Strona 2333 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12331 2332 2333 2334 23353471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 wrz 2018, 22:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
że zdecydowana większość "patelniorzy" to patologia i inne najgorsze epitety mi się nasuwają na język
Wczoraj na A4 jechałem sobie na tempomacie, pomału doganiając jakiś peletonik. Czasu miałem duzo to zrzuciłem kilka oczek i mówię sobie pojadę jako ostatni w tym cyrku, ale nie! Co chwilę zmiana prędkości, to 75, za chwilę 83, to znowu 70, to po kilku minutach 90 by znowu przyhamować do 78... Zakaz nie zakaz, lewy kierunek i but, 2minuty i trzy auta z przedemnie zostają wspomnieniem w lusterku. Prowadził chyba Axor pierwszej generacji pod wanna, na moje zdanie by się zdecydował na jakąś prędkość bo męczy tym ciągłym przyspieszaniem i hamowaniem odburknal mi, że mam sam wsiąść i jechać... A co ja kurna właśnie robiłem. :roll:

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 19 wrz 2018, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

To że czasy szacunku na drodze w śród kierowców ciężarówek odeszły w zapomnienie to nie jest nic nowego, ani nadzwyczajnego teraz liczy się tylko pieniądz, czas i własne ja. Dla tego nie warto być inny i trzeba robić swoje, a kodeks dobrych obyczajów trzeba schować głęboko pod poduszkę. Co do dzielenia na ADR-owców, patelniarzy, chłodniarzy, autobusiarzy itp. to szkoda to nawet robić bo w każdej z tych grup znajdą się patole, którzy nie widzą nic oprócz końca własnego nosa. Przykładów mogę podać kilka z ostatnich dni gdzie łącznik jeleń specjalnie blokuje drogę (większość tych sytuacji jest z Małopolski i Podkarpacia gdzie drogi są górzyste i kręte). A zresztą to i tak nic nie zmieni szkoda strzępić ry..a.
Co do kierowców osobówek to ich zachowanie jest takie jak by ich nikt nie kochał (oczywiście nie wszystkich) co było widać ostatnio na A4.
Kolego yarzyna pamiętaj tam gdzie drwa rąbią tam i drzazgi lecą , a nie myli się ten co nic nie robi dobrze że Tobie się nic nie stało, a klamota się wyklepie.
Co do porażek to złapało mnie jakieś przeziębienie i mam serdecznie wszystkiego dość :( .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 19 wrz 2018, 23:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Szaki bo biale tańsze.
W poniedzielek widzialem dwie białe scanie z transpedu. Po gadce z szoferami też firma zmienia zwyczaje

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Nie tańsze tylko mogą być stockowymi autami z wynajmu a one zazwyczaj są białe.
Swoja opinie oparlem na cenniku dafa a ty na czym?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Biały i "zwykły" czerwony to w większości marek kolory podstawowe. Bez dopłaty.


Post Wysłano: 19 wrz 2018, 23:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Szaki bo biale tańsze.
W poniedzielek widzialem dwie białe scanie z transpedu. Po gadce z szoferami też firma zmienia zwyczaje

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Nie tańsze tylko mogą być stockowymi autami z wynajmu a one zazwyczaj są białe.
Swoja opinie oparlem na cenniku dafa a ty na czym?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Nie dalej jak wczoraj finalizowaniem zakup. Pokaz ten cennik. Przy takiej ilości bez problemu negocjuje się takie rzeczy.


Post Wysłano: 19 wrz 2018, 23:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Cytuj:

Nosz kur*a mać... Jednak utwierdzam się od ładnych kilku lat w twierdzeniu: Patelniorz to stan umysłu.
I szczerze mówiąc - wali mnie to, że teraz dostanę wiadro pomyj na głowę.
Nie jeździsz od dziś, więc nie powinno Cię to dziwić, że 90% patelniorzy to debile. W dodatku w dupie byli i g**** widzieli.


Ostatnio zmieniony 19 wrz 2018, 23:52 przez Bald, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 20 wrz 2018, 0:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Nie tańsze tylko mogą być stockowymi autami z wynajmu a one zazwyczaj są białe.
Swoja opinie oparlem na cenniku dafa a ty na czym?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Nie dalej jak wczoraj finalizowaniem zakup. Pokaz ten cennik. Przy takiej ilości bez problemu negocjuje się takie rzeczy.
Nie wiem o jakiej ilosci mowa. Firma w ktorej pracuje zamawia 4 ciagniki rocznie i przy tej ilosci bez doplaty jest tylko bialy i niebieski za inne trzeba doplacac

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 7:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Nie ma co generalizować, bo tak naprawdę to w każdej branży czy to transport czy to na produkcji czy na słynnej cieciówce znajdzie się jakiś jeleń, który zapracuje na opinię ogółu.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 20 wrz 2018, 11:03
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

A ja powiem tyle. Albo poprawicie te tasiemce cytowania albo walę posty do piekła.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 12:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Osobiście takich szczyn jak Carlsberg dawno nie piłem. Ostatnio najbardziej podchodzi mi Okocim Jasne Okocimskie.

Potrzebuję opinii o Renault Lagunie 3 z roczników 2007-11, silniki benzynowe 2.0 140 KM, 2.0T 170 KM i diesle 2.0 dCi 130-150 koni, nadwozia liftback i kombi.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 12:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Użytkownik Ty już chyba dawno u Niemca nie byłeś. Już widzę jak czas Ci się kończy, kolejny parking z rzedu zawalony, a Ty widząc miejsce na gabaratych jedziesz dalej.
Ja jeżdżę chłodnią i jeśli mam włączony agregat to staram się stawać na dupach czy gdzieś z boku, ale jak nie ma miejsca to wjeżdżam między plandeki i w dupie mam. Za mnie nikt mandatu płacić nie będzie.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 20 wrz 2018, 15:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2008, 21:07
Posty: 60
GG: 1
Lokalizacja: WGS

Erkazet
Byly dwa silniki 2.0 140 koni jeden renaulta drugi nissana. Oba dobre tylko ten drugi gorzej znosi gaz. 2.0 dci podobno bdb jednostka duzo lepsza od 1.9dci
2.0t tez chwala i pod gaz sa ok


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 16:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
Ja jeżdżę chłodnią i jeśli mam włączony agregat to staram się stawać na dupach czy gdzieś z boku, ale jak nie ma miejsca to wjeżdżam między plandeki i w dupie mam.
Ja tam mam wywalone czy obok stoi chlodnia czy inne wozidlo. Agregat mnie nie rusza, a nawet jak się trafi jakiś super głośny no to kurde parking jest dla wszystkich, bardziej denerwują mnie oszołomy co sobie kaweczki robią, obiady gotują a potem płucząc kubek czy myjąc platery wylewają wszystko za okno miedzy auta jakby ciężko było z banka podejść na trawnik i zachować sie kulturnie.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 16:15

Bibor, a żebyś wiedział, że nie byłem. I nie czuję potrzeby się wybierać za Odrę.
Niestety, mam zasady w większości nie korespondujące z dzisiejszymi obyczajami. A w obecnych czasach w dobrym tonie jest wydymać frajera w każdy dostępny sposób.
Wiele tracę żyjąc wg swoich zasad (zero-jedynkowych), ale jest to o wiele więcej warte niż strata kilku jakichś-tam kolesiów.


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 17:46

Cytuj:
Użytkownik Ty już chyba dawno u Niemca nie byłeś. Już widzę jak czas Ci się kończy, kolejny parking z rzedu zawalony, a Ty widząc miejsce na gabaratych jedziesz dalej.
Ja jeżdżę chłodnią i jeśli mam włączony agregat to staram się stawać na dupach czy gdzieś z boku, ale jak nie ma miejsca to wjeżdżam między plandeki i w dupie mam. Za mnie nikt mandatu płacić nie będzie.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Bibor robiłem dokładnie to samo jeżdżąc chlodnią.
Są takie patusy , że mają pół parkingu wolnego , ale akurat musi zająć rajkę między autami i to najlepiej gdy chłopaki robią pauzę w dzień w upale.
No cóż nie każdemu Bozia rozum dała.


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 18:35

Przy tych niemieckich autostradach te parkingi są śmieszne, wiecznie miejsca brakuje, a jak nie ma miejsca i się ustawisz obok innych aut na włączonym agregacie, wszyscy dookoła obrażeni.
Przy polskich autostradach nie lepiej, np A2 w nocy gdzieś na mopie znaleźć miejsce też graniczy z cudem.
Przy drogach krajowych u nas trochę lepiej zawsze się znajdzie gdzieś miejsce spokojne żeby innym agregat nie buczał :mrgreen:


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 19:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2011, 21:01
Posty: 277
GG: 0

Jakieś badania naukowe są na te 90 procent patelniorzy? Bo ja na uniwerku słyszałem że 90 procent tiraków to h...e bez szkoły, ale badań ani pracy doktorskiej nie widziałem.


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Jakieś badania naukowe są na te 90 procent patelniorzy? Bo ja na uniwerku słyszałem że 90 procent tiraków to h...e bez szkoły, ale badań ani pracy doktorskiej nie widziałem.
zabolało? :)


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 19:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

No ja i wszystkie byki na ten przykład, śmiało kwalifikujemy się do tych 90%.

Na Skach nie latamy na odcięciu, ale 50km/h na landówkach też nie jeździmy w przeciwieństwie do autostradowych asów obsługi tempomatu.

I ciasnota na wojewódzkich nam nie straszna. Ba niektórzy mają taktykę zaorania przeciwnika. Idzie się do końca środkiem, koleś z naprzewciwka obsrywa się, idzie po rowie, a patelniorz w ostatniej chwili lekko odbija chowając lustro, nawet nie wzbijając kurzu z pobocza.

Tak że ten tego, jak jeden z drugim już zjedzie z tej autostrady, to jak zobaczy patelniorza to proponuje od razu z własnej woli, potulnie po rowie, i będzie dobrze...

:mrgreen:

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 21:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 318
Samochód: Daf

Użytkownik nic mnie nie boli, ale nie gadaj głupot, że 90% itp. to tak samo jak na kontenerach najwięcej na ich temat mają do powiedzenia Ci co w tym rodzaju transportu nie jeździli. Dla przykładu ty więcej stałeš niż jeździłeś a większość twierdzi że 2 tarczki to mało. I wkurza mnie to że generalizujesz. A z resztą też widzę jak Ci się kończy czas i jest jedno miejsce na ADR a ty tniesz dalej przez 3 parkingi w poszukiwaniu miejsca.


Post Wysłano: 20 wrz 2018, 21:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ja to bym na tych MOPach miejsca na ADR dał w innym miejscu z osobnym dojazdem. I jeszcze do tego ciecia w kontenerze i szlaban na wjeździe. Kwity pokazujesz, żeś adrowiec i myk stojanki twoje.

:D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2333 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12331 2332 2333 2334 23353471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: