Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 paź 2007, 7:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Temat ten zakładam na prośbę kolegi. Poniżej przytaczam jego słowa.
Cytuj:
Jest to firma z kapitałem niemieckim, maja swoją siedzibę w Polsce obecnie w Oławie (wcześniej Wrocław). Prowadzą intensywny nabór taniej siły roboczej do pracy. Praca w tej firmie wcale nie wygląda tak, jak obiecywane jest przez telefon, pieniądze i serwisowane auta też się nie zgadzają ... Wszystko co wcześniej czytałem na Etransport potwierdza się z rzeczywistością ...
Strona internetowa firm: http://www.reinert-logistic.de/impressum.php


Post Wysłano: 18 lis 2011, 13:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 gru 2009, 15:21
Posty: 56
GG: 0
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Giebułtów-Bolesławiec

Witam. Dzisiaj dzwoniłem do nich o pracę.Kontaktowałem się z oddziałem w Weisswasser.Powiedzieli mi ,że przyjmują kierowców i żebym wypełnił formularz na stronie. Może ktoś z forumowiczów jeździ bądź jeździł w tej Firmie i mógłby się wypowiedzieć jak jest? Do ich bazy mam nie daleko bo ok 85km.Nieraz jak jadę koło ich bazy to widuję dużo chłodni(Many TGX na Niemieckich numerach rejstracyjnych a tabliczki imienne to między innymi Sławek,Paweł :P. Jeśli ktoś by coś wiedział będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!


Post Wysłano: 18 lis 2011, 14:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 paź 2008, 13:32
Posty: 18
GG: 0
Samochód: Dxi 450
Lokalizacja: Łódź

NorbertMaska1 Z niemieckim można tylko pewnie się do nich dostać ? Szukam pracy w de ale ciężko jest z angielskim coś załapać choć nie twierdze,że to nie możliwe.

_________________
NIe ma to jak w długiej trasie 8 bieg

http://pl.youtube.com/watch?v=U6vah-QSw_0


Post Wysłano: 18 lis 2011, 21:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 gru 2009, 15:21
Posty: 56
GG: 0
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Giebułtów-Bolesławiec

Cytuj:
NorbertMaska1 Z niemieckim można tylko pewnie się do nich dostać ? Szukam pracy w de ale ciężko jest z angielskim coś załapać choć nie twierdze,że to nie możliwe.
Kolego z tego co wiem to peło polaków tam pracuję. A o prace to dzwonił mi znajomy który biegle mówi po niemiecku :) Jeśli tylko coś będę wiedział na temat pracy u nich to dam znać.Jutro kumpel ma mi dać znać co i jak. Pozdrawiam!


Post Wysłano: 18 lis 2011, 22:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 paź 2008, 13:32
Posty: 18
GG: 0
Samochód: Dxi 450
Lokalizacja: Łódź

NorbertMaska1 mam nadzieje , że uda Ci się załapać!Jeśli sam coś znajde sensownego to dam info!

_________________
NIe ma to jak w długiej trasie 8 bieg

http://pl.youtube.com/watch?v=U6vah-QSw_0


Post Wysłano: 23 sty 2012, 20:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2010, 19:47
Posty: 10
GG: 0

Witam wszystkich .Szukam osób które pracują w tej firmie na silosach,proszę o kontakt na pw lub gg19774024.Pozdrawiam serdcznie~!
Do admina -nieszukam wiadomości z zeszłego roku!tylko coś aktualnego!


Post Wysłano: 13 mar 2013, 15:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 paź 2008, 13:32
Posty: 18
GG: 0
Samochód: Dxi 450
Lokalizacja: Łódź

Odświeżam koledzy temat!

_________________
NIe ma to jak w długiej trasie 8 bieg

http://pl.youtube.com/watch?v=U6vah-QSw_0


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: