Strona 2111 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12109 2110 2111 2112 21133468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 mar 2018, 18:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
z chęcią opony do pruszkowa mogą byc :D albo jeszcze lepiej legoooo
Lego mu się marzy...:) za karę dostaniesz Procter & Gamble - Rakona, s.r.o. :mrgreen:


Post Wysłano: 14 mar 2018, 18:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Ciucma, ja też nie wiedziałem o tym, do czasu jak dzisiaj rano złapałem psa pod zderzak, dokładka była już połamana, więc pomógł jej odpaść. Może coś w tym jest.

Ludzie nie przestaną mnie zadziwiać. Ja wiem, myślenie boli.
Osiedle, garaże, nie ma miejsca gdzie zaparkować to stanąłem zastawiając dwa garaże, zostawiając karteczkę z numerem telefonu i mieszkaniem w którym jestem. Wiele razy tak robiłem, dzwonili, zaraz schodziłem i nikt problemów nie robił. Do dzisiaj.
Siedzę u babci , zaparkowałem j/w, po jakimś czasie wracam , stoi panienka przy garażu. Grzecznie pytam, czy zastawiłem? Panienka się zaczęła na mnie wydzierać, co ja sobie myślę, ona juz tu 40 minut stoi i inne. Z garnka słów zrozumiałem, że wezwała policję, faktycznie, przyjechali. Starałem się wytłumaczyć, że od dawna tak robię i nikt nigdy policji nie wzywa tylko mnie. Na to babeczka: a skąd ja mam wiedzieć gdzie pana szukać na tym osiedlu? Pokazałem kartkę za przednią szybą, którą dobrze było widać, policjant pouczył mnie, bym tak nie robił, a ona jeszcze większy krzyk! Jak to?! Wy po jego stronie? Mandat mu dajcie! Drugi z policjantów stracił cierpliwość i wywalił do babki: Zaraz pani może dostać mandat za nieuzasadnione wezwanie policji. Nie widziała pani kartki? Było obejść samochód. Zrobiła się cisza, spisali moje dane i kazali spadać :D


Post Wysłano: 14 mar 2018, 18:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
z chęcią opony do pruszkowa mogą byc :D albo jeszcze lepiej legoooo
Lego mu się marzy...:) za karę dostaniesz Procter & Gamble - Rakona, s.r.o. :mrgreen:

ha rakovnik podniesli teraz na 470 to nie taka tragedia już jak w zeszłym roku co dawali 380e :lol: :lol: ale daleko mam jezdzić to raz dwa dlugo załadunek trzy dziś nawet tego nie było :lol: a to co woziłem do tej pory też tak jeszcze średnio idzie z ilością... a lego mnie się marzy bo lekko blisko i dużo ponoć idzie na błonie teresin stryków tego tylko nie wiadomo do kogo uderzyć (o jirnach mówię) :mrgreen:

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 14 mar 2018, 18:32
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Lego? Te klocki? U knedli?


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 14 mar 2018, 18:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Psa mi uśpili... po 13 latach :(

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 14 mar 2018, 18:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

Cytuj:
Lego? Te klocki? U knedli?


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk
noo mają dwa duuuże magazyny tego w kladnie i na jirnach

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 14 mar 2018, 18:54

Cytuj:
Psa mi uśpili... po 13 latach :(

Kilka lat temu też musiałem uśpić psa, 6 lat z nami był i nowotwór go wykończył, po roku z bracholem wzieliśmy suke owczarka niemieckiego i jest już z nami 8lat. Tyle lat mieć psa, to tak jak by stracić członka rodziny.


Post Wysłano: 14 mar 2018, 20:17
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Wiedeń. Za kilka minut minie 24h odkąd sobie stoje pod Möbelixem. Awizo na 10 ale magazyn pełny i nie wzięli. Ciekawe co jutro. A tu jeszcze Graz do zdania.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 14 mar 2018, 21:13
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Sebastian, Ty myślisz że w czwartek importy będą w lepszych stawkach ? :D:D

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 14 mar 2018, 21:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

hmm oczywiście że trafi się lepsza stawka przy większej ilości ładunków na wawe... jak dziś były 3ładunki na wawe... praga wawa 300e sochaczew 300e i rudna piaseczno 310e kladno bielsko biala 250e wymieniąc dalej? a nie przepraszam na wawe nic wiecej już dziś nie było... gdzie z pl okolice klodzka czy jeleniej do mszczonowa czy innego blonia płacą 1250-1350 na te chwilę :wink: wtorki i czwartki zazwyczaj jest kilka ladunów wiecej :U

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 14 mar 2018, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Hmmm, znowu forum rogi pokazuje? Raz niedostępne, raz wykrzaczone..


Post Wysłano: 14 mar 2018, 23:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2017, 14:53
Posty: 75

Ja też stoję dzisiaj od 12 na D8 przy wylocie z Pragi w kierunku Usti bo nie było co załadować. Jutro o 9 mam ładować w Obristvi, doladunek w Bakov i z tym do Swarzędza.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 14 mar 2018, 23:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Bryndza niesamowita na UE. Dlatego Azję trzeba obrać, 8 Uzbekistanow i Kirgistan i 3 tygodnie z glowy :wink: Z drugiej strony czas interesujący się dzieje. Duża, ładna firma z Poddębic się sypneła, jeszcze większa z Ostrowi Mazowieckiej tez. Czas kupić coś okazyjnie.


Post Wysłano: 14 mar 2018, 23:43

Z tego co rozmawiałem z naszą spedycją to największa kicha już za nami, po robocie też już to widać.

Tylko, że u nas na pewno przedłużająca się zima nie pomogła, więc im cieplej tym lepiej, bo kto lody je w zimę :D


Ostatnio zmieniony 14 mar 2018, 23:47 przez Użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 kwie 2008, 18:25
Posty: 264
Samochód: Jelcz
Lokalizacja: Międzyzdroje

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
A do dafa ktos ma jakis estetyczny patent zeby w butach nie plywac

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Ja chowam buty do bocznego schowka, jak jest pochmurno :D
Czyli rozumiem ze do auta potem boso wchodzisz to ja juz wole buty do kabiny zabierac

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Ty tak na poważnie?

Przecież to byłoby bez sensu. Normalnie wsiadam jak człowiek na fotel, i ewentualnie wtedy gdy mam potrzebę to otwieram boczny schowek i chowam buty do niego.

_________________
Tu 5 sekund, tam 10 sekund i masz godzinę

Poepen in de broek?


Post Wysłano: 14 mar 2018, 23:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Bryndza niesamowita na UE. Dlatego Azję trzeba obrać, 8 Uzbekistanow i Kirgistan i 3 tygodnie z glowy :wink: Z drugiej strony czas interesujący się dzieje. Duża, ładna firma z Poddębic się sypneła, jeszcze większa z Ostrowi Mazowieckiej tez. Czas kupić coś okazyjnie.
Co to za gigant z Ostrowi upadł?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 15 mar 2018, 0:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Z tego co rozmawiałem z naszą spedycją to największa kicha już za nami, po robocie też już to widać.

Tylko, że u nas na pewno przedłużająca się zima nie pomogła, więc im cieplej tym lepiej, bo kto lody je w zimę :D
Wątpię. Lato to zawsze najgorszy okres dla chłodni, zima jest dobra bo dużo plandekowych czy ADR idzie na temperaturze. Ja tam się cieszę. Wysypią się Ci co powinni i będzie lepiej. Najbardziej to życzę tym co dla litewskich spedycji wożą z PL18 na NL za 900e.


Post Wysłano: 15 mar 2018, 0:37

Ja już z doświadczenia Ci mogę powiedzieć, że u nas jest kompletnie odwrotnie i patrząc przez pryzmat zeszłego roku to najwięcej roboty właśnie było w lato.


Post Wysłano: 15 mar 2018, 0:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Problem polega na tym, że Ty wszystko definiujesz poprzez współpracę z jedna spedycja która ma stałe kontrakty z gigantami. Ja Ci mówię jak wyglada rynek, a ten na chłodniach reguluje sezon owoców. W dzisiejszych czasach specjalizacja jest podstawa do zarobienia godziwych pieniędzy a zwykła chłodnia w tym momencie taka nie jest.


Post Wysłano: 15 mar 2018, 1:45

Pewnie masz racje, bo dla mnie ten Nordfrost to jedyne "okno na świat".

Tylko z drugiej strony ja po prostu widzę, że znowu nie ma problemu znaleźć jakieś ładunki typu zapchajdziure, więc po prostu jest lepiej.

A to, że u nas wychodzi odwrotna sezonowość przewozów to pewnie po prostu charakterystyka ciągania w większości mrożonek.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2111 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12109 2110 2111 2112 21133468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: