Strona 1543 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11541 1542 1543 1544 15453468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 lut 2017, 16:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Twoim tokiem rozumowania wychodzi na to że pojazd sobie sam płaci za AC :mrgreen:, gratuluję!
O! I tak trza robić! Powiem tym moim grotom, żeby same sobie zapłacili Oc i Ac, se zaplacom, se będą miały!

W ogóle, to nie jestem przekonany czy Ac tu sypnie kasą. Ac to ubezpieczenie komunikacyjne, działa kiedy ktoś wjedzie we nie, lub ja w kogoś. To wydarzenie nie miało nic wspólnego z ruchem pojazdu.
Trzeba by poczytać OWU.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 lut 2017, 17:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

W momencie eksplozji auto... znaczy jego część była w ruchu.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2011, 13:37
Posty: 207
Samochód: AFN

Cytuj:
Cytuj:
(...)niż zwiększony koszt pracy kierowcy to tak będzie.
Ale jaki zwiększony koszt kierowcy? Jeśli ma stałą wypłatę(?), to czy pojedzie wariantem 1, czy 2 to dostanie takie same pieniądze...
No w Niemczech jest przeciez Milog i minimalna stawka godzinowa i nikogo nie interesuje czy kierowca ma stałą stawkę czy godzinową. Przelicza się i już. U nas też jest minimalna 13 na godzinę.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 25 lut 2017, 17:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Cytuj:
szef może i jest ubezpieczony, ale AC jest pojazdu nie jego...
Twoim tokiem rozumowania wychodzi na to że pojazd sobie sam płaci za AC :mrgreen:, gratuluję!
Życie, 95% szoferaków tak właśnie myśli ... I tak samo jest z OC - pierdo&nął przy manewrowaniu, utrącił komuś lusterko i zamiast dać 2 stówy z kieszeni to nie, weź Pan se z OC - i jebut parę tysięcy zł idzie za zniżki rocznie (odbudowa 2 lata)...

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Ostatnio zmieniony 25 lut 2017, 18:01 przez 5eba, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 25 lut 2017, 18:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Chyba się mijałem z yarzyna na zjeździe Brzeg/Nysa. Dzisiaj sukces. Czekałem 6h na przelew żeby jechać rozładować jęczmień 190km w jedną stronę. Na szczęście sprawnie poszło :)
Wszystko się zgadza.Krecilem w kierunku Skarbimierza,załadunek papieru w Aquilli.


Pieprzu pieprzu z tym AC,mnie ******* zabrał całe wynagrodzenie na poczet naprawy a szkodę i tak zgłosił do ubezpieczalni i samochód naprawiony w serwisie.

*** cenzura bo jeszcze mnie po sądach będzie gania za oczernianie firmy....

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Ostatnio zmieniony 25 lut 2017, 18:03 przez yarzyna, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 25 lut 2017, 18:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Tyle zarabiacie a na żarcie nie stać Pana kierowcy ... Ale wyliczać szefom co się im opłaca to jak najbardziej :)
No, widać żeś pan prezes i sief jak się patrzy. :)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
No w Niemczech jest przeciez Milog i minimalna stawka godzinowa i nikogo nie interesuje czy kierowca ma stałą stawkę czy godzinową.
.
A czy była tu mowa o jeździe po niemczech, czy po Polsce?
Cytuj:
U nas też jest minimalna 13 na godzinę.
Przy umowie o pracę ? :shock:


Post Wysłano: 25 lut 2017, 18:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Na umowie minimalna srawka godzinowa to 12zl. Przy umowie zlecenie jest 13.

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Post Wysłano: 25 lut 2017, 19:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Tak z czapki,

Jaki koszt promu dla tira:
Gdańsk - Nynes
Gdynia - karlskronu
Swiniowujscie - ystadt
?

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 25 lut 2017, 19:04

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
szef może i jest ubezpieczony, ale AC jest pojazdu nie jego...
Twoim tokiem rozumowania wychodzi na to że pojazd sobie sam płaci za AC :mrgreen:, gratuluję!
Życie, 95% szoferaków tak właśnie myśli ... I tak samo jest z OC - pierdo&nął przy manewrowaniu, utrącił komuś lusterko i zamiast dać 2 stówy z kieszeni to nie, weź Pan se z OC - i jebut parę tysięcy zł idzie za zniżki rocznie (odbudowa 2 lata)...
i przynajmniej ja tak robię. a z tym AC szefa to był sarkazm, żart taki!


Post Wysłano: 25 lut 2017, 19:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1348
Lokalizacja: BIA

Cytuj:
(...) pierdo&nął przy manewrowaniu, utrącił komuś lusterko i zamiast dać 2 stówy z kieszeni to nie, weź Pan se z OC (...)
Obrazek
Jak myślisz, da się taką drobnostkę naprawić w rocznym aucie za 50€? Bo tyle mi proponował sprawca. Auto nie jest moje, więc mi tam zwisa, ale za 2 stówki to może jakiś gadżet do integralki się znajdzie na szrocie...

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
Swiniowujscie - ystadt
?
340e w jedną.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 25 lut 2017, 20:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
Jakieś błędy to wyrzucało na komputerze?
W Toledo robiliśmy to jakieś 6 lat temu, więc ręki sobie nie dam uciąć, ale komputer wykazał jakieś błędy, resztę dopowiedział mechanik. W Borze 1.9 TDI na pompowtrysku wymiana nie pomogła, bo okazało się, że geometria w turbo się zawiesiła.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 25 lut 2017, 22:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2010, 21:03
Posty: 148
GG: 4408153
Samochód: Robur/Chrysler T&C
Lokalizacja: WWL

Cytuj:
Dobra, ale większośc jełopów (spedytor lub dziadtrans) nie bierze pod uwagę zużycia hamulców, elementów zawieszenia i zużycia paliwa również.Po co hamować delikatnie retarderem na ekpresie lub autostradzie, jak można wydeptywać podłogę pod pedałem hamulca przed autobusem, ciągnikiem, rowerzystą albo nawalonym na polskiej "landówce". Po uj jechać sobie równym tempem z normalnym spalaniem, jak można "taniej " szarpać się po dziurach ?. To jest głupia polityka skrobidupy, który w jednym momencie teoretycznie oszczędza, ale płacze, gdy trzeba walić grube stówy po naprawie auta.
Znam jedna tak firmę (z woj podlaskiego) co jadąc A2 do Poznania (zawsze ida z ok 25t.) kierowcy muszą omijać obydwie bramki albo przez Konin czy tam Golina pod zakaz (szef nie oddaje za mandaty żadne :roll: ) lub najczęściej jadą przez Jarocin nakładając jakieś 50-60km a że czas ich przeważnie goni to żeby zdążyć się rozładować to mają dać 50 na flaszkę na firmie żeby ktoś na nich czekał po fairancie :lol: . Tak więc kalkulację w niektórych firmach mają zaje...ste


Post Wysłano: 25 lut 2017, 22:07

No tak, ale ile zostaje wówczas na koncie... Tylko na krótką metę. Bo w dłuższym okresie czasu nie wychodzi to "in plus".
No, ale w razie czego to zawsze można zwalić na kierowcę: a to, że ofensywny styl jazdy, a to, że nie dba o powierzone mienie, a to, że złodziej... Można by tak wyliczać w nieskończoność.


Post Wysłano: 25 lut 2017, 23:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Dlatego ja uważam, że nie ma co szukać dziury w całym i szukać wrażeń, zmieniać firmę czy narzekać, że nie ma 6-tki z przodu.
Jeśli mi się robota układa ze spedytorami i innymi ludźmi w firmie, nikt mi nie wymyśla tras przejazdów itp., pieniądze na czas, to staram się wykonywać pracę najlepiej jak umiem i tyle.
Zwykle działa to w dwie strony i jeśli jedna z nich ma inny pogląd, to wtedy nie warto się męczyć i trzeba się rozstać.

Ja dziś rano auto na wyjazd zatankowałem, kilka klamotów wrzuciłem. Zakupy i żarcie na wyjazd porobione, a teraz piwko :)


Post Wysłano: 26 lut 2017, 2:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2016, 10:38
Posty: 58

Sukces. Wróciłem z pierwszej trasy. Przejście graniczne z górkami na Barwinku i wąski odcinek przed Niskiem plus do tego deszcz, noc, wiatr i 40t dostarczyły mi niezapomnianych wrażeń jak na pierwszy w życiu locik :twisted:


Post Wysłano: 26 lut 2017, 2:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Cytuj:
Tak z czapki,

Jaki koszt promu dla tira:
Gdańsk - Nynes
Gdynia - karlskronu
Swiniowujscie - ystadt
?
Gdansk - Nynes okolo 550
Gdynia 535 wieczorem 435 rano
Ystad miedzy 285 a 300

Marek 340 to ktos Cie ladnie przycina ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 26 lut 2017, 9:14
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Teraz to już zgłupiałem bo nigdy nie bokuje promu, a na SE mało wysyłam, 340e to w dwie strony, zreszta jutro sprawdze, zeby nie wprowadzac w blad :0

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 26 lut 2017, 10:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

I telefon odbierz. w piątek to juz sie nie chcialo :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1543 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11541 1542 1543 1544 15453468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: