Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 mar 2017, 14:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Pochwa Lony.
Na dniach mam rozładunek na Fordzie w Saarlouis (Henry Ford Str 1). Awizację mam na męczeńskie godziny typu 22:00
Kiedyś już tam byłem i z tego co pamiętam, to nie za bardzo można potem stać na ich parkingu (chyba, że coś się zmieniło?).
A więc: Jeżeli skończę rozładunek w nocy - gdzie w okolicy znajdę jakiekolwiek miejsce, żeby zrobić pauzę? Może być kawałek klepiska lub zatoczki, aby nikt nie pogonił mnie stamtąd i żebym mógł w spokoju wykręcić pauzę.
Pozdro


Post Wysłano: 19 mar 2017, 14:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2006, 21:10
Posty: 202
GG: 8460279
Samochód: 1848
Lokalizacja: Kątownia obok narzędziowni

Cytuj:
Pochwa Lony.
Na dniach mam rozładunek na Fordzie w Saarlouis (Henry Ford Str 1). Awizację mam na męczeńskie godziny typu 22:00
Kiedyś już tam byłem i z tego co pamiętam, to nie za bardzo można potem stać na ich parkingu (chyba, że coś się zmieniło?).
A więc: Jeżeli skończę rozładunek w nocy - gdzie w okolicy znajdę jakiekolwiek miejsce, żeby zrobić pauzę? Może być kawałek klepiska lub zatoczki, aby nikt nie pogonił mnie stamtąd i żebym mógł w spokoju wykręcić pauzę.
Pozdro
Dwa miesiące temu byłem tam. Zakaz pauzowanie na firmie (awizacja na 23). Cała strefa zapchana samochodami. Znalazłem jedno miejsce, gdzie przytuliłem się do płotu ok. północy. (dokładnie tutaj 49.343207, 6.744435).


Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, 14:46 przez Bauer, łącznie zmieniany 1 raz.
Po co cytować post, skoro odpowiadasz bezpośrednio pod nim a między twoim postem a postem autora nie ma, żadnych innych postów?


Post Wysłano: 19 mar 2017, 16:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Vorderster-Berg 1, Wehrden. 7 zjazd z A620. 49.150316 06.494281. To tak najbliżej co znam, parkowałem po 22. Rano widziałem, że na 5 zjeździe też się ktoś dużym skitrał.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 19 mar 2017, 17:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Dies, a zobacz se takom aplikacje Truck Parking Europe. Może coś Ci to pomoże...


Post Wysłano: 21 mar 2017, 2:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Zakaz pauzowanie na firmie (awizacja na 23).
Jestem zszokowany w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Awizo na 22:30 (wzięli przed 23). 3 magazyny, wszędzie bez kolejek, rozładunek lewą stroną no i wisieńka na torcie ;)
Jak skończyłem i wróciłem z papierami to trafiłem na polaka w okienku (taki siwawy z długimi włosami). Spytałem czy mogę stanąć na tym parkingu na noc - powiedział, że w zasadzie nie, ale w sumie to mogę :)
Więc i oto stoję i nie muszę się już martwić o stajankę.
Cytuj:
Dies, a zobacz se takom aplikacje Truck Parking Europe. Może coś Ci to pomoże...
To jest dobre chyba tylko wg producenta :)
Nie jeżdzę często w te rejony, ale wiem i widzę że z parkingami tu w okolicy bardzo krucho. Jak już jakiś jest, to mały przejezdny dzikus zapchany do niemożności...


Post Wysłano: 21 mar 2017, 7:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Nie jeżdzę często w te rejony, ale wiem i widzę że z parkingami tu w okolicy bardzo krucho. Jak już jakiś jest, to mały przejezdny dzikus zapchany do niemożności...
Często jeżdżę tamtędy od Karlsruhe na Luksa. Praktycznie już zjeżdżając z A5 na B10 do samego Luksa nie ma uczciwego parkingu...


Post Wysłano: 24 mar 2017, 19:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2012, 17:20
Posty: 56
Samochód: Iveco
Lokalizacja: SCI

Też miałem przyjemność gadać z tym polakiem z długimi włosami i też od razu mówił, że jest zakaz ale stań sobie tam pod koniec i nikt Ci nic nie powie:)
Ale niestety u mnie z rozładunkiem było zupełnie inaczej awizo na 17 telefon 18:15 pierwszy magazyn akurat pauza i 30min w upie potem były 3 auta wcześniej drugi magazyn 6 aut wcześniej ostatni od strzału i wyjazd 22:45


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: