Strona 1732 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11730 1731 1732 1733 17343468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 cze 2017, 22:00
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

W sumie to się zastanawiam czemu producenci nie poszli o krok dalej i skoro Iwonka go reklamuje to czemu nie użyczy swojego głosu jako głos nawigacyjny.

Wczoraj na pauzie Armeńczyk poczęstował mnie skrętem z marychą. Dzisiaj cały dzień chodzę jak przyeb. Na odchodne w prrzencie dostałem drugiego. Chyba zostawię gnoja na MT co by weselej było.

9zł masz rację z tym, że jak navi nie powie to zdarza się, że kierowca łbem nie ruszy.

Przetrzymali mnie dziś na zrzutce i dupencja. Do domu nie zjechałem na pogrzeb się nie wybiorę.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 28 cze 2017, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Jeżeli ten głos byłby taki jak na jej filmach to nikt by tego nie zniósł. Oglądając jej produkcje stwierdzam, że są nudne jak flaki z olejem a sama bohaterka mówi jakby się nie wysikała.


Post Wysłano: 28 cze 2017, 22:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 18:14
Posty: 250
Samochód: mb1844
Lokalizacja: ESI

Zrzucałem dzisiaj w brzegu na rokicie metalowe beczki luzem na plac.przyczepa bez problemu auto bokiem nie bo niebezpiecznie wyłamać sie tez nie bo niebezpiecznie.rozpiąłem zestaw ale żeby chłopaki mieli ciekawiej turlać to tyl na maxa w gore, skoro sobie wzajemnie "ulatwiamy"pracę. I tak jeszcze jedna łamaga zrzuciła drugiemu beczkę na nogę.później przyjechał inny magazynier i opowiada ze jego zony brata szwagra kuzyna sąsiad w Lubinie wozi miedz codziennie w domu i 10z przodu bo nie ma kto pracować nawet w biedrze w Lubinie dają 3na rękę bo nie ma kto pracować.mowie mu to niech robi prawko i idzie ta miedz wozić.gosciu stwierdził ze jak dokladnie opanuje jazdę swoja laguna(sam nie wie której generacji)to zapisuje sie na c+e.ogolnie komedia.


Post Wysłano: 28 cze 2017, 22:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
W sumie to się zastanawiam czemu producenci nie poszli o krok dalej i skoro Iwonka go reklamuje to czemu nie użyczy swojego głosu jako głos nawigacyjny.

Wczoraj na pauzie Armeńczyk poczęstował mnie skrętem z marychą. Dzisiaj cały dzień chodzę jak przyeb. Na odchodne w prrzencie dostałem drugiego. Chyba zostawię gnoja na MT co by weselej było.

9zł masz rację z tym, że jak navi nie powie to zdarza się, że kierowca łbem nie ruszy.

Przetrzymali mnie dziś na zrzutce i dupencja. Do domu nie zjechałem na pogrzeb się nie wybiorę.
Ja bym się tam nie chwalił. Jakbyś jakimś zbiegiem okoliczności trafił na badania to możesz mieć ciepło. Nie znam się na paleniu, więc nie wiem jak takie ilości wpływają na wyniki krwi, ale znajomego zatrzymali do kontroli. Pech chciał, że był też pies, który wyczuł to co znajomy miał w kieszeni. Spalony nie był, ale kilka dni wcześniej był za granicą na jakiejś grubej imprezie i w krwi mu wyszło. Sprawa jeszcze się chyba nie zakończyła, ale generalnie ma spory problem.


Post Wysłano: 28 cze 2017, 23:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2011, 15:14
Posty: 606
Samochód: TGL 12.250 tandem

Jak żyję takiej patologi nie widziałem :roll:
Schenker Wrocław :evil:
Przywiozłem towar z D i co usłyszałem na miejscu? Jak znajdziesz sobie wolną rampę to Cię rozładujemy, jak nie to nie :shock: Powodzenia w szukaniu ramp, gdzie jeżdżą same ciężarówki na lini... dopiero telefon do spedytorki uratował sytuację i pan kierownik osobiście po mnie przyszedł i wskazał rampę :)

:D :D :D


Post Wysłano: 28 cze 2017, 23:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

Mentalność w tej sprawie sie poprawia i co raz więcej jest przypadków ze prsymykaja oko na to, tak ze bez przesady, sam pare razy miałem do czynienia wracając z Holandii, po powiedzeniu ze mam jednego puszczali i nic z tym nie robili, tak ze bez paniki, za jednego go nie zamkną

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Post Wysłano: 29 cze 2017, 1:58

@Bauer odnośnie narkotyków: We wtorek przyszedł do mnie taki młody łepek z płaczem na parkingu , że w piątek wypalił jointa ,a policaje go kontrolowali i zrobili mu test na obecność narkotyków ,bo miał czerwone oczy ( jak to bywa po nocnej jeździe ) .Wykryło mu THC i dali mu zakaz na 24 godziny.g**** ich to obchodziło ,że palił kilka dni wcześniej.Mial rozładunek terminowy i panika co teraz zrobić :roll:


Post Wysłano: 29 cze 2017, 4:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Mial rozładunek terminowy i panika co teraz zrobić :roll:
Zapalić natepnego i się wyluzować 8)

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 29 cze 2017, 6:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Myślałem... Albo nic...
Ciekawe co by było, jakbyś po tym wąsie odleciał, zasnął, A rano kabina czysta.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 29 cze 2017, 8:26

Cytuj:
Myślałem... Albo nic...
Ciekawe co by było, jakbyś po tym wąsie odleciał, zasnął, A rano kabina czysta.
Gorzej by było gdyby rano stwierdził , że pewien organ męskiego ciała spenetrował mu odbyt.
Ale jak to się mówi: No risk , no fun :lol:


Post Wysłano: 29 cze 2017, 8:29
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Trudno się nie zgodzić. No ale sami wiecie, że zakazane kusi :D niczym klejenie rzepa czy zarywanie zajętej laski :D

Słyszeliście o wypadku na A1? Na wysokości chyba zjszdu na Żory samobójca się pod ciężarówkę rzucił. Przejeżdżałem niedawno to helikopter stał i reanimowali gościa. Oczywiście zamknięta A1 na Ostravę.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 29 cze 2017, 10:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

W tym miesiącu na Garbsenie też był skoczek, ręka leżała na przeciwnym pasie.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 29 cze 2017, 10:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
W tym miesiącu na Garbsenie też był skoczek, ręka leżała na przeciwnym pasie.
Nie zaliczył "zerówki" i wpadł w rozpacz.


Post Wysłano: 29 cze 2017, 11:11

Zajechałem we Francji na załadunek . Towar miał jechać do Niemiec.Podalem numer załadunku i się okazało , że to ma jechać do UK .
Taka drobna rozbieżność :lol:


Post Wysłano: 29 cze 2017, 11:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Nie znaczy to jeszcze, że fizycznie do Niemiec nie pojedzie. Ostatnio załadowałem towar do Girony i rozładowałem pod Łodzią.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 29 cze 2017, 11:46

Cytuj:
Nie znaczy to jeszcze, że fizycznie do Niemiec nie pojedzie. Ostatnio załadowałem towar do Girony i rozładowałem pod Łodzią.
Też już miałem takie przypadki ,ale to na serio ma jechać do UK . Także załadunek anulowany...


Post Wysłano: 29 cze 2017, 12:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Volvo 750 i Renówka T od celebryty z firmy ANPOD stoją na licytacji PKO Leasing. Ktoś coś więcej wie? :D


Post Wysłano: 29 cze 2017, 12:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Bałer, siura też wsadzasz do kontaktu? :D

Zamknęli mi A20. Objazd przez jakieś miasteczko, a za miasteczkiem wahadło. Jak całe miasteczko i okolice stanęło, to przyjechała policja i rozgoniła roboli.

Zajechałem na obiad na granicę i się dowiedziałem, że ojciec znowu samochód rozperdolił. 3 auta w domu i każde już ochrzcił.

Stoję na serwisie, żeby mi na nowo wgrali program do skrzyni biegów, bo czasem świruje przy zmianach. Oczywiście czekać, bo komputery zajęte, bo nie ma ludzi, bo nie ma srajtaśmy w klopie, a co drugiemu pewnie baba w nocy nie dała i nie kwapi się do roboty.

No kuwra żyć, nie umierać.


Post Wysłano: 29 cze 2017, 13:04

Cytuj:
Volvo 750 i Renówka T od celebryty z firmy ANPOD stoją na licytacji PKO Leasing. Ktoś coś więcej wie? :D
Nie wiem o co chodzi konkretnie, ale plotka głosi, że generalnie i tak chciał zmniejszyć tabor.


Post Wysłano: 29 cze 2017, 14:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Więc nie płacił leasingu, żeby mu zabrali auta i zdolność? No nie wiem...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1732 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11730 1731 1732 1733 17343468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mariuszduzy i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: