Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lip 2015, 22:08
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Witam!

Poszukuję dobrego materiałowo i grubego, a zarazem z górnej półki firanek do DAF'a XF105. Do tego widzę, że paru użytkowników kładło skórę czy skaję (albo coś innego - nie mogę sobie przypomnieć fachowej nazwy) pod nogi i mogłoby coś polepić dobrej jakości i dobrego wykonania, skóra też by była potrzebna na tylną ścianę.

Do kompletu jeszcze jakieś dobre pokrowce. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś własne wizję co do upiększenia wnętrza w XF105 to proszę podpowiadać, a może akurat coś się spodoba i zostanie dołączone :)

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc !

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 16 lip 2015, 6:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 cze 2014, 13:40
Posty: 46
Samochód: DAF XF105
Lokalizacja: Gdynia

Rzuć okiem na stronę sklepu Brat kul. Szyje pokrowce na siedzenia i do kompletu na łóżko. Mam tylko na łóżko od niego i muszę przyznać że dobrze uszyty. Któryś z kolegów ma od niego komplet i również sobie chwali.
Truck shop, też jest duży wybór dywaników, zasłony, półek i innych rzeczy do dafa. Może i da się potargowac, kupując w jednym sklepie. Zamówiłem u niego zaslony5 elegance 7in1 do kabiny space, dziś mają dojść tak że jutro bede mógł coś o ich wykonaniu napisać. Dziś jestem w Jasienicy i ich nie zobaczę.

_________________
Oby każdy wyjazd zakończył się szczęśliwym powrotem do rodziny


Post Wysłano: 16 sie 2015, 21:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Ja mam pokrowce na siedzenia z tej firmy. Jakościowo są dobre i bardzo estetycznie wykonane ile wytrzymają - zobaczymy, mam je od 3 miesięcy.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 26 sie 2015, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Marecki co do materiału na zasłonki to tylko alcantara pojedyncza warstwa nie przepuszcza światła w 70% fakt widać splot materiału ale przy podwójnej warstwie masz super sprawe nawet na pauze gdzie trzeba spać o godzinie 10rano jak jest w pieron widno. Ostatnio też jest modna alcantara na dywaniki tak samo jak skaj z przeszyciem w rąby łatwo sie czyści. Co do pokrowców na fotele to skaj z mojej strony był strzałem w kolano strasznie sie zadek poci bo materiał nie oddycha. Jedynie alternatywa to skóra wentylowana zdała by sprawe z mikro dziurkami i też super efekt.

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 26 sie 2015, 21:00

Ja mam szyte (sam się za to wziąłem) z almary. Dwuwarstwowe, szyte wg mojego "widzi-mi-się". Mam je już 5 lat, co prawda czarna strona zrobiła się szara od słońca (kurierka i spanie w dzień dało im radę) ale za to nie prują się, nie niszczeją itp. Jedyny "haczyk" z tym materiałem - po przycięciu na miarę należy krawędzie opalić nad płomieniem, żeby materiał się później nie snuł.


Post Wysłano: 26 sie 2015, 21:56
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Skaj, skóra czy jak tam zwał jest już w aucie ułożona, ciekawie wygląda czekam na fotki to zaprezentuję no i firanki się szyją u Pani Alicji.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: