Strona 1725 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11723 1724 1725 1726 17273471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 cze 2017, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Jak już temat był o bunga-bunga to wczoraj z Sergiejem na Radomsku przez 4 godziny prowadziliśmy obserwacje wobec dam do towarzystwa. Patrząc na niektóre człowieka serce bolało, że taka piękna istota jest wiadrem do moczenia kijów. Albo nie mają wyboru, albo po prostu lubią ten sport, bądź nie potrafią do innej roboty się zabrać.

Kolega wrócił z Francji. Chyba telepatia działa bo miałem ochotę na Sir Edwardsa i dzisiaj mi go przywiózł jako niespodziankę z Andory :)
Łatwa kasa, to podejrzewam że przyciąga a później uzależnia. Choć w dobie internetu i łatwości w znajdywaniu klientów dziwi mnie że kobiety decydują się na taką pracę na parkingu, a nie w swoim mieszkaniu reklamując się na którymś z portali.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 23 cze 2017, 20:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Ja się pytam kto to w ogóle moczy w takim czymś :shock:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 23 cze 2017, 20:37

Cytuj:
Ja się pytam kto to w ogóle moczy w takim czymś :shock:
Desperados.


Post Wysłano: 23 cze 2017, 20:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Od 10 w Drezdenku, właśnie pod rampe podjechałem. Git, że mi się pauza wykręciła. :lol:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 23 cze 2017, 20:51
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Cytuj:
ja w tym tygodniu miałem "do przyuczenia" jednego takiego. Miał być na trzy dni ze mną - wytrzymał dwa :twisted:
Taki z Ciebie kolega? :lol:
Tu nie ma kolegów.
Koles liczył na łatwa i lżejsza kasę niż przy kostce brukowej mial a tu zonk. Tłumaczysz mu pierwszego dnia ze przy cofaniu masz dwa lusterka i kamerę i jak widzisz ze w ekranie nie widać dyszla to znaczy ze jest juz ujowo i trzeba podciągnąć do przodu zeby to naprawić a on jeszcze głębiej brnie w ten szit, dobrze ze mi lamp nie porozbijał


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 23 cze 2017, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Ja się pytam kto to w ogóle moczy w takim czymś :shock:
Oj, mógłbyś się pomylić jakbyś nie wiedział...była tam taka sarenka dłuuugonoga, długie włosy, cukiereczek...:)

Coś mi się zdaje, że na Bauera to leciała taka jedna czekoladka i chciała Mu zaktualizować bazę wirusów, bo za często przechodziła koło nas :D :D :D


Post Wysłano: 23 cze 2017, 21:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Od 10 w Drezdenku, właśnie pod rampe podjechałem. Git, że mi się pauza wykręciła. :lol:
Smurfit Kappa?

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 23 cze 2017, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 wrz 2016, 18:42
Posty: 61
Samochód: CO RANO PODSTAWIĄ
Lokalizacja: RZE

Cały dzień porażka. W drodze do klienta ciągle pchałem się pod zakazy.
Na placu, wykonując dosyć trudny (przynajmniej dla mnie) wjazd tyłem za budynek, na prawe, przerysowałem osobówkę. A miało jej tam nie być... Wcześniej sprawdziłem pieszo, co mam za rogiem. I nie było. Ale po chwili uświadomiłem sobie, że wjeżdżałem w jedną alejkę wcześniej. Jak może człowieka tak przymulić? Finał - 400PLN jestem lżejszy.
Na powrocie jakiś Ruski zjechał mi z ronda przed maską tak, że przy hamowaniu mało mi naczepa na garba nie skoczyła.
I jak tu nie pić....

P.S. Macie może jakiś opis kontrolek i przycisków do Premiumki'09. Okazało się, że co kilka dni będę musiał dosiadać. I odkryłem kilka przycisków, które mnie zaintrygowały :lol:


Post Wysłano: 23 cze 2017, 21:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Cytuj:
P.S. Macie może jakiś opis kontrolek i przycisków do Premiumki'09. Okazało się, że co kilka dni będę musiał dosiadać. I odkryłem kilka przycisków, które mnie zaintrygowały :lol:
Pytaj o konkrety, to coś się może uda pomóc ;)

EDIT:
http://imgur.com/a/kUphY


Post Wysłano: 23 cze 2017, 21:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Cytuj:
Od 10 w Drezdenku, właśnie pod rampe podjechałem. Git, że mi się pauza wykręciła. :lol:
Smurfit Kappa?
Jop. :mrgreen:

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 23 cze 2017, 21:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 wrz 2016, 18:42
Posty: 61
Samochód: CO RANO PODSTAWIĄ
Lokalizacja: RZE

Na górze deski, przyciski oznaczone jakby skrzynia/retarder, a obok R+ i S- (lub odwrotnie).
Następnie przycisk oznaczony rysunkiem ośki z kreskami pod kołami.
Przyciski pilota poduszek: co to za bajek oznaczony jakby poziom z zegarem?
Jak sprawdzać poziom AdBlue jeżeli ciągle wywala mi komunikat, że mam włączone światło (chyba na pace)
Czemu mam jakby dwa heble od prądu?
Tyle pamiętam. Nie miałem dotychczas przyjemności taką Renatką i po dzisiejszym dniu muszę przyznać, że oprócz kiepskich materiałów autko jest całkiem przyjemne na krótkie wypady.


Post Wysłano: 23 cze 2017, 21:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

A4 węzeł Prądy... Coś się dzieje? Bo jest info, że zawiesili pobór opłat :)


Post Wysłano: 23 cze 2017, 22:02
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Oj, mógłbyś się pomylić jakbyś nie wiedział...była tam taka sarenka dłuuugonoga, długie włosy, cukiereczek...:)

Coś mi się zdaje, że na Bauera to leciała taka jedna czekoladka i chciała Mu zaktualizować bazę wirusów, bo za często przechodziła koło nas :D :D :D
Ta sarenka to była naprawdę klasa. Aż żal patrzeć, że w takiej branży siedzi. Żeby nie fakt, że to bomba wirusowa na szpilkach to by ją przygarnął :P

Dej Pan żyć. Jeszcze by mi witka się zażółciła i uschła. ;)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 cze 2017, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Jakieś 4-5 lat temu, ojca kumpel(jeździli razem na kontenerach), facet ok. 55 lat, przygarnął kobiete z parkingu obok Berlinka(kontenerowcy wiedzą o co chodzi). :mrgreen: Pamiętam to jak dziś, jeździła z nim, a na weekendy jak zjeżdżał zawoził ją do hotelu. Śmiechu było co nie miara, sielanka się skończyła jak dowiedziała się jego żona. Wyrypała go z chaty, robotę dosłownie porzucił i słuch o nim zaginął. Do tej pory nie wiadomo co się z nim dzieje.

_________________
C, CE, KW :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2009, 21:15
Posty: 134
GG: 1
Samochód: FH 12 460

Cytuj:
Jak już temat był o bunga-bunga to wczoraj z Sergiejem na Radomsku przez 4 godziny prowadziliśmy obserwacje wobec dam do towarzystwa. Patrząc na niektóre człowieka serce bolało, że taka piękna istota jest wiadrem do moczenia kijów.
Na porcie w Radomsku?
Przecież tam same "mulatki"

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

_________________
:)


Post Wysłano: 23 cze 2017, 22:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Cytuj:
Na górze deski,
1. przyciski oznaczone jakby skrzynia/retarder,
2. a obok R+ i S- (lub odwrotnie).
3. Następnie przycisk oznaczony rysunkiem ośki z kreskami pod kołami.
4. Przyciski pilota poduszek: co to za bajek oznaczony jakby poziom z zegarem?
5. Jak sprawdzać poziom AdBlue jeżeli ciągle wywala mi komunikat, że mam włączone światło (chyba na pace)
6. Czemu mam jakby dwa heble od prądu?
Tyle pamiętam. Nie miałem dotychczas przyjemności taką Renatką i po dzisiejszym dniu muszę przyznać, że oprócz kiepskich materiałów autko jest całkiem przyjemne na krótkie wypady.
Tam wyżej wrzuciłem opisy z instrukcji.
1. Nie wiem o który chodzi, prawdopodobnie 3 pozycyjny - góra tempomat, dół "gaz ręczny", bo obok R+ i S-
2. R+ i S- to regulacja gazu ręcznego. Wrzucasz ten przełącznik po lewo na dół, dajesz R+ i podnosi Ci obroty. S- opuszczasz. Jak ten obok przerzucisz na górę to aktywujesz tempomat (będzie dźwięk) i na kierownicy ustawiasz prędkość oraz wznawiasz i zatrzymujesz.
3. ASR
4. Pilot czy przyciski? Wrzucam screen z instrukcji.
5. Adblue jest na tym samym ekranie w komputerze co poziom paliwa. Komunikat o świetle jest jednym z komunikatów wyświetlanych przez komputer, zmieniasz je naciskając przycisk na dźwigni wycieraczek. Skądinąd możesz wyłączyć światło, albo usunąć usterkę, żeby nie [wycenzurowano].
6. Gdzie masz te heble? Może ADR?

Jeszcze raz linki do zrzutów z instrukcji
http://imgur.com/a/kUphY
http://imgur.com/a/ZosG8


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Na porcie w Radomsku?
Przecież tam same "mulatki"
Stałym bywalcem nie jestem nie pamiętam obsady ale były ciemnej karnacji. Choć jedna blondyna o zwiewnej sukience też chodziła. W sumie jak wczoraj wpadłem na plac to mi przed maską DAFem na wariacie pewnie przemknął chopek z dziewuchą w środku. Przejechali obok wulkanizacji i zginęli w kurzu jaki za sobą zostawił :D Odkąd rozbudowali parking to pod wieczór młyn tam jak na bazarze tureckim. Obłęd jest. Na pamiątkę kupiłem sobie czapkie DAF i Popka. Oryginał czy nie fajnie pachnie ten jaśmin.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 24 cze 2017, 6:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Siergiej nie manewrowales przypadkiem przed chwila na DTSke?

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Na górze deski,
1. przyciski oznaczone jakby skrzynia/retarder,
2. a obok R+ i S- (lub odwrotnie).
3. Następnie przycisk oznaczony rysunkiem ośki z kreskami pod kołami.
4. Przyciski pilota poduszek: co to za bajek oznaczony jakby poziom z zegarem?
5. Jak sprawdzać poziom AdBlue jeżeli ciągle wywala mi komunikat, że mam włączone światło (chyba na pace)
6. Czemu mam jakby dwa heble od prądu?
Tyle pamiętam. Nie miałem dotychczas przyjemności taką Renatką i po dzisiejszym dniu muszę przyznać, że oprócz kiepskich materiałów autko jest całkiem przyjemne na krótkie wypady.
6. Gdzie masz te heble? Może ADR?
Ja myślę, że automat który wyłącza hebel po wyjęciu kluczyka. Ja miałem coś takiego w swojej. Być może ktoś dla bezpieczeństwa założył jeszcze jeden i temu ma dwa ;)

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 24 cze 2017, 8:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 wrz 2016, 18:42
Posty: 61
Samochód: CO RANO PODSTAWIĄ
Lokalizacja: RZE

LUKA - wielkie dzięki. Może to pierdoły, ale nie lubię nie wiedzieć :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1725 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11723 1724 1725 1726 17273471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: