Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 53 z 56 [ Posty: 1106 ] Przejdź na stronę Poprzednia 151 52 53 54 55 56 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 lis 2014, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2012, 9:15
Posty: 179
GG: 18174723
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpackie

Te Mańki to jakaś uboga wersja, czy one te "szare" doły tak już mają, i to nie świadczy wcale o słabym wyposażeniu?
Co do Volva, no to poezja ;)
Ładnie im w czerwonym, z firmowymi napisami będą na pewno dawać radę :)


Post Wysłano: 25 lis 2014, 9:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2006, 21:10
Posty: 202
GG: 8460279
Samochód: 1848
Lokalizacja: Kątownia obok narzędziowni

Cytuj:
Te Mańki to jakaś uboga wersja, czy one te "szare" doły tak już mają, i to nie świadczy wcale o słabym wyposażeniu?
Co do Volva, no to poezja ;)
Ładnie im w czerwonym, z firmowymi napisami będą na pewno dawać radę :)
Ciekawe czy nowe TGX tak samo jak FH wyposażone są w ręczną skrzynie biegów. Ktoś orientuje się czy mają lodówki?, bo w tej firmie jest trochę TGXów które nie posiadają tego, w powszechnej opinii, standardowego wyposażenia.


Post Wysłano: 15 gru 2014, 0:32

Coś nowego w Omedze słychać? Może coś na lepsze? :) Zapewne w tygodniu do nich pojadę omówić zatrudnienie :P Chyba, że podrzucicie mi jakaś ciekawą alternatywę dla niedoświadczonego drajwera? :)


Post Wysłano: 15 gru 2014, 12:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Cytuj:
Coś nowego w Omedze słychać? Może coś na lepsze? :) Zapewne w tygodniu do nich pojadę omówić zatrudnienie :P Chyba, że podrzucicie mi jakaś ciekawą alternatywę dla niedoświadczonego drajwera? :)
może cię jeszcze za rączkę zaprowadzić i kieszonkowe wypłacić??


Post Wysłano: 15 gru 2014, 14:02

Cytuj:
Cytuj:
Coś nowego w Omedze słychać? Może coś na lepsze? :) Zapewne w tygodniu do nich pojadę omówić zatrudnienie :P Chyba, że podrzucicie mi jakaś ciekawą alternatywę dla niedoświadczonego drajwera? :)
może cię jeszcze za rączkę zaprowadzić i kieszonkowe wypłacić??
Frustracje wyładowujesz? :wink: Pytania nie zrozumiałeś? Czy może bawi Cie objeżdżanie innych? Wyluzuj chłopie i pohamuj się czasem z takimi komentarzami jak nie zamierzasz nic konkretnego powiedzieć :?


Post Wysłano: 15 gru 2014, 20:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2012, 11:43
Posty: 37
Samochód: Renault Magnum 440 DXI
Lokalizacja: KBR/PL

byłem tydzień temu na rozmowie. Powiedzieli że zarobki w granicach 4000-4400 na rękę (nie wiem jak jest w rzeczywistości ale płacąc sobie zus + życie w trasie to sami pomyślcie ) jazda 2 tyg w trasie zjazd na 48h i znowu trasa 2tyg. Świeżaków również biorą, idziesz na szkolenie i podpisujesz lojalkę na 6 m-cy albo zwracasz koszt 1500 pln . jazda oczywiście na własnej działalności. Kolega pracował 2 m-ce i mówił że obciążenia za przepały+ przed każdą trasa samochód musisz sobie sprawdzić porobić zdjęcia bo gdy robota ci nie pasuje zrobią wszystko abyś ostatniej wypłaty nie wziął. to chyba na tyle ode mnie więc wolałem ominąć szerokim łukiem.


Post Wysłano: 20 gru 2014, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2011, 11:27
Posty: 56
GG: 0

Podpisuje się pod tym postem obiema rękami.
Gdy się przyjmowałem to oględziny zajęły 10min, na zasadzie; Tu masz to, to i tamto a teraz podpisz ze wszystko jest i wyjeżdżaj.
Gdybym sam nie zwrócił uwagi to bym wyjechał bez wstecznych świateł i większości desek.
Oczywiście podczas zdawania auta oględziny były już dużo bardziej skrupulatne.


Post Wysłano: 21 gru 2014, 11:19

Cytuj:
(...)Gdy się przyjmowałem to oględziny zajęły 10min, na zasadzie; Tu masz to, to i tamto a teraz podpisz ze wszystko jest i wyjeżdżaj.
(...)
Oczywiście podczas zdawania auta oględziny były już dużo bardziej skrupulatne.
A dziwi Cię to? Bo mnie jakoś nie dziwi. Przecież trzeba znaleźć punkt zaczepienia, by obciążyć kierowcę. Dlaczego? Bo trzeba ratować budżet "firmy".
Założę się (nawet i o całą moją wypłatę), że obciążenie za owe braki poszło na kierowcę, ale nie zostały one uzupełnione. Następny (jeśli nie przypilnował i nie zgłosił przy wyjeździe w/w braków, usterek) został zapewne za to samo, co jego poprzednik obciążony. I co, można? Okazuje się, że można.


Post Wysłano: 21 gru 2014, 12:52

anakonda, a w jakim dziale jeździłeś? bombel120 jak byłeś pytać o robotę to w którym dział chcieli Cię upchnąć? :)


Post Wysłano: 21 gru 2014, 13:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Cytuj:
(...)Gdy się przyjmowałem to oględziny zajęły 10min, na zasadzie; Tu masz to, to i tamto a teraz podpisz ze wszystko jest i wyjeżdżaj.
(...)
Oczywiście podczas zdawania auta oględziny były już dużo bardziej skrupulatne.
A dziwi Cię to? Bo mnie jakoś nie dziwi. Przecież trzeba znaleźć punkt zaczepienia, by obciążyć kierowcę. Dlaczego? Bo trzeba ratować budżet "firmy".
Założę się (nawet i o całą moją wypłatę), że obciążenie za owe braki poszło na kierowcę, ale nie zostały one uzupełnione. Następny (jeśli nie przypilnował i nie zgłosił przy wyjeździe w/w braków, usterek) został zapewne za to samo, co jego poprzednik obciążony. I co, można? Okazuje się, że można.
Jak ja się przyjmowałem do roboty, to przekazanie auta chcieli robić o 4 rano.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 22 gru 2014, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2012, 11:43
Posty: 37
Samochód: Renault Magnum 440 DXI
Lokalizacja: KBR/PL

Cytuj:
anakonda, a w jakim dziale jeździłeś? bombel120 jak byłeś pytać o robotę to w którym dział chcieli Cię upchnąć? :)
byłem akurat z kumplem więc chcieli nas wepchnąc na tandem w podwójnej.


Post Wysłano: 23 gru 2014, 14:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 cze 2011, 11:27
Posty: 56
GG: 0

Tandemy


Post Wysłano: 23 gru 2014, 14:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Przy jeździe na samą Turcję też taka nędza z kasą?


Post Wysłano: 26 gru 2014, 10:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2014, 15:13
Posty: 8
Samochód: Volvo

Ja na razie nie narzekam. Kasa na czas. Jak na chwilę obecną robota fajnie dograna, mało przestoi (oby się nie zmieniło). Zobaczymy jak po nowym roku będzie.


Post Wysłano: 28 gru 2014, 18:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 paź 2012, 10:24
Posty: 108
Samochód: Scania 144l 460/ Galaxy 2.8
Lokalizacja: DT/KR

Na tandemach nie jest źle duzo stalych punktow, ale podejscie spedytorow marne bardzo dlatego sie zwolnilem od nich po 9 miesiacach. Jakby ktos tam na dziale zaczynal i by mial problem z ladunkiem, odrazu do Pani kierowniczki dzwonic ona zalatwi sprawe bo spedycja jak sobie jakims cudem przypomni to da ci jakis przerzut albo zjazd.

_________________
Pomalu marzenia sie spelniaja.
C 05.03.13
C+E 04.07.13
KW 13.12.2013


Post Wysłano: 28 gru 2014, 22:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2012, 11:43
Posty: 37
Samochód: Renault Magnum 440 DXI
Lokalizacja: KBR/PL

a z ciekawości zapytam czy to co obiecują (chodzi mi o kasę) dotrzymują czy w rzeczywistości jest inaczej? zdaje sobie sprawę ze nikt kwotami nie będzie rzucał ale chodzi mi tylko o potwierdzenie bo mi powiedzieli że 4400 na rękę i zus płacisz sobie sam.


Post Wysłano: 29 gru 2014, 14:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 paź 2012, 10:24
Posty: 108
Samochód: Scania 144l 460/ Galaxy 2.8
Lokalizacja: DT/KR

Jak zjeżdżasz do domu tylko na pauze i odrazu jazda to zarobisz, noi musisz sie wyrobic zeby zjechac do konca miesiaca bo inaczej delegacja przechodzi ci na nastepny miesiac wiec w jeden zarobisz kolo 2tys a pozniej kolo 6tys teoretycznie ale w praktyce roznie bywa mozesz miec duzo przestoi albo slabe frachty np sama anglia to mala kasa ale jak hiszpania wlochy noto lepiej wiec loteria.

_________________
Pomalu marzenia sie spelniaja.
C 05.03.13
C+E 04.07.13
KW 13.12.2013


Post Wysłano: 31 gru 2014, 17:54

Gość z którym obecnie jestem na tandemie w podwójnej na przyuczeniu mówi, że średnio tak właśnie kolo 4500 na miesiąc już na czysto powinno wyjść, przy czym on już pół roku robi anglie non stop, teraz w ramach rozrywki pojechał ze mną na Hiszpanie, ale wiadomo teraz mu wyjdzie słabo bo więcej mamy przestoju jak jazdy. Robota z tego co widzę nawet dograna, kontakt ze spedytorami jest może nie będzie tak źle. Choć długo tu nie zabawie jeśli mam się rozbijać na własnej działalności :/


Post Wysłano: 31 gru 2014, 18:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2012, 11:43
Posty: 37
Samochód: Renault Magnum 440 DXI
Lokalizacja: KBR/PL

Cytuj:
Choć długo tu nie zabawie jeśli mam się rozbijać na własnej działalności :/
dla nich forma prawna idealna bo nic ich nie obchodzi i w razie czego praktycznie nic im nie możesz zrobic :D


Post Wysłano: 22 maja 2015, 14:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2011, 0:36
Posty: 52
Samochód: Range T
Lokalizacja: Pilzno

Obrazek

Obrazek

Nowości w firmie :)

C: Truck & Business Polska


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 53 z 56 [ Posty: 1106 ] Przejdź na stronę Poprzednia 151 52 53 54 55 56 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: