Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 gru 2017, 12:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Poszukałem, gdzie to 5eba pisał i jednak źle zapamiętałem - w sumie na miękkim na jedno wychodzi czy pchana czy wleczona. Natomiast na filmiku widać, że z wleczoną bardzo przód unosi, może trochę też dlatego, że z tyłu pojedyncza.
Od tego zdjęcia się zaczęło i dalej było trochę dyskusji.
viewtopic.php?p=655989#p655989


BTW: Chyba utworzę temat "Co tam u celebrytów", nie będziemy tutaj przeszkadzali jakimiś pierdołami w streszczaniu filmów nasierów, tkaczyków czy innych iwonek.


Post Wysłano: 31 gru 2017, 12:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Na tym filmie to w tym volvie ma własnie podniesioną ośkę podczas podjazdu pod górę dlatego przód się tak unosi ale idzie jak wściekły do przodu bez rozpędu w porównaniu z Scanią

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 31 gru 2017, 12:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Trochę inna technika podjazdu, więc nie da się tak 1:1 porównać. Ale jak na brak rozpędu to faktycznie nieźle, tylko sterowność pewnie słaba.

Nevesu - w czym liczyłeś te obciążenia? Mechanical?


Post Wysłano: 31 gru 2017, 12:50

Na kartce papieru i narysowałem w Autocadzie.


Post Wysłano: 31 gru 2017, 13:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

To taka wersja hybrydowa :)


Post Wysłano: 31 gru 2017, 13:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Jesli nie bedziesz jezdzil w gory zima to pusher. Proste. Cala Norwegia jezdzi na Boogie bo maja Gory i trudne warunki gdzie potrzebna jest trakcja. Zjedz na kontynent i wyspy wiekszosci Pushery. Bo kilka ton wiecej a jest lepszy w prowadzeniu na autostrady. I to je fakt. Kolega ktory jezdzil na lini Malmo - Sztokholm strasznie psioczyl na boogie bo czesto gesto wracali na pusto i mu tylek latal. Dostal Pushera i bajeczka :) I pushery chyba maja wieksze zbiorniki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 31 gru 2017, 14:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Ja w pusherze miałem tzw. duński kocioł i miał około 450 litrów, a daf boogie już miał coś około 700 litrów. Też to był robiony na wymiar zbiornik.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: