Strona 2159 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12157 2158 2159 2160 21613468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 kwie 2018, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Kupiłem Hondę...
Szlifierke.... :lol:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

W temacie pracowników za wschodniej granicy w pełni się zgadzam z Kolegą fulcrum (a nie często mi się to zdarza). Mam duże doświadczenie z tego typu pracownikami i powiem jedno może nie wszyscy są źli bo szkoda generalizować, ale z tymi co miałem do czynienia jest tragedia. Większość z nich jest faktycznie roszczeniowa po drugie brakuje im chęci do uczenia się (nie mam pojęcia jak wygląda u nich szkolnictwo, ale technicznie są słabi) być może jest to spowodowane tym że większość z nich ma podrabiane papiery etc. najlepiej to widać w zawodach takich jak budownictwo, transport, operatorzy maszyn ciężkich itp. Pytacie dlaczego przedsiębiorcy nie zwalniają takich delikwentów wręcz ich gloryfikują z bardzo prostej przyczyny, a kto przyjdzie za tak marne stawki pracować po naście godzin. Jest duża część firm transportowych gdzie nikt nie chce pracować nie tylko ze względu na stawki, ale brak poszanowania godności pracownika (wręcz na siłę dołowanie na każdym kroku). Po drugie nikt z nich nie chce się asymilować w naszym społeczeństwie po przez zaszłości historyczne (w nich płynie krew bandery). Po trzecie doradzam po czytać kilka badań społecznych jak same kobiety Ukraińskie wypowiadają się na temat swoich drugich połówek.
Cytuj:
Sam ich nie szanujesz, a wymagasz żeby szanowali ciebie lub twój sprzęt.
Bo szacunku nikt nikomu nie da za to że jest obcokrajowcem, ale na szacunek trzeba sobie zapracować swoim zachowaniem i ciężką pracą.
Cytuj:
Kupiłem Hondę. Co prawda nie HR-V'kę, ale Civic'a VI. Stan rzec by można - kolekcjonerski. Kryzys wieku średniego uważam oficjalnie za rozpoczęty :mrgreen:
To pogratulować , ale patrząc na to z boku wymieniłeś samochód przy czym zostałeś z dobrze Ci znaną konstrukcją :wink: .
Cytuj:
Powaga, nie ma komu zapłacić pieniedzy za dobrą pracę.
Poprostu nie ma.
Widać nie masz Kolego szczęścia do pracowników, choć rzadko się to zdarza, ale może tak być.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 20:40
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Rafus

Chcesz się przeprowadzić do TST? :D

Ja dziś zrobiłem ponad 300, z baboo, ale cabrio, pogoda kosa, zamek w Bolkowie zwiedzony...
Opalony jestem jak na wakacje :)
Mieliśmy jechać jeszcze za Jelenią Górę, ale woleliśmy się w domu poczillować jeszcze...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 20:45

Cytuj:
Szlifierke.... :lol:
Nie... osobówkę :mrgreen:
Cytuj:
(...)To pogratulować , ale patrząc na to z boku wymieniłeś samochód przy czym zostałeś z dobrze Ci znaną konstrukcją :wink:(...)
Generalnie konstrukcja w 90% znana, tylko jednostka napędowa inna :)


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

1.2, ale wariat?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Chyba sukces ;)
Kupiłem Hondę. Co prawda nie HR-V'kę, ale Civic'a VI. Stan rzec by można - kolekcjonerski. Kryzys wieku średniego uważam oficjalnie za rozpoczęty :mrgreen:
Gratulację, znam to z autopsji, ja też 1,5 roku temu to przechodziłem. Jak zmieniłem najbardziej buraczanego kopciucha na 200 KM ( przepraszam, chciałem napisać PS :twisted: ) prawdziwej benzyny, to i Pesel mi przestał tak doskwierać. :lol:

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 20:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Jeśli następnego małego klamota kupie to tylko powyżej 250 HP :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 20:57

To już będziesz musiał zrobić uprawnienia na pilotaż ;) bo jeśli z tej samej stajni to już gryf będzie przy tej mocy fruwać :twisted:
Cytuj:
(...)Jak zmieniłem najbardziej buraczanego kopciucha na 200 KM ( przepraszam, chciałem napisać PS :twisted: ) prawdziwej benzyny, to i Pesel mi przestał tak doskwierać. :lol:
Na dzień dobry jest u mnie 115 KM. Plany są, ale jak wiadomo weryfikuje wszystko czas.


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 21:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Fulcrum a to czasem nie ci narobili tego ambarastu dzisiaj co tam na lechickiej kawałek przed wordem mają baze?
Takie cuś znalazłem w internetach: https://strazacki.pl/akcje/pozna%C5%84- ... 2adk%C4%99


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Pałuję czasem to moje 4 buty z ponad 250 kunia ale ciągle jakby mało... :lol:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 22:12

kup motocykl! ja po zakupie zmieniłem zdanie na temat przyspieszeń :) a mam tylko 120 koni


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 22:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Cytuj:
Cytuj:
Fulcrum a to czasem nie ci narobili tego ambarastu dzisiaj co tam na lechickiej kawałek przed wordem mają baze?
Takie cuś znalazłem w internetach: https://strazacki.pl/akcje/pozna%C5%84- ... 2adk%C4%99
Tam zdjęcia to wiesz dużo ich w internetach. Ciekawi mnie przewoźnik bo blachy PO a jakoś skojarzyć nie moge. Koparke po unfalu już zabierał ROBO KOP tifbetem


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 23:38

ze zdjęć to biały TGA, 6x4... też nie kojarzę czyje to auto


Post Wysłano: 22 kwie 2018, 23:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

J3bło i nie ma co drążyć, grunt że nie spadło na osoby postronne albo jakiś oszołom na to jeszcze nie najechał.
Pytanie jak bardzo oberwała kładka i czy nie podciągną tego zaraz pod katastrofę w ruchu lądowym. :roll:

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 23 kwie 2018, 0:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Kładka zamknięta czy tam częściowo zamknięta mają być oględziny tych mądrych i oni stwierdzą co dalej z nią.


Post Wysłano: 23 kwie 2018, 4:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Cytuj:
Chyba sukces ;)
Kupiłem Hondę. Co prawda nie HR-V'kę, ale Civic'a VI. Stan rzec by można - kolekcjonerski. Kryzys wieku średniego uważam oficjalnie za rozpoczęty :mrgreen:
Gratulację, znam to z autopsji, ja też 1,5 roku temu to przechodziłem. Jak zmieniłem najbardziej buraczanego kopciucha na 200 KM ( przepraszam, chciałem napisać PS :twisted: ) prawdziwej benzyny, to i Pesel mi przestał tak doskwierać. :lol:
No to witajcie w klubie.
Ja jak miałem 20 lat strasznie byłem podjarany na szybkie wozy, ale nie miałem kasy.
Teraz kiedy stać mnie na jakieś tam zabawki, to albo brak czasu, albo czasem to i chęci do korzystania, i tak se stoi mieczyk ppd wiatką, z raz w tygodniu się go przepali.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 23 kwie 2018, 7:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Kühne Nagel Natolin Nowosolna. Ktoś może był albo wie gdzie się znajduje? Próbowałem z googlemaps ale nic.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 kwie 2018, 7:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lis 2013, 11:53
Posty: 5
Samochód: Renault Premium 270
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Nagel Nowosolna to jest prawdopodobnie magazyn centralny Obi. Wybudowali przy wezle Brzeziny na A1(obwodnicy Łodzi). Jak zjedziesz to kręcisz na rondzie w lewo, na Brzeziny/ Rawe Mazowiecka i to jest po lewej przy samej jedynce. Natomiast jak tam sie wjeżdża nie wiem, nie bylem jeszcze.


Post Wysłano: 23 kwie 2018, 8:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

z ronda przy autostradzie na dk72 kierunek brzeziny, po lewej bliska bodaj i za bliska zaraz w lewo jak na oninena, wiedziesz w ta droge towarowa co do oninena idzie taka dup na miniesz go i po lewej zaraz bedzie obi/nagel

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 23 kwie 2018, 10:51
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Dzięki chłopaki. Trafiłem tam. Ostatecznie dopytałem jak byłem bliżej i się potwierdziło. ;)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2159 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12157 2158 2159 2160 21613468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: