Strona 1964 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11962 1963 1964 1965 19663468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 gru 2017, 1:42
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Raz był taki przypadek u mnie w rodzinie. Jak się okazało w tym samym momencie u nas w domu spadł krzyż ze ściany, u cioci spadł obraz z Jezusem, u chrzestnego potłukła się figurka Matki Boskiej. Wszyscu byli rodzeństwem a stało się kiedy babcia a ich matka zmarła w szpitalu. Dość dziwny zbieg okoliczności.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 10 gru 2017, 2:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Obrazek


Post Wysłano: 10 gru 2017, 4:06

kierownik, jak już chcesz latać subarakiem, to nie kalecz nazw imprezy jakimiś poliftami. pierwsza impreza GD to "bug-eye", druga to "blob", a trzecia to "hawk". jeśli szukasz fajnej imprezki to polecam forum.subaru.pl, kopalnia wiedzy, i czasami można coś pewnego od chłopaków kupić, a jak nie od nich, to masz dział "zakup kontrolowany", gdzie masz prawie wszystkie ogłoszenia z netu skomentowane


Post Wysłano: 10 gru 2017, 7:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Raz był taki przypadek u mnie w rodzinie. Jak się okazało w tym samym momencie u nas w domu spadł krzyż ze ściany, u cioci spadł obraz z Jezusem, u chrzestnego potłukła się figurka Matki Boskiej. Wszyscu byli rodzeństwem a stało się kiedy babcia a ich matka zmarła w szpitalu. Dość dziwny zbieg okoliczności.
Też mam takiego kolegę. Każda chmura na niebie to dziadek, para wodna na szybie to znak od babci, lub inny ducha.

No cóż, ja dość mocno sceptycznie podchodzę do tego typu opowieści. W sumie to uważam to za p i e r d o l e n i e smutków.

Fulcrum, to zaglądnąłem tam na to forum. Ale albo jestem ułomny, ślepy i nie widzę, albo nie ma tam działu "zakup kontrolowany". Daj linka jak możesz.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 10 gru 2017, 8:29

Tutaj jest dużo zarobasów , więc może się ktoś skusi :wink:
http://allegro.pl/sony-ps3-2-pady-2-kon ... 94891.html


Post Wysłano: 10 gru 2017, 8:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Najładniejsza impreza to właśnie ta ostatnia, czarna, po drugim lifcie. Niebieska jest lepsza, ale czarna też ujdzie. Tylko silnik 2,5 był chyba na rynek amerykański i miał tam jakieś dolegliwości. Jak się go robiło, to zdaje się, że warto było wrzucić kute tłoki.


Post Wysłano: 10 gru 2017, 9:30
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Też mam takiego kolegę. Każda chmura na niebie to dziadek, para wodna na szybie to znak od babci, lub inny ducha.

No cóż, ja dość mocno sceptycznie podchodzę do tego typu opowieści. W sumie to uważam to za p i e r d o l e n i e smutków.
Ja również dość sceptycznie jestem do tego nastawiony. Akurat oprócz tego zdarzenia mógłbym przytoczyć jeszcz kilka ale tylko ten był naprawdę dość dziwny bo reszta jak pisałeś pitolenie o szopenie.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 10 gru 2017, 10:10

Naprodukowaliście tych sukcesów/porażek, że aż się czytać nie chce.
Sam wczorajszy dzień zaliczam do udanych. Nie posłuchałem "znawców" obuwia i kupiłem solidne Wojasy, robione dla MONu. Ubrałem, zmierzyłem. Wczoraj pół dnia w nich przechodziłem. I ni hu-hu nie mogę się w nich dopatrzyć, że mają być niewygodne, że ciężkie, że jakieś-tam. Nie wiem jakie obuwie mieli ci, którzy tak stanowczo odradzali mi zakup. Mimo usilnych prób (tak jak Ociu z oponami na napędzie) nie umiem znaleźć wad.
Eeee tam, Luka - nie zgodzę się. Jeśli już Impreza to jedyna słuszna - STI 22B. No, ale produkowana 18 lat temu ;)


Post Wysłano: 10 gru 2017, 11:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Ale wiesz jak "łatwo" taką dorwać :P Prędzej przypadkiem gdzieś trafisz sam silnik jak całe auto w tym wydaniu :P Mi by starczyła GT Turbo. Owszem blob czy hawk mi się podoba- nie wiem który bardziej, ale surowość japońskich auto z lat 90 to jest to co najbardziej lubię w motoryzacji :)

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Ostatnio zmieniony 10 gru 2017, 11:30 przez TwoStepsFromHell, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 10 gru 2017, 11:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Obrazek

To mój wóz marzeń i sobie kiedyś kupię, a potem pewnie się gdzieś nim rozpizgam i nie będzie mnie stać, żeby go poskładać :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 10 gru 2017, 11:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Marcin skoro nie masz porownania do normalnych butów to jak stwierdzisz, że są ciężkie?
Jak potrzebujesz twardych dowodów to Ci przygotuje, ale normalny but waży 60% tego co ten, którego zachwalasz.
Po spacerze po rynku różnicy nie czuć. Po 30km marszu będzie znacząca.


/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 10 gru 2017, 12:04

Bajzel - to nie jest przypadkiem "zwykła" 4-ro drzwiowa wersja stylizowana na 2-drzwiową?

Korni - nie chce mi się z kimkolwiek "przepychać", bo zauważyłem, że mam odmienne zdanie w wielu kwestiach. W tym konkretnym przypadku kiedyś pytałem o możliwość kupienia butów, a zaczęła się polemika (której nie podjąłem) o buty. Dlatego teraz też nie podejmę tematu, bo po prostu mam subiektywne zdanie i nie interesują mnie jakieś tam "outdoorowe" rzeczy, tylko konkretnie wojskowe. A na temat tych konkretnych butów to czytałem dużo pozytywnych opinii, a przede wszystkim polecał mi je mój dobry Kolega.
Z mojej strony koniec polemiki, która prowadzi donikąd.


Post Wysłano: 10 gru 2017, 12:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Nie, była wersja imprezy gc dwudrzwiowej mylnie nazywana coupe. Bajzel mamy takie same marzenia :).

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Post Wysłano: 10 gru 2017, 12:47

Wiem, że była dwudrzwiowa o oznaczeniu STI 22B. Jeśli mnie pamięć nie myli, to w serii miała 320KM z 2,2 l. Była zbudowana na przełomie lat 97/98. Każdy egzemplarz miał swój numer, który był umieszczony na środkowym tunelu, pomiędzy konsolą a dźwignią zmiany biegów.
Pytałem Bajzla z tego powodu, bo wydaje mi się, że odstęp pomiędzy przednimi drzwiami a tylną osią jest większy jak w wersji dwudrzwiowej. Tyczy się to też wyglądu szyby za drzwiami kierowcy.


Post Wysłano: 10 gru 2017, 12:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Wiem, że była dwudrzwiowa o oznaczeniu STI 22B. Jeśli mnie pamięć nie myli, to w serii miała 320KM z 2,2 l. Była zbudowana na przełomie lat 97/98. Każdy egzemplarz miał swój numer, który był umieszczony na środkowym tunelu, pomiędzy konsolą a dźwignią zmiany biegów.
To był typowy JDM czyli produkowane tylko na rynek japoński i silnik miał pojemność 2.2 l i wydusili z niego 280 KM. Bodaj w miejscu popielniczki jest plakietka i wyprodukowano 400 egzemplarzy. Wikipedia podaje 401. Nie wiem która z wartości prawdziwa bo pierwszą ilość znalazłem na polskim forum subaru, a chłopaki tam śledzą losy każdego wystawionego na sprzedaż egzemplarza.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2009, 21:15
Posty: 134
GG: 1
Samochód: FH 12 460

Cytuj:
Cytuj:
Wiem, że była dwudrzwiowa o oznaczeniu STI 22B. Jeśli mnie pamięć nie myli, to w serii miała 320KM z 2,2 l. Była zbudowana na przełomie lat 97/98. Każdy egzemplarz miał swój numer, który był umieszczony na środkowym tunelu, pomiędzy konsolą a dźwignią zmiany biegów.
To był typowy JDM czyli produkowane tylko na rynek japoński i silnik miał pojemność 2.2 l i wydusili z niego 280 KM. Bodaj w miejscu popielniczki jest plakietka i wyprodukowano 400 egzemplarzy. Wikipedia podaje 401. Nie wiem która z wartości prawdziwa bo pierwszą ilość znalazłem na polskim forum subaru, a chłopaki tam śledzą losy każdego wystawionego na sprzedaż egzemplarza.
Z tego co pamiętam 2 sztuki były w Europie (obie z kierą po lewej). Jedną miał jakiś projektant mody, drugą nasz Krzysiu Hołowczyc.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

_________________
:)


Post Wysłano: 10 gru 2017, 14:55

byly dwudrzwiowe, nawet z silnikiem bez turbo! a B22 to zupełnie inna bajka, dzisiaj nie do kupienia za mniej niż kilkaset tysięcy, w Polsce są chyba dwie, albo trzy. to co Bajzel pokazał to jakieś skundlone coupe, z badziewnymi dokładkami.bo prawdziwe coupe jest dwudrzwiowe, a nie trzy... kierowniku, jeżeli szukasz auta, nie dla lansu, a dla jazdy poszukaj fajnego, doposażonego GTka, jest dużo lżejszy niż GD, trafiają się na forum na sprzedaż z przełożonymi napędami z GD. silnik 2,5 tylko na początku był robiony na Stany, niestety później już pakowali go wszędzie. a to tykająca bomba. albo panewka zapuka, albo wydmucha uszczelkę. i żadne kute tłoki,inne uszczelki i szpilki go nie wyleczą, mogą to tylko odwlec... jeżeli koniecznie GD, to duuuuużo tańszy w zakupie i potem w utrzymaniu jest zwykły WRX. STI to np wymiana oleju co 6 tysięcy km. i to w silniku, dyfrach, skrzyni!
a tu masz ten link
https://forum.subaru.pl/forum/40-zakup-kontrolowany/
tu masz forumowe auta na sprzedaż
https://forum.subaru.pl/forum/88-subaru/
kupuj przed zimą! wtedy jest największa zabawa subaru! tylko pamiętaj, że zakup STI nie jest tani, ale drogo to się robi później.... ale kupuj, naklejaj świnię na lusterko i lataj! masz blisko na Miedziankę, masz gdzie


Post Wysłano: 10 gru 2017, 15:02

Szefunciu mój posiada STI z 16 roku i samochód jest genialny sam w sobie, ale do jazdy na co dzień czy jakiejkolwiek w sumie jazdy się raczej nie nadaje. Ale do polatania nocą czy zimą to genialna maszyna.


Post Wysłano: 10 gru 2017, 15:09

STI MY16, to bardziej już na zwykły doopowóz, w porównaniu do starego GTka to nie jedzie. auto przytyło strasznie, a mocy troszkę przybyło, ale nie za wiele. kiedyś GTek za relatywnie małe pieniądze oferował osiągi supersamochodów typu Ferrari, a teraz? A klasa AMG45, VW golf R, to wszystko jest tańsze i szybsze... żal :(
zresztą to już ostatni model STI, następcy nie będzie. miśka EVO też już nie robią


Post Wysłano: 10 gru 2017, 15:16

Wiesz co jak Mateusz przymierzał się do zakupu to też grane było multum opcji tylko każde właśnie takie AMG45, S3, czy Golf R to takie już zabawki wrzuć na skrzyni D naciśnij gaz i niby fajnie się odpychało ale jak sam mówił bez emocji.

Tutaj mimo wszystko nadal masz normalną manualną skrzynie, możesz dyfry poblokować i frajda może nie z przyspieszenia ale z samej jazdy nadal jest i jest nie porównywalna z autami które nie maja już nawet prawdziwego napędu na 4 koła. Rondo bokiem można robić bez problemu :D

Plus jest jedna rzecz, wszystkie te zabawki w podobnym budżecie kojarzą się raczej z 20-letnimi dzieciakami, którym starzy kupili samochody, a widok takiego pokracznego STI na światłach z idiotycznym spoilerem z tyłu nadal u ludzi nie budzi jakieś agresji, zazdrości tylko właśnie każdy pokazuje kciuk w góre i widać po ludziach, że jest git.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1964 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11962 1963 1964 1965 19663468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: