Strona 1758 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11756 1757 1758 1759 17603471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 lip 2017, 1:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

hmmm jak jezdziłem patelnia i woziłem nasz produkt po PL na elektrownie w sumie 3lata to jeżdżąc od nas na bogatynie ii powroty z glina na ceramiki w sumie legalnie wychodzilo ok 12tys miesiecznie jeden tydzien 3kolka drugi 2 start niedziela wieczor powrot sobota i potem sroda lub czwartek... a potem przez półtora roku sie odbilo grosza babka(kania 144) na tarczki... 8koleczek w tyg (4doby roboty) pelno pusto 500km,
kółeczka pl-it-pl firanka to tak ok 13-14tys wychodziło weekend wolny styczeń i grudzien ok 10tys wychodzilo (jazda do samych świąt bo przed świętami zawsze za puste powroty płacili) a teraz na swoim rozrachunku to tak średnio odpoczynek wychodzi gdzies tak w okolicach 10tys aby się kręci pl-cz-pl lub z przerzutem na jakie DE,

@Johny jak teraz powroty z it stawkowo na PL wyglądają? :>

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 21 lip 2017, 6:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3570
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Igor

Ja co roku mam czas na MT :wink:
Śmieszą mnie wymówki, że ło by był, ale to, ale łon musi to, a tamto... jeden weekend w roku a miliony wymówek :D

Ogólnie to obudziłem się i co i mokro, ale nie tu gdzie trzeba... MÓWILI! myj auto... myj...
Ehhhh....

W nocy jak piorun gdzieś mi pod blokiem trzasnął aż się obudziłem... bliziutko... :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1193
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Gdzie to zrzucales ? Ostatnio właśnie 'wożę' drzewo, które przypływa w kontenerach i jest przeładowywane na firanke i jedzie w Polske lub do portu w HH :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
Ładowałem w Słupsku i wiozłem do DCT w Gdańsku :P Mówili, że ma do Chin płynąć ;)

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 21 lip 2017, 8:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Damian to powiedz gdzie Ty jeździsz że robisz po kraju ponad 13tys?
Jak Rossi napisał, swój towar wozimy. :) Głównie północ i południe kraju. Ponad 13 zdarzyło mi się 2 razy, jak napisałem wcześniej. Przeważnie między 11-12 tysięcy się robi. Robotę mam poukładaną, zaplanowane wyjazdy na cały tydzień już w piątek to wierz mi, czas idzie wyliczyć praktycznie co do minuty, czy się wyrobisz czy nie. :) Jak nie, to mówisz, że chcesz inny kurs, bo to nierealne i gra muzyka. Jeżeli coś się "zrypie" przypadkowo w tygodniu i z twoich wcześniejszych wyliczeń nici, dzwoni się do drugiego czy trzeciego kolegi co ma krótszy kurs, przepinasz naczepy, jeżeli tamten już załadowany i gitara. Chociaż takie sytuacje są naprawdę rzadko.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 21 lip 2017, 14:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Miałem identycznie jak Ociu, 20go balowałem, położyłem się o północy żeby parę godzin snu złapać przed robotą, jak o 3ciej piorun zapukał to baczność zrobiłem dokładniej jak żołnierz... A sen mam twardy... Jakoś wstałem i wczorajszy pojechałem dzisiaj do Boguszowa-Gorców. Na drugim sklepie przy manewrach złapałem krawężnik co skończyło się wystrzałem na skrętnej osi.. Huk był taki, że z położonego 100m dalej targu zwinęła się połowa ludzi :lol: :lol:


Post Wysłano: 21 lip 2017, 16:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

870 km na 10 godzin to myśle ze sukces ;) .

Wiec do domu się udało , tera auta wyszykować na konwój weselny i będziemy robić szum [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 21 lip 2017, 16:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Od Auetala do Venlo bez żadnego ształu. :)

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 21 lip 2017, 18:01

Po kiblu w Bremen pozytywnie zaskoczyli mnie w firmie Sambud 2 w Krakowie.Drugi byłem w kolejce do zrzutki .Wjechała Regesta 2 min i wyjazd z hali ,ja tak samo :D Także jak ktoś chce to nawet stal może rozładować w expresowym tempie :evil:


Post Wysłano: 21 lip 2017, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Na drugim sklepie przy manewrach złapałem krawężnik co skończyło się wystrzałem na skrętnej osi.. Huk był taki, że z położonego 100m dalej targu zwinęła się połowa ludzi :lol: :lol:
Wczora w Opatowie...
Korek z każdej strony, na radyjku jazda, normalka, jak to w tej dziurze. Nagle jjjjeeeeeeeeeeeebuduuuuuuuuu!
I nastała cisza, nawet cymbał radio umilkło. Po kilku sek zapytuję "Panowie, a co tak pierd``eło?" Zara odezwał się ten komu hukło, i wszyscy Ci co stali w promieniu 500m.

Ale jebnęło galanto :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 21 lip 2017, 19:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Panocki ,a czy bańkę po adblue można wykorzystać na zbiornik na wodę do higieny osobistej ?


Post Wysłano: 21 lip 2017, 19:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Ja tam mam po AdBlue. :D Dobrze wypłucz i będzie ok, mi jeszcze nic się nie stało. :mrgreen:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 21 lip 2017, 20:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

No to gitara , u mnie banie po moczniku w opór ,a że teraz robię za skoczka to 18 l poręczne 8)


Post Wysłano: 21 lip 2017, 21:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Wyobrażam sobie tą ciszę :D U mnie ludzie szybko doszli do siebie, nawet spytali czy mi się nic nie stało :D

Co ciekawe - nie zdążyłem nawet po serwis zadzwonić, dzwoni dyspo - co się stało i o której przyjechałem na sklep, bo przyszła przed chwilą skarga o to, że za szybko podjechałem i było za głośno (zakaz podjazdu przed godziną dostawy). Tacy przyjaźni ludzie :twisted:


Post Wysłano: 22 lip 2017, 13:32
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

no i jak tam? który już sztywny? :twisted:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 22 lip 2017, 13:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Dojazd na mastera jak zwykle masakra.
Stoję już 40 min na a4 zjazd na Niemodlin. Do lotniska pokazuje jeszcze ponad godzinę 12 km ;/

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 22 lip 2017, 14:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Jak tam się w tym roku wjeżdża, tą drogą od kościoła, czy tą którą sie zawsze wyjeżdżało od strony Wawelna?

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 22 lip 2017, 15:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Odnoszę wrażenie, że na forum wrócił Cichanos w nowym wcieleniu.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 22 lip 2017, 17:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Odnoszę wrażenie, że na forum wrócił Cichanos w nowym wcieleniu.
Napisz mi na prv login (nick) - skonfrontujemy :) (Bo ja też mam takie odczucie)


Post Wysłano: 22 lip 2017, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Rano szybki Dzierżoniów, na luzaku. Wróciłem po 11, potankowane i chcę do domu, ale dzwoni telefon:
-Powiedz, że jeszcze jesteś na placu.
-Powiedzmy, że jestem.
-Pakuj się z powrotem i zasuwaj do Niemodlina, Krzysiek się rozkraczył, a trzeba go jeszcze zrzucić, weź od kalmarów sztywny hol.
Myśle sobie no genialnie, już pojechałem na MT.

Wpadam na sklep, okazało się, że w dwuletnim Stralisie stacyjka się rozleciała i została gościowi w ręce. No nic, jego na hol, lodówka została na sklepie. Zatargałem go na serwis, Wracamy po naczepę, w tym czasie dzwonię do dyspo (wpisane 3 sklepy na liście, jeden dostawa, pozostałe dwa zabrać zwroty) słuchaj taka i taka sytuacja ja spinam się i wracam.. Nie nie, trzeba jechać na Tułowice i Korfantów bo tam najgorzej! musicie zabrać koniecznie te zwroty!! Dobra, luz. Zajeżdżamy do sklepu jednego, zabraliśmy co trzeba było, wpadamy do Korfantowa a tam? z 20 kontenerów i i chyba ze 80ep . 2 dostawy dzień po dniu nic nie mogły zabrać, bo na powrocie zabierali wodę z Białej. Jeszcze wszystko na zewnątrz, tylko podjechać i palety zwinąć na skup :lol: Wróciliśmy po 19 tej jakoś, już nie miałem sił na MT jechać.
Siedzę i żłopię urodzinowe piwko. Na zdrowie.


Post Wysłano: 22 lip 2017, 21:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Są już fotki z MT
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1758 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11756 1757 1758 1759 17603471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: