Strona 2151 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12149 2150 2151 2152 21533472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 kwie 2018, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Chyba sobie nie zdajesz z tego jaką kierowcy mają opinie.


Post Wysłano: 14 kwie 2018, 21:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cos wam ta g**** burza przygasla dawac mnie tu ognia bo nie ma co czytac a uczen odpada w przedbiegach w kultywowaniu parkingowych tradycji weekendowych

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 14 kwie 2018, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Nie ma ekipy do g*wno burzy. Takie czasy, nawet dymic ni ma komu. Grzecznie spać bo do pracy trzeba wstać. Idę spać bo muszę jutro pracować, żebyście mieli co w pon do kamionow i tych mercow lac. :D


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 7:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Ja jestem, ale jakoś nie chwytam tych rabenowych problemów.
Co jest oczywiste, to zdarzają się przypały jak w każdym molochu, a Korni prezentuje punkt widzenia zależny od punktu siedzenia. Dziwi to kogoś?

Bo mnie nie. Każdy by tak robił.

To do czytającego należy interpretacja, czytanego tekstu.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 8:12

Kieras - pewnie, że każdy by tak robił.
Jest tylko pytanie - czy każdy jest w stanie złamać swój kręgosłup żeby iść za jakieś-tam profity do korporacji? Nie wydaje mi się, żebym potrafił aż tak się ugiąć.


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 8:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Nie rozumiem o co ci chodzi. Robota jak robota, sam chwilę jeździłeś w molochu, tylko szybko się wypisałeś.
Robota jest ok, kasa się zgadza, co tu więcej filozofii dopisywać?


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 8:28

Wypisałem się z "cyrku" bo ktoś nie dotrzymał warunków umowy. I tyle.
Jeśli byłoby tak, jak ktoś mówił, że ma być, albo przynajmniej próbowałby dotrzymać słowa w większości przypadków, wówczas dalej jeździłbym tam.
Fakt, nie znoszę korporacji.


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 8:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Można by debatować czy złamał kręgosłup czy tylko lekko się nagiął/poddał korpo.

Każdy ciągnie w swoją aktualną stronę. Co nie zmiania faktu, że za kilka lat może ciągnąć w przeciwną.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 8:41

Powiem tak - czasem wybiera się mniejsze zło. I niestety poziom zarobków (np. w małej firmie) nie jest satysfakcjonujący dlatego idzie się tam, gdzie lepiej płacą.
Potrafię się uderzyć w piersi i przyznać do tego, że popełniłem błędy. I nadal będę popełniał. Tylko żeby wyciągnąć z tego wnioski.
Czasy się zmieniają, ludzie też. Mnie po prostu dopadł "kryzys wieku średniego". I ani się tego nie wstydzę, ani nie boję do tego przyznać :mrgreen:

A jeśli ktoś mi wypomni to czy owo - tak, otwarcie, publicznie przyznam się do tego, czy też tamtego. Pod warunkiem, że to jest prawdą, że takie zdarzenia miały miejsce.


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 9:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:

A jeśli ktoś mi wypomni to czy owo - tak, otwarcie, publicznie przyznam się do tego, czy też tamtego. Pod warunkiem, że to jest prawdą, że takie zdarzenia miały miejsce.
spokojnie bo popiołu w piecu zabraknie.
na polityka byś się nie nadawał :lol: .

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 9:11

zzx - ni *uja, nie ma takiej możliwości. Może raz bym się "załapał" do parlamentu, ale z pewnością po pewnym czasie wykręciliby mi aferę i immunitety by mi nie pomogły :mrgreen:


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 10:30

jeździłem dla Rabena, robota jak robota, ludzie zza biurek za uśmiech Ewalda wszystko zrobią. a te pierdy o certyfikatach najlepszej firmy w układzie słonecznym wywołują tylko uśmiech ludzi którzy znają tą firmę od środka...


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 10:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

reklama dźwignią "handlu" - jest cię 'dużo" w mediach znaczy jesteś "dobry" - niekoniecznie w branży.
popatrz na giełdę trans - reklamują się na potęgę i fundacje i akademie i inne pierdoły nie mające nic wspólnego z tym biznesem, a wszystko kręci się wokół tego by złowić jak najwięcej jeleni co zapłacą abonament - jaki jest efekt widzą wszyscy dług (niezapłacone faktury przez spedycje i pośredników dla podwykonawców) cały czas rośnie i to wszystko dzieki ...... raklamie.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 11:33

wystarczy popatrzeć na tabor przewoźników Raben Transport, królestwo Premium i XF95, za te stawki nic innego nie kupią


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 11:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 318
Samochód: Daf

Scorpu to twoje funpage ? : https://m.facebook.com/frigomafijacompany/


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 11:47
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Źródło smrodu w przyczepie zlokalizowane. Winne sa gotujące się baterie. Podczas ładowania dymek taki jak by gotowała się woda w czajniku. A smród taki ze się słabo robi.

Obrazek




Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 11:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
wystarczy popatrzeć na tabor przewoźników Raben Transport, królestwo Premium i XF95, za te stawki nic innego nie kupią
Moje częste posty o RT są tylko po to, by walczyć z takimi bzdurami.
Na 80 pojazdów przewoźnika w oddziale w którym pracuje, nie ma ani jednego DAFa XF95. Fakt, że są ze 3 Premiumki Euro5.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 11:54

przepraszam Korni, myślałem o Raben Logistics. tylko nie pisz mi, że to dwie firmy. w ramach jednej grupy macie dwa standardy podejścia do ludzi? w Transport jesteście mili i fajni, a w Logistics walicie w uja i macie innych w pompie?


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 12:17

Zapomniałeś jeszcze o "freszu", który jest członkiem tej grupy...


Post Wysłano: 15 kwie 2018, 12:20

dwa razy miałem z Freszem do czynienia, dwa razy za dużo...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2151 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12149 2150 2151 2152 21533472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: