Strona 2217 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12215 2216 2217 2218 22193468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 cze 2018, 19:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Legia cudzoziemska to chyba jednak szwajcaria ta kadra ma najwiekszy miks narodowosciowy

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 17 cze 2018, 19:44

Daleszyce swego czasu byli mistrzami jak chodziło o dostawczaki do 3.5t.
Szukaliśmy jakiś dłuższy czas wozu bo blaszak za dużo nie pomieści, trafił się mascott w Daleszycach kasta długa na 6.20 prawie 3m na wysokość i ładowność 800kg :lol: na tamte czasy, tylko tam mogłeś znaleźć taki wynalazek żeby to do 3.5t się miesciło. Na bramkach na a2 nie wieżyli że to jest do 3.5t 5x w dowód patrzyli i z miarką wyskakiwali bo lusterka były tak szerokie że głowa mała :mrgreen:


Post Wysłano: 17 cze 2018, 19:53

Cytuj:
Legia cudzoziemska to chyba jednak szwajcaria ta kadra ma najwiekszy miks narodowosciowy

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Zobaczymy jak to będzie z Katarem. Bo zdaje się, że tam też za mocnej reprezentacji nie mają, a mistrzostwa za 4 lata.


Post Wysłano: 17 cze 2018, 20:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Cytuj:
Legia cudzoziemska to chyba jednak szwajcaria ta kadra ma najwiekszy miks narodowosciowy

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Zobaczymy jak to będzie z Katarem. Bo zdaje się, że tam też za mocnej reprezentacji nie mają, a mistrzostwa za 4 lata.
Naturalizuja pelna para tylko ze nie jest jeszcze pewne czy do tego mundialu dojdzie

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 17 cze 2018, 21:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm



[IMG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201806 ... f4317a.png[/IMG]


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 17 cze 2018, 21:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
[IMG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201806 ... f4317a.png


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk
Zainteresowany? Bo szukam skoczka do firmy.

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 18 cze 2018, 13:48

A4 dziś to jakaś porażka.
Na Krapkowicach, w stronę wroga, 8 km korka. Myślę - objadę przez Opole. Na obwodnicy Opola - dzwon, korek. Po długich a ciężkich doczołgałem się na Wrocław-Wsch. - zawalony na amen. Do bramek 4 km korka. Jednym słowem - przeklęta droga. Żeby z Kędzierzyna na Złotniki jechać 4h to już są jaja...


Post Wysłano: 18 cze 2018, 16:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

Wiecie może czy dostanę na jakim serwisie czy truck shopie naklejkę ze ślimakiem 'szybciej nie mogę/wolno mi'? Taka, którą mają naklejone cysterny z tyłu. Te z alledrogo odpadają, wiadomo, że to na TIRa a nie skuter :lol:

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Post Wysłano: 18 cze 2018, 16:20

Oj, to chyba musisz mieć kwity na papiery na ADeeRy ;) żeby taką naklejkę dostać :)


Post Wysłano: 18 cze 2018, 16:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

Rozumiem.. Tata sobie upatrzył i męczy mnie, żebym mu znalazł, bo widziałby to u siebie na drzwiach firanki :)

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Post Wysłano: 18 cze 2018, 19:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Atakuj takie firmy jak: Klacska, Samat, Najman Zeetank może Ci odsprzedadzą albo dostaniesz namiary.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 18 cze 2018, 20:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Obrazek Obrazek Obrazek

Nauka zmiany pasa ruchu na obwodnicy 3city kosztowała panią z Hondy 450 zł i 6 pkt. karnych... :roll:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 18 cze 2018, 20:40

Cytuj:
A4 dziś to jakaś porażka.
Na Krapkowicach, w stronę wroga, 8 km korka. Myślę - objadę przez Opole. Na obwodnicy Opola - dzwon, korek. Po długich a ciężkich doczołgałem się na Wrocław-Wsch. - zawalony na amen. Do bramek 4 km korka. Jednym słowem - przeklęta droga. Żeby z Kędzierzyna na Złotniki jechać 4h to już są jaja...
A4 najlepiej robić tak jak Niemcy czyli nocą. Chociaż niekiedy nawet w nocy można się zdziwić :roll:
Gdy wracam z zachodu popołudniem to mimo tego , że mam jeszcze jakiś tam czas jazdy to zaciagam firanki w Zgorzelcu lub na Krzywej i robię 9 :D Oczywiście gdyby była szansa dojazdu do domu to próbował bym to jakoś zmęczyć :roll:
Z bazy tak samo start najlepiej koło 3 to jeszcze bez większego kaleczenia się to jakoś przeleci...


Post Wysłano: 18 cze 2018, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

Dziękuje, Grzesiek!

TwoSteps, pruła się do Ciebie?

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Post Wysłano: 18 cze 2018, 20:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
TwoSteps, pruła się do Ciebie?
Po zobaczeniu jej machania "skrzydłami" i w mawiania mi, że ja stałem a nie toczyłem się w korku, że ja byłem już na lewym pasie bo przepuszczałem w tunelu ratunkowym policję i to ja w nią wjechałem oraz, że ona miała pierwszeństwo bo miała kierunkowskaz poddałem się i zadzwoniłem na policję. Po przyjechaniu takiej młodej ekipy (laska i gościu) powiedziałem co i jak dodając, że mam nagranie. Pokazałem nagranie z kamerki i po minach policjantów wiedziałem co jest grane. Mówili mi oddając dokumenty ile pani dostała i, że głosiła teksty pokroju "głupota ludzka nie zna granic" itd. Pewnie za to dostała więcej jak 250 zł i 6 pkt. :roll:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 18 cze 2018, 21:04

Cytuj:
A4 najlepiej robić tak jak Niemcy czyli nocą. Chociaż niekiedy nawet w nocy można się zdziwić (...)
Wiesz, chciałem lecieć wcześniej, ale na ZAK-u dali dupy z awizacjami i wyjechałem dopiero przed 10. A kiedy wracałem z Wrocławia to praktycznie od strzała zwężka na Bielanach, do tego bez wyłączania tempomatu Krapkowice. W drugą stronę w południe na Bielanach 2 km korka przed bramkami, a na Krapkowicach 10 km.
Teraz profilaktycznie stoję na "starej" czwórce, w Suchej przed Opolem. Jutro pewnie znów będzie Armagedon... Chyba znienawidzę Wrocław przez te zwężki...


Post Wysłano: 18 cze 2018, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

Cytuj:
Cytuj:
TwoSteps, pruła się do Ciebie?
Po zobaczeniu jej machania "skrzydłami" i w mawiania mi, że ja stałem a nie toczyłem się w korku, że ja byłem już na lewym pasie bo przepuszczałem w tunelu ratunkowym policję i to ja w nią wjechałem oraz, że ona miała pierwszeństwo bo miała kierunkowskaz poddałem się i zadzwoniłem na policję. Po przyjechaniu takiej młodej ekipy (laska i gościu) powiedziałem co i jak dodając, że mam nagranie. Pokazałem nagranie z kamerki i po minach policjantów wiedziałem co jest grane. Mówili mi oddając dokumenty ile pani dostała i, że głosiła teksty pokroju "głupota ludzka nie zna granic" itd. Pewnie za to dostała więcej jak 250 zł i 6 pkt. :roll:
Ohh takie historie to kąpiel dla oczu :lol: Za kolizję jest chyba maksymalnie 500zł (pkt bez zmian) więc też obstawiam, że dostała więcej za pyskówkę.

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Post Wysłano: 18 cze 2018, 21:17
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Miałem podobnie w Kielcach tylko, że dziadek w Puncie we mnie wjechał. Chciałem dobrze dla niego, żeby obyło się bez policji i i mandatu. Wolał jednak inaczej. Auto do klepania i zasilił budżet na 400zł a swoje konto 6pkt.

Ano bo jak ktoś z piz.dy strzela, gdzie wina ewidentnie po jego stronie no to walą równo. I dobrze. Nie ma nic bardziej wkurzającego jak ci jakaś ameba drze ryja pomimo całkowicie spalonej decyzji.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 18 cze 2018, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Policjanta skomentowała na odchodne oddając mi dokumenty, że głupota głupotą, logika logiką, ale nieznajomość przepisów ruchu drogowego to nic mądrego :lol:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 18 cze 2018, 21:32
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jester :D :D :D :D

Przynajmniej poznasz wszystkie knieje wokoło DW i objazdy dla starych wyjadaczy 8)

Odpaliłem lapka 12" win xp, ma już dobre 10 lat.... jeshu jak to chodzi jak ruski czołg na wstecznym.... :mrgreen:


Dziś A4 to magia wieczorem Krapko doszły pod Annę... z kumplem wisiałem na fonie i relacja była lajf... wszystko szło na DE. J

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2217 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12215 2216 2217 2218 22193468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: