Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 9:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Gae.Tra Sp. z o.o. - Transport międzynarodowy

Info:
:arrow:
GAE.TRA Sp. z o.o. działa na obszarze Unii Europejskiej. Swój szybki sukces firma zawdzięcza przede wszystkim wykorzystaniunajnowszych technologii w dziedzinie zarz±dzania, kontroli, transmisji informacji oraz materiałów konstrukcyjnych użytych w naszych ¶rodkach transportu.

Specjalna konstrukcja naczepy i ci±gnika (tzw. Ultra Light) pozwala nam legalnie przewozić od 25 do 27 ton oraz 28 ton (NOWO¦Ć!)
w transporcie drogowym na terenie całej Europy, przy zachowaniu wszystkich obowi±zuj±cych norm i przepisów dotycz±cych ł±cznej wagi całego pojazdu, oraz do 26 ton w transporcie na terenie Polski. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone s± w system GPS,
co umożliwia dokładne raportowanie Klientowi stanu jego przesyłki.

GAE.TRA Sp. z o.o. z biurem w Krakowie oraz zapleczem logistyczno-technicznym przy terminalu kolejowym w Gliwicach, ¶ci¶le współpracuj±c z głównym centrum spedycyjnym firmy we Włoszech (Novara k. Mediolanu) oraz magazynami w Veronie, Modenie, Pontecovro zapewnia kompleksow± obsługę klientów polskich
oraz z krajów WNP. Wykonujemy także transporty drobnicowe.

Kontakt:
:arrow:
Polska - Gliwice
ul. Cmentarna 6,
44 - 100 Gliwice

tel. +48 (12) 426-21-60
fax +48 (32) 239-89-90
-------------------------------------------------------------------------------------
Polska - Kraków
31-559 Kraków,
ul. Grzegórzecka 69

tel. +48 (12) 432 89 10
tel./fax +48 (12) 422 47 52

aga@gaetra.it
http://www.gaetra.it

Obrazek

(C) :arrow: http://www.gaetra.eurobook.pl

Na stronie http://www.gaetra.it nie działa polska zakładka może są osoby co bardziej się interesują/pracują w tej firmie i mogłby dostarczyć nam wiecej informaci.Z tego co wiem jak i w bardzo dużo ilości firm transportowych potrzebują kierowców.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 16:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 mar 2007, 15:04
Posty: 153
GG: 539082
Lokalizacja: Słupsk

Znam tą firmę dość dobrze :!: Do firmy Gras w mojej miejscowości Gae Tra przywozi blachę. Z kierowcą którym rozmawiałem był włoch ale znał język polski i zawsze jak jest to spuszczają paliwo z jego Dafa XF95.Mówił że jest nie zaciekawie ze względu na kasiorkę.Skąpią grosza :!: :wink: :(

_________________
Trypek1990


Tytuł:
Post Wysłano: 26 wrz 2007, 10:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2007, 7:15
Posty: 21
Lokalizacja: Bytom

ja tez slyszalem od gosci ktorzy pracowali badz pracuja w gaetra to lipa z kasa nie dosc ze malo to czasem z opozniniem

co do warunkow pracy to auta wmiare nowe naczepu"ultralekkie" przeznaczone do ladunkow objetosciowych a oni wożą nimi wszystko ob welny mineralnej po stal

jeden gosc co pracowal tam juz 3 lata mial wlasny ciągnik daf i jezdzil na bazy firmowe gdzie mial przepinki zmiana naczepy i dalej w droge niektorym to odpowiada innym nie bo wolą wiedziec jak mają towar rozlozony i zabezpieczony

drugi pracowal ok 2 miesiecy jezdzil u nas na kraju spotkalem go w gnieznie na rozladunku w firmie budowalnej ja bylem akurat na przezucie niemcy polska z plytami kartonowymi a on z welna mineralna i steropianem. bardzo chwalil auto i kase tylko jak poszlo co do czego to ja wiedzialem gdzie mam next zaladunek a on zostal tam stac bo spedycja nie umiala nic mu znalesc. a placone mial od kilomerta wiec nie zalezalo im

wracajac do naczep to czesto widywalem wygiete jak banany nie mowie ze przeladowani tylko ta ich ultralekka konstrukcja nie wytrzymuje najlepiej takich ciezarow

w gliwicach jest baza i tam zawsze jakies zestawy stoja i to wcale nie male ilosci wiec chyba faktycznie szukaja kierowców


Tytuł:
Post Wysłano: 26 wrz 2007, 16:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 20:04
Posty: 21
Lokalizacja: anglia

Witam jestem nowym uzytkownikiem wagi ciezkiej takze jak cos nie tak to pouczcie. Tak sie sklada ze w gaetrze jezdzily 2 osoby z mojej rodzinki oraz ze 3 znajome wszyscy oni jezdzili w oddziale glownym we wloszech jest tam totalny syf. Jezeli kierowca nie upomni sie kilka razy o wymiane olei to nikt tego nie zrobi i samochod jezdzi az do zarznieca a pozniej wymieniaja silnik z jednego z wielu rozbitkow. Niewiem jak jest teraz ale swego czasu gaetra miala tylu kaskaderow ze wloch postanowil i zainwestowal we wlasna naczepe do sciagania ciezarowek. W wiekszosci samochodow w srodku byl totalny syf i wszystko polamane a przypomne ze byly to samochody w wiekszosci nowe. Jezeli chodzi o przeladowania to na terenie wloch na pozadku dziennym( glownie stal). A jezeli chodzi o czasy pracy to chyba kazdy sie domysla :/ dodam jeszcze tylko ze znajomy swiezo po zrobieniu papierow na bazie dostal jedynie kluczyki i kurs do samiutkiego paryza :U dzieki


Tytuł:
Post Wysłano: 26 wrz 2007, 19:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2007, 15:21
Posty: 36
Lokalizacja: Bełchatów

Firma ta ma tylko ładne składy ale reszta to dziadostwo jeżeli chodzi o kasę i o traktowanie to naprawde bardzo nie ciekawie miałem znajomego który tam śmigał ale bardzo krótko a kierowcó owszem chcą i ciągle potrzebują no ale przy takiej rotacji dziwne by bylo jak by nie chcieli

_________________
...:::>>>>Jest jedna rzecz dla której warto żyć CIĘŻARÓWKI i nie zmienia się nic:)...:::<<<<


Tytuł:
Post Wysłano: 26 wrz 2007, 22:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 20:04
Posty: 21
Lokalizacja: anglia

Z samochodami to tez roznie jest bo kiedys to kupowali tylko cf 430 w globie ktore jak na italie to byly nie za ciekawe pozniej kupowal xf 480 z klima na dachu. a w oddziale w polsce najwiecej jest wysluzonych aut z wloch no i volva chinczyki ale tez 380 albo 420 i to tez troche slabo bo te samochody lataja caly czas na trasie polska-wlochy. W tym roku jak mowily ploty zamowil 200 xf 105 ale kontakt mi sie urwal i niewiem czy doszly.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 wrz 2007, 22:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2007, 22:10
Posty: 21
Lokalizacja: Skontowni

No faktycznie auta w Polskim oddziale także i naczepy mają swoje najlepsze dni za sobą. Miałem okazje zobaczyć z bliska 95XF. Podobają mi się kolorki na autach.


Tytuł: Re: Gae.Tra
Post Wysłano: 22 lut 2008, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Dzisiaj czytajac lokalna gazete z Wrocławia było ogłoszenie że przyjmą do Gliwic spedytor/dyspozytor i handlowiec oraz do Krakowa handlowca i eksperta ds jakości. Ale kandydat musi znać j włoski :wink: Może ktoś zainteresowany ? :?: ?


Post Wysłano: 29 cze 2008, 15:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 paź 2007, 21:09
Posty: 31
GG: 7984400

Wie ktoś z was czy prowadzą jakąś typową krajówkę? Albo czy idąc do nich to są jakieś stałe trasy? Z góry dzięki za info.


Post Wysłano: 21 sie 2008, 6:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

Trochę zdjęc Gae.try ;)

Cassinetta Di BIandronno 2008,

Obrazek Obrazek

Żarska Wieś 2008,

Obrazek

_________________
Bednarski, Nysa

"Niezły syf mają na bazie. To ma być firma? To jakiś PGR nie firma."
"Jeżeli ktoś ma burdel i syf na swoim podwórku to odrazu świadczy o człowieku."
- Leszek Foss


Post Wysłano: 17 maja 2009, 15:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Orientuje się ktoś może co tam w trawie piszczy? Bo podobno nie jest dobrze..


Post Wysłano: 19 maja 2009, 23:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2007, 23:22
Posty: 50
GG: 0
Lokalizacja: Wrocław

Znalezione dziś na forum e-transport (w źródle linki do włoskich stron).
http://etransport.pl/forum64894.0.html

_________________
http://picasaweb.google.pl/bartosz.kurc ... yOSobieRiC


Post Wysłano: 31 gru 2009, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2007, 23:15
Posty: 52
GG: 1
Samochód: Volvo Michieletto
Lokalizacja: Białystok

Firma upadła.

_________________
Wypijmy za błędy.


Post Wysłano: 01 sty 2010, 13:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 16:34
Posty: 96
Samochód: co popadnie
Lokalizacja: Strzegom

Sprawdzone info czy poraz kolejny "usłyszałem od wujka" ??

_________________
#ircownia
This is an attack!
Być prawdziwym Polakiem znaczy dbać o swój język Ojczysty!


Post Wysłano: 01 sty 2010, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Już jakis czas temu widziałem na Allegro wystawioną dużą partie 105 SSC bez napisów ale w identycznym malowaniu jak oni mieli.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 02 sty 2010, 1:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2008, 22:02
Posty: 118

Cytuj:
Już jakis czas temu widziałem na Allegro wystawioną dużą partie 105 SSC bez napisów ale w identycznym malowaniu jak oni mieli.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1468179

o tym mówiłeś??


Post Wysłano: 02 sty 2010, 14:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Tak dokładnie o tym myślałem,ale wcześniej była też taka aukcja ze zdjęciem że ponad 10 sztuk w rzędzie stało.I tak sobie pomyślałem:prawie nowe samochody a już pod młotek,może przez ten kryzys.A tu jednak inna przyczyna... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 02 sty 2010, 14:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

W grudniu widziałem od nich auto we Włoszech na blachach z SG. Więc może tylko ograniczyli znacznie tabor, ale dalej funkcjonują.


Post Wysłano: 02 sty 2010, 15:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 16:34
Posty: 96
Samochód: co popadnie
Lokalizacja: Strzegom

we wtorek lecąc A4 widziałem 4 zestawy z gaetry wyjeżdzały z Gliwic [zapewne z bazy ] więc tak jak mówicie może troche taboru wyprzedają ale ciągnąć będą nadal.

_________________
#ircownia
This is an attack!
Być prawdziwym Polakiem znaczy dbać o swój język Ojczysty!


Post Wysłano: 06 sty 2010, 21:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2007, 23:15
Posty: 52
GG: 1
Samochód: Volvo Michieletto
Lokalizacja: Białystok

Upadła , możliwe , że pałętają się jeszcze po Eu ich auta bo to sodoma sie porobila z ta firma jakies grube oszustwa zarzad dostal wyroki lada moment calkowicie znikna.

_________________
Wypijmy za błędy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: