Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 sie 2007, 18:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2007, 20:20
Posty: 60
GG: 0

Witam koledzy... Często widuje w Szwecji jak i w Polsce ciągniki z naczepami DFDS transport. Szukałem tematu o nich i nie znalazłem więc założyłem swoj.

Czy ktoś z was jechał kiedyś z naczepą z tej firm?
Czy w ogule ktoś zna tą firme?


Tytuł:
Post Wysłano: 31 sie 2007, 18:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2007, 19:53
Posty: 28
Lokalizacja: Cieszyn

firma z Pruszkowa

Oferujemy usługi w zakresie spedycji, konsultingu logistycznego, kompleksowej obsługi łańcucha dostaw, konfekcjonowania towarów oraz obsługi celnej. Ponadto oferujemy pełen zakres międzykontynentalnych usług transportowo-logistycznych.

Wystarczy trochę poszukac w Google.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 01 wrz 2007, 15:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2007, 18:12
Posty: 1

O ile sie nie myle to DFDS-y teraz nazywaja sie DSV.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 paź 2007, 23:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2007, 20:20
Posty: 60
GG: 0

Cytuj:
O ile sie nie myle to DFDS-y teraz nazywaja sie DSV.
Tak to prawda...



Dziś jechałem sobie i patrze :shock: naczepa DFDS'u na szweckich i duńskich rejestracjach. Z ciekawości sprawdziłem to. Po dłuższym szłukaniu znalazłem duuużo informacji na temat tej firmy. I np. Grzecho_1990--- Jesteś nie poinformowany bo jest to firma Duńska z oddziałem w Polsce ! Jak otworzysz liste krajów obsługiwanych to sie zdziwisz- Jest ich tam z 50. W Pruszkowie jest TYLKO oddział na Polske , a nie "centrum dowodzenia" na różne kraje.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 paź 2007, 14:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Najsławniejszy oddział jest w Szwecji, kolega jeździł tam kiedyś Magnum AE420.

Roland Munch to druga nazwa czy inna firma działająca w spółce w DFDS?


Tytuł:
Post Wysłano: 24 paź 2007, 15:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Roland Munch to pod spółka DFDS'U i u nich ciąga się głównie chłodnie. a DFDS zmienił nazwę na DSV.
Mój tata długo u nich jeździł
Na początku był Samson Transport, potem DSV Samson Transpot a potem DSV Samson Transport(mniejsza spółka) wykupiła DFDS (większą spólkę) i od tego czesu było DFDS a teraz znowu zmienili nazwę na DSV

Uff :P


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 16:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 15:04
Posty: 52
Lokalizacja: RYBNIK

Drodzy Państwo...
DFDS obecnie nalezy do duzej grupy DSV, TZN:
Połączone siły: FRANS MAAS+DFDS,druga co do wielkosci siła logistyczna na swiecie !!!!
Mówiąc o naczepach powiem tak:
Są jeszcze opisane DFDS bo były kupowane pół roku przed w/w fuzja.
Sa to tzw naczepy "finki"
Co to znaczy, naczepy te przypływaja na promach z SZWECJI I FINLANDI,do Gdyni i Szczecina,nastepnie podpinane przez nasze ciagniki i ładowane lub rozł w Polsce,Czechach,Słowacji,Węgrzech,Austri,Włoszech i na cąłym południu..
Miedzyinnym tymi naczepami zarzadza firma GLOBAL GDYNIA,dlatego zatrudnia ciagniki.
Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 30 paź 2007, 23:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
Są jeszcze opisane DFDS bo były kupowane pół roku przed w/w fuzja.
Sa to tzw naczepy "finki"
Co to znaczy, naczepy te przypływaja na promach z SZWECJI I FINLANDI,do Gdyni i Szczecina,nastepnie podpinane przez nasze ciagniki i ładowane lub rozł w Polsce,Czechach,Słowacji,Węgrzech,Austri,Włoszech i na cąłym południu..
Miedzyinnym tymi naczepami zarzadza firma GLOBAL GDYNIA,dlatego zatrudnia ciagniki.
nie tylko, bo jak we FRANS MAASie sie jezdzilo to kontenery byly malowane na bialo i dostawaly granatowy napis a naczepy jesli plandeki/firany to niebieskie i zolty napis, i takie auta do dzis jezdza tak opisane juz dla DSV. Dla tej firmy jezdza tez ludzie wlasnymi zestawami, nic nie podpinaja tylko sa ladowani na magazynach

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: