Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 13 lis 2006, 18:11

to foto http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/524 ... 6d289.html
to chyba jadą projektanci z domu nie do poznania :) hehe


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lis 2006, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Na ostatnich fotkach widac juz amerykanska zlota jesien :lol: Jak to jest plac na odpiecie naczep to jaka musi byc baza???? Chyba jak lotnisko. Hiob dobrze ze w Ameryce chciaz robia skrzyzowania drog szybkiego ruchu bezkolizyjnie bo u nas na cos takiego jeszcze nie wpadli. Wola zrobic normalne skrzyzowanie i niech sie "tluką". Do domu zapewne juz masz niedaleko wiec szczesliwego powrotu i niech God bless You w tej drodze.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lis 2006, 3:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
Jak to jest plac na odpiecie naczep to jaka musi byc baza???? Chyba jak lotnisko.

Baza niekoniecznie jest większa, ale ma dodatkowe budynki, warsztat, administracja, dyspozytorzy, szkoła, gdzie każdy nowo przyjęty zapoznaje się ze zwyczajami w firmie itd.

Z czasem porobię więcej fotek, na razie kilka z naszej bazy w Medway, w Ohio:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Cytuj:
Hiob dobrze ze w Ameryce chciaz robia skrzyzowania drog szybkiego ruchu bezkolizyjnie bo u nas na cos takiego jeszcze nie wpadli.


Autostrady zawsze się tu krzyżują bezkolizyjnie. Takim klasycznym skrzyżowaniem jest „koniczynka”, ale takie rozwiązanie ma swoje wady. Mianowicie pojazdy skręcające w lewo muszą przejechać skrzyżowanie, skręcić o 270 stopni w prawo i wjechać przed skrzyżowaniem na poprzeczną autostradę. Tam włączają się do ruchu w tym miejscu, gdzie inne auta zjeżdżają i na bezkolizyjnym skrzyżowaniu jest punkt kolizyjny. W nowych skrzyżowaniach rozwiązano to przez budowanie czterech poziomów. Pojazdy skręcające w lewo opuszczają autostradę przed skrzyżowaniem i dodatkową estakadą jadą szerokim łukiem w lewo, by za skrzyżowaniem włączyć się do ruchu za węzłem komunikacyjnym. Ale ponieważ autostrady tworzą już dwa poziomy, a rampy do skrętu w lewo obydwu autostrad także dwa, razem mamy cztery poziomy na jednym węźle komunikacyjnym. Poniżej parę zdjęć z takich rozwiązań.

Obrazek Obrazek Obrazek

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lis 2006, 10:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
szkoła, gdzie każdy nowo przyjęty zapoznaje się ze zwyczajami w firmie itd.
:shock: O takim rozwiązaniu jeszcze mie słyszałem , ale napewno coś mądrego i i pomocnego dla świeżo zatrudnionego pracownika. :)

Park samochodowy w Medway, w Ohio jest naprawde duży i śliczny.Jest tam sporo aut i zawazyłem , że nie tylko jednej marki.

Pozdrawiam i powodzenia.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lis 2006, 14:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
ale napewno coś mądrego i i pomocnego dla świeżo zatrudnionego pracownika. :)

Firma zatrudnia niektórych kierowców zaraz po szkole, bez żadnego doświadczenia. Ci mają chyba dwutygodniową szkołę, z zapoznaniem się z praktycznymi wskazówkami jak taka raca wygląda, poczym jeżdżą jakiś czas z bardziej doświadczonym kierowcą-trenerem. Kierowcy, którzy już mają doświadczenie mają „orientację” jedno-trzydniową, zapoznając się z satcomem, kartą drogową, z tym, jak i kiedy wysyłać papiery, przechodzą badanie lekarskie i kontrolę na narkotyki itp.
Cytuj:
Park samochodowy w Medway, w Ohio jest naprawde duży i śliczny.Jest tam sporo aut i zawazyłem , że nie tylko jednej marki.
Przez lata nasza firma używała tylko jednej marki, Kiedyś, 20 lat temu, był to KW T600, potem jak się ukazał Freightliner Century, zmienili na ten model. Teraz mają większą różnorodność: Volvo VN 780, Peterbilt 387, Freightliner Century i Columbia i ostatnio kupili KW T600. Te Volva VN 770 już zakończyły pracę w firmie i czekają na odstawkę do dealera używanych aut. Jeździ ich jeszcze trochę w firmie, ale już w prywatnych rękach. Kierowcy bowiem mają możliwość kupna, a raczej leasingu czerwonych samochodów i przeważnie wybierają właśnie Volvo.

Zróżnicowanie modeli utrudnia trochę pracę warsztatom, ale pozwala na tańsze zakupywanie sprzętu. Gdy sprzedawcy samochodów wiedzą, że nie mają monopolu na dostawę, starają się przedstawić jak najkorzystniejszą ofertę. A chodzi tu o setki ciężarówek, więc jest o co walczyć. Firma zapewne kupuje ponad tysiąc trucków rocznie.

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lis 2006, 15:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 paź 2006, 10:07
Posty: 44
Lokalizacja: Czaplinek

widze Hiob że ta firma US Xpress jest dobrze rozbudowana ma ładne palace trucki noi dużo tego jeżdzi-chyba ale ładne maja te place noi super fotki ładne krajobrazy i w ogóle wszystko pozdro i jak możesz to jak dojedziesz do domu to zrób kilka fotek itd. a ty gdzie trzymasz Volvo swoje jak jesteś w domu, na bazie czy u ciebie nie ma ??

_________________
http://www.ricoe.de
http://www.remusmilus.blog.onet.pl
blog o koszykówce wchodzić komentować ... warto


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lis 2006, 17:22

hiob
czy te cięzarówki firmie us xpress sa same czerwone trucki czy są tez inne kolory


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lis 2006, 17:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Te skrzyżowania to kosmos.W Polsce nawet nie ma autostrad żeby zbudować cos takiego.


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lis 2006, 18:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
hiob
czy te cięzarówki firmie us xpress sa same czerwone trucki czy są tez inne kolory
Ciężarówki, których właścicielami jest US X są czerwone z wyjątkiem kilku czarnych, wożących towary dla sieci sklepów "Dollar General". Kilent ten wymaga, aby ciągniki ciągnące ich naczepy były czarne, więc US X się musiało dostosować. To duży kontrakt, więc takim klientom idzie się na rękę. Dlatego parę nowych aut na bazie jest czarnych. Te samochody mają stałą pracę dla Dollar General i nie wożą innych towarów. Ownerzy-operatorzy, tacy jak ja, mogą mieć samochody dowolnego koloru.

[ Dodano: Wto, 14.11.2006, 18:00 ]
Cytuj:
Te skrzyżowania to kosmos.W Polsce nawet nie ma autostrad żeby zbudować cos takiego.
Jedyny problem, jaki ja mam, to skręt w lewo na starszych skrzyżowaniach tego typu, jakie są na przykład w Dallas. Rampy mają tylko jeden pas i wąziutkie pobocze, a barierka ma może z pół metra, więc jest zupełnie niewidoczna z góry kabiny. Ja mam lęk przestrzeni, a pode mną jest dobre 8 pięter do ziemi. Ale zamykam oczy i szybko przejeżdżam. Nie bardzo mam inne wyjście ;) Nowsze skrzyżowania są już szersze, zawsze z szerszym poboczem i często z dwoma pasami, więc już nie reaguję na nie tak panicznie.

[ Dodano: Wto, 14.11.2006, 18:10 ]
Cytuj:
...jak możesz to jak dojedziesz do domu to zrób kilka fotek itd. a ty gdzie trzymasz Volvo swoje jak jesteś w domu, na bazie czy u ciebie nie ma ??

Zacznę zaraz nowy temat, bo tamta trasa się skończyła. Zatytułuję go... hmmm... "Każda trasa zaczyna się w domu". ;)

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sty 2007, 13:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 13:12
Posty: 114
Lokalizacja: Rawicz,Wielkopolska(PL)

Hiob powiedz mi czy to jest znak na to miasto Fort Worth ,gdzie produkują te myśliwce ,które Polska zakupiła w ilości 48 sztuk??__---
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba0 ... ef953.html

Widze oczka masz rozbiegane heheeh :D :
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f5 ... 787e7.html

No i piękne krajobrazy pustynne(wyschnięta rzeka ciekawa!)-w Polsce zeszłego lata też tak wyglądały mniejsze i średnie rzeki kiedy temp. dochodziła do, 38 st. celcjusza w cieniu a 55 stopni w słońcu przez cały miesiąc lipiec!!>
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e99 ... 23dea.html
+ ten truck w oddali (jak sie domyślam to jest drugi pas w przeciwnym kierunku tak??>!!):
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c47 ... d6cb2.html

a to jest zapewne misa do samochodu pracującego w kamieniołomach tak?:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfd ... 3e63c.html

Hiob czy w stanach sprzątają pobocze po wypadku z tych śmieci , bo często widuje na zdjęciach bardzo zanieczyszczone pobocza ,zaśmiecone uszkodzonymi lub starymi cześciami samochodowymi??:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a4 ... 2d329.html

a tu widać otyłą amerykanke heh,wujek pracujący w stanach jako trucker mówi że nieraz jak widzi te dupska wytaszczające się z trucka to aż robi mu sie niedobrze :oops: :shock: :
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e9 ... 72b6e.html

_________________
"Dobre uczynki nie czynią człowieka dobrym, lecz dobry człowiek spełnia dobre uczynki.Złe uczynki nie czynią człowieka złym, lecz zły człowiek spełnia złe uczynki.[...]"
.Marcin Luter .
Mamy Euro 2012...teraz let's work people , let's work.!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sty 2007, 0:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
Hiob powiedz mi czy to jest znak na to miasto Fort Worth ,gdzie produkują te myśliwce ,które Polska zakupiła w ilości 48 sztuk??__---
To dokładnie to samo miasto.
Cytuj:
Widze oczka masz rozbiegane heheeh :D


Właśnie, takie stresy w pracy... :twisted:
Cytuj:
ten truck w oddali (jak sie domyślam to jest drugi pas w przeciwnym kierunku tak??>!!)

Tak, pas zieleni na autostradzie I-10 w Arizonie ma chyba dobrą milę szerokości. Ale na pustyni ziemia tania.

Cytuj:
Hiob czy w stanach sprzątają pobocze po wypadku z tych śmieci , bo często widuje na zdjęciach bardzo zanieczyszczone pobocza ,zaśmiecone uszkodzonymi lub starymi cześciami samochodowymi??:
Autostrady są okresowo oczyszczane ze śmieci. W niektórych miejscach idzie to lepiej, w innych gorzej, ale generalnie nie jest źle.
Cytuj:
a tu widać otyłą amerykanke heh,wujek pracujący w stanach jako trucker mówi że nieraz jak widzi te dupska wytaszczające się z trucka to aż robi mu sie niedobrze :oops: :shock:


Fakt, że coraz więcej ludzi ma problemy z nadwagą. Jedzenie tu jest smaczne i tanie, porcje dają duże, do tego wszędzie się jeździ samochodem, więc takie są skutki. Ale to nie tylko problem amerykański, choć pewnie tu najbardziej widoczny. W Polsce także coraz więcej ludzi ma nadwagę.

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sty 2007, 2:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2005, 21:00
Posty: 79
Lokalizacja: Brzeg

a ja mam pytanko z innej beczki dla naszego forumowego "guru" od US trucks, a mianowicie o CB radio jak jest z tym w stanach,na jakich pasmach,jakie zwyczaje itd. chętnie poczytam :D bo nie ukrywam ze mój pierwszy kontakt z CB był gdy oglądałem film "conwoy" gdy go kiedys oglądałem pierwszy raz byłem wniebowzięty i do dziś zachorowałem nad CB-radiem,a druga sprawa to twoje polskie motywy na trucku :) bardzo cieszą me oko ze w taki sposób okazujesz swoja polskość(nie wiem czy dobrze napisałem) bardzo fajnie ze nie wstydzisz się tego,bo musze przyznać ze nie nawidze ludzi(polaków) którzy np. pojadą na pół roku do niemiec i po powrocie mówia "u nas w niemczech"

pozdrawiam i zycze szerokości(której w stanach nie brakuje) :)


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sty 2007, 3:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
a ja mam pytanko ... o CB radio jak jest z tym w stanach,na jakich pasmach,jakie zwyczaje itd. chętnie poczytam :D
Ja, prawdę mówiąc, niewiele go używam. Zwykle jest na kanale "25", albo "29". Ten pierwszy używają Polacy ze Stanów, drugi nasi rodacy z Kanady. Jest to oczywiście generalizacja, ale tak większość rodaków się znajduje. "Normalny" kanał to 19, ale komuś, kto mówi z akcentem, trudno prowadzić tam rozmowę, bo zawsze znajdą się kołki, które zaczynają swoje uwagi typu: "Wracaj, skąd przyjechałeś" itd. Ja włączam "19" tylko, jak jest jakiś korek, by się dowiedzieć o jego przyczynę. Nawet pogodę sprawdzam na Necie, a nie pytając kierowców. Net zresztą jest znacznie dokładniejszy. Gdyby nie to, że sporadycznie pogadam z rodakiem i że niektóre firmy komunikują się z kierowcami ładującymi towar przez CB, śmiało mógłbym się pozbyć tego urządzenia.

Cytuj:
a druga sprawa to twoje polskie motywy na trucku :) bardzo cieszą me oko ze w taki sposób okazujesz swoja polskość(nie wiem czy dobrze napisałem) bardzo fajnie ze nie wstydzisz się tego,bo musze przyznać ze nie nawidze ludzi(polaków) którzy np. pojadą na pół roku do niemiec i po powrocie mówia "u nas w niemczech"

pozdrawiam i zycze szerokości(której w stanach nie brakuje) :)
Czasem i ja powiem "U nas w Stanach". :D To niekoniecznie znaczy, że się czlowiek wstydzi swej polskości. W końcu jestem rezydentem tego kraju już 25 lat. Ale masz rację, nigdy nie przestałem się uważać za Polaka, nigdy się nie wstydziłem swego pochodzenia i nawet więcej: Zawsze byłem z niego dumny. Moje dzieci, urodzone tutaj, także bardziej uważają się za Polaków, niż Amerykanów. Stąd godło Polski i herb Krakowa na samochodzie, stąd polska rejestracja.

Fakt, że są i tacy, którym bardzo trudno przechodzi przez gardło, że są Polakami i gdy ich zapytać skąd pochodzą, odpowiadają "z Europy". Mnie to zawsze śmieszyło. Ale myślę, że to wychodzą z nich ich kompleksy i małe poczucie wartości. Ja nie mam z tym problemu, wiem, ile jestem wart i wiem, ile zawdzięczam Polsce, swej rodzinie, środowisku w którym się wychowałem.

Kulturowo Polska zawsze mi będzie bliższa. Polska historia, polski język, polska literatura, polska religijność- to wszystko mnie ukształtowało i zaprzeczać temu byłoby głupotą. A ja lubię swoją osobę, lubię więc też tę polskość, która ukształtowała moją osobowość. Nie widzę więc żadnego powodu, żeby ukrywać mje korzenie, natomiast widzę wiele powodów, żeby się nimi chwalić. Pozdrawiam.

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sty 2007, 12:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2006, 12:31
Posty: 96
Lokalizacja: Ostróda

mam pytanie do hioba jak sie jezdzi takim zestawem amerykanskim ciezarowka z dziobem i dosyc dluga naczepa ?? czekam na odpowiedz i pozdrawiam

_________________
kepe


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sty 2007, 16:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
...jak sie jezdzi takim zestawem amerykanskim ciezarowka z dziobem i dosyc dluga naczepa ?? ...
Skyline, jeździ się zupełnie normalnie. Trzeba pamiętać o „ogonie” i nie zwalać na zakrętach znaków drogowych, słupów z lampami i sygnalizatorów świetlnych, ale to są podstawy jazdy z każdą naczepą. Oczywiście, że gdy naczepa długa, to często trzeba skręcać w prawo z drugiego pasa, a wtedy zawsze się znajdzie jakiś idiota, który, nie zważając na nasz migacz, wjedzie na prawy pas. A w Nowym Jorku tych idiotów jest zawsze dziesięciu. Dlatego trzeba myśleć za siebie i za innych.

Kenworth W 900 jest niezbyt zwrotny i na ciasnych placach często trzeba na więcej razy podciągać i manewrować. W ekstremalnych sytuacjach może tak być, że tam, gdzie krótki ciągnik będzie w stanie cofnąć, klasyk się nie z mieści. Ja jednak przez 4 lata jazdy nie miałem takiej sytuacji. Z kolei, przynajmniej teoretycznie, na otwartych szosach komfort w aucie z dużym rozstawem osi powinien być wyższy. Na drobnych pofałdowaniach i nierównościach drogi on po prostu płynie, zamiast podskakiwać.

Jeździłem sporadycznie między Teksasem a Kalifornią z naczepami 57- i 60- stopowymi. Naczepa 60 stóp jest tylko dwa metry dłuższa niż 53-stopowa, ale w praktyce to jest spora różnica. Pewnie dlatego, że jeździ się „na pamięć”. Kierowca nie patrzy cały czas, gdzie tylne koła jadą, ale „czuje to”. Gdy te koła są dwa metry dalej, na zakrętach ciągnie się po innym łuku, ścinając je znacznie. Wtedy trzeba bardzo uważać, żeby nie przejechać komuś po butach. Tak czy inaczej wszystko się sprowadza do tego, że trzeba myśleć.
:) :P

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sty 2007, 17:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 13:12
Posty: 114
Lokalizacja: Rawicz,Wielkopolska(PL)

Cytuj:
Właśnie, takie stresy w pracy... Twisted Evil
heheh-takie stresy to sama przyjemność
Cytuj:
W Polsce także coraz więcej ludzi ma nadwagę.
-bo to " amerykański styl życia " takie oto skutki powoduje,nie zaprzeczysz, w PL ludzie też jedzą coraz wieksze ilości fast food-ów ,gdyż nie ma na nic czasu jak praca zajmuje 0d 8-16 godzin na dobe to o czym tu mówić (o domowym obiadku)heh-wolne zarty nie ma mowy !!,a samochód to teraz(gdy każdy go w PL posiada ,są tanie jak barszcz(używane-oczywiście))druga ręka i najbliższy kompan 8)
Cytuj:
"Normalny" kanał to 19, ale komuś, kto mówi z akcentem, trudno prowadzić tam rozmowę, bo zawsze znajdą się kołki, które zaczynają swoje uwagi typu: "Wracaj, skąd przyjechałeś" itd
_ale WAŁY!!!!!!
Cytuj:
Fakt, że są i tacy, którym bardzo trudno przechodzi przez gardło, że są Polakami i gdy ich zapytać skąd pochodzą, odpowiadają "z Europy".
-niech przyjadą teraz do Polski to im oczy z orbit wyskoczą .Polska zmieniła sie o 180 stopni to juz nie ten sam kraj co 15 lat temu :!:

_________________
"Dobre uczynki nie czynią człowieka dobrym, lecz dobry człowiek spełnia dobre uczynki.Złe uczynki nie czynią człowieka złym, lecz zły człowiek spełnia złe uczynki.[...]"
.Marcin Luter .
Mamy Euro 2012...teraz let's work people , let's work.!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 16 sty 2007, 18:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Cytuj:
... to " amerykański styl życia " takie oto skutki powoduje,nie zaprzeczysz, w PL ludzie też jedzą coraz wieksze ilości fast food-ów...
Nie to jest problemem, że się je w McDonald'sie, ale to ile się je. Typowy posiłek w restauracji typu "fast food" wcale nie jest gorszy od polskiego kurczaka na Krupówkach, czy frytek na dworcu, czy mielonego z kapustą. W McD rzynajmniej jest trochę witamin w tej sałacie i pomidorze, które są dodane do każdej kanapki. Problemem jest, że jest to relatywnie tanie jedzenie i bardzo smaczne, więc wielu sięga po drugą i trzecią bułeczkę.
Cytuj:
-niech przyjadą teraz do Polski to im oczy z orbit wyskoczą .Polska zmieniła sie o 180 stopni to juz nie ten sam kraj co 15 lat temu :!:
Wątpię, czy by to coś zmieniło. Polskę albo się kocha, albo nie i to nie dlatego, że jest bogata, czy biedna, ale dlatego, że jest ojczyzną. Jak ktoś nie kocha swojej matki, to pokocha ją, jak wygra ona 5 milionów w lotto? Czy tylko zacznie udawać miłość licząc na kasę? Ja wyjechałem z Polski w najgorszym ekonomicznie okresie od czasu wojny, ale to nie miało żadnego wpływu na moje poczucie, że jestem Polakiem i na dumę z tego faktu.

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 20:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lut 2007, 19:50
Posty: 10

Jak zwykle ciekawy temat Piotrze...

_________________
U.S Trucks forever!


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2007, 20:38
Posty: 26

Ciekawi mnie jaki ma przebieg Twój TRUCK? I ile kilometrów robisz miesięcznie?

Mógłbys kiedyś zamieścić zdjęcia z wnętrza?

Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Cytuj:
Mógłbys kiedyś zamieścić zdjęcia z wnętrza?
Fotki z wnętrza z dokładnym opisem znajdują się w dziale USA Trucks w TYM temacie

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: