Strona 1785 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11783 1784 1785 1786 17873471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 sie 2017, 10:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Jechałem przez Grudziądz. Trochę nie pewnie, wyglądałem Długiego w rowie z bronami gotowymi do rzutu pod koła :) .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 15 sie 2017, 10:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Atego, piszemy w RZYCI !

Kieras, mogłeś przypucować. Zrobilibysmy zlot najgorszych użytkowników :F

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 15 sie 2017, 11:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

2 razy ładowałem w Kronospanie w Jihlavie. Bez tragedii. Za pierwszym razem poszło w porządku. Za drugim razem odstałem z 5h na hali ale nikt mnie nie wyganiał. Jako ostatni wyjechałem z hangaru. Nocowałem na zakładzie. Na parkingu patologia. Pauzować nie możesz, jeśli już chcesz kroją 10 euro od godziny a meneliady nie brakuje. Kolega opowiadał o przypadku kiedy jego tata został zagazowany. Kolega z pracy miał przypadek, kiedy brakowało mu kilka płyt w paczce. Był zgłosić w oknie przy odbiorze papierów to mu kazał spier.alać. Jednak biorę poprawkę bo lubi ubarwiać swoje wypowiedzi.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 15 sie 2017, 12:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 18:14
Posty: 250
Samochód: mb1844
Lokalizacja: ESI

Czerwonym ategiem akurat wtedy bylem.znajomy kiedys jak się dowiedział ze kiedys zagiąłem czasoprzestrzeń o jakies 100km żeby do domu zjechać to stwierdził ze jestem morderca drogowym itp.Wczoraj na trzeźwym poranku stracił papiery....jak go spotkam z pewnością odbije pileczke na temat morderców drogowych.


Post Wysłano: 15 sie 2017, 14:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

No faktycznie wielki mi przestępca,100km na lewiznie przejechał :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 15 sie 2017, 14:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

To Cię widziałem, stałeś naprzeciwko pierwszej rampy. Ja ładowałem właśnie pod jedynką. Szkoda, że nie wiedziałem że to Ty, bo by się przynajmniej zamieniło dwa słowa. [emoji6]



Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 15 sie 2017, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 18:14
Posty: 250
Samochód: mb1844
Lokalizacja: ESI

Pewnie będzie jeszcze okazja:)dobra masz pamięć bo ja w sumie jakbym miał wymienić auta które byly to max 3sztuki bym przypomniał.tez ładowałem perzów także możliwe ze jutro będziesz widział robura.ja jutro lece czarnym roburem solca to pewnie znowu mnie tam wyślą.a po niedzieli trzeba będzie jaka zagranamice zrobić.


Post Wysłano: 15 sie 2017, 21:58

Pany ogarnia ktoś temat "fałweja" w Swarzędzu na Rabowickiej?
Co, jak, z czym, po co i dlaczego tak długo...


Post Wysłano: 15 sie 2017, 22:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Co to nowy przewoźnik pojawił się na Biedronkach Sosnowiec/Ruda?Nowe Mercedesy,Dafy oraz kilka magnolii widziałem pod biedronkowymi naczepami.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 16 sie 2017, 0:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

Pany wracał ktoś dziś wczoraj przed przez jakuszyce?? jakis kuwa nowy dziwny zakaz ustawili przed harachovem w nasza strone coś mi migło dziś ale nie jestem pewien??

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 16 sie 2017, 0:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Ja z innej beczki zwiedzilem objazd z kudowy na jaromer 1.5h w dupe jeden lkw po drodze i oczywiscie zaklinowany na luku idz pan w ch z tym w podwojnej 660km w 14h jazdy z bazu do furth im wald a podobno mialo isc na lajcie jak zenek przez wies

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 16 sie 2017, 2:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Pisałem o tym. :) I właśnie dlatego namiętnie jeżdżę na Jakuszyce jeśli przychodzi mi jechać na Wels czy też za Innsbruck.

Murwa kać. 2.30 gały otwarte spać nie idzie. Powiedzcie mi, czemu MANY mają tak zyebane wydechy i robią taki rezonans, że wszystko w promieniu 5 metrów wchodzi w wibracje? Zajechał kasztan koło mnie i wyjeżdżając ze stojanki kabina weszła w takie wibracje, że słoiki pod łóżkiem słyszałem jak klekoczą. W sumie wszystko co luźniejsze zaczęło klekotać.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 16 sie 2017, 10:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Jak się nazywa to radio i jak je wyciągnąć?
http://imgur.com/a/IXOV2

Potrzebuje tu podłączyć auxa. Może ktoś ma jakiś przetestowany patent? Samochód to Polo, rok - nie wiem, ok 2010.


Post Wysłano: 16 sie 2017, 10:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Cytuj:
Co to nowy przewoźnik pojawił się na Biedronkach Sosnowiec/Ruda?Nowe Mercedesy,Dafy oraz kilka magnolii widziałem pod biedronkowymi naczepami.
Mogę ci powiedzieć jaka sytuacja na Rudzie . Nie jeden tylko dwóch Auto Top na razie jedne Iveco ma auta w Lubartowie i M&M Na razie dwa Dafy całkowity świerzak jeśli chodzi o stonke . Podobno nie potrafią znaleźć więcej kierowców na resztę aut. Byli w szoku ze trzeba trzech traktorzystów zatrudniać na auto, a o samej robocie nie wspomnę. Na początku lipca poszła fama że LKW z końcem roku rezygnuje z Rudy i Sosnowca , a też nowa gminna wieść niesie że po jakimś audycie ktoś przejrzał na oczy ze PE PD SZ to ten sam przewożnik Pawlik :D i to jego zredukują. Ale jak będzie to zobaczymy. Co do Sosnowca to nie pomogę , ale ze tam magnolie maja :shock: to współczuje na taką robotę to się nie nadaje.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 16 sie 2017, 11:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Nasz stary wywala 5 aut, na jego miejsce Krasoń wstawia swoje, miały być Renówki T, teraz poszła plota ze idą actrosy mp4 , w wąskiej DZIENNEJ kabinie.. :lol: zebranie ze starym za 2 tyg, zobaczymy jak będzie.

z Lubina jeżdżą auta oznaczone TGP. Kojarzycie gościa? na Jordanowie zamieniłem dwa słowa z kierowcą, to nie narzekał zbytnio.


Post Wysłano: 16 sie 2017, 12:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Koledzy złoci ktoś ma jakieś doświadczenia na temat kamery sportowej? Bo zastanawiam się nad zakupem GoPro albo Sony ActionCam i nie wiem co wybrać..

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 16 sie 2017, 12:34

Kronospan Jihlava nie jest zły.Kronospan Strzelce i na DDR -ach też w miarę idzie.Lux to patola.
Ostatni dzień urlopu.Jutro załadunek w Bytomiu i ogień do kalifatu francuskiego :)


Post Wysłano: 16 sie 2017, 12:45
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Koledzy złoci ktoś ma jakieś doświadczenia na temat kamery sportowej? Bo zastanawiam się nad zakupem GoPro albo Sony ActionCam i nie wiem co wybrać..
Pogadaj z PrzemoBTC albo złap go na fb. Swego czasu chciał opylić kamerkę Sony GoPro Hero 3 jeśli się nie mylę.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 16 sie 2017, 12:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Cytuj:
Nasz stary wywala 5 aut, na jego miejsce Krasoń wstawia swoje, miały być Renówki T, teraz poszła plota ze idą actrosy mp4 , w wąskiej DZIENNEJ kabinie.. :lol: zebranie ze starym za 2 tyg, zobaczymy jak będzie.

z Lubina jeżdżą auta oznaczone TGP. Kojarzycie gościa? na Jordanowie zamieniłem dwa słowa z kierowcą, to nie narzekał zbytnio.
Czyli na każdym centrum takie zamieszanie . Na Rudzie Krasoń ma tylko solówki ale takie paści że szkoda gadać i jakby to powiedzieć pracodawcą roku nie jest :D nawet normalnej obsady na autach niema tylko z doskoku. Tego TGP na rudzie nie ma więc nie pomogę . Mój sukces to od tygodnia ciągamy już trzydziestki , na razie obyło się bez szkód w mieniu . Po prawie czterech latach przerwy z małym epizodem na Oplu to ciężko się przestawić , i te rozładunki tak 22 palety i po sprawie a tu 11 palet więcej a jak do tego windowanie to już koniec świata 1,30 z życia wyjęte :lol:

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 16 sie 2017, 12:58

Cytuj:
Jak się nazywa to radio i jak je wyciągnąć?
http://imgur.com/a/IXOV2

Potrzebuje tu podłączyć auxa. Może ktoś ma jakiś przetestowany patent? Samochód to Polo, rok - nie wiem, ok 2010.
To się Proszę Pana nazywa RCD210 i aby to tałatajstwo zdemontować musisz ściągnąć całą ramkę do okoła radia i odkręcić 4 torxy.

Zobacz jak to wygląda wyjęte to zrozumiesz jak ściągnąć ramkę http://www.mat-d.com/site/wp-content/up ... racted.jpg


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1785 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11783 1784 1785 1786 17873471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: