Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 56 [ Posty: 1106 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 556 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł: Omega, Pilzno
Post Wysłano: 18 cze 2005, 21:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Firma znana dziś na rynku jako Omega Pilzno Godawski & Godawski Sp. z o.o. zlokalizowana jest w województwie podkarpackim, lecz zasięgiem swojego działania obejmuje praktycznie wszystkie kraje Europy, w tym Turcję.

Historia firmy sięga początku lat dziewięćdziesiątych, od tego czasu poprzez ciągłe inwestycje w sprzęt oraz szkolenie personelu, doskonalimy poziom świadczonych usług.

Według stanu na grudzień 2004, możemy się pochwalić posiadaniem 160 ciągników siodłowych oraz 200 naczep.
Jako jedna z pierwszych polskich firm logistycznych uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001, który stanowi dowód na pracę w poszanowaniu międzynarodowych standardów jakościowych.

Dysponujemy także własną bazą z warsztatem naprawczym oraz stacją benzynową.
Aktualnie specjalizujemy się w następujących usługach związanych z logistyką:

Przewozy międzynarodowe naczepami standardowymi, chłodniami oraz silosami.
Przewozy krajowe naczepami standardowymi, silosami oraz chłodniami.
Szybkie przewozy małymi samochodami o ładowności 3 tony.
Sprzedaż paliw, części zamiennych i opon do samochodów ciężarowych.
Kompleksowa obsługa logistyczna obejmującą transport, magazynowanie oraz obsługę celną.

Wieloletnie doświadczenie oraz duże możliwości związane z solidnym zapleczem technicznym powodują, iż jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem Klienta związany z transportem drogowym na terenie Europy.

(C)http://www.omega-pilzno.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 09 sie 2005, 11:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2005, 11:47
Posty: 9
Lokalizacja: Gliwice

Cześć Jestem tu Nowy i tez widziałem z Omegi pare Chłodni. Kiedyś jechałem z moim bratem jego Volvem i gadaliśmy z jednym z Omegi to wyobraź sobie że nawet i Klim tam nie maja co Volvo ma w standardzie .Totalny GOLAS z tych Volvo. Pozdrowionka Rafii Gliwice


Tytuł:
Post Wysłano: 09 sie 2005, 13:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

mechanizm kupowania pojazdów prze duże firmy wygląda w ten sposób:
przy zakupie powiedzmy 40 ciągników powiedzmy Renault, kupuje się 30-35 ciągników Premium najuboższych-czytaj najtańszych, natomiast reszta to Magnum bogato wyposażone.
przy tej ilości obydwa typy ciągników są w tej samej cenie lub podobnej (zależy to od umiejętności negocjacji).
we wszelkich folderach, zdjęciach mamy Renault Magnum, które mają kojarzyć z wizerunkiem firmy, natomiast lokomotywą firmy są Premiumki.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 23 wrz 2005, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2005, 11:47
Posty: 9
Lokalizacja: Gliwice

cześć Widze ze nikt tu nie pisze mało info .Ale Dziś w Gliwicach widziałem Volvo FH12 z silnikiem 460 konnym.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lis 2005, 19:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lis 2005, 22:07
Posty: 16

Maja i 420. Tabor nowy, ale kierowcom slabo placa. Nie dawno wiozlem jednego z Wloch, ktory tam zostawil auto, przyjechal ze mna do kraju i dal im kluczyki zeby go sobie sciagli. Sam poszedl do innej firmy. Strasznie zanizaja stawki i psuja przez to rynek. Wg mnie jedna z najgorszych (jak nie najgorsza) duza firma transportowa w Polsce.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 lis 2005, 21:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Takie ch**** są najgorsze. Zaproponują jakąś nieopłacalną stawkę za km i wszystko się je****. :evil:


Tytuł:
Post Wysłano: 20 lis 2005, 0:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 wrz 2005, 12:05
Posty: 5
Lokalizacja: Stalowa Wola

Bardzo dobrze zrobił ten kierowca 8) Powinien jeszcze wyrzucić te kluczyki do rowu :x Tacy pseudo szefowie są właśnie najgorsi powinno się takie coś zwalczać :x Pozdrowionka :)


Tytuł:
Post Wysłano: 20 lis 2005, 0:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Jak jeden tak zrobił to szefostwo sobie z tego ch*** zrobi!!
Jakby im z 6 i więcej naraz odeszło to by mieli ciepełko ... zna sie takie sytuacje.
Pamiętam raz rozmowe polaków na pauzie:
CYTAT:
- Wiesz, my dużo przeginamy ale wiemy za jaką stawkę, ale tak jak to robią chłopaki z OMEGI to się płakać chce, full przegięcia za 0(czyt.zero)
- A idźże z takim ch*** (wymienione zostało nazwisko szefa)
KONIEC CYTATU

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2005, 21:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lis 2005, 22:07
Posty: 16

Szefowie co nie tórych firm twierdzą inaczej. Raz szef jednej firmy wyjechał do kolegi z tekstem: kierowców mam tylu chętnych że ich widłami musze odpędzać (stało u niego wtedy okolo 20 zestawów bez kierowców, teraz jest ich już 50....). Dopóki oni nie zmienią podejścia, to Polski transport będzie dalej kulał, aż w końcu większość kierowców emigruje zagranicę...


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2005, 21:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

No dokładnie, a tymbardziej że nasi Polscy przewoźnicy myślą se że są jakimiś Bogami albo czymś, no ale u nas itak niejest najgorzej, bo np. często się zdarza że robi się u jakiegoś porządnego gościa, który wie że wykonujesz ciężki zawód, bo np. u Włocha o czym sam się przekonałem, mój tata jeszcze pracuje w Gae.Trze, to Włosi niezbyt traktują kierowców i ich niezbyt obchodzi że jak pojedziesz bez tacho to że tobie się coś może stać, tylko patrzą na korzyść dla firmy...:)


Ostatnio zmieniony 09 kwie 2006, 22:32 przez lukaszml, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2005, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lis 2005, 22:07
Posty: 16

Na Gaetre to akurat narzekaja, jak na wiele innych firm włoskich. Ale we Włoszech też są pożądne firmy. Kumplowi jego siostra znalazła robote na kierowce na takich warunkach że w Polsce można tylko o takich pomażyć...


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2005, 21:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Na Gaetre to akurat narzekaja,
No dokładnie i dużo kierowców przychodzi i potem po niecałym czasie odchodzi...:wink: A to kolego często spotykasz ich auta...:>


Ostatnio zmieniony 09 kwie 2006, 22:32 przez lukaszml, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2005, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lis 2005, 22:07
Posty: 16

Każdy mój kurs wiedzie przez Włochy.... I dużo ich spotykam...


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2005, 22:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Każdy mój kurs wiedzie przez Włochy.... I dużo ich spotykam...
Aha, no to wiadomo bo oni głównie albo I - PL, albo I - F...:wink: Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2005, 18:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

To w takiej jednej firmie kierowcy sobie musieli cos placic co miesiac i wynosilo to 900 zlotych i co miesiac szefostwo ta kwote odbijalo kierowcy chodzili do szefostwa ze tak nie moze by a szerowie jak to oni lubia mowic nie pasuje to sie zwolnij
A w tej firmie wszysrkie towary były na czas. Więc mądrzy kierowcy zaladowali samochody i poszli do szefostwa, ze jak im dalej beda odbijac po 900 zeta to niech sobie sami jezdza i od tego momentu w tej firmie bylo dobrze. Boi sie wystraszyli i jak kierowcy beda tak robic to wtedy bedzie dobrze nie beda cie traktowac jak psa


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2005, 18:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lis 2005, 22:07
Posty: 16

W Polsce ich nigdy nie spotkałem. Głownie we Włocszech i Francji. Ale dobrze wiedzieć że głownie tu jeżdżą:)


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2005, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Głownie we Włocszech i Francji. Ale dobrze wiedzieć że głownie tu jeżdżąSmile

No w PL mają baze w Gliwicach i w Krakowie...:D A w Rumuni mają jeszcze baze i tam też jeździli swojego czasu ale niewiem czy jeszcze tam latają, bo tam zatrudnili kierowców i oni odbierali na granicy Rumuńskiej naczepe i jechali ją rozładować jak szło do Rumunii, tak było zaraz po wakacjach, a jak jest teraz to niemam pojęcia...:wink: Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2005, 20:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Bo nam - kierowcom - brakuje związków !!! U mnie w firmie jest tak samo: jak sie gada ze sie nie wyjeżdża w poniedziałek tylko np. we wtorek po południu - żeby na zwłokę grac, to wszyscy są za !! Nikt przeciw, a jak przyjdzie do poniedziałku to o 10 rano juz plac pusty,uciekają!!
Jak sie potem pytam czemu to słysze: "Bo stary chodził po placu i auta wyganiał" i to jest ku*** polityka... ale taki już jest ten biznes że kierowcy robią największą i najbardziej odpowiedzialną fuchę a zawsze jest najgorszy - żadko które firmy doceniają szoferów !!!

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2005, 0:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lis 2005, 22:07
Posty: 16

O tym iMajluk to już wogóle nie wiedziałem... Taki jest Polski naród.. Brakuje solidarności. A jak sie już jakieś związki utworzą to z reguły nic nie robią. Firmy zaczną doceniać kierowców jak ich braknie...


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2005, 12:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lis 2005, 16:16
Posty: 22
Lokalizacja: KRAKÓW

Według mnie to powinno powstać coś w rodzaju Solidarności Truckerów. Żeby były jakieś zasady przestrzegane w tym państwie. Bo jak wypadek to na kierowce, nie na zabiurkowego. Ja już ich mam dość.

_________________
Ja, Mój kot "chrupka" i Scania
Grecja w 11 dni - kocham jazde Zestawami ;-)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 56 [ Posty: 1106 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 556 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: