Strona 1680 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11678 1679 1680 1681 16823471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 maja 2017, 11:53
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ja na temat swoich sukcesów i porażek nie będę się w tym miesiącu wypowiadał.... :/
Powiem krótko... niech maj się już skończy.... :(

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 23 maja 2017, 12:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2011, 16:12
Posty: 118
Samochód: taczka i dwa gumofilce

Temat obrócony elegancko, stwierdziłem, że wezmę ze sobą swojego żywego gpsa który mnie zaprowadził pod samą brame, na wjeździe nic nie płaciłem, tylko dostałem opaskę na ręke (nawet nie wiem po co, bo z aut które przyjechały po mnie nikt nie dostał :lol: ). W telewizorni ten stadion jakiś taki większy się wydaje. :D


Post Wysłano: 23 maja 2017, 12:59
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Wtorek rozpoczęty od kapcia. Planowałem w niedługim czasie wymieniać owe koło. Nie wytrzymało. Swoją drogą po raz pierwszy ściągałem koło za pomocą pasa. Tak się zapiekła na piaście, że młotki i breszki nic nie dały. Przez to spóźniłem się na rozładunek i dzisiejszy plan załadunku papieru i przejechania Wiednia może pójść się kochać.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 maja 2017, 13:57
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
To znów cyrk z "ubogacaniem kulturowym". Tym razem w Manchesterze. A czort z nimi.
Cytuj:
(...)musimy się po prostu przyzwyczaić do terroryzmu
ale ciekawiej jest na drugim końcu świata, isis wyszło na ulice miasta Marawi na Filipinach :) tam przynajmniej można się spodziewać adekwatnej reakcji ze strony prezydenta Duterte :twisted:
akurat wczoraj z Ruskimi deal na bron dogrywał

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 23 maja 2017, 14:22

Nie wierzę ,że ktoś jest tak głupi ,że tych ciapatych sprowadza bezinteresownie.Za parę latek się pewnie sporo wyjaśni w tej kwestii.
Ale ciapate są yntylygentne .Znajomemu zrobili 3 uśmiechy za jednym razem.Pierwszy na wysokości deski , drugi na wysokości kłonicy , no i wreszcie udało się im zrobić 3 w takim miejscu żeby zobaczyć pustą naczepę :lol:


Post Wysłano: 23 maja 2017, 14:30
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ze złości a jak nie to z nudów. Taka forma spędzania wolnego czasu albo nocy.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 maja 2017, 16:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

Cytuj:
To znów cyrk z "ubogacaniem kulturowym". Tym razem w Manchesterze. A czort z nimi.
Nie można by w końcu pociągnąć ich do odpowiedzialności zbiorowej - wszystkich jak leci zapakować w pociągi towarowe i wywieźć spowrotem na Wschód?
Zresztą, niech się Zachód martwi :]

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Post Wysłano: 23 maja 2017, 17:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Pociągi... zaprosić do Calais, zapakować na jakiś Stary prom, wmówić, ze płynie do Anglii. Myknac w drugą stronę i na środku otworzyć "drzwi".

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 23 maja 2017, 17:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

No i w sumie tak jest. Tyle, że w drugą stronę. Gdzieś ktoś wypatrzył na radarze statek, który "uratował" imigrantów, że płynął z powrotem załadować się u wybrzeży Afryki.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 23 maja 2017, 18:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sty 2017, 1:29
Posty: 7

Do poczytania https://bialyrasizm.pl/wlochy-imigracja/ wraz z linkami w tekście.


Post Wysłano: 23 maja 2017, 18:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Jedź do Jastrzębia załaduj. Ja na miejsce, towaru dla mnie ni ma :D dobra, wracaj do Pawonkowa, jutro załadujesz.
Polecam zajazd orion w Pawonkowie, na dk46, 10km od Lublińca. Pojadłem, chciałem się wymyć to zaś awaria, lecz w ramach przeprosin dostałem od miłej pani browarka :)

Podoba mi się ta robota na beczce :twisted:


Post Wysłano: 23 maja 2017, 19:22

Przypomniałeś mi ten bar, też kiedyś tam często jadłem, dawno mnie w tam tych stronach nie było :)


Post Wysłano: 23 maja 2017, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Ze złości a jak nie to z nudów. Taka forma spędzania wolnego czasu albo nocy.
Zapomogi biorą, pracować się nie chce, zresztą po co jak UE pasie. Wyleżało się bydło na dniu, to w nocy wariuje.
Cytuj:
nie można by w końcu pociągnąć ich do odpowiedzialności zbiorowej - wszystkich jak leci zapakować w pociągi towarowe i wywieźć spowrotem na Wschód?
Zresztą, niech się Zachód martwi :]
Problem z odsylaniem jest taki, że nie bardzo wiadomo gdzie ich odesłać. 9/10ma lewe papiery, a prawo UE jest takie, że można ich odesłać do kraju UE, który pierwszy ich zarejestrował, czyli Grecja lub Włochy.
Ani Grecy, ani Włosi ich nie chcą. A jeśli nawet by ich tam upchnąć na siłę, to za 5 lat wrócą jako armia (prawdziwa, z kalachami)

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 23 maja 2017, 20:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Problem z odsylaniem jest raczej taki, że tych ciapatych jest już u nich tak dużo, że są sporą siłą. Oni potrafią się zjednoczyć i walczyć a typowe europejczyki potrafią się tylko jednoczyć w modlitwie nad trupami. A dzieli nas na codzień wszystko. Zresztą to wiadomo. I dopóki zamachy będą raz na tydzień, miesiąc i zginie nawet te kilkadziesiąt ludzi na kilkadziesiąt milionów żyjących to nikt z tym nic nie zrobi. Jak to jakaś madrala mówiła że więcej nieraz ginie w wypadkach na drodze w krótszym czasie. Taka brutalna prawda. Jakby zaczęli ich masowo wywozic to przypuszczać można ze w miesiąc wyrzna pół uk i francji. Czym się te białe ludzie obronią ? Telefonem ? A taki ciapak nożem wyrznie kilkunastu bo nie ma oporów. Także teraz to już dupa blada. Było zapobiegać bo lekarstwa na to nie ma. Ciapate mają ideologie która ich łączy, gorszą niż nazizm. Nas tylko dziela pieniądze. Bo religia to łączy tylko może w kościele. Jak niedziela minie to już każdy po swojemu żyję.


Post Wysłano: 23 maja 2017, 21:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Dlatego to co jest trzeba tępić i karać jak należy, a reszty nie wpuszczać. Jakby dostali [wycenzurowano] na komisariacie porządnie, albo kulkami gumowymi , to by wiedzieli, że nie wolno.
A tak w Calais leżą sobie na trawce przy stacji i czekają na fracht. Jak wyciagną jednego z drugim z naczepy, to każą odejść i tyle, a kierowca i firma od groma problemów.
Jest sukces. Po 24h debat i wyjaśnień rozładowali mi auto. Trwało to kolejne 3h, bo sprawdzali ręcznie wszystkie palety. Na naczepie mam tyle synu jakbym sie na żwirowni ładował.
Zjadłem karkówkę na Iłowej i jadę do domu.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 23 maja 2017, 22:01
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Po raz pierwszy widzę by rajki na Deutsch Wagramie były wszystkie zapełnione. Pozostało już tylko za dupami stawać.

Temat imigrantów, multi-kulti, tolerancji i poprawności doprowadził mnie do takiego znudzenia, że wręcz porzygu.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 maja 2017, 23:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Było zapobiegać bo lekarstwa na to nie ma.
A jakby ich tak wysłać na wakacje ? auschwitz.org/ :) tam jest od dawna nieużywany ośrodek wypoczynkowy...

Panie Baueru, a ze Wieszowyj, to dokond w stronę Austrii się doleci za 4.5h? (legalnie oczywiście)
Internety mówiom, że ze Znojma na Wiedeń droga jest zamknięta w m. Chvalovice, prawda to?


Post Wysłano: 23 maja 2017, 23:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Panowie pytanie takie, a w sumie dwa.
Czy oryginalne radnio w DAFie ma gdzieś auxa? Dodam że w gąszczu kabli znalazłem kabel chinch.
Druga sprawa, to to że po przekreceniu zapłonu coś buczy w okolicach sterowaniem nawiewu, po odpaleniu bądź wyłączeniu zapłonu przestaje. Aczkolwiek irytujące to jest... :)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 24 maja 2017, 4:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

U mnie nocka dzisiaj lipnie minęła... Łamało i to ostro. Chłopaki gadali że jakiś unfall pod Dreznem jest więc nici z planów stania na moim autohofie. Zjeżdżam na dzikusy szukać miejsca. Na 9km znalazłem rajke, trzeba cofnąć. Miejsca w miarę. Pierwszy raz nawet żem się z gąską witał w ogrodzie ale brakowało mi aby się wyprostować bez pozostawienia sznita na chlodni obok. Drugi raz to samo, trzeci to już kompletne dno. Nerwica mnie wzięła i uj jadę dalej, o dziwo wypadek poszedł sprawnie. Wpadam na pompę na Dreźnie dupy zabite, jadę od przodu może coś będzie aby cofnąć. Jest rajka, trochę ciaśniej bo chłopakowi dupą wystaje z parkingu dla gabarytów, ciul spróbuję i poszło za pierwszym, niczym król dystrybucji :D Piwko i spać.

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 24 maja 2017, 7:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Od niedzieli rano siedzę z dzieckiem w szpitalu 24h na dobę i tak patrząc po całym oddziale zastanawiam się czy inni faceci nie mają sumienia czy co żeby wyręczyć i odciążyć swoje panie? Jestem jedynym mężczyzną na oddziale, który siedzi z dzieckiem, a mama odpoczywa w domku (na odwiedziny oczywiście przyjeżdża). Trochę to przykre :roll:


Ostatnio zmieniony 24 maja 2017, 8:14 przez Pawełeczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1680 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11678 1679 1680 1681 16823471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: