Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 kwie 2005, 10:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2005, 18:22
Posty: 304
Lokalizacja: się biorą dzieci??

Wybierając nowe Eurocargo, otrzymujesz wszystko:
najpełniejszy zakres modeli o ładowności między 6 a 26 tonami, które łączą w sobie doskonały komfort użytkowania z zaawansowaną technologią.

Zaprojektowana przez Stile Bertone nowa, nowoczesna kabina kierowcy podnosi prestiż posiadacza nowego Eurocargo.Nową kabinę cechuje wytrzymała konstrukcja zwiększona poprzez wzmocnienie jej górnej części wykonana w całości z blach ocynkowanych dla ochrony przed korozją.

Osiągi nowej generacji silnika Tector stanowią kluczową cechę nowego Eurocargo, ponieważ zapewniają optymalną pracę, wydajność oraz łatwość w kierowaniu.

Cechy bezpieczeństwa aktywnego obejmują ABS w standardzie oraz trójdrożny system hamowania.

W ramach projektu New Eurocargo uwzględniliśmy potrzeby właściciela firmy przewozowej i kierowcy: pomyśleliśmy o wydajności i niezawodności pojazdu o ekonomice użytkowania, ekologi i łatwości w utrzymaniu.

Dziś, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, Eurocargo staje się modelem właśnie dla Ciebie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

źrodła:www.iveco.mielec.pl
http://www.wiljan.be

_________________
4 8 15 16 23 42 EXECUTE


Tytuł:
Post Wysłano: 24 paź 2005, 21:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 paź 2005, 23:35
Posty: 40
Lokalizacja: Niderlandy

Obrazek
Obrazek
Obrazek
(c) Alexxxxx - Alex Miedema - BuzzyBee

photo 2 and 3 I took at the RAI show in Amsterdam a week ago.

_________________
Klick here for a Dutch truck picture forum / Holenderskie forum ze zdjêciami samochodów ciê¿arowych.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 lut 2006, 8:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

tutaj napisałem trochę o EuroCargo: http://www.autocentrum.pl/?FF=124&type=2&id=239913021
a tu jeszcze dodałem: http://www.autocentrum.pl/?FF=124&type=2&id=313347598
są to teksty z sierpnia 2003.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2006, 14:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Post Wysłano: 19 lut 2008, 2:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2008, 1:08
Posty: 41
GG: 0
Lokalizacja: Katowice

ten wyzej jak dwie krople wody z tym co kupiłem i załuje teraz
ehh
auto poł roku a mi po nocy aku siadaja jak lodówki nie wyłacze a serwis iveco sie wypina , tylny most cieknie a ze dokrecony na trasie to stwierdziły skurczybyki na serwisie ze dokrecony i ich zdaniem nie cieknie wiec jak sie tu z takimi sprzeczac pozatym elektryka siada jak zimno juz mi 2 razy baterie padły razem z tacho , imobilaiser przy -10 w ogole gdzies odlatuje w kosmos i kluczyka nie czyta pozatym jak mi zamontowali 2 bak to tak genialnie odprowadzenie zrobili ze mi z 50 litrów zostaje juz nie mówiac o tm ze pompa była zle załozona i sie zapowietrzała przez co spadek mocy był.. az sie dziwiłem skad mu sie zuzycie 28 na 100 robiło a tu sobie kapało ciurkiem ładnie... ja nie wiem chyba najwiekszy bład czekam tylko zeby to spłacic i na giełde z nim


Post Wysłano: 19 lut 2008, 11:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 kwie 2005, 15:00
Posty: 79
GG: 2314600
Lokalizacja: Łódź

Kolego szarykatowice nie strasz ludzi bo u ojca w firmie zamówili takiego z silnikiem 220 koni. A możesz powiedzieć ile ładujesz na niego, ile tak w miesiącu kilometrów kręcisz i pod jaką zabudową jeździsz ?


Post Wysłano: 19 lut 2008, 15:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2008, 1:08
Posty: 41
GG: 0
Lokalizacja: Katowice

220 własnie ładuje około 3 ton ma max 3,5
ale jezdzi ciagle z tym samym miesiecznie bedzie z 5 tyś
zabudowany plandeka z wysoka kabina sypialka , małych kołach , bierze 16 palet..
ja ci powiem tak powiedz ojcu zeby nie skapił dołozyć 8 tys euro i tak sie to na leasing rozłoży i wziasc sobie dafa bo to auto to istna porazka jak narazie ... :|


Post Wysłano: 19 lut 2008, 15:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 10:01
Posty: 85
GG: 0
Lokalizacja: zza siedmioma górami

Ja osobiście przyznam że nie podoba mi się ten wóz. Z zewnątrz jak i wewnątrz jest niefajny. Mój ojciec miał takiego mieć, ale na szczęście firma kupiła mana tgl:)


Post Wysłano: 19 lut 2008, 15:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2008, 1:08
Posty: 41
GG: 0
Lokalizacja: Katowice

woz nie ma sie podobac ma sie nie psuć i zarabiac :lol:
a pozatym jesli chodzi o jego wyglad to moim zdaniem wyglada dobrze.


Post Wysłano: 21 lut 2008, 14:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 kwie 2005, 15:00
Posty: 79
GG: 2314600
Lokalizacja: Łódź

Słuchaj to jest wywóz własny czyli w jedną stronę, a ładowany będzie 5t tylko tak na 300 km a dalej to już tak z 3 - 4 tony. I auto i tak w sumie jeździ 4 miesiące i potem jedna trasa w miesiącu także więc myślę że takie pierdzi kółko starczy. A już i tak za późno na jakieś zmiany bo już zamówienie złożone.
A tutaj czas oczekiwania grał ważną rolę bo stare auto już wysiadło, a cena była drugorzędną sprawą. Bo do ceny auta trzeba doliczyć cenę agregatu, budy i windy. A w Iveco gostek załatwił jeszcze rabat na agregat 10% i na budę chyba 8%.


Post Wysłano: 02 mar 2008, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 kwie 2007, 11:52
Posty: 95
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

ostatnio mialem okazje przejechac sie iveczkiem na 3-dniową traskę z wysoka kabina i musze powiedziec ze jazda byla bardzo przyjemna kabina jest bardzo obszerna łóżka wygodne kabina mięciutka schowki obszerne wypowiadam się tylko o kabinie ponieważ o sliniku wiem tyle co nic....... ale pod górki radził sobie dobrze........ jednym słowem jest to sobre autko dla jednej osoby nawet na traski 3-5 dniowe

_________________
DAF XF SUPER SPACE CAB
KRÓL PRZESTRZENI

viewtopic.php?f=44&t=13976


Post Wysłano: 02 kwie 2008, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Koledzy powiem tak chłop miał pecha trafił mu się model, który się psuje zawsze w każdej marce się trafi takie coś, które się psuje. Co do EUROCARGO i MANA TGL to niema lepszych aut na trasie daleką czy też bardzo daleką to najlepsze samochody w tej wadze do 18 ton. IVECO i MAN specjalizują się w lekkich samochodach. IVECO to naprawdę dobra marka ustępuje innym marką, choć zaczyna też inne marki przeganiać w rozwiązaniach technicznych.. Samochody do 7,5 tony to tylko IVECO. Myślę, że kolega przesadza z tą awaryjnością, trzy poważne usterki i można się ubiegać o nowy samochód w ramach gwarancji. Popatrzeć wystarczy na sprzedaż w tej klasie pojazdów i widać, co jest dobre.


Post Wysłano: 23 maja 2008, 10:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 kwie 2008, 18:42
Posty: 7
GG: 1703852
Lokalizacja: ruda sląska

Witam
w najbliższych dniach czyli do końca maja Iveco wprowadza do polski oficjalnie nowe EuroCargo , będzie prezentacja i w czerwcu ma ruszyć po polsce karawana z prezentacją nowego Ecargo. Nie wiem jeszcze co sie zmieniło w stosunku do starego , byc moze jest to poprawienie mankamentów takie samo jak w Stralisie II . jak coś więcej będe wiedział to dam znać .


Post Wysłano: 24 maja 2008, 21:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 kwie 2007, 11:52
Posty: 95
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

kolego jazz440 skąd masz takie informacje ??? może jakieś źródło byś podał ???

_________________
DAF XF SUPER SPACE CAB
KRÓL PRZESTRZENI

viewtopic.php?f=44&t=13976


Post Wysłano: 26 maja 2008, 16:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2008, 1:08
Posty: 41
GG: 0
Lokalizacja: Katowice

zeby nie było ze przesadzam....
za ostani miesiac podsumowanie...

4 tyg temu wywaliło komputer w aucie
3 tygodnie temu wywaliło eurozawór
2 tygodnie temu urwał się peszel ( część niedostępna w polsce kazali mi na nia czekać 3 tygodnie , auto hałasuje jak lokomotywa towarowa)
dziś na A4 wyrzygał płyn chłodniczy na jezdnie


poza tym pełno małych awarii i niedorobień w aucie
typu światła zbierające wodę akumulatory siadają przy włączonej lodówce w nocy światła raz działają wszystkie raz tylko lewa strona raz prawa padł hamulec górski i dużo innych ciekawych dolegliwości...
jakiś czas temu kupowałem drugie auto chciałem brać nowego stralisa na szczęście ułożyło się tak ze kupiłem mana i nie będę musiał sobie pluć w brodę.. wiec nikomu ale to nikomu nie uwierzę ze firma iveco potrafi zrobić dobry samochód. zwłaszcza osobom które wypowiadają sie nie mając tej puszki pandory w swoim taborze.


Post Wysłano: 26 maja 2008, 17:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 10:01
Posty: 85
GG: 0
Lokalizacja: zza siedmioma górami

Racja :) Iveco Eurocargo ma jeszcze troche daleko do TGL czy tez atego :]


Post Wysłano: 30 maja 2008, 10:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2008, 1:08
Posty: 41
GG: 0
Lokalizacja: Katowice

Kolejny problem, cieknie zawór między dwoma zbiornikami paliwa.

Piątek peszel miał być w czwartek peszla nie ma w poniedziałek. 4 tydzień !

PARANOJA


Post Wysłano: 01 cze 2008, 22:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

szarykatowice to kupiliscie jakiegos zloma albo w ogole o niego nie dbacie i dla teog tak jets kolega ma takie auto dba o nie czysci myje przglądy regularne itd. i nic leje paliwo i jedzie :!: :/


Post Wysłano: 02 cze 2008, 11:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2008, 1:08
Posty: 41
GG: 0
Lokalizacja: Katowice

Cytuj:
szarykatowice to kupiliscie jakiegos zloma albo w ogole o niego nie dbacie i dla teog tak jets kolega ma takie auto dba o nie czysci myje przglądy regularne itd. i nic leje paliwo i jedzie :!: :/

chłopcze guzik wiesz auto salonowe ma poł roku co mam je pastowąC? NA PRZEGLADY JEZDZI POZATYM WYDAJAC 220 TYś ZłOTYCH NIE MAM ZAMIARU OTRZYMYWAC ZłOMA DLATEGO TWIERDZE ZE GUZIK WIESZ WYDAJ SAM NAJPIERW TAKA KASE A POZNIEJ JAK KTOS CI BEDZIE WCISKAł ZE ZłOMA KUPIłES TO SIE ZASTANóW CO MóWISZ ZA 220 TYś TO AUTO POWINO SRAć ZłOTYMI JAJAMI A NIE LąDOWAć NA SERWISIE CO 2 TYGODNIE


Post Wysłano: 02 cze 2008, 22:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 kwie 2008, 18:42
Posty: 7
GG: 1703852
Lokalizacja: ruda sląska

kolego szarykatowice z całym szacunkiem ale cos nie tak , nie słyszałem jeszcze zeby samochód serwisowany w autoryzowanym serwisie miewał w takim odstępie czasu takie awarie , nie wiem gdzie go serwisujesz ale moim zdaniem powinienes zmienić ten serwis natychmiast . Kolejna sprawa to rodzaje awarii które podajesz , chyba jesteś strasznym pechowcem , nie słyszałem jeszcze o takim pechowym samochodzie , jesli samochód ulega tego typu awariom a tak krótkim czasie każdy autoryzowany serwis KAŻDY ! powinien poddać ten samochód szczegółowej kontroli technicznej i przeglądowi z udziałem menagera serwisowego z Iveco Polska. Z praktyki znam takie przypadki kiedy strasznie awaryjne samochody nagle okazywały sie wcale nie takie złe jak wychodziło na światło dzienne to w jaki sposób są eksploatowane . Moja rada zmień serwis a jeśli to nie pomoże jest centrala Iveco Polska i dział obsługi posprzedaznej zwróć się do nich w końcu są od tego zeby pomagac w takich sytuacjach .

jak wcześniej pisałem jest na polskim rynku nowe Iveco EuroCargo , ujednolicono stylizację kabiny która teraz nawiązuje do Stralisa II a w srodku zmieniono zupełnie deskę rozdzielczą jest teraz zupełnie płaska dzięki temu można swobodnie przechodzić , zmieniono fotele tapicerki dodano duże schowki po obu stronach kabiny dostepne z zewnątrz i od srodka kabiny . Niestety nie wiem jak zamieścić zdjecia , jeśli ktoś podpowie mi jak to zrobic chętnie umieszczę fotki bo kilka posiadam i łatwiej będzie opisac co nowego .generalnie moja ocena tego samochodu jest jak najbardziej pozytywna , zresztą kilku przewożników którzy mieli okazje oglądać juz ten samochód tez jest jak najlepszego zdania zwłaszcza jeśli chodzi o komfort pracy kierowcy , miejsce w kabinie i schowki .


Ostatnio zmieniony 03 cze 2008, 13:17 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie pisz posta pod postem. Korzystaj z funkcji "zmień"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: