Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 kwie 2015, 10:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 kwie 2015, 10:46
Posty: 2

Witam,
Planuję wymianę hydrauliki do wywrotu w swoim MANie 8x6 (pojazd przywiozłem z Niemiec z niekompletną i uszkodzoną hydrauliką), możecie coś doradzić, jaką markę hydrauliki wybrać, ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?

Pozdrawiam


Post Wysłano: 02 kwie 2015, 11:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Dużego wyboru nie ma, jak kasa nie gra roli to hyva świetna hydraulika praktycznie nie zniszczalna jeżeli budżet jest skromniejszy to euro truck Nysa są tańsze ale i mniej wytrzymałe co jej nie umniejsza. U ojca są obydwie firmy ja mam starą hyve zero problemów u ojca siedzi ETN manetka już padła czasami się zacina przy opuszczeniu i raz do roku wywala uszczelniacze na wałku w przystawce. Dodam że zawsze robimy tą samą robotę więc nie ma mowy ze którąś jest mniej zużyta. Średnio podnosimy po 5 razy dziennie kiper no i są to składy. Mam nadzieję że pomogłem ;-)

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 02 kwie 2015, 11:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 kwie 2015, 10:46
Posty: 2

a słyszałeś coś może o tej nowej hydraulice Hyvy?
podają, że pracuje na 250 Barach, miał już ktoś z nią styczność? znalazłem w necie taki film promocyjny, ale wiadomo film, filmem ciekawy jestem czy faktycznie jest tak dobra a podobno jest tańsza niż stara hydraulika
https://www.youtube.com/watch?v=CapnbhBpYMA


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: