Strona 2337 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12335 2336 2337 2338 23393471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 wrz 2018, 5:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Cytuj:
W Poznaniu chyba remont na moście na Warcie w ciągu DK92 prawda to?
Opcja z Wrześni DW 432 do Środy Wlkp.przejadę?
Tak most na Warcie też w remoncie i też tam jest zwężka.
DW 432 przejedziesz ale tam chyba nic nie robili z tą drogą i japy jak sk...... są. Lepiej już normalnie przez Miłosław do 11 i na Środę. Bodaj tylko 9km dalej wychodzi


Post Wysłano: 24 wrz 2018, 17:26

Niektórzy to serio nie powinni robić w tym fachu.Dzisiaj na zwezce na Krapkowicach koleś złapał gumę. Po 2 godzinach łążenia w koło auta doszedł do wniosku , że koła jednak nie zmieni i zadzwoni po pomoc.Po kolejnej godzinie przyjechał holownik i mu to koło zmienili. W sumie to 3, 5 godziny w plecy przez jakiegoś nieogara.
Ale ształa zrobił ładnego :lol:
Dziwi mnie tylko fakt , że nawet policja miała to w dupie , że koleś zablokował całkowicie autostradę na tyle czasu :roll:


Post Wysłano: 24 wrz 2018, 17:40

dziewięć- bo przy takich akcjach trzeba się napracować a oni tego nie lubią, jakimiś słupkami obstawić itd. nadają się tylko do zabierania dowodów za łysą oponkę i mandacik za brak pasów, to im najlepiej wychodzi.


Post Wysłano: 24 wrz 2018, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Ja na FB mam polubiony profil chłopaka który smiga w mobilnym warsztacie i ostatnio dostal zlecenie do walniętej poduszki w naczepie na jakiejs fermie, PGRze etc:
" Pan Kierowca nie miał ochoty wejść pod naczepę i podać numer z poduszki żebym mógł zabrać ze sobą tę właściwą , więc zabrałem że sobą trzy sztuki i oczywiście żadna nie pasowała :D . Nie na rękę było mu oczekiwanie aż przyjdzie właściwy miech bo trwało to około godziny , więc powiedziałem mu że można było wejść pod naczepę i zobaczyć numer 941mb na środkowej osi i już dawno było by po robocie. I w tym momencie zostałem przez Pana wyprostowany , że on nie jest od tego żeby się brudzić. Nie było o czym gadać to poszedłem poserfować po internetach"

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 24 wrz 2018, 20:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Fajna opcja z takimi serwisami, ale wypadalo by mieć też trochę szacunku do tych ludzi. Ja jak mi opona wystrzeli to sobie zmienię, jak poduszka walnie to też wejdę pod naczepę i odkręce przewód i go zaslepie. Wiadomo nie zawsze to się stanie na ładnym parkingu, częściej jak coś ma się rozwalić to pogoda albo właśnie warunku podłoża że tak ujmę są nie przyjemne. Ale gdyby miał do mnie gościu przyjechać i mnie wyręczyć, to bym podał wszystko co jest napisane na takiej poduszce czy oponie i nawet bym mu fotki wysłał.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 24 wrz 2018, 21:08

Cytuj:
Ja tam jeżdżę 434 ostatnio co tydzień, bywało że się z Policją mijałem i nic, choć dzisiaj poszedłem jeszcze szybszym i jeszcze bardziej hardkorowym objazdem przez Tulce, a kumpel stracił za węzłem S5/A2 prawie godzinę czasu.
gratuluję! Tulce to ulubione miejsce ITD


Post Wysłano: 24 wrz 2018, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Fajna opcja z takimi serwisami, ale wypadalo by mieć też trochę szacunku do tych ludzi. Ja jak mi opona wystrzeli to sobie zmienię, jak poduszka walnie to też wejdę pod naczepę i odkręce przewód i go zaslepie.
Niestety prawda jest taka że należysz (tak jak ja) do wymierającego gatunku kierowców, którzy oprócz kręcenia fajerom coś potrafią zrobić przy pojeździe (jeśli muszą).

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 25 wrz 2018, 0:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Cytuj:
Cytuj:
Ja tam jeżdżę 434 ostatnio co tydzień, bywało że się z Policją mijałem i nic, choć dzisiaj poszedłem jeszcze szybszym i jeszcze bardziej hardkorowym objazdem przez Tulce, a kumpel stracił za węzłem S5/A2 prawie godzinę czasu.
gratuluję! Tulce to ulubione miejsce ITD
Fulcrum nie rok nie dwa się bywa w Tulcach i jeszcze nigdy ich nie widział :lol:


Post Wysłano: 25 wrz 2018, 7:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 205
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Tez jezdzilem kiedys przez Tulce policja ma tam ogolnie wywalone z tego co widzialem bo nawet raz mnie zatrzymali na "trzezwosc" i nikt nie wnikal o zakaz . Ogolnie teraz jak mam sie wydostac od Gądek na wrzesnie to wole jechac przez Poznan skrotem kolo gieldy warzywnej / browaru i pozniej ulica browarna wyjechac w antoninku . Czas przejazdu w dzien okolo 15 minut :wink:


Post Wysłano: 25 wrz 2018, 19:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 726
Lokalizacja: Lublin

Matex, ul. Ługańska, Michałowo, Kobyle Pole? Nie ma tam żadnych zakazów?


Post Wysłano: 25 wrz 2018, 20:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 205
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Jadac s11 przecinasz A2 pozniej po prawej stronie widzisz gielde warzywna i w tamta strone skrecasz (ul klenowska) po zjezdzie dajesz z pierwszenstwem w strone OBI i wbijasz na ul szwedzka cisniesz prosto (tu jest zakaz chyba 16t ale masa samochodow idzie)widzisz browar dajesz w lewo (ul. Szwajcarska) jedziesz kawalek masz BP po prawej za bp krecisz w prawo (ul. Dymka ) pozniej idziesz z pierwszenstwem na browarna i jedziesz az do ronda i jestes na wylocie 92 w kierunku wrzesni :D


Post Wysłano: 25 wrz 2018, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Prawda jest taka, że każdy ma jakiś swój objazd na ten chory remont na A2... Ja np jeżdżę przez Tulce albo do Kórnika bo teraz Szczodrzykowo niby zamknięte - nie wiem nie jechałem. ;) A od strony S11 to byle do zjazdu na Komorniki i potem na Luboń, Puszczykowo, Mosinę i do Kórnika.

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 26 wrz 2018, 11:28

A w Mosinie na mostku na Warcie nie ma czasami tonażu?


Post Wysłano: 26 wrz 2018, 11:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Jest. Po drodze też są.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 26 wrz 2018, 13:08
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Ja na FB mam polubiony profil chłopaka który smiga w mobilnym warsztacie i ostatnio dostal zlecenie do walniętej poduszki w naczepie na jakiejs fermie, PGRze etc
Wczoraj przypadkiem trafiłem na ten wpis. Komentarze pod tym też nieźle rakotwórcze. :D

Kontrola na jeziorach przed Mikulovem zakończona pouczenie za brak pasów.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 27 wrz 2018, 8:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Przejeżdżałem wczoraj koło bazy Dan transu, tego z Nowego Miasta i jak zawsze na placu stały jakieś ciągniki i od groma naczep, tak wczoraj widziałem tylko 3 czy 4 firanki. Upadli już całkowicie, ktoś coś wie? Na drogach widać sporo samochodów w ich barwach, ale większość na obcych blachach.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 27 wrz 2018, 11:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Przejeżdżałem wczoraj koło bazy Dan transu, tego z Nowego Miasta i jak zawsze na placu stały jakieś ciągniki i od groma naczep, tak wczoraj widziałem tylko 3 czy 4 firanki. Upadli już całkowicie, ktoś coś wie? Na drogach widać sporo samochodów w ich barwach, ale większość na obcych blachach.
Jakiś ich były szofer, obecnie jeżdżący w Van Der Vlist, a przynajmniej za takiego się podawał ogłosił mi teorię, że właściciel zarobił, ile zarobić chciał, sprzadał cały dobytek zapewniając sobie spokojną emeryturę i po temacie. Ot taka teoria parkingowa, nie biorę za to odpowiedzialności i puszczam przez filtr. ;)


Post Wysłano: 27 wrz 2018, 14:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Chyba mało prawdopodobne, aczkolwiek... W metryczce Google pisze, że firma zamknięta na stałe.
Na OtoMoto można jeszcze znaleźć ich zestawy, m.in. 2 Scanie torpedo.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 27 wrz 2018, 15:34

Dziś znów koleś cofajac pod rampę uszkodził mi naczepę.To chyba jakieś fatum bo już 4 raz ktoś się w nią wkąponował. 3 razy kolesie z dużych i raz koleś osobówką.
Qtwa dbasz o swój zestaw to Ci kto inny go zdemoluje :twisted:


Post Wysłano: 27 wrz 2018, 16:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

No, qurwa jak można cofając pod rampę uszkodzić komuś naczepę? :shock: Chyba się choojowi nie chciało wyjść i popatrzeć...
U mnie znowu "sukces" na A38 - zamknięty zjazd na Autohof...no to się obrócę na A9, no qurwa zamknięty zjazd na A9 na Berlin (wypadek z udziałem ciężarówki). W końcu stanąłem... 4h52 :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2337 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12335 2336 2337 2338 23393471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Atego i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: