Strona 35 z 50 [ Posty: 997 ] Przejdź na stronę Poprzednia 133 34 35 36 3750 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 sty 2017, 21:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 cze 2009, 18:35
Posty: 629
GG: 0

Kolego jak możesz to daj fotki na lukindz@gmail.com

Nie, kolego ma mazury ;) Własnie chcę coś koło 10-11m3 ponieważ dużo robią tych gotowych szamb 8 oraz 10m3 a moja 6m3 za mała a 14.5m3 za duża. U mnie nie idzie przez licznik więc płacę za 14,5 przywożąc 8...

Trochę boję się tego bujania, masz poduszkę czy resor? 315/80/22.5? czy 295?

Beczki robiliście sami, czy jakieś gotowce kupiliście? Najgorzej z dennicami, pamiętam kiedyś robiliśmy na stara to był problem dostać... A jakie ciągnik ma DMC po takiej zmianie? Ładujecie te 12m3 w miare legal?


Post Wysłano: 16 sty 2017, 21:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lis 2011, 17:15
Posty: 143
GG: 0
Samochód: man

12m3 nigdy nie wyjdzie w miarę legal.Auto plus zabudowa z 6mm blachy plus towar=20 ton.10m3 plus auto wyjdzie około 18 ton.Mi zabudowali auto w Puszczy u Wójcickiego.Przyprowadziłem samą ramę a do nich należała reszta.Beczka nowa na wymiar,przystawka,pompa,zawory,rynny,odświeżenie ramy itd bez węży ssawnych 35tys netto.


Post Wysłano: 16 sty 2017, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2016, 7:57
Posty: 57
Samochód: scania

Cytuj:
Kolego jak możesz to daj fotki na lukindz@gmail.com

Nie, kolego ma mazury ;) Własnie chcę coś koło 10-11m3 ponieważ dużo robią tych gotowych szamb 8 oraz 10m3 a moja 6m3 za mała a 14.5m3 za duża. U mnie nie idzie przez licznik więc płacę za 14,5 przywożąc 8...

Trochę boję się tego bujania, masz poduszkę czy resor? 315/80/22.5? czy 295?

Beczki robiliście sami, czy jakieś gotowce kupiliście? Najgorzej z dennicami, pamiętam kiedyś robiliśmy na stara to był problem dostać... A jakie ciągnik ma DMC po takiej zmianie? Ładujecie te 12m3 w miare legal?
Wysłałem Ci parę fotek jeśli chcesz jeszcze dokładniejsze zdjęcia jakiegoś elementu to napisz jutro
Ci zrobię :) ja na Twoim miejscu robiłbym taką jak ja mam spokojnie bierzesz 2 szamba po 6m3 a jak zrobisz 10 lub 11 to tak trochę nie bardzo myślę że bujać bedzie tak samo jak przy 12-13. Idzie się przyzwyczaić, a klientowi jak zostanie 1m w szambie to będzie mlaskał, wiesz jak to jest :lol: ja kupiłem gotowca i jestem zadowolony :) mogę powiedzieć ze fachowa robota :) jedyna rzecz jaką bym zmienił to wąż z przelewu do beczki zmienił na 102mm bo ten potrafi przyłapać w mrozy, mi jak na razie tylko 2 razy złapało tak więc tragedii nie ma w sumie 2 min palnikiem i rozmrożony 8) samochód ma 18ton DMC a sam waży 7 ton. z przodu mam resor z tyłu poduszke


Post Wysłano: 16 sty 2017, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:56
Posty: 30

Zapodajcie fotki swoich sprzętów. :)


Post Wysłano: 17 sty 2017, 21:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 cze 2009, 18:35
Posty: 629
GG: 0

Cytuj:
Zapodajcie fotki swoich sprzętów. :)

Średnia wieku jak na paliatywnym, czym tu się chwalić :mrgreen:
Jak to z tym specjalnym? Da się zarejestrować czy nie? Czytam ze wszystkie po 2001 roku już nie, ale niektórzy rejestrują... Da się w końcu?


Post Wysłano: 18 sty 2017, 11:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2011, 21:34
Posty: 55
GG: 0
Samochód: superB

Dawid Ss

Raz ci się w zimie koło zapadnie do rówu i od razu lecisz. Twój ciągnik siodłowy z tą beczką jest ekstremalnie niebezpieczny w jeździe. Dłuższa i węższa beczka to mus. Plusem jest wiadomo zwrotność, ale auto samo w sobie z np. 7-8 metrami jest po prostu niebezpieczne.


Post Wysłano: 18 sty 2017, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lis 2011, 17:15
Posty: 143
GG: 0
Samochód: man

Do Kiepski.Da się.Podaj adres e-mail to ci prześlę skan dowodu.


Post Wysłano: 22 sty 2017, 16:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sty 2017, 13:33
Posty: 5
Samochód: DAF, Volvo

"kiepski" - Pompa - kompresor Jurop 84D obecnie 3903 netto.

Pytanie do kolegów - czy któryś testował takie cudo:
https://www.youtube.com/watch?v=KKHuSxvnbpk

A może macie inne patenty - niestety mój Dafik nie posiada blokady i w zimie są problemy


Post Wysłano: 22 sty 2017, 17:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2016, 7:57
Posty: 57
Samochód: scania

Cytuj:
Dawid Ss

Raz ci się w zimie koło zapadnie do rówu i od razu lecisz. Twój ciągnik siodłowy z tą beczką jest ekstremalnie niebezpieczny w jeździe. Dłuższa i węższa beczka to mus. Plusem jest wiadomo zwrotność, ale auto samo w sobie z np. 7-8 metrami jest po prostu niebezpieczne.
Oczywiście masz racje beczka jest troche niebezpieczna ale bez przesady, trzeba troche wolniej jezdzic i jest ok.
Cytuj:
"kiepski" - Pompa - kompresor Jurop 84D obecnie 3903 netto.

Pytanie do kolegów - czy któryś testował takie cudo:
https://www.youtube.com/watch?v=KKHuSxvnbpk

A może macie inne patenty - niestety mój Dafik nie posiada blokady i w zimie są problemy
Fajne tylko ciekawe gdzie to mozna kupic i za ile. Ja mam blokady, opony 80% a i tak jak jest troche śniegu pod kołami to na pusto nie mogę ruszyć :x


Post Wysłano: 22 sty 2017, 17:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

A takie coś? https://www.youtube.com/watch?v=NUVclOjyJCM Na pewno nie będzie tak wygodne w użyciu jak rotogrip, ale też dosyć szybko się zakłada i efekt daje, a cena o wiele niższa...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 24 sty 2017, 1:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2011, 21:34
Posty: 55
GG: 0
Samochód: superB

Sektorowe są spoko.


Post Wysłano: 19 lut 2017, 0:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 cze 2009, 18:35
Posty: 629
GG: 0

Panowie historia ku przestrodze choć czegoś takiego nie da się przewidzieć i niestety każdy jest na to narażony.

Ciągne u gościa, podjeżdża Audi 80, wysiada dwóch łbów i zaczyna się gratka przyjedz dziś (sobota, godz 16), ja ze nie w poniedziałek. A oni no zlituj się, wylalo co my zrobimy do poniedziałku, ja ze nie, no proszą mnie mówię ok. Podaj adres, podał mi adres i nazwisko. Jako że gość rzekomo był z miasta obok musiałem jechać 16km w jedną stronę pod wskazany adres. Ulica uj wie gdzie, zakupie troszeczkę, ale Google maps idealnie pod dom poprowadziło. Wsiadam, idę się zapytać czy to tu wychodzi z domu kobieta pytam adres, nazwisko no tak wszystko się zgadza. Ale ona nie ma szamba od 17 lat... Czaicie? Ta [wycenzurowano] k**** oszukala mnie, specjalnie chuj podał mi ten adres i nazwisko abym tam pojechał.
Jakim to trzeba być kutasem żeby tak robić? Ja już przywyklem że jeżdżąc beczka jestem traktowany jak nikt, i każdy uważa mnie za najniższa klasę społeczna, plebs czy uj wie co. Ale żeby takie rzeczy robić?

[wycenzurowano] miesiąca...

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 19 lut 2017, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lis 2011, 17:15
Posty: 143
GG: 0
Samochód: man

Witam.To sobie zrobiłeś przejażdżkę.Myślę że to jakaś twoja konkurencja.Kiedyś jak zaczynałem też miałem uczynnych "kolegów" którzy pragneli żebym pojeździł sobie na darmo ale w moim przypadku pomogło zablokowanie numerów zastrzeżonych.Te które mi się nie wyświetlają nie mają możliwości się ze mną połączyć a dodatkowo każda rozmowa jest rejestrowana i mam spokój.Życzę jak najmniej kilometrów na pusto.Pozdrawiam.


Post Wysłano: 19 lut 2017, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2016, 7:57
Posty: 57
Samochód: scania

Też tak uważam że konkurencja Cię chciała wkurzyć. Czyste chamstwo i k****stwo.


Post Wysłano: 19 lut 2017, 21:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Znam przypadek gdzie gościa wystawili w podobny sposób, tyle że zamówili u niego wannę kruszywa po która jechał 80km w jedną str, przyjechał pod wskazany adres i nikt nic nie wiedział na ten temat...


Post Wysłano: 19 lut 2017, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Też mi się wydaje, że to robota konkurencji. Świat jest mały i mimo wszystko możesz spotkać tego człowieka szybciej niż Tobie oraz jemu się wydaje. 32 kilometry Ciebie nie zrujnują ale najgorsze jest to, że później traktujesz innych z dużym dystansem.


Post Wysłano: 26 lut 2017, 12:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2016, 7:57
Posty: 57
Samochód: scania

koledzy zauważyłem ostatnio że coś się dzieje z moją pompą bądź przystawką, a dokładnie problem jest w tym że jak włączę pompę to nie pracuje ona normalnie na pełnych obrotach od razu tylko musi się dłuższą chwile "rozbiegać" po napełnieniu beczki tak po połowy ewentualnie 3/4 znowu słabnie, ale ciśnienie nie spada. W czym może tkwić problem dziwnej pracy pompy?


Post Wysłano: 27 lut 2017, 22:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2009, 19:56
Posty: 8
GG: 0
Samochód: mercedes 814

Cytuj:
koledzy zauważyłem ostatnio że coś się dzieje z moją pompą bądź przystawką, a dokładnie problem jest w tym że jak włączę pompę to nie pracuje ona normalnie na pełnych obrotach od razu tylko musi się dłuższą chwile "rozbiegać" po napełnieniu beczki tak po połowy ewentualnie 3/4 znowu słabnie, ale ciśnienie nie spada. W czym może tkwić problem dziwnej pracy pompy?
Naciągnij paski klinowe.


Post Wysłano: 09 mar 2017, 8:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 cze 2009, 18:35
Posty: 629
GG: 0

Ziomki może ktoś stosował? :)


http://ultraleds.pl/442,lampy-ostrzegaw ... aweta.html


Mam dwa koguty na żarówkę h1 na rurze na dachu i jeden z tyłu na beczce, ale takie coś w atrape byłby czad [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

A tak serio, ktoś coś ma? Głównie interesuje mnie jakość tego wynalazku :)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 09 mar 2017, 18:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lis 2011, 17:15
Posty: 143
GG: 0
Samochód: man

Witam.Znajomy ma coś podobnego i rewelacji nie ma.Być może te lampki to jakiś nowszy i lepszy model ale ja w tym tygodniu zakupiłem 2 szt i zamontowałem w atrapie i z czystym sumieniem mogę to polecić.Super świeci.Dobrze wykonane jest co w rękę wziąć.Łatwe podłączenie.Oto link http://allegro.pl/lampa-blyskowa-strobo ... Pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 35 z 50 [ Posty: 997 ] Przejdź na stronę Poprzednia 133 34 35 36 3750 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: