Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lip 2014, 12:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lip 2014, 12:22
Posty: 1

Witam, wiem ze na forum było takie pytanie i odpowiedz ze olej można sprawdzić przez komputer, ale moje pytanie brzmi gdzie dokładnie ulokowany jest wskaźnik oleju ? Ponieważ niedługo mam egzamin kat. C i instruktor nie wytłumaczył mi tego w sposób dokładny. Na stronie WORD-u w Poznaniu są zdjęcia które załączam i proszę o podpowiedz w którym miejscu pod pokrywą znajduje się wskaźnik :)

Obrazek

Obrazek

PS.
Zbiornik Płynu do sprzęgła to ten maksymalnie po prawej stronie? Jeśli tak to jak on nazywa się profesjonalnie?


Post Wysłano: 02 lip 2014, 20:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Wskaźnik w Eurocargo znajduje się po lewej stronie silnika, raczej nikt Ci nie każe na egzaminie dźwigać kabiny. Na tym zdjęciu to wygląda tak jakby ktoś tylko trochę ją podniósł, żeby wsadzić łapę z aparatem i zrobić zdjęcie. Jakby mu spadła i zrobiła niemałe ała, to by się nauczył dźwigania kabiny do końca. A tamten zbiorniczek jest właśnie od wspomagania sprzęgła. Tak w ogóle to...
Cytuj:
instruktor nie wytłumaczył mi tego w sposób dokładny.
Stara zasada. Płacisz za kurs, więc wymagasz od instruktora, aby udzielił Ci informacji, których potrzebujesz. Na Twoim miejscu udałbym się do ośrodka i wręcz zażądał od niego opisania tematu w sposób, który jest Ci potrzebny do znania egzaminu. Zapłaciłeś za to. :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: