Strona 1461 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11459 1460 1461 1462 14633471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 sty 2017, 2:18

Cytuj:
No nieźle to na filmiku wygląda. W rzeczywistości efekt jest równie dobry? Które kupiłeś, te co wrzucałeś link? Ciekaw jestem jak będzie z ich trwałością.
tak, to są te z tego linka. efekt jest całkiem fajny, gdy spojrzysz prosto w nie, nawet w dzień, potrafią dać ostro po oczach. a trwałość? zobaczymy, uszczelniłem dodatkowo silikonem :D


Post Wysłano: 13 sty 2017, 13:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1193
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Stoję wczoraj od 20 w Ociążu. Rano odprawa i rozładunek a te chore pokrowce rozładowują dopiero jak przyjdzie zmiana o 14... Pytam na bramie wczoraj i w biurze czy celny jest przed bramą czy mam wjechać na parking na terenie firmy abym nie musiał się przestawiać czasem. Usłyszałem przy bramie. Drugi raz właśnie koleś co sprawdza naczepy i kontenery do załadunku przyszedł z pretensjami, że stoję tutaj i czekam jak przyjdzie trzeci raz i kolejny raz usłyszę ten ton i te panie na K... Oj będzie awantura bo mi się cierpliwość skończy wtedy... :)

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 13 sty 2017, 13:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

O dwa razy za dużo czekasz. Pierwsza pani na k od jakiegokolwiek frajera i jest wojna.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 13 sty 2017, 14:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 18:14
Posty: 250
Samochód: mb1844
Lokalizacja: ESI

Przywoziłem w tym tygodniu gąbkę tapicerską do jednego meblarza z okolic Kępna.otworzyłem bok.ukraincy zaczęli rozładowywać paczki.po chwili mnie wołają i mówią, że z ziemi więcej nie sięgną,na to ja do nich ze jak nie sięgną to niech na auto wejdą.zaczeli się śmiać, że niby ja mam tam wskoczyc i ściągać.mówię im wtedy jeszcze grzecznie ze nie ja tego robił nie będę.wtedy jeden zaczął drzec mordę:panie marek panie marek problem.przyszedł jakiś cwaniaczek i mówi ze mam rozładowywać bo oni nie mogą wejść na auto.jak mu powiedziałem ze za 100zl nie ma problemu to stwierdził ze mam zamykać i wyjezdzac ale on mi papierów nie odda.zapytałem za kogo mnie ma bo ja wyjadę a on powie ze mnie nie w ogóle nie bylo a o brakujący towarze nic nie wie.zgodził sie na to ze mi podpisze ze odmawia odbioru reszty ponieważ kierowca nie chce pomoc.poszedl do biura niby jeszcze skonsultować ale po 5minutach okazalo się ze jednak mogą wejść na auto i rozładować.najgorsze w tym wszystkim ze te ukraińskie szmaciarze nie są u siebie a chca Polakom rządzić.jak mnie ktos prosi o pomoc w załadunku /rozładunku to prawie zawsze pomagam ale nigdy gdy mi chce rozkazywać.


Post Wysłano: 13 sty 2017, 14:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

A mnie sped zrobił bez mydła. Od 3 dni gadane, że na weekend mam być w domu. 'tak tak, damy radę'. Załadowałem przedwczoraj sól drogową pod Brandenburgiem. Rozładunek Monachium. W zleceniu jeden adres, na papierach inny. Wczoraj zajeżdżam na ten wg. zlecenia. Kilka firm, mojej brak. Dzwonię, mówię jak jest.

'Proszę jechać jak na papierach i rozładować a ja wyjaśniam'. Pojechałem, rozładowałem tam. Było ok. 14. Stoję i czekam na zlecenie bo miałem już powrót. Godzina 16, ci tutaj idą do domu. 16:05 dzwoni sped, że ma info od klienta że towaru nie dostał, i że to jednak miało jechać na adres ze zlecenia. Rozładunek w firmie xx bo u niej koleś wynajmuje magazyn. Mam to załadować spowrotem i przewieźć bo inaczej kara 500e.

Mało mnie szlag nie trafił. Miał cymbał wyjaśnić, to wychodzi na to, że w ogóle nie zadzwonił do klienta, bo ten od razu by powiedział co i jak. Drudzy debile, że przyjęli towar, którego nie zamawiali (adresowany na nich, bo to hurtownia, ale towar szedł bezpośrednio do ich klienta).

Załadowałem rano, po 10 rozładowałem. Na to wszystko speda nie ma dzisiaj w robocie, kolega który go zastępuje nie odbiera telefonów i ogółem to choy w rzopu. Stoję drugi weekend w Monachium, wieje tak że kabiną buja jak na morzu, na dworzu piździ, a mnie w poniedziałek czeka zabawa ze zdawaniem 24 pustych palet. Ciekawe ile z nich zdaniem szwaba będzie nicht gut. No i jakiś powrót ograć, bo to nieporozumienie jest jakieś. 2 dni w dupe zmarnowane na stanie i drugie dwa weekendu.

Niech nasz człowiek wraca z wolnego, bo robić z tymi pajacami to ręce opadają..

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 13 sty 2017, 16:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

No i jak to w zimie, z nudów zakupiłem Wiedźmin Dziki Gon.

Właśnie się instaluje.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 13 sty 2017, 16:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Nie chcesz u Miha dorobić? :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 13 sty 2017, 17:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Gdzie mnie w ten wielki świat się pchać...

Poza tym, ja umie jeździć tylko manualami i tylko tymi własnymi a nie leasingowymi.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 13 sty 2017, 18:15

ObrazekFB_IMG_1484323914088 by nieviesiek, on Flickr
Znowu bliźniaki są :D


Post Wysłano: 13 sty 2017, 18:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Korni gdzie w tym grajdole masz biuro? :D jestem na Twoim rewirze, Merc stoi ale nie widziałem Cię nigdzie. :P

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 13 sty 2017, 18:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Tam taka drewniana, nieogrzewana, stodółka stoi, a obok stodółki jest cieciówka, a obok cieciówki pies ma budę, za budą ten pies ma "toaletkę", a za tą toaletką jest takie biurko zbite z palet, a na nim niepodłączony FAX marki Sharp. To tam :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 13 sty 2017, 18:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Korni gdzie w tym grajdole masz biuro? :D jestem na Twoim rewirze, Merc stoi ale nie widziałem Cię nigdzie. :P
Ja na górze mam biuro. Jestem jeszcze bo przygotowuje imprezę na jutro.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 13 sty 2017, 19:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Jak masz schaba i coś do niego to zara bede. :lol:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 13 sty 2017, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Nie mam, chinola trzeba będzie zaliczyć.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 13 sty 2017, 19:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 726
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Nie wiem co myśleć, zaskoczył mnie niesamowicie ..
Do 190tki można mieć sentyment, bo to auto ma to coś :D wiem, bo sam długi czas miałem do czynienia. Ale jak mówisz że zdeka poobijany, większych planów co do niego nie masz, a gość napalony... Zamieniaj, paska ewentualnie trochę podrasujesz i jeszcze zarobisz, Janusze będą się przebijać w ofertach kupna :lol:

Z sukcesów to piątek 13 jakiś wyjątkowo bez przygód :D porażka taka że chyba przyjdzie pamiątka z odległościówki między Rzeszowem a Barwinkiem :D jak wjezdzalem to wiedziałem że jest pomiar, a później się zamyśliłem i przy prawie 80 zorientowałem się, że opuszczam pomiar :mrgreen: najgorsze, że parę minut przed 23..


Post Wysłano: 13 sty 2017, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

nevesu jak stoją obok siebie, to zdecydowanie lepiej wygląda ten bez żółtych lamp. Jak to folia to zastanowiłbym się nad jej zerwaniem.

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Post Wysłano: 13 sty 2017, 20:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Któregoś widziałem we wtorek na Michendorfie. Jeszcze bez kangura i ze zderzakiem pomalowanym podkładem?

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 13 sty 2017, 21:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

No w stronę domu stał, coś koło piętnastej go widziałem w poniedziałek już.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 13 sty 2017, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

396km w 4,26. Od Uhry do zwężki na A11 prawie ciągle 90. Małe zwolnienie do 87 na górnym ringu. Czy jestem już trokerem?

Mój pierwszy raz... Wczoraj popołudniu podbijam z numerem załadunku na dziś rano, fryc pyta, ile muszę pauzy robić. :roll: Mówię "egal", bo czasu mam w opór i mi wszystko jedno. To ten mi mówi, że między 20, a 22 zadzwoni mi pager, ja się podstawię i mogę spać na rampie. :shock: Pager zadzwonił o 21, podstawiłem się, o 22 firma praktycznie umarła. Jak co chwilę któryś podstawiał naczepę, czy zabierał inną, tak nagle spokój. Wtedy poszedłem pod prysznic i elegancko w tym czasie mnie załadowali, ale już nie wyjeżdżałem, bo szkoda pauzy. :mrgreen: 6.20 but w podłogę do domu.

I ciekawostka... Przyjechał gościu z gościem. Pitu, pitu i mówię "ale wy w podwójnej to luz macie, dolecicie sobie". A tu zonk. "My nie w podwójnej, to jest pomocnik, bo na meblach jeździmy". :shock:


Post Wysłano: 13 sty 2017, 22:30

Cytuj:
nevesu jak stoją obok siebie, to zdecydowanie lepiej wygląda ten bez żółtych lamp. Jak to folia to zastanowiłbym się nad jej zerwaniem.
Brakuje właśnie lamp i naklejek na drugim, ale lenistwo nas pokonało.
Cytuj:
Któregoś widziałem we wtorek na Michendorfie. Jeszcze bez kangura i ze zderzakiem pomalowanym podkładem?

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
To trzeci "bliźniak", ale nie nasze auto :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1461 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11459 1460 1461 1462 14633471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: