shock:
Mają, mają. Kolega złapał takowego w wakacje na DK92. :)

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Post Wysłano: 04 paź 2012, 20:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sty 2009, 11:02
Posty: 333
GG: 4473051
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: Drzycim

Mają, w zeszłym tygodniu stał obok mnie na Nevadzie ;)

_________________
A,B,C,CE,KW- jest ;)
http://www.rozycki-drzycim.pl


Post Wysłano: 04 paź 2012, 21:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Chyba jakaś większa partia bo ostatnio nawet na południu Polski taki przejeżdżał.

Tutaj jedno foto: http://www.truck-spotters.eu/index.php? ... 23#msg1123

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 09 mar 2013, 17:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 lip 2011, 11:00
Posty: 25
GG: 39011022
Samochód: już wkrótce Scania Top Line
Lokalizacja: Gdańsk,Aalborg(wakacyjnie)

Witam was koledzy i koleżanki, piszę bo mam ogromną prośbę do ludzi orientujących się w działalności firmy, lub związanych z nią w różnoraki sposób. :?: :idea: 8) W chwili obecnej wraz z kumplami robimy bardzo ważny projekt na uczelnię, który może się stać naszą inżynierką :roll: dotyczący transportu intermodalnego. Wiem że jeszcze nie tak dawno Eron Trans wraz z BCT w Gdyni realizowali taki projekt i nie wiem jak im to wyszło i w jaki sposób było to opłacalne,....polegało no na tym że Eron jako duży operator logistyczny realizował przewóz na bocznice kolejową( bodajże w Zajączkowie koło Tczewa...ale nie jestem pewien), następnie kontenery przeładowywano na kolej i jechały do BCTu w Gdyni...nawet w Dzienniku Bałtyckim był artykuł o pierwszym pociągu, który tam wjechał z polecenia Eronu...stąd moje pytanie i wspomniana prośba czy ktokolwiek wie coś o tych przewozach intermodalnych realizowanych w Eronie...proszę o kontakt jeśli się znajdzie przyjazna dusza, która jest nam w stanie coś o tym powiedzieć albo zna kogoś kto przy tym robił bo bardzo mi zależy, a nie wolę poczekać z bezpośrednim się zgłaszaniem
do firmy o to ....z góry bardzo wam dzięki i pozdrawiam :U :D

_________________
Kat A,B,C,CE,hds,wózki widłowe,tynkarz, a do tego wciąż studia....a wszystko z miłości do


Post Wysłano: 02 sie 2020, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2010, 12:47
Posty: 148
GG: 2982986
Samochód: Veicolo Italiano
Lokalizacja: EP

Jeździ ktoś bądź jeździł na terminal w Radomsku ?
Widzę, że mają tam swój intermodal.... Macie jakieś wieści stamtąd ?
Zastanawiam się nad pracą "na miejscu" i jestem ciekaw czy ktoś był/widział jak tam się sytuacja ma ?

_________________
Kat. B - 2012
Wózki kat. II WJO - 2013
Kat. C, C+E, KW - 2023
Szeroko pojęty TRANSPORT - to część mojego życia


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: