Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 56 z 56 [ Posty: 1106 ] Przejdź na stronę Poprzednia 152 53 54 55 56
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 sie 2015, 0:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Jakiś czas temu wracając z Niemiec, na "starej dwójce" spotkałem chłopaka z Omegi, jak się później okazało, Ukraińca. Bardzo zaciekawiło mnie to, że Omega zatrudnia już Ukraińców, toteż postanowiłem więc trochę zasięgnąłem języka. Twierdził, że jako on (w sumie to według niego spora część Ukraińców) dostaje "gorsze" frachty (załadunki na dwa boki, coraz częściej "zbieranka" ładunków i maksymalnie do 600km. Nie pamiętam już, czy miał płacone z frachtu czy z kilometra) oraz że mają najstarsze składy w firmie (twierdził, że nowi kierowcy mają już lepsze składy). Jeśli chodzi o tacho, no to uważam że każdy zainteresowany wie, o co chodzi. Ostatnią wypłatę, jak mówił to wziął 4700zł i od tej kwoty, miał płacone składki (na jakiej zasadzie - nie wiem, nie dopytywałem).
Mówił również, że system zjazdów nie jest jeszcze taki zły (dwa tygodnie w kabinie i dwa, trzy dni w domu i dalej), ale traktowanie i szacunek (a raczej jego brak), powodują że to ostatni jego kurs w Omedze - na pożegnanie dostał 5 miejsc rozładunku, kończąc na Tarnowie. Przepracował tam ponad 2 lata.


Post Wysłano: 27 sie 2015, 7:09

Jaster no to grubo ;-) Musiales być tam pracownikiem roku ze chcą Cię tak bardzo z powrotem :-D


Post Wysłano: 27 sie 2015, 9:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Jakiś czas temu wracając z Niemiec, na "starej dwójce" spotkałem chłopaka z Omegi, jak się później okazało, Ukraińca. Bardzo zaciekawiło mnie to, że Omega zatrudnia już Ukraińców, toteż postanowiłem więc trochę zasięgnąłem języka. Twierdził, że jako on (w sumie to według niego spora część Ukraińców) dostaje "gorsze" frachty (załadunki na dwa boki, coraz częściej "zbieranka" ładunków i maksymalnie do 600km. Nie pamiętam już, czy miał płacone z frachtu czy z kilometra) oraz że mają najstarsze składy w firmie (twierdził, że nowi kierowcy mają już lepsze składy). Jeśli chodzi o tacho, no to uważam że każdy zainteresowany wie, o co chodzi. Ostatnią wypłatę, jak mówił to wziął 4700zł i od tej kwoty, miał płacone składki (na jakiej zasadzie - nie wiem, nie dopytywałem).
Mówił również, że system zjazdów nie jest jeszcze taki zły (dwa tygodnie w kabinie i dwa, trzy dni w domu i dalej), ale traktowanie i szacunek (a raczej jego brak), powodują że to ostatni jego kurs w Omedze - na pożegnanie dostał 5 miejsc rozładunku, kończąc na Tarnowie. Przepracował tam ponad 2 lata.
Ukraincy jezdza w wielu firmach, na poludniu i we wschdniej czesci kraju to bardzo powszechne w duzych firmach. W Saczu jedna z firm majaca okolo 120-samochodw ma wiecej niz polowe obsadzonych Ukraincami.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 22 lis 2015, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2011, 0:36
Posty: 52
Samochód: Range T
Lokalizacja: Pilzno

Swoją drogą mam info, które może kogoś zaciekawić. Na wiosnę mają przyjść DAFy E6 w najwyższej kabinie, ale mocy silników i ile sztuk przychodzi to dokładnie nie wiem.


Post Wysłano: 23 lis 2015, 14:30

Paaaanie, jak zaczną dawać umowy o pracę i to nie od najniższej i zaczną płacić jak należy to będzie można się emocjonować...


Post Wysłano: 23 lis 2015, 17:16

Taa... najwyższe kabiny :) Kosztem lodówki :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 56 z 56 [ Posty: 1106 ] Przejdź na stronę Poprzednia 152 53 54 55 56


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: