Strona 1837 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11835 1836 1837 1838 18393472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:30

Snajperowi może być ciężko ulokować ;) produkt...


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:35

Żenadą jest wyśmiewanie się z kogoś i jednoczesne walenie konia pod jego filmiki.Wydoroślijcie w końcu , bo człowiek dobry w swoim fachu się nie podnieca filmikami celebrytów z jutuba.
Pozdrawiam.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:41

"Dziewiątka", jeśli do mnie pijesz - pomyliłeś adresy.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Proszę mi się tutaj z celebrytytów nie wyśmiewać :)

Oglądaliście wczoraj "konferencję" Tkaczykowskiego? On będzie kupował auta tylko w duużej kabinie i z klimatyzacjami postojowymi...(ciekawe kto im da te leasingi jak jeden ma firmę od września, a drugi jeszcze nie zarejestrował), kierunki to Włochy i Szwajcaria, system (na początku) to 2/1 czy 2/2 bo już nie pamiętam. Tylko nie wiem kiedy kasting się odbędzie, bo nie mówił...:D

@yarzyna, Dafisko SSC ci pasuje? bo chciałeś leasingi przejmować :)


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:49

Nie oglądałem tych wypocin, ale na 99% jak znam życie nie biorą leasingu tylko wynajem w DBK. Tam nawet wpłaty początkowej nie ma.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Pewnie tak nasierowski i Helka z snajperem lokują produkty z Horpola :mrgreen:
taaa i te boczne obrysy pomaranczowe na żarówke noo lampki na poziomie przyczepy rolniczej PRONAR

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:50

Sergiej - na casting to tylko z własną szybkozłączką i paszportem z UA?


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:52
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Myślenie logiczne boli.... :lol: oj boli... :D

Youtuberom pchają już wszystko, byle zareklamować i pokazać... nie tyczy się to tylko naszych "drajwerów" lecz całego świata YT, tu horpol, tam kola, tam plej, tam inna metka, w każdej dziedzinie YT pchają reklamy, byle znany człowiek polecił dany produkt...

Oglądam dużo YT i reklama jest wszędzie...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Tam nawet wpłaty początkowej nie ma.
Dla nowej firmy :shock: to chyba tylko Iveco :)
Była mowa o leasingu na 6 lat :) Qurwa, już się nie umiem doczekać następnego odcinka, to jest jak narkotyk :)


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

9 złoty może gimbaza się podnieca na widok filmików celebrytów i wali konia
Jak robi się tą samą robotę na codzień to nie ma się czym podniecać
Ja tam obserwuję poczynania obu celebrytów w otwieraniu własnej firmy
Tkaczyk wyliczył że będzie go stać aby kierowcy zapłacić 5 tys w systemie 2/2
To ja rzucam to dziadostwo i idę pracować do niego, bo auto będzie stało trzy dni w miesiącu i robota będzie na niego czekać i nie będzie żadnych przestojów na rozładunkach czy w oczekiwaniu na zaladunki
To mu zabraknie 90 godzin aby kierowca wykorzystał na maksa zelastwo aby kasa na koniec miesiąca się zgadzała

nevesu Tkaczyk bierze leasing na 6 lat bo mówi że nie będzie komuś kasy inwestował w tjuningi żelaza

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 14:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Cytuj:
Tam nawet wpłaty początkowej nie ma.
Dla nowej firmy :shock: to chyba tylko Iveco :)
Była mowa o leasingu na 6 lat :) Qurwa, już się nie umiem doczekać następnego odcinka, to jest jak narkotyk :)
Za pewne Nasierowski ma ten atut jako klient, że jest medialny, a DBK Rental może podejść do tematu że ew. koszty związane z umową wkalkuluje jako reklamę, aczkolwiek trudno nam to prorokować, nie mniej jednak startujący bądź mały klient, nie dostanie jakiegokolwiek sprzętu z HAMA bez jakiejkolwiek kaucji. Tak w ramach wyprowadzenia z błędu, który powyżej popełnił kolega po fachu. :lol:

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 14:11

Pewnie masz i racje, ja wiem tyle, że dla nas żadnej opłaty wstępnej ani kaucji nie było. Za to w Scanii przy wynajmie już istniał warunek wplaty 2 rat przed wydaniem auta.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 14:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
dla nas żadnej opłaty wstępnej ani kaucji nie było..
No i właśnie...w tej sytuacji musisz myśleć jak mała, początkująca, rozwijająca się firemka...on nie ma zdolności kredytowej/ leasingowej jak ty/wy. On nie ma żadnej zdolności...:)
Dopóki nie będzie miał NIPu, to nikt z nim nie będzie chciał rozmawiać. A jak któryś już będzie chciał, a zobaczy że Firma istnieje od kilku dni/ tygodni, to raczej też za bardzo sobie nie pogadają...:), no chyba że przekona leasingodawcę dosyć wysoką (ok. 30%) wpłatą wstępną.
Oczywiście są firmy, które dają leasingi tzw Start Up'om, ale później te auta można znaleźć na aukcjach...:)


Ostatnio zmieniony 24 wrz 2017, 14:23 przez SergiejTG, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 24 wrz 2017, 14:21

No to jeszcze wspomniane Iveco zostaje :D


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 14:26
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Gdzie celebryta będzie Iveciem jeździł [emoji16]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 14:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Ja to nie wiem, w sumie się nie znam, celebrytów po jutubach nie oglądam...

Ale czy jest wstępna oplata we wysokości 2 miesiecznych racin, czy nie, to co to wnosi. Przecież to 12000zl jest.

Ps. Te wynajmy to gwóźdź do trumny jest. Patrzcie gamonie nie na to, ile trzeba zapłacić żeby wziąć.
Patrzcie ile trzeba zapłacić przy oddawaniu, jak się temat wywali.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 14:39

Jak rozważasz pod względem problemów to właśnie bardziej wynajem się kalkuluje. Jak będą mieli kogoś, żeby dalej auto wynajmować to zapłacisz tylko za przepisanie umowy. W przypadku jak oddajesz auto i nic Cię nie interesuje to płacisz połowę rat wynajmu.

A to, że generalnie wynajem długoterminowy się moim zdaniem średnio kalkuluje to inna rzecz.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 14:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Czyli co, Tkaczyk i nasier teraz będą za biurkiem siedzieć?

Mi jedynie z tych celebrytów, to podoba się osoba Leznera. Co jakiś czas tam wrzuci jakąś pierdołe, nie afiszuje się, a i kolega mijał się z nim na drodze i chwilę pogadali na cb, a później wymienili się nr telefonu i tam kręcili bajere. Z tego co opowiadał to normalny, ludzki gość.

Z sukcesów to byłem wczoraj na imprezie, popiłem ale w granicach rozsądku, że dzisiaj dobrze się czuje, jedynie mięśnie brzucha bolą, ale to chyba od zabawy.

Z porażek, to miałem mieć zmieniony system pracy z korzyścią dla mnie (więcej wolnego), no i po miesiącu jazdy wracam do starego systemu, bo niby się nie opłaca tak jeździć...
Co raz bardziej zastanawiam się nad zmianą pracy.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 14:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Tkaczyk i nasier teraz będą za biurkiem siedzieć?
Tkaczyk będzie jeździł na zmianę z kierowcą 2/2, a nasieniowód to nie wiem, bo jeszcze "konferencji" nie było...:)


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 15:07
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

leci teraz na turbo ciężarówka przez usa czy jakoś tak i koleś jest lepszy od naszego krula dystrybucji, on leje nawet podczas jazdy do butelki :lol:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1837 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11835 1836 1837 1838 18393472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: