Strona 1836 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11834 1835 1836 1837 18383472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 wrz 2017, 1:08

Cytuj:
Muszę się rozejrzeć za czymś takim. Dzięki za info.
(...)
Dziś do południa wybieram się na zakupy - muszę wymienić te wkładki bo się "wybiły". Jak będę miał to podeślę Ci dane katalogowe. A cena (z tego co pamiętam) to bodajże 10 zł.

[EDIT]
Jednak jak się na coś uprę to nie ma rady - klik odsyłacz do tych wkładek.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 1:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Ja teraz Cohnpol testuje, kumpel jednej pary przez 4 lata nie zniszczył, moim teraz drugi rok leci i też ani śladu zużycia. No ale tylko w okresie jesień/zima ich używam, resztę czasu latam w trampkach z DC/Etnies i innych tego typu, zazwyczaj co roku nowa para, ale szukam ich jak najtaniej w necie i nigdy więcej niż 150pln za parę nie dałem, to mi nie szkoda ich za bardzo. Chociaż teraz zapowiada się zmiana fest, bo jak zawsze mi się wycierały te trampki z tyłu na pięcie, tak w aktualnych DC tak się nie dzieje : O Jak wytrzymają 2 lata to będzie sukces :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 7:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2011, 18:39
Posty: 360
GG: 1
Samochód: Coś tam zawsze jest
Lokalizacja: Konin, Wielkopolska i reszta świata

Ja za to mogę polecić z czystym sumieniem buty Strauss Engelbert. Na pewno do tanich nie należą, średnio 300+. Trochę sporo, jak na robocze, ale naprawdę warto. Swoje tłukę już 5-ty rok {warsztat, spawanie, cięcie metalu}, żadnych poważnych uszkodzeń, wszystkie szwy trzymają, podeszwa również. o wygodzie nie wspomnę. Mam dość szeroką stopę i większość nowych butów do tzw."rozchodzenia" mnie cholernie uciskała. Od nich były to pierwsze buty, które założyłem i po prostu chodzę, nawet nie przeszkadza metalowa kapa na palcach. Szczerze polecam.

_________________
Ganiam hulajnogą,bo lubię świat bez pedałów.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 9:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Przyjechała wieczorem policja przestawiać auta z wjazdu na cpn. Stałem przy barierce za ciężarówką idealnie do wyjazdu w poniedziałek.
Kazał cofnąć i wyjeżdżać. Ledwo ruszyłem i koła spadły z asfaltu na pobocze i naczepa oparła się o barierke.
Rumun za mną tak cofał, że przetarł barierki i pogiął paleciare. Ja powiedziałem, że się nie ruszam, bo jedyna możliwość to i tak tylko jazda do przodu.
Rano uniosłem naczepe i podjechałem metr do przodu. Wygląda na to , że nadkola tylko powinny się sliznąć po barierce i wyjdzie (mam nadzieję).
Z tego wszystkiego nie przełączyłem tacho po ruszeniu i pauza weekendowa zerwana.
Wczoraj policjant podbił wydruk, ale to było wczoraj. Dziś opisałem samodzielnie kolejny.
Weekend już ma człowiek [wycenzurowano], a jeszcze trzeba się cały miesiąc martwić czy do kontroli nie zatrzymają.



Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 9:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Co do butów, ja w zasadzie jakoś super nie dbam o nie, dlatego wychodzę z założenia, że bez sensu jest wydawać więcej na buty, które się zaraz zniszczą (a tymbardziej markowe), czesto chodze do bułgarów na halę targową i biorę jakieś buciki, mają być lekkie i wygodne. Nie biegam w nich, nie gram w piłkę, to sezon/dwa wytrzymają.

Domówka u kumpla. Było fajnie. W zasadzie wiem jak się skończyło, ale nie pamiętam drogi do domu...
Mimo, że mieszkam piętro niżej :mrgreen:


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 10:02

Ja wczoraj u siostry na kolejnych osiemnastych. Wiele człowiek nie wypił (jakoś krzywo mi wódka wchodziła), spokojnie do domu wrócił. A naginać trzeba było na drugi koniec miasta.
Chyba schodzę na psy - piwo to jeden z niewielu alkoholi, który ostatnio toleruję. A może po prostu się starzeję?


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 11:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Zgodzę się z Edlerem. Mam 2 pary Nike Air Max i 2.5 roku w nich popylam bez żadnych śladów zużycia. Do roboty mam Urgenty. Jedne od 4 lat, które wymieniłem po dwóch latach na nowe ze względu na brak kołnierza na kostkę, który był wymagany na hutach. Obie pary mam do dziś tam samo jak Adaśki.

Dodam tylko, że ja o buty dosyć dbam i co tydzień je myje i konserwuje. Oczywiście te w których chodzę. Robocze po wizycie w jakimś błocie tak samo myje i natłuszczam by nie nasiąkały wodą. Jeśli patrzycie tylko na korzystanie bez jakiejś konserwacji to nie łudźcie się, że po jakimś czasie i te z górnej półki wysiadają.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 11:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2016, 16:20
Posty: 157

Mialem 2 pary Urgentów i po max połowie roku było z nimi już kiepsko. Z podeszwy odpadały kostki, obszycie na noskach zdarte. Jedyny plus to cena i szeroka oferta rozmiarów, nawet 50+. Jeżeli ktoś musi ubrać okazjonalnie buty robocze to pewnie starczą, jednakże na codzienny użytek się nie nadają (moim zdaniem).
Kiedyś używałem obuwia z Bety i jak najbardziej widać, że to buty z półki (jakościowej i cenowej) wyżej.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 11:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Gotuję flaki, tak od podstaw, na razie powoli bulgocze bulion.

Wczoraj zmotywowany tym, że w tym tygodniu na boczną obrysówkę spadła mi deska od naczepy i się zbiła to wywaliłem oryginalne żarówkowe z międzyosiówek, bo wiecznie się przepalały, wtyczki gniły i był słaby dostęp. Wstawiłem diodowe i zobaczymy czy da radę i czy mnie wpuszczo do Holandii z takim tuningiem. Zawszę brałem z Autosu Fristomy, ale nie pasowały rozstawem i założyłem Horpola. Ktoś ma doświadczenie z tą marką?

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 11:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Nasierowski tuninguje kanie lampkami z Horpolu, czyli muszą być dobre :wink:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 12:18

Cytuj:
Chyba schodzę na psy - piwo to jeden z niewielu alkoholi, który ostatnio toleruję. A może po prostu się starzeję?
Piwo to moje paliwo :D
Wódę piję tylko gdy w towarzystwie polewają ten trunek.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 12:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 18:14
Posty: 250
Samochód: mb1844
Lokalizacja: ESI

Każde buty systematycznie pastuje i tylko jedna para nike wytrzymała 3lata i może by dłużej były dobre gdyby nie góry.każde następne max pol roku,bazarowe od miesiąca do 4.zaryzykuje new balance albo salamona.moze mam koślawe kopyta bo każde przy podeszwie pękają.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 12:23

Co do butów to preferuję adasie.Jak ktoś kupi u cześka na bazarze to się nie dziwię ,że po miesiącu się rozlatują.Kupuję na allegro w oficjalnym sklepie adidasa i problemów nie ma.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 12:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Nike overplay VIII też tłukę już chyba 5 parę. Kosztują 150-160, wyglądają jak bhpowe więc na wielu firmach dają się nabrać. Przy moim używaniu starczą na 1-1,5 roku. Męczenie butów 4 lata mi nigdy nie przyszło do głowy [emoji2] Lacosty też mam w domu, są ok.

I przeciągnę temat. Jakie zimówki polecicie? Tutaj Nike akurat słabo wygląda.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 12:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

2 lata temu kupiłem Timerland 'y i całkiem wygodne. W tym roku być może kupię kolejną parę, tyle że skórzane.

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 12:51
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Horpol to to samo co WAŚ... ta sama półka...

Plus dla Horpola za zabezpieczenie kabla zasilającego.
Na aucie tyle samo co konkurencja i żadna nie przepalona :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:18

Cytuj:
Nasierowski tuninguje kanie lampkami z Horpolu, czyli muszą być dobre :wink:
Celebryta zostanie twarzą reklamową tego producenta?


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Ja w czasach technikum katowałem Adidas GoodYear Street 3 pary przez 3 lata, ale po noszeniu rok męczyłem je koło domu i po budowach. Którąś parę mam do dziś. Obecnie z rok męczę Adidas Porsche typ 64. Po górach w nich chodziłem i oprócz kilku otarć nic im nie jest. Za cichobiegi zazwyczaj płace 200+ bo te tańsze to mi roku nawet nie wytrzymują a w robocie to często nawet i pół roku nie potrafią... :P

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Cytuj:
Nasierowski tuninguje kanie lampkami z Horpolu, czyli muszą być dobre :wink:
Celebryta zostanie twarzą reklamową tego producenta?

Nie on jeden, kilka innych blogerów dostało "paczuszki" od Horpola, z tego co kojarze to ktos z Wichota np. Amglos do polerowania aluminium też rozdają, a wszystko aby kupić sobie opinie, a ten co dostaje smieje sie ze ma za darmo*.

* pod warunkiem, że będzie chwalił to na swoich super-fanpage. :lol: :lol: :lol:

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 24 wrz 2017, 13:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Pewnie tak nasierowski i Helka z snajperem lokują produkty z Horpola :mrgreen:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1836 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11834 1835 1836 1837 18383472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: