Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 sie 2007, 13:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sie 2007, 12:45
Posty: 2
GG: 0
Samochód: scania R
Lokalizacja: -> Gorzów Wlkp. -> Kostrzyn nad Odrą <-

Cytuj:
Usługi transportowe „DROZDA” to firma, z wieloletnią tradycją z siedzibą w Nowinach Wielkich.Świadczymy usługi w zakresie wykonywania Międzynarodowego Transportu Drogowego Towarów oraz usługi spedycyjno -logistyczne.

* Działamy na rynku europejskim przewożąc towary pomiędzy Polską, a krajami całej UNII EUROPEJSKIEJ.
* Specjalizujemy się w obsłudze logistycznej zarówno dużych Przedsiębiorstw jak i małych Firm.
* Posiadamy Licencję Wspólnotową, licencję na wykonywanie transportu międzynarodowego, a właściciele Certyfikat Kompetencji Zawodowych.
* Bogate doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują nam świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług transportowych. Zostało ono poparte kontaktami z wieloma firmami w kraju jak i za granicą, które do dzisiaj korzystają z naszych usług.
http://www.drozda-transport.pl/


Ostatnio zmieniony 12 sie 2008, 23:21 przez szymaraga, łącznie zmieniany 3 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 27 sie 2007, 23:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2007, 18:22
Posty: 46
Lokalizacja: Gorzow Wlkp

Znajomy pracuje w tej firmie. Zarobki calkiem dobre. Przeginanie tarczek. Mozna isc na solowke. Woza glownie Faurecie - np. do Bratyslawy. Tak poza tym czesto widuje je w Niemczech.

TABOR:

- 18 zestawów MEGA (ciągnik siodłowy + naczepa plandekowa Mega Trailer, z miejscami na 34 europalet o ładowności do 24 ton - 100m3)


- 3 zestawy JUMBO (auto + przyczepa plandekowa o ładowności do 12 ton i 9 ton - 120m3)


- 5 zestawów pojazdów konwencjonalnych (ciągnik siodłowy + naczepa plandekowa, z miejscami na 34 europalet o ładowności do 24 ton – 90m3)


- 8 zestawów (auto + przyczepa plandekowa o ładowności do 5,9 tony – 90m3)


- 4 zestawy (auto + przyczepa plandekowa o ładowności do 3,5 tony – 60m3/70m3)


Tytuł:
Post Wysłano: 27 sie 2007, 23:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 21:38
Posty: 74
Lokalizacja: -->Wrocław<--

Ta firma to dla mnie jedna z porządniejszych firmy słyszałem opinie 3 kierowców i każdy miał pozytywne nastawienie do Pracy stronka http://www.drozda-transport.pl/

_________________
Jest biednie.
Kodak M753-Digital IS ISO1250


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sie 2007, 9:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2007, 14:18
Posty: 2

ładniusie mają zestwy ma ktoś jeszcze jakieś ich zdjęcia? wie ktoś ile płacą? pozdro.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 wrz 2007, 21:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Potrzebuję rzetelnych informacji nt. firmy. Z góry dzięki.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 18:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sie 2007, 12:45
Posty: 2
GG: 0
Samochód: scania R
Lokalizacja: -> Gorzów Wlkp. -> Kostrzyn nad Odrą <-

:D Przyjechać, a najpierw zadzwonić i się umówić... czyste i jasne relacje :D


Ostatnio zmieniony 12 sie 2008, 23:23 przez szymaraga, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 25 wrz 2007, 20:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
:D Przyjechać, a najpierw zadzwonić i się umówić... czyste i jasne relacje :D

Właśnie tak zrobiłem. :roll: Tylko warto poznać opinie nie tylko jednej strony.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 8:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2007, 11:50
Posty: 16
GG: 0
Samochód: actros 2546
Lokalizacja: uk ipswich

jak ktos pisze ze przeginanie tacha to jak firma moze byc w porzadku?rozumiem,ze maja ladne zestawy,moze niezla kaske,ale co jest wazniejsze?ladny zestaw czy bezpieczenstwo?

_________________
moje auto: http://pl.youtube.com/watch?v=f12KCKCjXKU


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 17:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2007, 11:50
Posty: 16
GG: 0
Samochód: actros 2546
Lokalizacja: uk ipswich

Cytuj:
Znajomy pracuje w tej firmie. Zarobki calkiem dobre. Przeginanie tarczek. Mozna isc na solowke. Woza glownie Faurecie - np. do Bratyslawy. Tak poza tym czesto widuje je w Niemczech
.pewnie troche prawdy w tym jestjeszcze nie tak dawno taki byl standart:masz wypasiona fure,zapomnij o tacho(skat,sebo).a wiekszy wplyw na bezpieczenstwo ma czas pracy a nie wypas(chyb,ze sie myle?).duzo firm korzysta z tego ze chlopaki patrza na wypas nie na warunki pracy.firmy nie znam.ale raczej wierze ze jest jazda bez trzymanki

[ Dodano: Pią, 26.10.2007, 17:36 ]
poza tym ze zdjec wynika ze nie ma duzego odsetka aut na cyfrowym tachu,wiec chyba cos jest w temacie tarczek?

[ Dodano: Pią, 26.10.2007, 17:40 ]
Cytuj:
jak wszędzie z tarczkami, co do solówk, to sporadycznie.... a jeśli o Faur... to nie głównie, i nie tylko Bratysława, bo przede wszytskim Niemcy i Belgia, a wieksza część aut startuje na Anglię i Irlandię!!!... tabor extra!! załączam kilka najnowszych
k...a,sam przyznales ze jest roznie z tarczkami,wiec czego buczysz?

_________________
moje auto: http://pl.youtube.com/watch?v=f12KCKCjXKU


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 19:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Cytuj:
Cytuj:
Znajomy pracuje w tej firmie. Zarobki calkiem dobre. Przeginanie tarczek. Mozna isc na solowke. Woza glownie Faurecie - np. do Bratyslawy. Tak poza tym czesto widuje je w Niemczech
.pewnie troche prawdy w tym jestjeszcze nie tak dawno taki byl standart:masz wypasiona fure,zapomnij o tacho(skat,sebo).a wiekszy wplyw na bezpieczenstwo ma czas pracy a nie wypas(chyb,ze sie myle?).duzo firm korzysta z tego ze chlopaki patrza na wypas nie na warunki pracy.firmy nie znam.ale raczej wierze ze jest jazda bez trzymanki

[ Dodano: Pią, 26.10.2007, 17:36 ]
poza tym ze zdjec wynika ze nie ma duzego odsetka aut na cyfrowym tachu,wiec chyba cos jest w temacie tarczek?

[ Dodano: Pią, 26.10.2007, 17:40 ]
Cytuj:
jak wszędzie z tarczkami, co do solówk, to sporadycznie.... a jeśli o Faur... to nie głównie, i nie tylko Bratysława, bo przede wszytskim Niemcy i Belgia, a wieksza część aut startuje na Anglię i Irlandię!!!... tabor extra!! załączam kilka najnowszych
k...a,sam przyznales ze jest roznie z tarczkami,wiec czego buczysz?
No prosze Cie ale nie oskarzaj Skatow oto ze "graja" na tarczkach... :roll:

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 27 paź 2007, 7:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2007, 11:50
Posty: 16
GG: 0
Samochód: actros 2546
Lokalizacja: uk ipswich

Cytuj:
No prosze Cie ale nie oskarzaj Skatow oto ze "graja" na tarczkach...
akurat tarczki w skacie tylko fruwaly,to byl jedyny powod dla ktorego zostawilem auto w rzepinie.ale nie chodzi o to.chcialem tylko zaznaczyc ze jezeli jest w firmie zgoda na lamanie tacha to nie moze taka firma byc dobra firma!nie znam tej firmy,wpadlo mi w oko to stwierdzenie wiec sie przyczepilem.to wszystko.

_________________
moje auto: http://pl.youtube.com/watch?v=f12KCKCjXKU


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lis 2007, 0:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 1:07
Posty: 9
Lokalizacja: z Polski

Enrique kiedy zostawiles auto na Rzepinie?Tez rozstalem sie ze skatem ale w kwietniu 2006r. Mialem obiecane wolne(od 3 miesiecy) i wpadli na pomysl 4 dni przed moim wolnym ze jeszce na wyspe pojade. Chorobowe i papa
pozdrawiam

[ Dodano: Pią, 02.11.2007, 23:29 ]
oj przepraszam
To kolega driver72 zostawil zelastwo a nie Enrique
moj błąd:)

[ Dodano: Pią, 02.11.2007, 23:33 ]
aha i wszystkie tarczki do dzisiaj mam w domu :lol:

_________________
Nie to auto piękne które ładne, lecz to co często do domu wozi ;-)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2007, 0:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 gru 2006, 0:26
Posty: 13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp (>...::Witnica::...<) [FGW] | Hannover [HH]

Dzisiaj widziałem TGLa od Drozdy nawet ładnie wygląda.
Drozda znów inwestuje w nowe auta tym razem ciągniki siodłowe marki Volvo
7 (jak sie nie myle) i wszystkie maluje.
:)

_________________
Scania[...113,143...]Forever


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2008, 18:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 14:08
Posty: 2
GG: 0
Lokalizacja: Nowiny Wielkie woj.Lubuskie

Moj ojciec pracowal w tej firmie:)Zreszta ona znajduje sie odemnie 900metrow.Niestety musze wam powiedziec ze firma jest fajna z dwoch wzgledow po pierwsze fajny i ladny tabor po drugie mile towarzystwo:)Ale placa nie jest zbyt ciekawa w tej firmie jest trzech szefow Ojciec i dwoch synow ojciec placi najmniej jeden z synow ma nawet przyzwoita wyplate a drugi ma moim zdaniem dobra place bo nieraz sie uda to wyplata wynosi u niego do 5tys.Jesli chodzi o tarczki to nie wiem jak jest moj ojciec juz nie jedzi u nich 2lata ale gdy tam smigal to bylo tragicznie:( Moj ojciec jezdzil u Starego i odszedl z tej firmy poniewaz On obiecal mu ze na weekendy bedzie w domu niestety tak nie bylo.Jesli chodzi o mnie to ja pojde do tej firmy zeby nabrac jakies wprawy itd.A potem chcem przeniesc sie do firmy w ktorej jezdzi moj ojciec ale czas pokaze moze bedzie mi tam dobrze i zostane:)

Pozdrawiam i zycze szerokosci:)


Post Wysłano: 03 lut 2008, 15:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lip 2007, 20:56
Posty: 58
GG: 0
Samochód: ..

Zdjęcie mojego autorstwa:
Obrazek


Post Wysłano: 09 mar 2008, 14:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 maja 2007, 20:43
Posty: 15

Widać, że wyprzedają stary tabor
http://moto.allegro.pl/item321073335_vo ... estaw.html


Post Wysłano: 06 kwie 2008, 15:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 14:08
Posty: 2
GG: 0
Lokalizacja: Nowiny Wielkie woj.Lubuskie

Te volvo które oni chcieli sprzedać jeździ już bardzo długo w tej firmie:)Słyszałem ze sie polepszyło w firmie:)Nom ja po szkole chcę iść do nich:)


Post Wysłano: 07 maja 2008, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2008, 22:36
Posty: 1
GG: 6563103

SCANIA_DRIVER odezwij sie do mnie 6563103 mam sprawe w zwiazku z praca


Tytuł: Re: DROZDA
Post Wysłano: 01 kwie 2009, 21:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

Atego od Drozdy:

Obrazek

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 13 kwie 2009, 23:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2007, 23:22
Posty: 50
GG: 0
Lokalizacja: Wrocław

Ponad rok temu robiłem przedostatni kurs Scania jeszcze w Rico. Przyszło weekend odstać w Malaczkach na Słowacji. Miałem przyjemność zabalować z chłopakami od Drozdy. Generalnie wyszło, że firma jak firma - ma swoje tajemnice ;)

_________________
http://picasaweb.google.pl/bartosz.kurc ... yOSobieRiC


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: