Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 29 lip 2007, 23:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2007, 16:52
Posty: 14
Lokalizacja: Krynica Zdroj

suuper sprawa coś takiego ale też nie do przesady... w Krakowie mieszka typ co sie zajmuje air brushem i graffiti malował np naczepę wieltona na jakiś tam jubileusz prace na ścianach ma jeszcze lepsze http://impas2000.com/

_________________
Lech Craxa Arka miłość wiara walka


Tytuł:
Post Wysłano: 30 lip 2007, 0:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

tumik Przyznam że jego prace wymiatają, a kto chodź raz widział wizerunek Jana Pawła II autorstwa impas'a (bo taki nick ma chyba ten gość) w krakowie na czarnowiejskiej napewno był pod wrażeniem jego umiejętności.


Tytuł:
Post Wysłano: 31 lip 2007, 10:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2007, 16:52
Posty: 14
Lokalizacja: Krynica Zdroj

skoczek69 w krk skończyli jubileuszowe graffiti mające 100m i robili go najlepsi z polskiej sceny impas, mehes, urwis i wielu innych wrzut przedstawia cała historie Krakowa i postaci z nią związanych np. JPII
tu jest link jeszcze sprzed zakończenia
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 50804.html


Tytuł:
Post Wysłano: 31 lip 2007, 12:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Wiem widziałem tego projekt na stronie impas's, jak zobaczyłem to mnie zatkało bo jest to świetny "malunek" i sam projekt miał 9 m długości, jak będe miał czas to napewno pojadę oglądnąć, to jest blisko mojej byłej szkoły, która jest na zamoyskiego. Trzeba przyznać że goście mają fach w ręku.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 sie 2007, 0:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2007, 19:24
Posty: 9
Lokalizacja: Siedlce

to wszystko jest extra tylko moge sobie dac reke uciac ze nie wielu znas tu obecnych stac na takie ... cos.... znajomy ma MANA TGA pomalowanego calego i lakier jest ubezpieczony.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Pozdro dla wszystkich :)


Tytuł:
Post Wysłano: 07 sie 2007, 17:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 paź 2006, 20:52
Posty: 196
GG: 90800
Samochód: Romet V8 4.3 TDI
Lokalizacja: POS

Tytuł:
Post Wysłano: 24 paź 2007, 21:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 17:42
Posty: 12
GG: 4633425
Lokalizacja: Starachowice

Witam! Ten Potwór bedzie pomagał/ oby jak najrzadziej / ,w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Malowałem go pięć tygodni.
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 24 paź 2007, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 paź 2006, 20:52
Posty: 196
GG: 90800
Samochód: Romet V8 4.3 TDI
Lokalizacja: POS

Tak się aby zapytam aeroarte - Slovent [nie wiem jak to się pisze] wytrzyma z 10 lat ? Bo graffiti ma na pewno taką żywotność.

_________________
Tiry na tory, lokomotywy w pokrzywy
Jeśli nie chcesz wiedzieć jak rozpocząć inwestowanie w trakcie studiów i zapewnić sobie finanse na całe życie to nie klikaj....
Tutaj też nie klikaj :)


Tytuł:
Post Wysłano: 24 paź 2007, 23:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 17:42
Posty: 12
GG: 4633425
Lokalizacja: Starachowice

Nie ma mowy , bez uszkodzeń jakieś 4 lata, potem sam zaczyna odłazić na łączeniach.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 17:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

lukasz57-90, na jakiej ulicy w Siedlcach firma mająca tego MANa ma siedzibę? Widzę, że jeszcze pojazd ma niemieckie blachy, ale na ostatniej edycji MT były już na siedleckich.


Tytuł: Re: Malowidła
Post Wysłano: 23 sie 2008, 8:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 17:42
Posty: 12
GG: 4633425
Lokalizacja: Starachowice

Tytuł: Re: Malowidła
Post Wysłano: 29 sty 2009, 18:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 kwie 2008, 21:24
Posty: 37
GG: 997
Samochód: narazie rower
Lokalizacja: Leśmierz

Cytuj:
Nie ma mowy , bez uszkodzeń jakieś 4 lata, potem sam zaczyna odłazić na łączeniach.
Nie moge w to uwierzyć to, po co wszyscy chcą malować swoje tirki po to by po 4 latach już nic z tego nie było. Lecz troche mnie to dziwi bo Mercedes Actros Miki Auvinena Gladiator powstał w 2003 roku a, w 2008 roku po wypadku
( bazdzo mi szkoda takiej bryki) są zdjęcia i nie widze rużnicy pomiędzy wyglądem aerografu choć mineło już 5 lat Obrazek

_________________
Droga jest bogiem, jazda nałogiem, ładunek podstawa, a prędkość to zabawa.


Tytuł: Re: Malowidła
Post Wysłano: 30 sty 2009, 2:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Jarek moim zdaniem te 4 lata to chodzi o folie bo jakoś nie chce mi się wierzyć że lakier ma taką zywotność :roll:


Tytuł: Re: Malowidła
Post Wysłano: 30 sty 2009, 19:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 kwie 2008, 21:24
Posty: 37
GG: 997
Samochód: narazie rower
Lokalizacja: Leśmierz

Cytuj:
Jarek moim zdaniem te 4 lata to chodzi o folie bo jakoś nie chce mi się wierzyć że lakier ma taką zywotność :roll:
Też tak sądze, że to żywotność folii, a nie lakieru. Ja dodam jeszcze takie zdjęcie. Obrazek

Mam do was jeszcze takie pytanie ile kosztuje wymalowanie aerografem ciągnika i naczepy w taki motyw jak na powyższym zdjęciu? :D :lol: :wink:

_________________
Droga jest bogiem, jazda nałogiem, ładunek podstawa, a prędkość to zabawa.


Ostatnio zmieniony 25 mar 2010, 4:21 przez regan, łącznie zmieniany 1 raz.
powyższym


Tytuł: Re: Malowidła
Post Wysłano: 31 sty 2009, 1:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sie 2008, 23:52
Posty: 10
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: Ochaby

Te cztery lata to chodziło o trwałość folii samoprzylepnej na łączeniach i przetłoczeniach - bo niektórzy robią wydruki zamiast 'aerografu' - folia przy przyklejaniu musi być naciągana w tych miejscach przez co od razu jest osłabiona i po jakimś czasie się skurczy i pęknie. Poza tym wydruki robi się by było taniej więc na najtańszym materiale - czyli najsłabszym - tzw 3letnia folia czyli z założenia krótkoterminowa. Gdyby wydruk zrobić na folii wysokiej jakości to i trwałość byłaby lepsza. Ale i tak póki co lakier jest najlepszy. Trwałość lakieru jest uzależniona od tego jak sie o niego dba. W jednym z malowanych przeze mnie kabin kierowca ciągle jeździł na Włochy i po paru latach miał przód jak po piaskowaniu. Ale malowidła na bokach były nienaruszone. Ostatnio klient przywiózł mi na moją prośbę kask który mu malowałem 10 lat temu i stwierdzam że bez problemu mogę dać minimum 10 lat gwarancji naturalnie jezeli nie uszkodzi się lakieru mechanicznie.

_________________
zapraszam do mojej nowej galerii - http://www.aerograf.anwi.pl


Tytuł: Re: Malowidła
Post Wysłano: 24 mar 2010, 14:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 17:42
Posty: 12
GG: 4633425
Lokalizacja: Starachowice

Witam ! Ja ostatnio namalowałem takie ptaszki na Man XXL. Poszedł pod zabudowę platformy. Etapy prac - http://www.jaroslawkolodziejski.art.pl/nowosci.htm

_________________
http://www.jaroslawkolodziejski.art.pl/


Tytuł: Re: Malowidła
Post Wysłano: 24 mar 2010, 15:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Świetne, jeżeli nie jest to tajemnicą - na ile wyceniasz dokładnie TĄ pracę? :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł: Re: Malowidła
Post Wysłano: 25 mar 2010, 2:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sty 2010, 9:56
Posty: 58
Samochód: Iveco Stralis 420 (euro 5)
Lokalizacja: GDYNIA

no ładnie kolego aeroarte widac że się rozwijasz pierwsze prace średnie ale juz ten maniek z orłem ładny.

a co do pytań niektórych to lakier wytrzyma duzo dłużej choc folia też daje rade ,istnieja takie z gwarancją do 6 lat :-) , mam tez pytanie do lukasz57-90 na ile jest ubespieczony ten man , i czy to jest od wypadku czy uszkodzeń mechanicznych ?

Kolego aeroarte jakich farb używasz ? widac że pistolet masz dobry bo jakosc malunku w powiększeniu jest wzorowa , brawo ładna praca.


Tytuł: Re: Malowidła
Post Wysłano: 25 mar 2010, 10:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 17:42
Posty: 12
GG: 4633425
Lokalizacja: Starachowice

Używam pigmentów bazowych RM z firmy CSV i klar Diamontop MS, ale to ostatnia praca z tą firmą , już sami nie wiedza ile brać, za 500ml żywicy bazowej krzyknął mi gostek 120 zł , a 500metrów dalej kupiłem PPG za 25zł.
Aerograf do większości Omni 4000 ,a do szczegółów Badger lg 100.
Te zdjęcia są jeszcze przed polerką lakieru . Jak zrobią zabudowę , dopiero poler .

_________________
http://www.jaroslawkolodziejski.art.pl/


Tytuł: Re: Malowidła
Post Wysłano: 25 mar 2010, 17:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sty 2010, 9:56
Posty: 58
Samochód: Iveco Stralis 420 (euro 5)
Lokalizacja: GDYNIA

Czekam na efekt po polerce ,wtedy kolory nabiorą soczystości i blasku :-) ,podoba mi się ta praca szczególnie kolor dołu ,taki był zamysł czy to zosczędności ?

uważam że całosc pomalowana starciła by urok , i jeszcze jedno pytanko czy malujesz wszytko czy masz jakieś motywy w których sie specjalizujesz ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: