Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 55 z 56 [ Posty: 1106 ] Przejdź na stronę Poprzednia 152 53 54 55 56 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 sie 2015, 21:13

W Omedze to muszą mieć naprawdę poważne problemy kadrowe. Już czwarty raz w przeciągu dwóch tygodni dzwoni do mnie kobieta z propozycją współpracy...
[EDIT]
Z drugiej jednak strony nie ma co się dziwić - zapracowali sobie na taką opinię. Brak szacunku do kierowcy, te chore formy zatrudnienia (umowa-zlecenie, samozatrudnienie), samochody też szału nie robią - chociaż teraz to w nowych już lodówki mają...


Post Wysłano: 21 sie 2015, 17:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Prawdę powiadasz. Teraz przyszły czasy, w których nowy kierowca jest na wagę złota, więc firmy o kiepskiej reputacji mają bardzo trudno złowić nowych kierowców. Dobrze to widzę z własnego podwórka.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 23 sie 2015, 6:52

E tam ,czepiacie się.
Przecież w ogłoszeniu wystawianym przez Omegę pisze , że można dołączyć do grona zadowolonych kierowców :lol:


Post Wysłano: 23 sie 2015, 16:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

To widzę ze nie tylko do mnie dzwonili, z PP PKSu tez wydzwaniają za tymi co tam pracowali już i zachwalają ze się wiele pozmieniało od ostatniego czasu... :roll:


Post Wysłano: 23 sie 2015, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 paź 2007, 19:14
Posty: 73

Ja jestem zadowolony z pracy w Omedze. Patologia tez jest,...... ale ogólnie da się jeździć. Najzabawniejsze jest to ze najwięcej do powiedzenia maja osoby pracujące najkrócej.


Post Wysłano: 25 sie 2015, 11:47

Bo kto przy zdrowych zmysłach będzie jezdzil za grosze na początku i czekał kiedy w końcu zaczną płacić normalne pieniadze? Tu nikt charytatywnie do pracy nie będzie chodzil. Nabrali kontraktow, a teraz nie ma komu jeździć i odbierać zakontraktowanych ładunków dlatego wydzwaniaja, ale czemu nie chcą poprawić warunków pracy? To najbardziej niezrozumiałe w czas gdy nowe auto to żadna wielka karta przetargowa, większość aut na unii jest już w miarę świeżym taborem. Widać to nie czas dla takich molochow taborowych, a jeszcze w styczniu słyszałem jak to chcą dysponować 1000 własnych aut w najblizszej przyszlosci. Marzenia ściętej głowy.


Post Wysłano: 25 sie 2015, 12:00

Cytuj:
Bo kto przy zdrowych zmysłach będzie jezdzil za grosze na początku i czekał kiedy w końcu zaczną płacić normalne pieniadze? Tu nikt charytatywnie do pracy nie będzie chodzil.(...)
No ja Cię proszę :) dzwoni do mnie kobieta, proponuje 3,5 - 4,5 tyś. za jazdę po kraju. Ale haczyk. Jaki. Ano działalność albo umowa-zlecenie. Co ja będę miał po odliczeniu ZUSów, PITów, VATów i innego pioruństwa? 2000 zł na rękę? 2500? A jakie ja mam koszta, żeby wciągnąć to i odliczyć od dochodu? No chyba jedynie telefon. Księgowa? Ona też musi zarobić. Urlop płatny? Jaki urlop płatny. Nie jeździsz nie zarabiasz. Niech się nie ośmieszają z takimi ofertami. Chcieli być potęgą? Są. Kolosem na glinianych nogach.


Post Wysłano: 25 sie 2015, 12:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lip 2015, 11:57
Posty: 40
Samochód: Kia Ceed II

Cytuj:
Teraz przyszły czasy, w których nowy kierowca jest na wagę złota
Kolego nie wszędzie, ostatnio czytałem wpis młodego kierowcy co pojechał na pierwszy tydzień za free :shock:
I jeszcze komentarz typu "Jak pojadę na tydzień za darmo to nie zbiednieję"

Niewolnik? Wolontariusz?

Może za następny tydzień dostanie kilka złotych :lol:

_________________
B: 17.10.2006
C: 20.05.2015
C/E: 07.07.2015
KW: 29.06.2015


Post Wysłano: 25 sie 2015, 19:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Kolego nie wszędzie, ostatnio czytałem wpis młodego kierowcy co pojechał na pierwszy tydzień za free :shock:
I jeszcze komentarz typu "Jak pojadę na tydzień za darmo to nie zbiednieję"

Niewolnik? Wolontariusz?

Może za następny tydzień dostanie kilka złotych :lol:

I co w Tym takiego nadzwyczajnego? Pierwszy tydzień w tej firmie co pracuję pojechałem w podwójnej za darmo ale miałem za free żarcie itp. Po tym jednym jedynym tygodniu wsiadłem samemu na to auto którym jeżdżę cały czas i już po powrocie leżała kasa za ten tydzień na stole i tak jest po każdym powrocie na weekend do domu. Zbiedniałem? Moim zdaniem nie.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 25 sie 2015, 19:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Cytuj:
Kolego nie wszędzie, ostatnio czytałem wpis młodego kierowcy co pojechał na pierwszy tydzień za free :shock:
I jeszcze komentarz typu "Jak pojadę na tydzień za darmo to nie zbiednieję"

Niewolnik? Wolontariusz?

Może za następny tydzień dostanie kilka złotych :lol:

I co w Tym takiego nadzwyczajnego? Pierwszy tydzień w tej firmie co pracuję pojechałem w podwójnej za darmo ale miałem za free żarcie itp. Po tym jednym jedynym tygodniu wsiadłem samemu na to auto którym jeżdżę cały czas i już po powrocie leżała kasa za ten tydzień na stole i tak jest po każdym powrocie na weekend do domu. Zbiedniałem? Moim zdaniem nie.
Ludzie, no brak słów. :lol:


Post Wysłano: 25 sie 2015, 19:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sie 2009, 12:44
Posty: 87
GG: 1234861
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Ostrołęka/Wishaw

To teraz tylko czekac, az sie ktos pochwali, ze zaplacil, zeby moc w pierwsza trase jechac i pokazac szefowi umiejetnosci :D


Post Wysłano: 25 sie 2015, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

A no to w tym dziwnego, że ten szef zarobił kasę, a ty miałeś satysfakcję z przejażdżki... Później się tworzą takie dziady, który wymyśli sobie, że pierwszy tydzień pracy u niego jest bezpłatny. Jak ma być lepiej w tym kraju?


Post Wysłano: 26 sie 2015, 7:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

A tam tydzień. Miesiąc za friko. Wtedy dziad bankowo mnie nie wywali bo dobrą robotę dla niego zrobiłem. :D

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 26 sie 2015, 14:40

Cytuj:
A no to w tym dziwnego, że ten szef zarobił kasę, a ty miałeś satysfakcję z przejażdżki... Później się tworzą takie dziady, który wymyśli sobie, że pierwszy tydzień pracy u niego jest bezpłatny. Jak ma być lepiej w tym kraju?
No właśnie miałem pisać, że dzięki takim jeleniom, którzy chociaż jedno kółko za friko zrobią w ramach "przyuczenia do zawodu" a później miesiąc jeżdżą za pół-darmo, funkcjonują dziad-transy.

Piąty raz dziś miałem telefon z Omegi... Oszaleję.


Post Wysłano: 26 sie 2015, 15:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Jester to idź tam ! :D Może kierownikiem Cię zrobią ;)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 26 sie 2015, 15:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 mar 2013, 10:43
Posty: 23
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Cytuj:
Kolego nie wszędzie, ostatnio czytałem wpis młodego kierowcy co pojechał na pierwszy tydzień za free :shock:
I jeszcze komentarz typu "Jak pojadę na tydzień za darmo to nie zbiednieję"

Niewolnik? Wolontariusz?

Może za następny tydzień dostanie kilka złotych :lol:

I co w Tym takiego nadzwyczajnego? Pierwszy tydzień w tej firmie co pracuję pojechałem w podwójnej za darmo ale miałem za free żarcie itp. Po tym jednym jedynym tygodniu wsiadłem samemu na to auto którym jeżdżę cały czas i już po powrocie leżała kasa za ten tydzień na stole i tak jest po każdym powrocie na weekend do domu. Zbiedniałem? Moim zdaniem nie.
Jeszcze powinien szefowi doplacic. Przeciez za naukę się płaci.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 26 sie 2015, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2012, 11:31
Posty: 29
Samochód: Scania R450
Lokalizacja: PKA

Ostatecznie wyjdzie tak, że nasi nie będą chcieli jeździć to Ukraińców naściągają i wozy się choć częściowo obsadzą.
Odbiegając od spraw kadrowych jakiś czas temu w Strumieniu kilka tandemów dla nich było w zasadzie gotowych do odbioru.

_________________
Do zobaczenia na szlaku!
PL, D, B, NL, L, CZ, SK, CH


Post Wysłano: 26 sie 2015, 20:52

Cytuj:
Ostatecznie wyjdzie tak, że nasi nie będą chcieli jeździć to Ukraińców naściągają i wozy się choć częściowo obsadzą.(...)
Sądzisz, że dla nich zmienią warunki zatrudnienia? Nie obrażając Ukraińców i innych narodów - chyba nie są tacy głupi, by przyjść na działalność do tej firmy...


Post Wysłano: 26 sie 2015, 22:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Pół biedy jak przyjdą kierowcy a nie "bazarowi" posiadacze PJ. Bo się znów zrobi szaszor na portalach opisujących wypadki.... dies ma kilku w firmie to może wam napisać jakie ASY ;)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 26 sie 2015, 23:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Cytuj:
Pół biedy jak przyjdą kierowcy a nie "bazarowi" posiadacze PJ. Bo się znów zrobi szaszor na portalach opisujących wypadki.... dies ma kilku w firmie to może wam napisać jakie ASY ;)
Cytuj:
Pół biedy jak przyjdą kierowcy a nie "bazarowi" posiadacze PJ. Bo się znów zrobi szaszor na portalach opisujących wypadki.... dies ma kilku w firmie to może wam napisać jakie ASY ;)
Ładowałem ostatnio silniki na VW w Chemnitz z jednym Władkiem i nic się nie chwalił, że UA jeżdżą, ale w sumie o robocie zbytnio nie gadaliśmy. A swoją drogą to rzeczywiście dużo ich już jest. No, ale to tak jak my na zachodzie, tak oni u nas w firmach rabotają.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 55 z 56 [ Posty: 1106 ] Przejdź na stronę Poprzednia 152 53 54 55 56 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: