Strona 1954 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11952 1953 1954 1955 19563471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 gru 2017, 7:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Tylko pamiętaj,co w kabinie to w kabinie:)
A co to jakieś stykanko pindolami było?

Dajta jakieś fotostory, albo w sumie, lepiej nie :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 06 gru 2017, 10:13

Cytuj:
Z terminami to wiadomo jak jest, ale robota powyżej 1€ to nie jest jakiś wielki wyczyn. Ja nie wiem, Śląsk niby dobry region dla transportu, ale Sergiej jako kierowca się dziwił z 6 z przodu przy wypłacie, tak teraz się dziwi z euro za kilometr. Jak coś to faktur tutaj wklejać nie będę, ale spedytorka ma niepisany przykaz, żeby w tydzień auto zrobiło obrotu powyżej 2100€, bywa że jest sporo więcej.
W sprawie wyżej wymienionych jegomości się nie wypowiadam, boo mnie to nie interesuje, choć średnio co dwa dni ktoś coś o nich pisze, tylko nie wiem po co.
Kolego Sergiej jest wiecznie zdziwiony co do stawek i to niezależnie od tego czy dla kierowców , czy dla przewoźników.On ma stawkę dla kierowców 4.5 na miesiąc ,a dla przewoźników 0,7 euro. Oczywiście to są najwyższe wartości :lol:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 kwie 2017, 23:45
Posty: 192

Cytuj:
Cytuj:
Koledzy która trasa będzie mniej zablokowana, zakorkowana?
A co to, nawigacja z TomToma na androidzie się zepsuła?
Dies kiedyś wrzucił i ja często korzystam: https://mydrive.tomtom.com/pl_pl/#mode= ... 0,-0+ver=3
Cytuj:
Nasier pokazał jak umie liczyć. 0.9 w eksporcie i 5% s-konto. Płakać mi się chce po prostu. Odliczyć myta, leasingi i paliwo i po pieniądzach.
Miejmy nadzieję, że przynajmniej umowę dokładnie przeczytał. A nie tak, jak taki jeden tutaj... :mrgreen:
Z tego co na razie wiemy, to to, że mają ratę 1200 euro miesięcznie przez 6 lat i wykup coś koło 20 tys. euro. :shock: Z tymi ratami bez kierowcy to są jeszcze w stanie uciągnąć, ale ten wykup? Chociaż i wykup mogą później na raty wziąć. A rodzinę zawsze se mogą zobaczyć na zdjęciu, albo przez Whats App'a :D
Cytuj:
Co do celebrytow sledze temat z ciekawości czekam az bedzie leasing do odkupienia to sam firme otworze.
Obawiam się, że będziesz miał konkurenta ze Śląska, bo też chce lizingi przejmować, chociaż jeszcze żadnego na siebie nie dostał :mrgreen:
Cytuj:
O ile obaj dla mnie sa idiotami.
A ja jestem ciekaw dlaczego tak kogoś osądzasz?
Kolego jasno pisałem o co mi chodzi

Natężenie ruchu korki itp TomTom pobiera w określonym promieniu a nie na całą trasę

Tak na marginesie między 7 a 10 lepiej było by jechać 3 wurzburg Frankfurt bo na 5 od Giessen do Frankfurtu 40 min korek ale go objechalen bokiem
Jak widać nie ma reguły
Google map fajna sprawa i ich naterzenie ruchu

Co do tego linka co wysłałeś jest fajna aplikacja TomTom fotoradary darmowa i tam też masz ta mapę natężenia ruchu w czasie zeczywistym a dodatkowo fotoradary online
Działa jak janosik

Możesz zgłosić fotoradar


Post Wysłano: 06 gru 2017, 11:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Centrala dafa stwierdzila ze mieli juz przypadki jak moj i stwierdzili wadliwy tlok.
Takze wymieniaja glowice wtryski tloki przy okazji dostane nowe turbo bo na kompie im jakies bledy pokazywalo.

Szkoda ze tydzien temu w polsce nie wpadli na ten pomysl ale moze chociaz teraz pojezdze troszke dluzej

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 06 gru 2017, 12:02
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3570
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jest jedna zasada, ważna jak mleko matki, jak magnes gdy brakuje, jak obiad w ulubionym barze:
Księga ulicy mówi jasno:
"Co zostało w kabinie w zaufaniu powiedziane, niech nie będzie na forum pisane"
Amen.

A z okazji mikołajek mam dla wielu użytkowników prezent, bo to co się ostatnio dzieje na forum prosi o pomstę do nieba, pojechali, to pojechali, stawka jak stawka, kupił to kupił, po uj drążyć temat skupcie się na swoim, a nie patrzycie w garnek innych...

Obrazek

Idę spać, bawcie się dobrze!

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 06 gru 2017, 12:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Bo poprzednio chyba tylko wymieniali części , usuwali skutki . Teraz może poszukali przyczyny.

Ciekawe jak będą się sprawować te poliftiwe. Które maja moc 480 i 530 zamiast 460 , 510 . Ciekawe czy poprawili czy jeszcze bardziej pogorszyli

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 06 gru 2017, 12:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Teraz.its tez chcieli usuwac skutki ale szef awanture zrobil ze to nie normalne ze na miesiac 2dni auto jest sprawne a reszta serwis. I dopiero jak oparlo sie o daf polska to zaczeli szukac przyczyny i podobno byly takie przypadki.

Co do nowek mieliśmy dobra oferte ale szef sie wstrzymuje sprawdzic czy to sie sypac nie bedzie

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 06 gru 2017, 12:45
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3570
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

I pospane, moja Mońćka dostała stacje, będzie kierownikiem!!!!!! uła uła!
Mamy to kvrwa!!! mamy!
Pierwszy raz poszła na rozmowę, przebiła 4 dziewczyny, w poniedziałek jakiś test w Wawie i myk cyk fuch :D

Ale weeekenddd bęęęęęęęędzieeee bibbbaaaaa, łooooooooo :D
Taki uj jak w poniedziałek pojadę na RZE :mrgreen:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 06 gru 2017, 12:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Jak teraz zacznie chodzić ten DAFu, to się okaże, że nowe auto masz. Powiedz im tam jeszcze, żeby sprzęgło wymienili i opony :D


Post Wysłano: 06 gru 2017, 12:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Podobno Ociu załatwia karty paliwowe na Orlenie,10gr na litrze!!

Limited Edyszyn więc rekiny transportu pisać bo więcej nie będzie.


Jabson Jak juz tak dzielisz robotą po takiej stawce to coś ze śląska na kraj? Pytam serio,więcej na pw.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 06 gru 2017, 13:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Siergieja to widzę piecze bardzo ładnie :mrgreen:
Paniee, mnie nic nie piecze...ja już dawno, dawno posmarowałem :D
Cytuj:
podobnie jak kredytów na paliwo jak to robią rekiny biznesu.
Jak mówisz o Dafach to oni mają karty paliwowe ze spedycji.
Cytuj:
Kolego Sergiej jest wiecznie zdziwiony co do stawek
Ale żeś się czepił tych stawek, tutaj problemem nie jest wysokość stawki tylko termin płatności. Zapytaj szefa ile czeka na kasę, prawdopodobnie przynajmniej ze 45 dni.
Cytuj:
On ma stawkę dla kierowców 4.5 na miesiąc
Skoro ktoś za tyle będzie pracował, to po co przepłacać? :mrgreen:

Kolega po nowym roku będzie potrzebował kierowcę na Szwecję, proponuje wyższą podstawę, suma summarum ok. 5.5 tys miesięcznie. Załadunki/ rozładunki Katowice/ Gliwice. Auto pod domem. Jakbyś był zainteresowany to ci dam namiar, nie będziesz się musiał tułać po Unii po dwa tygodnie za 6 tys. :)


Post Wysłano: 06 gru 2017, 13:47
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Pogódźcie się z tym, że to cą CELEBRYCI i żywe reklamy dla spedycji i dealera. Tak więc mają specjalne traktowanie, warunki, sposoringi i atrakcyjniejsze stawki, żeby wyglądało, że jest kolorowo a z pewnością nie ma tu absolutnie, żadnego ale to żadnego odwzorowania do realiów.

Jakby Tkaczyk wystartował ze 2-3 lata do tyłu jak taki popularny nie był i jeździł po kraju to zapewniam was tak kolorowo by nie było.


Ociu, to ile tych hot dogów trzeba było ukręcić, żeby na kierownika awansować? Znając twoją kobitę i jej gadane to pozostałe 4 nie miały w sumie po co się odzywać. :P Tak czy siak przekaż moje gratulacje. ;)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 06 gru 2017, 16:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Ociek daj namiary na tą stację to podjadę pogratulować osobiście :D teraz czas na Twój awans. Bier gruza i zostań ownerem bo Ci baba na głowę wejdzie jak jej się władza spodoba [emoji14]

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 06 gru 2017, 18:02
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3570
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Już weselna się chłodzi drugi rok. :D
Mała stacja, bardzo dobra na start... szczegółów nie zdradzam...

Musiałbym upaść na łeb, żeby wziąć swoje, jak zarobi więcej niż ja idę gdzieś na zachód, może mnie "forumowi koledzy" przygarną, tam gdzie się dobrze zarabia :mrgreen:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 06 gru 2017, 18:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

no dobra "celebryty" podobno pokazały faktury za usługi - ciekawe kiedy pokażą faktury kosztowe - dopiero wtedy będzie może widać ILE maja zarobku (dla niezorientowanych :lol: obrót nie równa się zarobek).

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 06 gru 2017, 18:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Mam ładować choinki . Jak choinki to i las , i pola .

Dostałem adres niby pewniak , 100 procent [emoji23], już przy wjeździe na ta drogę miałem wątpliwości . Ale dotarłem pod wskazany adres , było ciezko bo polna droga z błotem na szerokość ciężarówki . Krzaki aby trochę za niskie ... i jeden zakręt 90 stopni naszescie trochę poszerzony .

Dojechałem No i to nie tu , ale niby nie jestem pierwszy który przyjechał tu po choinki , babka zadzwoniła i ma ktoś po mnie przyjechać i mnie zaprowadzić .

Mam nadzieje ze przez las będzie jak przejechać dużym , bo inaczej to pauza w lesie so rana i zabawa dalej .

_________________
DAF 95XF 430


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Już weselna się chłodzi drugi rok. :D
Mała stacja, bardzo dobra na start... szczegółów nie zdradzam...

Musiałbym upaść na łeb, żeby wziąć swoje, jak zarobi więcej niż ja idę gdzieś na zachód, może mnie "forumowi koledzy" przygarną, tam gdzie się dobrze zarabia :mrgreen:
O karwasz twarz! To jak wyciągniesz z lodówki to trzeba będzie powoli pić co by gardło nie zamarzło :D mała stacja, duże możliwości. Na brak hot dogów już nie będziesz narzekał. Jakby co to Cię przygrniemy do ekipy dolnośląskiej i przyuczymy do zawodu kierowcy międzynarodowego nic się nie bój ;)

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 06 gru 2017, 19:41
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Paweł uważaj. Dominik wykorzysta chwilę upojenia alkoholowego i podpiszesz cyrograf. Zaprzedasz duszę Rabenowi. :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 06 gru 2017, 19:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Wtedy ja wykorzystam możliwości, by odgryźć się za wszystkie uszczypliwości :lol:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 06 gru 2017, 19:47
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

4 tygodnie na przerzutach międzymagazynowych w Amazonie. Płatne od km bez podstawy! :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1954 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11952 1953 1954 1955 19563471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: VOLVO i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: