Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 maja 2007, 17:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

Witam :!:
Głównym celem działalnośći firmy jest logistyka zaopatrzeniowa, produkcyjna i dystrybucyjna. Oferta obejmuje następujące zakresy aktywności doradczej: strategia i koncept, miejsca i trasy, przepływ materiału, layout magazynu, opakowania oraz gospodarka magazynowa. Wszystkie usługi logistyczne są dostosowywane do potrzeb klienta.

Moze ktos wie cos wiecej o tej firmie??

Pozdrawiam

zmienilem nazwę tematu na pełną nazwę firmy //Fox


Tytuł:
Post Wysłano: 25 maja 2007, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Ładne maja barwy tylko troche im się mieszają jakby kolory.Fox na swojej stronie dodał zdjecie MB Actrosa z firmy właśnie muller i ciężarówka ma inny kolor ale odcień jasny fioloetu a naczepa odcień ciemny koloru tez fioletowego :|

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2007, 1:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

A mobile mam pytanie! Jak na chwile obecna wyglada sytuwacja w muller-ze jak placa jak czesto scaigaja do kraju itp. itd. Czekam na szybka odpowiedz. Pozdrawiam

_________________
Bednarski, Nysa

"Niezły syf mają na bazie. To ma być firma? To jakiś PGR nie firma."
"Jeżeli ktoś ma burdel i syf na swoim podwórku to odrazu świadczy o człowieku."
- Leszek Foss


Tytuł:
Post Wysłano: 27 maja 2007, 11:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Co do Muller'a. Pełna nazwa, to Muller - Die Lila Logistik. Mają swój oddział w Gliwicach (tak naprawde nie jestem pewien, ale samochody jeżdżą na rej SG i jest ich u mnie pełno), ponadto w G-cach budowany jest terminal Mullera i chyba jeden nowy magazyn już stoi na strefie ekonomicznej. Dantrans'y, Koltransy często można spotkac w barwach muller'a lub z jego naczepami. Ostatnio zauważyłem FH12 w barwach Mullera z napisami Koltrans. Także coś w tym musi byc... ;)

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Ostatnio zmieniony 03 cze 2007, 21:21 przez Fox, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 19 cze 2007, 17:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

News :arrow:
Muller - Die lila Logistik wybuduje w Polsce centrum obsługi logistycznej

Zarząd Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wydał oficjalną zgodę dla Muller - Die lila Logistik AG na dokonanie zakupu działki o powierzchni 10 ha. Do końca 2006 roku zakończony zostanie pierwszy etap inwestycji: powstanie centrum logistyczne o powierzchni 12 000 m2.




Po zakończeniu wszystkich trzech etapów budowy, klienci firmy będą obsługiwani w centrum logistycznym w Gliwicach o łącznej powierzchni użytkowej 36 000 m2. Oprócz nowoczesnych systemów przenoszenia i składowania, nowe centrum będzie także posiadało swój własny system przesuwny. Celem tego projektu inwestycyjnego jest umocnienie pozycji Muller - Die lila Logistyk na polskim rynku. "Przede wszystkim, chcielibyśmy wzmocnić istniejące już w Polsce więzi biznesowe naszej firmy jak również nawiązać nowe. Możemy tego dokonać jedynie dzięki właściwej reprezentacji i posiadaniu odpowiednich możliwości," powiedział Michael Müller, Prezes Müller - Die lila Logistyk.

Muller - Die lila Logistik jest obecna na polskim rynku od 1997 roku, aktualnie zatrudnia około 45 osób. Gliwice są dla firmy interesującym miejscem do inwestowania, ponieważ wielu klientów przenosi swoje zakłady produkcyjne do Polski. Z punktu widzenia Muller - Die lila Logistyk, sprzyjające położenie geograficzne kraju ma również korzystny wpływ na potencjalne stosunki biznesowe z Europą Środkową i Wschodnią. Działalność firmy będzie w dalszym ciągu skoncentrowana na projektach logistycznych (doradztwo) oraz działaniach logistycznych (wdrażanie rozwiązań).

_________________
Bednarski, Nysa

"Niezły syf mają na bazie. To ma być firma? To jakiś PGR nie firma."
"Jeżeli ktoś ma burdel i syf na swoim podwórku to odrazu świadczy o człowieku."
- Leszek Foss


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lip 2007, 15:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2007, 23:22
Posty: 50
GG: 0
Lokalizacja: Wrocław

Ta firma ma swój magazyn w Pietrzykowicach koło Wrocławia. Wiem bo raz tam ładowałem.

pozdro

_________________
http://picasaweb.google.pl/bartosz.kurc ... yOSobieRiC


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lip 2007, 10:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

My mamy jedno auto u nich w spedycji. Jezdzimy po kraju. Nie zawsze płaca na czas, ale ogolnie jest dobrze choc moglo by byc lepiej.


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lip 2007, 10:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2006, 11:21
Posty: 85
Lokalizacja: Zamość/Sitaniec

Dosyć niedawno weekendowałem pod Lyonem z kierowcą z MULLERa, był to Darek z Gliwic, jeździ Scanią eRką w Toplinie. Z tego co mówił co firma na medal, nie wiem czy wszyscy kierowcy mają płace takie same jak on (doświadczony kierowca) i czy są tak samo traktowani. On ma młodszego kolegę z którym jeździ w turnusach, tylko nie pamiętam już dokładnie jak to jest tam, bo są okresy kiedy jeżdżą w podwójnej przez bodajże 2 tygodnie a sa gdzie jeździ jeden.

Jeżeli chodzi o płace to również nie pamiętam dokładnie ale na pewno jest zawsze powyżej pięciu tysięcy zł.

Jest w firmie coś takiego, że gdy kończy mu się turnus np. gdzieś we Francji czy Niemczech to przyjeżdża po niego bus lub osobówką z kierowcą i tego co kończy wiezie do domu lub na bazę.

Jeżeli chodzi o kierunki to napewno obsługuja Włochy i Hiszpanię co do innych kraji to nie wiem.


Post Wysłano: 31 sie 2015, 23:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

Wiadomo co teraz tam się dzieje, co wożą itp?

Z tego co ja się dowiedziałem, to wożą tekturę z Strykowa prowell, obsługują Opla w Gliwicach i jakaś wełnę z Bohumina.

Wie ktoś więcej na temat tej spedycji? :P


Post Wysłano: 02 wrz 2015, 6:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Co dokładnie chcesz wiedzieć ?

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Post Wysłano: 02 wrz 2015, 23:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

Jak tam wygląda współpraca z spedytorami. Czy zapewniają ten zjazd do domu co weekend, czy robota jest poukładana, czy raczej czeka się aż załatwią jakiś ładunek?

I jakie firmy są ich głównymi kontrahentami.


Post Wysłano: 05 wrz 2015, 22:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Zjazd na weekend jest zawsze (na kraju co do miedzynarodówki nie wiem) a robota zależy już od tego jak z nimi żyjesz :wink:

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: