Strona 2291 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12289 2290 2291 2292 22933471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 sie 2018, 17:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Huta Katowice :) w klapkach nawet pracownicy śmigali (dawno tam byłem)
Tam zatrudnili tego samego BHPowca co w całej reszcie poyebanych firm, Arcelor Mittal jako pierwszy wpadł na pomysł ratowania życia kaskami cztero punktowymi :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 13 sie 2018, 18:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:

Tam zatrudnili tego samego BHPowca co w całej reszcie poyebanych firm, Arcelor Mittal jako pierwszy wpadł na pomysł ratowania życia kaskami cztero punktowymi :lol:
A możliwe. Byłem tam ostatnio z 5 lat temu....


Post Wysłano: 13 sie 2018, 18:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

W piatek w 9 godzin przejechalem 590km. Dzis po Szwecji w 7;40 610km. W piatek wykonczony jak kon po westernie a dzis luzik arbuzik. Ba! Dzis tylko 300km po autostradzie. Reszta „landowkami”.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 13 sie 2018, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
To samo jak jedziesz po palety chep do Radomia. Do biura bez kasku nawet nie idź bo będziesz miał darmowy spacer. :mrgreen:
Wszystkie (chyba) "chepy" tak mają. I w DE i w polskich oddziałacch. Nie pamiętam jak było na Delcie, ale we Wrocku trzeba się zbroić idąc do okienka.
w kampinosie jak "gwizdek" przyjdzie i bedzie gadał ci o kasku to zapytaj gdzie ma skoro zwraca ci uwagę.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 13 sie 2018, 19:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
w kampinosie jak "gwizdek" przyjdzie i bedzie gadał ci o kasku to zapytaj gdzie ma skoro zwraca ci uwagę.
No w tych "chepach" gdzie byłem to zamiast kasku używali czapeczek z daszkiem z wkładką metalową tak więc byłby "szach mat".


Post Wysłano: 13 sie 2018, 19:52
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jakie cabrio :) parch 8)

Za rok wkładam mu klimę.... :mrgreen:
Najpierw fele 8)

Kondzio naświetl tu albo PW, co się na tym dol stało... Żadna płota mi nic nie doniosła :/

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 13 sie 2018, 20:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
w kampinosie jak "gwizdek" przyjdzie i bedzie gadał ci o kasku to zapytaj gdzie ma skoro zwraca ci uwagę.
No w tych "chepach" gdzie byłem to zamiast kasku używali czapeczek z daszkiem z wkładką metalową tak więc byłby "szach mat".
czapka z daszkiem nie ma wymaganego przez nich atestu.
nie chce mi sie szukać meila od nich w sprawie ubioru bhp, ale sprawdziłem - te czapeczki co mają to czapki "antyskalpowe" jak paleta przyj...e w głowę to tak jak byś dostał bez czapeczki.(po prostu ta czapeczka służy schowaniu włosów w trakcie pracy na tokarce, frezarce itp urządzeniu)

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 13 sie 2018, 21:49

Cytuj:

Ooo, Panie w "The Piano" jeszcze nie byłem więc chętnie skorzystam z zaproszenia :D
Panie, zarobiony jestem...jeszcze jutro kurs z kamieniem robię, potem wsiadam w osobówkę i przez Kalisz do Gdańska lecę "naczepę oglądać". Wracam w przyszłą niedzielę, pakuję graty do busa i lecę do Bolca, bo na poniedziałek jestem umówiony na serwice :D
Ale spokojnie, jak będziesz zjeżdżał na weekend to pisz :)

Pany, będziecie brać udział?
https://40ton.net/protest69-jako-odpowi ... rzedzania/
Wujek 9 zlotych ma aktualnie trochę wolnego także śmiało możesz się odezwać jak zjedziesz.


Post Wysłano: 13 sie 2018, 22:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Jakie cabrio :) parch 8)

Za rok wkładam mu klimę.... :mrgreen:
Najpierw fele 8)

Kondzio naświetl tu albo PW, co się na tym dol stało... Żadna płota mi nic nie doniosła :/
GKN olesnica .

Zrzucali puste pojemniki z naczepy , rozładunek bokiem . No i kierowca stał przy naczepie . Wozkowy brał 2 rzędy metalowych koszy , No i się kipnął drugi rząd.l z widlaka i poleciało na kierowcę , a ze akurat patrzał na sufit jak jaskółka lata , to nie zareagował No i dostał . Skonczylo się na połamanych żebrach.

Wiec terAz najpierw otwierasz bok , ścigasz deski , idziesz do strefy wyznaczonej albo do kabiny i czekasz aż swoje zrobi , potem przerwa w czynnościach i lecisz z przesunięciem plandeki potem zaś do stref wyznaczonej i czekasz aż skończy żeby moc dechy poskładać .

A No i wozkowy już nie może brać niż jeden rząd koszy , wiec wszystko wiadomo trwa dwa razy dluzej .


No ogolnie maja sraczke na zasady BHP.

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 13 sie 2018, 22:36

Kondzio - jakbym widział Stock'a w Lublinie, albo "Cementownię Ożarów" w Karsach...


Post Wysłano: 13 sie 2018, 22:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2010, 23:43
Posty: 75
Lokalizacja: Poznań

Cześć
Synthos Oświęcim ktoś może był i wie jak przyjmują itp.

_________________
CE


Post Wysłano: 14 sie 2018, 1:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Strasznie długo trzymali młodego, wcześniak czy żółtaczka dopadła??
Wrodzone zapalenie pluc. Przelezal 9dni w inkubatorze z sonda i tlenem podawanym przez nosek. W miedzyczasie byl raz naswietlany ale delikatnie przekroczyl norme bilirubiny

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 14 sie 2018, 2:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Cytuj:
Cześć
Synthos Oświęcim ktoś może był i wie jak przyjmują itp.
Przyjmują jak wszyscy dzisiaj - jak leci...
A poważnie - rozładunki to głęboki PRL jak u Barei...


Post Wysłano: 14 sie 2018, 3:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
.

Wiec terAz najpierw otwierasz bok , ścigasz deski , idziesz do strefy wyznaczonej albo do kabiny i czekasz aż swoje zrobi , potem przerwa w czynnościach i lecisz z przesunięciem plandeki potem zaś do stref wyznaczonej i czekasz aż skończy żeby moc dechy poskładać .
Haha. Tyle że mi podczas załadunku zabronil chodzić od plandeki do tej strefy (po dwóch takich spacerach) . W sumie sami się zakręcili i nie wiedzieli już co mają robić
A okulary dobra rzecz. Przynajmniej już żaden pojemnik nie wpadnie do oka...


Post Wysłano: 14 sie 2018, 13:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Cytuj:
Strasznie długo trzymali młodego, wcześniak czy żółtaczka dopadła??
Wrodzone zapalenie pluc. Przelezal 9dni w inkubatorze z sonda i tlenem podawanym przez nosek. W miedzyczasie byl raz naswietlany ale delikatnie przekroczyl norme bilirubiny

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
U mnie starszy siedział 5 dni, żółtaczka dopadła. Mlodszy już w ogóle, prawie 3 tygodnie :mrgreen:
1650gram przy urodzeniu ;) Dzień po urodzeniu już samodzielnie oddychał ale nie wypuszcza do póki waga nie przekroczy 2kg.
Najważniejsze że pociecha już w domu. Teraz się człowiek cieszy a jak zaczną się nie przespane noce to już w ogóle, kolki, zęby i inne.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 14 sie 2018, 14:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Kolki, zęby i inne pierdoły. Zapomina człowiek o tym jak wchodzi do domu i mała przylepa łapie sie nogi i woła TATA :) dzieciaki są bardzo spoko :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 14 sie 2018, 15:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Szybkie pytanie, w Piotrkowie zostawię gdzieś zestaw na jakimś parkingu strzeżonym? Kiedyś można było to zrobić na bazie PKS, ale to lata świetne do tyłu.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 14 sie 2018, 16:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

PKSu unikaj, magiczne miejsce, znikają rzeczy. Urząd celny, ja tam zazwyczaj zostawiam. Trochę się cenią. Ale bezpiecznie i pewnie.

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 14 sie 2018, 17:34

Hypia - czyżby olej napędowy tracił swoje właściwości i szybko paruje ;) ?


Post Wysłano: 14 sie 2018, 17:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
...dzieciaki są bardzo spoko :D
Obrazek

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2291 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12289 2290 2291 2292 22933471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: