Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 lis 2007, 13:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lip 2007, 20:56
Posty: 58
GG: 0
Samochód: ..

Obrazek
Firma transportowo-spedycyjna o 15 letniej tradycji i doświadczeniu. Różnorodność naszego taboru pozwala nam podjąć każde zlecenie. W naszej bazie znajduje się już ponad 500 firm dla których świadczliśmy usługi. Możemy pochwalić się stale rosnącą ofertą usług oraz malejącą listą miejsc gdzie nasze ciężarówki jeszcze nie były.

Pragniemy zaoferować swoje usługi w transporcie międzynarodowym i krajowym. Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Europy (plus kraje W.N.P.). Posiadamy 27 zestawów samochodowych z naczepami 13,6m. Samochody nasze wyposażone są w łączność satelitarną (drogowy GPS) która umożliwia ustalenie miejsca położenia pojazdów. Tabor obsługują sprawdzeni kierowcy pracujący w naszej firmie co najmniej dwa lata.
Kilka słów o firmie

Trans-Wojdyło jest firmą zajmującą się spedycją i logistyką międzynarodowych przewozów towarowtch. Firma powstała 1990 r. i od tamtego momentu stale się rozwija. Dzięki współpracy z firmami polskimi jak i zagranicznymi, firma Trans-Wojdyło ma możliwość zaoferowania przewozu każdego rodzaju ładunku na dowolnej trasie europejskiej: Wielka-Brytania, kraje skandynawskie oraz kraje Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP).
Jeśli świadczycie Państwo usługi przewozowe, spedycyjne, logistyczne lub poszukujecie przewoźnika i jesteście zainteresowani współpracą z nami prosimy o kontakt z naszym biurem.

Oferta

Oferujemu Państwu współpracę w zakresie realizacji transportu drogowego, krajowego i międzynarodowego ładunków o masie od 1 do 24 ton.;


Przyjmujemy ładunki o różnej charkterystyce, rownież ładunki kwalifkowane jako ładunki niebezpieczne;


Nasz tabor wyposażony jest w systemy lokalizacji satelitarnej GPS, pozwalający na prcyzyjną lokalizację pojazdu;


Istotą oferowanych przez nas usług jest dbałość o bezpieczeństwo powierzonego ładunku. Posiadamy Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika, gwarantując bezpieczeństwo ładunku do kwoty 500.000,00 USD;


Transport jest obsługiwany przez zespół doświadczonych kierowców, pracujacych conajmniej 2 lata w naszych szeregach, a przestrzeganie przepisów BHP i czasu pracy kierowców pozwala na wysoką jakość i terminość realizacji usług;


Gwarantujemy rzetelną, fachową i terminową obsługę zlecenia;


Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę;


Atutem naszej firmy są konkurencyjne ceny na rynku usług branży transportowej;


Zapraszamy Państwa do współpracy.


--------------------------------------------------------------------------------
Kontakt

Telefony
Biuro (+48) 77 433 80 20
Fax (+48) 77 433 79 99
Kierownik bazy Krzysztof Gromala +48 500 003 950
Dyspozytor
Jan Śmiechowski +48 500 003 951
E-m@ail: transport@wojdylo.pl



PS. dodam, ze baze maja w Przełęku na dawnej bazie Bednarskiego. Na Trasie Nysa-Głuchołazy.


Post Wysłano: 10 lut 2008, 16:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2005, 21:00
Posty: 79
Lokalizacja: Brzeg

swego czasu mi sie wydawało ze Wojdyło i Bednarski mieli ze sobą coś wspólnego, nie wiem czy to tylko moje przypuszczenia i mit :D wiec jezeli ktos wie to prosze go obalic lub potwierdzić :)


Post Wysłano: 15 lis 2008, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2005, 21:00
Posty: 79
Lokalizacja: Brzeg

z tego co mi wiadomo to ta firma zakonczyła swoja działalność! a ich zestaw widziałem pod banderą GP Nysa( serwis fiat , stacja paliw , handel paliwami)


Post Wysłano: 17 lis 2008, 14:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Tak firma nie istnieje. Z tego co wiem nowsze Dafy zostały przejęte przez GP. Scanie są wystawione na allegro. Pozdrawiam.


Post Wysłano: 03 mar 2009, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

skoro firma nie istnieje to moje zdjęcie mimo że ma nieco ponad pół roku to już jest iście historyczne :]

Obrazek

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 07 mar 2009, 12:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

I fotka historyczna ode mnie :) :
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: