Strona 2031 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12029 2030 2031 2032 20333468 Następna
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Cytuj:
Jak jadę od Berlina, i potrzebuje się przedostać na druga stoję Hamburga na drogę 23 miejscowość horst, to jak to najlepiej jechać ?

Przez Hamburg ? Nie ma zakazu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kiedyś jechałem przez miasto. Trochę czasu mi to zajęło i nieco stresu. Pod wiaduktami się schylałem żeby nie zahaczyć :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 16 sty 2018, 19:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Szaki też tamtedy przyjeżdżałem masakra


Post Wysłano: 16 sty 2018, 19:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Szukałem jakiś informacji w sieci, ale nic nie znalazłem. Przejeżdżałem tamtędy około godz 8:10. Ciekawa sprawa.

BTW. U mnie w wiosce obok chłopaka w moim wieku przejechało auto. Na podwórku zapomniał zaciągnąć ręcznego i auto zaczęło się staczać, próbował od tyłu je zatrzymać, niestety bezskutecznie. 25lat.

BTW2. W kolejnej wiosce obok z firmy transportowej zamordowano ukraińskiego kierowcę pod Homburgiem.

Czarny wtorek na mojej okolicy.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 16 sty 2018, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Kiedyś jechałem przez miasto. Trochę czasu mi to zajęło i nieco stresu. Pod wiaduktami się schylałem żeby nie zahaczyć :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Czyli przejechać się da , bo w sumie to będę koło 5 tam leciał , wiec chyba noe będzie tragedi jeśli chodzi o ruch .

Chyba ze macie jakaś sensowna i sprawdzoną alternatywę . To skorzystam . Bo czasu na zasnatowienie się mam aż nad to

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 16 sty 2018, 19:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Ja jechałem około 17 jak wszyscy z roboty i zakupów wracali. Nad ranem pewnie będzie luz, to pewnie spokojnie przejedziesz.

P.s.
Zerknąłem na mapę i na spokojnie przeczytałem twój post.
Od Berlina wbijasz z A2 na A7. Jedziesz do końca i na A23.
Nie musisz nawet do miasta zjeżdżać.


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Ostatnio zmieniony 16 sty 2018, 19:55 przez bibor80, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 16 sty 2018, 19:59
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Czechy. D1 między Vyskovem a Brnem. 210KM. Ze 100 gruzów się pocałowało.

http://www.blesk.cz/clanek/regiony-brno ... 0-aut.html

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 16 sty 2018, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Z Berlina do Hamburga to raczej 24 a nie 2 i 7 [emoji6] ja bym zjechał z 24 na a1 na dół, wskoczył na a255 i na zjeździe veddel łapał znaki na Hafen, przez wisielca do A7. Jak pójdziesz A24 do końca to pewnie dwa miliony świateł, a przez wisielec sprawnie o tej godzinie polecisz. O tak o https://goo.gl/maps/vMN2gGHZx1y


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 16 sty 2018, 20:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Jadę dzisiaj rano S8 i widzę po drugiej stronie drogi na pasie awaryjnym policyjne T5 na bombach, za nim jakaś czarna osobówka, a za nią służba od utrzymania porządku. Myślę pewnie jakaś awaria osobowego i ładnie zabezpieczają miejsce... Kiedy nagle moim oczom ukazał się facet siedzący pod siatką bez koszulki w samych jeansach z pętla na szyi. :O
Ciary przeszły.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jakiś czas temu za Dreznem gościu w nocy chciał skoczyć z wiaduktu na autostradę. Dowiedziałem się o tym od gości z CB, co jak zobaczyli policjantów to powiedzieli, że chyba do tego samobójcy. Coś mi właśnie na wiadukcie mignęło, ale noc była, byłem pewien że gra świateł, albo jakiś zwierzak. Potem jak się dowiedział kto to i że mógł akurat tuż przed moje auto skoczyć, dopiero wtedy mi ciary przeszły. Skoczyć chyba nie skoczył, bo nic w mediach nie trąbili.

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 16 sty 2018, 20:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Mojego kolegi tata w warsie pracował. Po jakimś czasie człowiek się ponac uodparnia i tylko wkurza ze roboty nie dają robić tylko się rzucają :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 16 sty 2018, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Dzięki bibor, dzięki żwirek ,

No właśnie myślałem żeby jechać tak wysłałeś trasę na Google.
Ja to zawsze Hamburg objeżdalem bo nigdy tu nie musiałem krążyć wiec totalnie nie kojarze tych okolic .






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
DAF 95XF 430


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Czechy. D1 między Vyskovem a Brnem. 210KM. Ze 100 gruzów się pocałowało.

http://www.blesk.cz/clanek/regiony-brno ... 0-aut.html
Na pewno wolno jechali. O 8 ruszalem z Vrazne do domu to taka ladna pogoda byla tylko wialo troszke ale od siewierza do bazy katastrofa jedna wielka szklanka pelno klamotow po rowach

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 16 sty 2018, 20:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Żwirek masz rację. Ja zwykle z kraju jechałem i Berlin ringiem robiłem i tak mi się skojarzyło.
Co do skoczków, to kiedyś jechałem autostradą w UK. Zobaczyłem kilka aut na wiadukcie i myślałem, że jakaś kolizja.
Mijając ten wiadukt, zobaczyłem dziewczynę siedzącą na krawędzi, trzymającą się siatki.
Po przejechaniu uświadomiłem sobie, że gdyby spadła, to byłaby niezła rzeźnia na drodze.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 16 sty 2018, 20:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Tam jest lekko z górki a te zjeby siedzą na zderzakach. Może jeden zaczął tańcować i wyszło.

Ja jechałem na Linz od Wullowitz to w pierwszej wiosce knedel uczepił się osobówki. Ta nagle hebel i skręca. On w hebel i leci po chodniku ale wytargał gruza na drodze. Zbroję pewnie obsrał tak samo jak babeczka na chodniku co patrzyła jak na nią leci. Tak się kończy siedzienie na zderzaku.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 16 sty 2018, 20:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Cytuj:
Jak u was zima panowie? Mnie lekko połamało pod góreczke za Kielcami.
Obrazek
Ty to mnie imponujesz najpierw Rosja potem Pobiedziska teraz Kielce, że niby chłodnia i kraj spokojna robota :lol:


Post Wysłano: 16 sty 2018, 20:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 cze 2010, 13:05
Posty: 113
Lokalizacja: Łęczna

Pany .... czy jest możliwa taka sytuacja ( pewnie tak, ale dla mnie mało realna ).

Przychodzę dzisiaj na parking (pod blokiem do swojej osobówki) a tam... drzwi otwarte, fotel kierowcy na maxa do tyłu i w sumie tyle ... wszystko co było w schowku, bagażniku ( nic cennego ) zostało. Śladów włamania nie ma żadnych... ani przy zamku, ani przy stacyjce. Dodam tylko że mam blokadę skrzyni biegów ( na całe szczęście tego wieczora była zamknięta) i tak się zastanawiam czy ich ta blokada zaskoczyła i faktycznie chcieli buchnąć autko czy coś innego było grane, bo śladów włamania zero - chyba że wszystko zadziało się drogą elektroniczną .. dodam tylko że pacjent to a6 z 2002r wiec stare autko ...


Post Wysłano: 16 sty 2018, 21:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Wiesz jeśli ktoś cie pilnowal , to bez problemu mogl sobie szczytac czestotliwosc i kod od twojego z pilota , bo to fale radiowe. Znajomemu tak buchneli e91, nie chciało mu się wjechać na podwórek wiec zostawił pod domem. Rano auta już nie było.

A fotele masz elektryczne ?

Może coś przymarzło zamarzło i się sam przesunął , pierwsze mrozy różnie działają na auta . Braciak kiedyś miał 407 peugeota, odpalił zamknął drzwi i poszedł skrobać szybe . Aż usłyszał centralny zamek . A niestety miał tylko jeden kluczyk .
Byłem w domu akurat wiec się włamałem , drutem od długiej anteny od cb radia . Śrubokręt i guma , odchyliłem drzwi i włożyłem klin , potem drutem pstryklem odpowiedni przycisk i auto otwarte , bez żadnych śladów [emoji16].


Ale pewnie tak jak mówisz , zniechęciła ich blokada skrzyni biegów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 16 sty 2018, 21:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Midlum i Premium.
Nie wiem jak tam wyglada zaczep do holowania ale u mnie mechanicy w TGX wzieli kawalek rury nagwintowali tak jak wkrecany zaczep do holowania i do tego przyspawali kawałek grubej blachy, przynitowali koperte i tak jezdzilem bez wiercenia auta :wink:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 16 sty 2018, 21:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Ty to mnie imponujesz najpierw Rosja potem Pobiedziska teraz Kielce, że niby chłodnia i kraj spokojna robota :lol:
Paaaanieeee, nikt nie mówił, że będzie kolorowo. To je cienszki transport, nie ma czasu na opier%alanie. :mrgreen: :mrgreen:
Ja tam już w domku, takie szybkie kółeczko. :twisted:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 16 sty 2018, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Nie wiem jak tam wyglada zaczep do holowania ale u mnie mechanicy w TGX wzieli kawalek rury nagwintowali tak jak wkrecany zaczep do holowania i do tego przyspawali kawałek grubej blachy, przynitowali koperte i tak jezdzilem bez wiercenia auta :wink:
O i to jest pomysł. Co prawda w Midlum jest przykręcony zaczep do ramy, ale w Premium jest wkręcany. Pójdę tym tropem, zobaczę co da się wykombinować.


Post Wysłano: 16 sty 2018, 22:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

A w Midlumce jakichś zaślepek śrub w zderzaku nie masz? W Manie do dwóch zaślepek przykręcałem tablice ADR, a jak z niej nie korzystałem to zdejmowałem i zakładałem drugi komplet zaślepek :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2031 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12029 2030 2031 2032 20333468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: