Strona 2038 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12036 2037 2038 2039 20403468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 sty 2018, 23:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa

Dziś widziałem właśnie pod Ciechocinkiem jak zbierali resztki zestawu z rowu. 3 dni temu czołowe dwóch dużych, dwóch młodych chłopaków zginęło.
http://www.nowosci.com.pl/region/g/trag ... ,27101048/


Post Wysłano: 20 sty 2018, 0:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Cytuj:
Zwykły dzi... jakich wielu tyle że ten rozpisał się za mocno. Dokładnie przeczytajcie co napisał, a później komentujcie. Pomogę Wam po pierwsze gość szuka jelenia bez umowy (nie bawi się w ZUS-y). Po drugie najchętniej na zakręcie życiowym (alimenciarza, obcokrajowcy itp.) po to by mógł go gonić do oporu (nocne za- rozładunki ręczne), a spania od pon-piątek niema. Następna sprawa niebojącego się ITD i przeładowywania ponad 3 t bo za mandaty płacisz sam za przeładowanie od 50-500zł do tego pewno pojazd w agonalnym stanie bo trzeba zarobić na siebie i na raciny itp. Po prostu szkoda strzępić ryja bo to zwykły kombinator, a do tego krasomówca dziwię się tylko że PIP i ZUS się nim nie zainteresowało po tym ogłoszeniu. Co do tego ogłoszenia co podał Kolega Yarzyna to mnie to nie dziwi że nikt się nie szarpie jeszcze w Woj. Śląskim (gdzie pracy jest multum) po pierwsze za-rozładunki wózkiem widłowym (na który trzeba mieć uprawnienia, pewno zdarza się też pracować wózkiem ręcznym), które robisz dla firmy non profit bo pracujesz na stanowisku kierowcy, pewno trochę więcej jak po 12h dziennie. U nas w Małopolsce tą pracę łapali by jak Reksio szynkę bo średnio na magazynach zarabia się w okolicach najniższej krajowej, a na rękę ze wszystkimi dodatkami i premiami może 2 przeskoczysz. Jeszcze jedno że firma X (Kolegi Korni8808) nie poszukuje kierowców i sami przychodzą tylko dla czego na każdym możliwym profilu transportowym otwierają się reklamy z ich ofertami pracy :?:

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 20 sty 2018, 0:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Azoty Police ogarnięte. Było bardzo fajnie. Na bramie i wadze wszyscy uśmiechnięci, bez łaski udzielali informacji jako że byłem tu pierwszy raz. W biurze spedycji wspaniałe informacje, że ładuję siarczany i akurat tam nie ma innego auta poza mną :D Po chwili jeszcze lepsze info, że załadunek z rampy :) zesralo się tylko o tyle, że pod magazyn podjechałem o 13:20, a mieli już zamknięty system i wysłane raporty, więc musiałem czekać na II zmianę, a ci z kolei zaczęli robotę przed 15. Sam załadunek nie trwał chyba nawet 10 minut.

Generalnie pierwsza wizyta na duży plus.

Btw. Ładnie PrimaFrio musiał piruet wywinąć na A11 tuż za samą granicą...

https://i.imgur.com/LbcqmB8.jpg
https://i.imgur.com/svNQNeC.jpg

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 20 sty 2018, 1:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Cytuj:
http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/ ... ,12860124/
Dobry cieć, nadał by się taki na jaką hute [emoji1]
[wycenzurowano] mu pragrafy za utrudnianie pracy i narazenie zycia, jakies roboty spoleczne i moze sie k**** nauczy. Polecam piosenke Ten Typ Mes - Ochroniarz Patryk [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 20 sty 2018, 9:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

No to pierwszy mój w życiu poprowadzony Kinder bal za mną. 10 ośmiolatek jest bardziej wymagające niż cała sala weselników! Zadanie jednak wykonane i jubilatka zadowolona [emoji3]

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 20 sty 2018, 10:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Co jest z tym piwem Żywiec?
Jadę przez wrzesnie, Babka krzyczy na CB, że myjnia tir i myja też zestawy do przewozu żywca. Jak zapytałem czy od Tyskiego, Lecha też, to cisza.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 sty 2018, 11:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 wrz 2007, 0:35
Posty: 693
GG: 0
Samochód: wrotki
Lokalizacja: NSZ

Cytuj:
Co jest z tym piwem Żywiec?
Jadę przez wrzesnie, Babka krzyczy na CB, że myjnia tir i myja też zestawy do przewozu żywca. Jak zapytałem czy od Tyskiego, Lecha też, to cisza.

po byle czym nie myją

_________________
NIE-POMPIARZ


Post Wysłano: 20 sty 2018, 12:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Atego ten zestaw już trzeci dzień dzisiaj tam leży :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 20 sty 2018, 12:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Cytuj:
Btw. Ładnie PrimaFrio musiał piruet wywinąć na A11 tuż za samą granicą...

https://i.imgur.com/LbcqmB8.jpg
https://i.imgur.com/svNQNeC.jpg

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Wypadł z gry w czwartek. O 16.30 wjeżdżałem do kraju, to już stał. O 19 zamknęli granicę i tyle. :mrgreen:
Później otworzyli, ale zostawili go w tej pozycji. Wczoraj o 22 dopiero holownik coś tam wymyślał.

Jak normalnie z Buckowsee do granicy jest godzina lotu, tak teraz mi wyszło 1.40.
A organizatorem imprezy były solarki blokujące 2 pasy przez uj wie ile kilometrów. Dopiero koło A20 się odłączyli.

Czy na A1 koło Bremen nadal jest zwężka? W poniedziałek ok. 13 będzie się rypać, czy przejdę?
Czy może jednak lepiej A2? Cel to A30 za Osnabruckiem.


Post Wysłano: 20 sty 2018, 13:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Bremmen dalej w formie ;)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 sty 2018, 14:05

Plus A1 przed samym Osnaburckiem była w zeszły weekend zamknięta. Niby tylko sobota i niedziela ale w poniedziałek się okazało, że też i potem w tygodniu znowu była lipa i cały tydzień auta chodziły przez Cloppenburg i potem 213 w Holandię.

Nawet teraz na google pokazuje, że ze strony Oldenzaalu nie da się bezpośrednio w A1 z A30 zjechać tylko trzeba rogale robić.


Post Wysłano: 20 sty 2018, 17:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Cytuj:
No, ty przynajmniej nie miałeś strat. Ja też skróciłem sobie DW, zamiast DK i w lustereczko lewe już nie spojrzałem :evil: . Dobrze, że ramka z dolnym zwierciadłem został, to coś można było wypatrzyć. Gość, z którym wymieniliśmy lusterka, twierdzi że nic mu się nie stało, a jeeeebło tak, że hej.

Co do stażu na forum, to gdybym załapał, że żeby coś tu napisać trzeba być zarejestrowanym, to pewnie bym był awangardą tego forum, a tak zostaje tylko "senior manager"

Prędzej miałem więcej szczęścia niż rozumu bo na całym odcinku z pojazdów o większych gabarytach minąłem jedynie autobus szkolny i tandem do przewozu słomy ale minęliśmy się normalnie bo akurat na odcinkach gdzie było trochę szerzej, nawet z naprzeciwka mało osobówek, więcej jechało za mną a momentami i za mną i przede mną pusto, aż się zastanawiałem co ja w ogóle za manewry poczyniam :lol:

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 20 sty 2018, 18:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Cytuj:
No, ty przynajmniej nie miałeś strat. Ja też skróciłem sobie DW, zamiast DK i w lustereczko lewe już nie spojrzałem :evil: . Dobrze, że ramka z dolnym zwierciadłem został, to coś można było wypatrzyć. Gość, z którym wymieniliśmy lusterka, twierdzi że nic mu się nie stało, a jeeeebło tak, że hej.

Co do stażu na forum, to gdybym załapał, że żeby coś tu napisać trzeba być zarejestrowanym, to pewnie bym był awangardą tego forum, a tak zostaje tylko "senior manager"

Prędzej miałem więcej szczęścia niż rozumu bo na całym odcinku z pojazdów o większych gabarytach minąłem jedynie autobus szkolny i tandem do przewozu słomy ale minęliśmy się normalnie bo akurat na odcinkach gdzie było trochę szerzej, nawet z naprzeciwka mało osobówek, więcej jechało za mną a momentami i za mną i przede mną pusto, aż się zastanawiałem co ja w ogóle za manewry poczyniam :lol:
Ja się niedawno osobówką wypuściłem z Białegostoku do Brańska wojewódzkimi... wg navi czasowo niby to samo co i jazda jak biały człowiek krajówką przez Bielsk Podlaski, no to spoko, zaryzykuję. Taki koniec świata, że po 15km chciałem zawrócić, w jakiejś wiosce asfalt zwinęli, albo same resztki zostały, reszta dróg też w mocno średnim stanie. Wychodziłem z założenia, że może będzie jak wojewódzkie u mnie na rejonie, niedawno wyremontowane z wymalowanymi pasami etc, a tu zonk. Najdziwniejsze uczucie jak nikt za mną, ani przede mną nie jechał, a z naprzeciwka może 10 aut minąłem, taki osamotniony się czułem w środku lasu nie wiadomo gdzie. Dobrze, że wtedy śniegu nie było bo pewnie jeszcze ciekawiej by było.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 20 sty 2018, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Eeeem Bremen juz otwarte i o Strony Hamburga leci sie na odcieciu a od Stroby Osnabrucku jest zwezka tylko na samym poczatku 3pasow a tak czysciutko. Na Osnabrucku zrobili troche dluzsza zwezke ale tam zazwyczaj idzie bez problemu. A1 otwarte w tym tygodniu. Zreszta zaraz bede jechal A1 do A43 wiec sprawdze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 20 sty 2018, 19:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Dorobiłem się "pieca" w garażu :lol:
Obrazek


Post Wysłano: 20 sty 2018, 20:34
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

fajowa koza i jeszcze wodę na herbatę ugotuje :wink:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 20 sty 2018, 20:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

I słoiczek pogrzeje, kaszaneczkę z cebulką na patelni udusi...mmmmm :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 20 sty 2018, 20:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
kaszaneczkę z cebulką na patelni udusi...mmmmm :D
Kawior Robotniczy rox...z cebulką...


Post Wysłano: 20 sty 2018, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Żużel! Na kompanii tylko ja mialem odwagę to jesc :D

KRZYCHU TIR ZMIENIŁ PRACA !!!

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 20 sty 2018, 21:02

Pamietam ten tekst za dzieciaka, 'co miałeś na obiad? ŻUŻEL' :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2038 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12036 2037 2038 2039 20403468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: