Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 sty 2008, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 paź 2007, 18:32
Posty: 21
Lokalizacja: wrocław

W piątek wybieram się obejrzeć a może i kupić Iveco Euro-tech 440 kone z 1994r., i tutaj pojawia się moje pytanie na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie tego modelu, autko ma około 900.000km.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 23:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2006, 8:14
Posty: 202

440 to typ zestawienia pochodzi od DMC 44.000, a dopiero drugi czlon dalej jest skrotem mocy silnika np. 440 E34 (340KM) i inne 440E38 440E42 lub 440E47

Kupujac takie auto sugerujesz sie napewno cena, bo iveco jest najtansze i w tej cenie kupisz starsza scanie lub volvo., ale wszystko zalezy od konkretnego modelu na jaki trafisz.

Nie przejmuj sie korozja, bo to normalne i nie patrz na przebieg bo i tak Ci nic nie powie.

a i 1 niepisana zasada : im auto jest krocej w kraju tym lepiej dla niego i dla Ciebie jako przyszlego wlasciciela

_________________
- szybciej , szybciej...
-... i tak powoli będą Cię wynosić...
--------------------------------------------------------------------------------------------
SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW, NACZEP : http://www.nego.otomoto.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sty 2008, 12:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2007, 17:56
Posty: 118
GG: 112549
Lokalizacja: Szczecin

Jak masz wybór to nie kupuj ja nie moglem przejezdzic 2 tygodni bez awarii, ciagle jakis problem z powietrzem, osatnio spalil mi sie altek, 3 razy w ciagu 3 miesiecy wymieniali mi zawor wieloobwodowy (objaw brak wspomagania sprzegla, fotel na glebie) i zawor od powietrza w koniu do naczepy i milion jeszcze innych dupereli iveco to porazka pod względem awarii

_________________
Pozdrawiam

PrusaX


Tytuł:
Post Wysłano: 05 sty 2008, 22:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 21:03
Posty: 252
Lokalizacja: krakow

witaw , mi sie trafilo Iveco 440e34 z 94roku
jezdziłem nim okolo 4 lat ,i to średnio z tonazem 12 -24t
moze trafiłem na prawie całkowicie BEZUSTERKOWY model ,dla mnie było to super .Autko miało przejechane okolo 600 tys i ja nim zrobiłem okolo 300 praktycznie bez usterek ... pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 06 sty 2008, 1:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2006, 15:09
Posty: 57
Lokalizacja: Kontenery Gdynia

Cytuj:
Jak masz wybór to nie kupuj ja nie moglem przejezdzic 2 tygodni bez awarii, ciagle jakis problem z powietrzem, osatnio spalil mi sie altek, 3 razy w ciagu 3 miesiecy wymieniali mi zawor wieloobwodowy (objaw brak wspomagania sprzegla, fotel na glebie) i zawor od powietrza w koniu do naczepy i milion jeszcze innych dupereli iveco to porazka pod względem awarii
Po mojemu trafiłeś na model przy którym jakiś wybitny mechanik grzebał ... (bądź też Ty sam...) bo nie wiem dlaczego Ty możesz mieć problemy z powietrzem tylko w ivecu jak wszystkie zawory itp. są markowej firmy takiej jak stosuje się w innych markach ciężarówek... i nie jest to wytwór iveca ...

_________________
A,B,C,C+E + KW.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 sty 2008, 16:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2007, 17:56
Posty: 118
GG: 112549
Lokalizacja: Szczecin

u mnie w firmie było 4 szt Euro starów i wczesniej były euro techy i mechanicy ciagle przy nich grzebali, zawory były najczesciej wabco, jak mi go zmienili (wieloobwodowy) to zrobilem 1 kółko do włoch i pod polska znowu nie miałem sprzęgła

_________________
Pozdrawiam

PrusaX


Post Wysłano: 29 sty 2008, 16:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2006, 15:09
Posty: 57
Lokalizacja: Kontenery Gdynia

Dobrze jest sprawdzić zawieszenie kabiny .. poduszki itp. ... a jak jest to cursor to trzeba uważać z turbiną .... :) no i oczywiście silnik powinien być suchutki bo jak silnik jest ulany to nie ma co :P bo iveco ma bardzo suche silniki

_________________
A,B,C,C+E + KW.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: