Strona 2294 z 3472 [ Posty: 69425 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12292 2293 2294 2295 22963472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 sie 2018, 17:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Sam fakt zjednoczenia się kierowców i stworzenie protestu jak najbardziej na plus. Niemniej jak dla mnie forma tego protestu jest dziwna, bo jakby nie patrzeć kierowcy chcą zrobić właśnie to, czego inni od nich oczekują. Wolna jazda jeden za drugim, bez wyprzedzania się. Więc gdzie tu protest :D Protest to by był, jakby zablokować wszystkie pasy ruchu i jechać nimi od Warszawy do Świecka 50kmh.

Martwi mnie również to, że na pewno nie każdy się przyłączy do protestu i jestem ciekaw reakcji tych uczestniczących w tym momencie. Zaraz znajdzie się jakiś narwaniec, który zajedzie drogę temu który będzie go wyprzedzał i wypadek gotowy.


Post Wysłano: 15 sie 2018, 17:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

taki protest powinien być w poniedziałek 20.08 to najbliższy termin kiedy biuraliści będę pędzić do roboty(pracy) i wtedy bedzie jakiś efekt.
były głosy o "logistyce, magazynach" itd. tam jest też pole do popisu i zaprezentowania racji transportowców - dostawy do sklepów jak się opóźnią też klienci to odczują i może będą w stanie zrozumieć że dalsze nakładanie wszelkiej maści i rodzaju kar na transport mija się z celem.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 15 sie 2018, 17:49
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Atego w sumie protest, który pokaże co się stanie jakbyśmy mieli być tak bardzo przepisowi. Tylko w tym problemie nie podjęto rozmowy o tym, jaki jest ruch a jak wygląda infrastruktura na A2 czy A4 bo to o nie najwięcej jest dymu. Już dawno wiadomo, że 3 pasy to minimum jakie powinny spełniać ale lepiej dać zakaz. Kolejne cebuliony do budżetu wpłyną. My się będziemy między sobą kłócić a matoły w Warszawie śmiać.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 15 sie 2018, 17:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Niektorzy tyle lat w tym siedzicie a piszecie jakbyście wczoraj zaczęli miec z transportem do czynienia. Kierowca to zawsze był, jest i pewnie będzie Pan Nikt. Nie było jedności, nie ma i nie będzie. Jak już się tym kierowca jest to lepiej zamknąć się i nie robić z siebie kretyna bo łatwo się pomylić a w dobie internetowy i gownianych mediów każdy czeka tylko na to aż ktoś się potknie. Także nie ma się co pogrążac i tyle. Nie protestuje i przeważnie staram się nie wyprzedzac 10 minut a jak ktoś mnie wyprzedza na chama to odejmuję te 4,5 oczek i tyle. Niby się uwzieli bo szukają pieniędzy ale jak wsiadam do osobowki to tak samo mnie to wkur**** jak się cymbaly wyprzedzają tak. A argumenty typu ktoś nie dojedzie na czas, braknie towaru itp to myślenie idiotow a tych nie brakuje. Ale bardziej mi się wydaje że Ci co tak wyprzedzają to mają taki nawyk że musi kogoś wyprzedzic jak do niego dojeżdża z prędkością o 1km/h większą. Trzeba to jakoś arvumentowac a jak we łbie pusto to się wymysla [wycenzurowano] że czas goni. Jak czas goni to pora robotę zmienic bo jest gowniana.
Cytuj:
Atego w sumie protest, który pokaże co się stanie jakbyśmy mieli być tak bardzo przepisowi.
A kto nauczył i pokazał prezesom i spedytorom że się tak jeździ jak nie kierowcy? Ty masz jeździć 80 a jeździsz 90. Nie ma się co pienic, że się uwzieli bo jak się przepisowo nie jeździ to co w tym dziwnego.


Ostatnio zmieniony 15 sie 2018, 18:01 przez jumas, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 15 sie 2018, 17:58

Prawda to co powiedział/napisał Jumas: Nie ma, nie było i nie będzie jedności wśród kierowców. Sami sobie jesteśmy winni. Tylko wielcy "koledzy", "przyjaciele", gdy trzeba flaszkę rozpić na parkingu, gdy brakło fajek. Smutne, ale prawdziwe. Jesteśmy sami sobie wilkiem.


Post Wysłano: 15 sie 2018, 20:09

co ten protest niby da, że jak się zrobi sznur zestawów i równo polecą sobie te69 na autostradzie, to tylko reszta wyprzedzając będą mieli problem zjechać z lewego pasa na zjazdach do miast. No i trochę w zabudowanym i na krajówkach utrą nosa tą prędkością. Ale atego ma racje że powinni od samej Warszawy do Świecka blokować wszystkie pasy i leciec te 50km/h i to samo od Zgorzelca blokować a4 wtedy to był by prawdziwy strajk, a to co teraz to tak trochę na pół gwizdka mi się wydaje.


Post Wysłano: 15 sie 2018, 20:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Ja myślę że każda forma zwrócenia uwagi jest dobra, jeśli nie zrobimy nic to znaczy że się godzimy na mandaty za wyprzedzanie zbyt długie.....to jakaś fanaberia, niema w przepisach długości wyprzedzania...
Policja nas karze bezpodstawnie bo jest nagonka na TIRy....
I co mamy dalej nic nie robić i dawać się dymać?


Post Wysłano: 15 sie 2018, 20:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

To d u p a nie protest. Będą sobie powoluniu pyrkać prawym, rzeczywiście wkurzą wszystkich. Taką formą zaorają się sami, bo wzbudzą śmieszność.

Pomijam, że to i tak nie wypali, bo każdy goni na rozł, na zał, do domu. Mało to razy tak było?
Jak się trafił protestujący, to jeszcze jeby ba radiu zbierał od kolegów.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 15 sie 2018, 20:37

davo76- ale czy ktoś w ogóle dostał mandat za zbyt długie wyprzedzanie?
Ja bym takiego mandatu nie przyjął, chyba że wyprzedzałeś tak długo że zrobił się zakaz i wtedy mandat to ja rozumiem, ale nie ma czegoś takiego jak zbyt długie wyprzedzanie.


Post Wysłano: 15 sie 2018, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5929

Też bym nie przyjął za zbyt długie wyprzedzanie. Staram się pilnować i nie wyprzedzać za długo, ale czasem się trafiają łajzy, które przyspieszają. Zazwyczaj odpuszczam, szkoda nerwów.


Post Wysłano: 15 sie 2018, 21:16
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

A ja takiej łajzie zjeżdżam osiami naczepy na wysokości kabiny i kłócę się aż radio starczy :D

O to chodzi że nasze milicja kładzie też mandaty za niby długie wyprzedzanie, bronią się przepisem o tamowaniu ruchu....
Ale cóż darmozjady żyjące z naszych podatków nigdy nie wymyśliły nic mądrego... albo ja spotykam samych wariatów w swoim życiu....

Sam protest to daremna prawa... sami z siebie zrobimy wariatów.... :/

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 15 sie 2018, 21:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

https://40ton.net/juz-617-mandatow-rama ... rzedzanie/

Tutaj jest opisane po kilku dniach akcji, prawie połowa mandatów jest za długie wyprzedzanie...


Post Wysłano: 15 sie 2018, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Jak dla mnie to tą formą protestu nic się nie zdziała.Po pierwsze będzie jak zwykle dużo krzyku i zapewnień a solidarności tyle co kot napłakał.Większość nas ma poprostu jaja na przepychankach na CB a jak coś trzeba i można wywalczyć to nic nie ugramy,bo większość ma kredyty,kto będzie jechał wolniej wracając w pt do chaty,kto jeśli ma z km itd...Wystarczyło by na 3 dni 25% transportu postawić i nie ruszać i gwarantuje,że byłby odzew.To co teraz chcą zrobić,to więcej szydery i konfliktu zrobi i będą nas jeszcze gorzej postrzegać...

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 15 sie 2018, 22:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Bo jedyny słuszny protest to protest na wiejskiej pod chlewem. Ale nie protest kierowców czy górników tylko obywateli przeciwko władzy. I nie protest z głupimi hasłami tylko kamienie, kilofy, ogień i dym.
Reszta pseudoprotestow to tylko wkur**** obywateli na wzajem i napuszczanie jednych na drugich. Najlepszy naród to sklocony naród.
Chwilowo potrzeba kasy a nie ma skąd to ktoś wymyślil że można z nas i można. Za chwilę wymyśla np ze będa przy wiaduktach i mostsch stac i walic za wysokosc :lol: A wiem że to wymyśla :mrgreen:


Post Wysłano: 15 sie 2018, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Dzięki za informację w sprawie parkingu w Piotrkowie, ale zrobiliśmy kalkulację i wyszło, że lepiej ciut dołożyć do paliwa, ale niech auto stoi bezpiecznie na placu pod domem, a ja jak człowiek wróciłem do domu i jutro na spokojnie z niego wyjadę.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 15 sie 2018, 23:26
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Wy tu o pierdołach, kradzieże paliw itp. Mi kiedyś ktoś uprzejmy zaje*** korek od Ad Blue ale był tak uprzejmy że zostawił swój z Volva :D Innym razem ktoś uprzejmy podwędził za jednym strzałem tablicę ostrzegawczą z prawego nadkola i zmiotkę oraz podmienił mi klosz prawej tylnej lampy, bo nagle pięknie pęknięta się zrobiła.
Sa złodzieje co jeszcze maja honor :D
Mojemu kuzynowi z parkingu z pod bloku zakosili reflektory od volvo xc70. Jedyna szkoda to była rozbita szyba bo chcieli maskę otworzyć. Wykręcili elegancko, kable wypieli. Zostawili jeszcze jakieś mocowania - zabrali tylko to co im trzeba było. Nie zgniłego nic poza tym. W środku byka dwa foteliki dziecięce recaro, nawi w schowku a w bagażniku narzędzia


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 16 sie 2018, 1:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 726
Lokalizacja: Lublin

Protest na krajówce jeszcze może i coś przyblokuje, ale na autostradzie nie wiem co tu jest do osiągnięcia. Chyba tylko utrudnianie życia samym sobie. Domyślam się, że połowa kierowców nawet nie wie o proteście i na radiu będą leciały ku*wy i ch*je na tych co prowadzą peleton. Jeśli już to tak jak pisał Krzysiek - blokada 2 pasów i jazda 50 km/h. Inaczej kierowcy z dużych będą się denerwować z powodu wolnej jazdy, a osóbowki śmiać i zapieprzać lewym pasem.


Post Wysłano: 16 sie 2018, 8:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 kwie 2010, 21:04
Posty: 194
Samochód: Corsa D
Lokalizacja: Mikołów

Szybkie pytanie. 3.8m wysoko 15t RMC dojadę do ul Monopolowej we Wrocławiu od dk 94 przez wschodnia obwodnice i dalej przez dw 455? Kiedyś tam byłem ale to jechałem od A8 i nie chce mi się robić kola :?

_________________
MAN TGA 18.410


Post Wysłano: 16 sie 2018, 10:31
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Przejdziesz... Wszędzie zakazy 15 z samochodem...
Ale idziesz jak dzik.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 16 sie 2018, 11:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
Koledzy jak tam zapatrywania na PROTEST69 ???
Bo coś czuję że sam będę jechał pomału a reszta się zjednoczy na tych co ich można dymać....
Ciekawe co to będzie...
Ja tam nie mam zdania , ale ogólnie w sieci mają z kierowców bekę
http://www.brd24.pl/rozmowy/lukasz-zbor ... owcow-tir/
I jeszcze takie kwiatki : https://www.google.com/search?q=sraj+w+ ... 3Awykop.pl

:D Duża w tym wina matołów (kierowców), którzy w emocjonalny sposób (często popełniając srogie błędy stylistyczne i ortograficzne) wdają się w pyskówki w sieci. I mimo, że chcą bronić branży to sprawiają że ludzie jeszcze bardziej drwią i szkalują kierowców tirów.
Ale wykopu to za wyrocznię bym nie brał, największe siedlisko raka i piwniczniaków bez życia prywatnego w internecie.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2294 z 3472 [ Posty: 69425 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12292 2293 2294 2295 22963472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: