Strona 2157 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12155 2156 2157 2158 21593468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 kwie 2018, 23:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Rasistą? A to jakiś "kolorowy" był ten Ukrainiec?


Post Wysłano: 20 kwie 2018, 23:51

napisałem gdzieś, że to był na pewno Ukrainiec? widziałeś kiedyś którego z nich czystego, nie śmierdzącego? zresztą by być rasistą nie trzeba tylko zwracać uwagi na kolor skóry. chyba... a, co uraziłem? połowa załogi zza Buga? ;)


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 0:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Strzelam, że piszesz o UA. Nawet jeśli nie, to BY i RUS to w większości ta sama rasa co my (bo, np. Buriatów, to jeszcze w naszych wozach nie widziałem). Zatem zapewne zostałeś ksenofobem, a nie rasistą.
Higiena osobista to sprawa indywidualna. Widziałem całkiem sporo dbających o siebie wschodniaków, jak i totalnie zasyfionych kierowców z Polski, Czech, Słowacji czy tzw. Zachodu. Niemniej, kwestia mycia się ma niewiele wspólnego z rasami i rasizmem :wink:
Co do ostatniego zdania to pudło. Sami Rodacy.

Ps. Absolutnie nie urazileś, ale w ocenach bądźmy sprawiedliwi. Wszak sami się oburzamy, gdy zachód nas szkaluje.


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 2:10

Cytuj:
napisałem gdzieś, że to był na pewno Ukrainiec? widziałeś kiedyś którego z nich czystego, nie śmierdzącego? zresztą by być rasistą nie trzeba tylko zwracać uwagi na kolor skóry. chyba... a, co uraziłem? połowa załogi zza Buga? ;)
Ja widziałem.U mnie są pokorni,sumienni i nie śmierdzą.W przeciwieństwie do rodaków z których większość na myjce ma...przechlane mordy.Pozatym wielu mówi dobrze i bardzo dobrze po Polsku.Ja tam nic do nich nie mam-nie robią bydła i znają swoje miejsce w szeregu.Nawet bilety zawsze kasują :-).


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 8:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Ja kiedys gadalem z kierowca busa z Ukrainy ktory byl czarny [emoji1] mial na imie Robert :) i byl bardzo nie smierdzacy mimo 30 stopni na dworze. W przeciwienstwie do Polaka ktory przyszedl wyzebrac fajeczke [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 13:26

No to widocznie mam pecha, nie spotkałem jeszcze normalnego. OK. Jestem ukrainofobem!!!!! :)


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 13:56
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Też ich nie lubię...
Jeszcze dzierżę jak ma PJ zrobione i pracował w zawodzie, mając pojęcie co robi, bo nie jeden już polaczka zagiął...

Ale większość to lumpy którzy mają PJ zrobione w jeden dzień wszystkie kategorie... jedynie co potrafią to się szarogęsić i zakładać flagi banderowskie w kabinie...

i szzztoooo Pan?.... :mrgreen: a wypier do siebie 8)

Ogólnie to podziwiam ich za zayekurvabistą odwagę, idą w ciemną do pracy w PL, dostają skład, bez jakiejkolwiek znajomości auta, załadunków, języka nic... i poszli na UE....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 14:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Jooo jadą bez znajomości tego i tamtego a potem jest "Pan ja nie podumał"


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 14:52
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Ogólnie to podziwiam ich za zayekurvabistą odwagę, idą w ciemną do pracy w PL, dostają skład, bez jakiejkolwiek znajomości auta, załadunków, języka nic... i poszli na UE....
to nie odwaga tylko kasa i brak ludzi do pracy. Przecież nasi rodacy tez tak robili przecierając wiele lat temu robotę w DE czy UK. W Polsce mamy takich ukraińców a ja w szwecji mam arabów co prawko robili na wielbłądach a pojęcia o jeździe do przodu nie maja a co dopiero o manewrowaniu zestawem

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 14:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Tak samo Polacy za granicę jeździli, czy to do Niemiec czy na wyspy. Mało który język znał. Mnóstwo ludzi kilka lat tam żyje , a dalej nie potrafi języka.
Jak przyjeżdżają do nas robić robotę , a nie typowo roszczeniowo to nie mam nic przeciwko.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 15:06
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Tak zgodzę się że pieniądz goni, ale nasze chłopaki mieli pojęcie o jeździe i całej otoczce trakerki, a te ćwoki często nie potrafią karty wsadzić, czy wypisać tarczki....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 15:28
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

trzeba tez dodać ze ukraińcom łatwiej się przystosować do życia w Polsce, język podobny i dzięki karcie polaka łatwiej się dostać do polski. My wyjeżdżając do UK czy DE to jakikolwiek podstawy jezyka trzeba znać. Rumuni podobnie maja z włochami - mam kilku znajomych co przepracowali wiele lat u makarona i gdyby nie to ze wszystko się tam posypało to dalej by tam siedzieli

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 15:58

u nas nie ma tygodnia by czegoś nie odwalili. pozrywane linie energetyczne, pourywane lampy, błotniki, potrafią pojechać po asfalt z przyklejoną toną gliny do kipra, w kabinie to tylko nasrać jeszcze, ale wszyscy poubierani w skóry i radio na full... na warsztacie następne asy, auto z luźnymi kołami wyjeżdża, jeden as czyścił tłok z nagaru wkręcając go za korbowód w imadło i czyszcząc go gumówką tarczą z drutu do czyszczenia rdzy! :) i to nie była mała gumówka, ale taka konkretna! opowiadać dalej?


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 16:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

To opłaca się ich zatrudniać, dawać wypłatę itd ?

Tez wiedziałem dzikie akcje , ostatnio siedzę w maku , a tu ciężarówka wbija w miejsca dla osobówek bo tak nawigacja kazała (kiedyś biegła tam droga , teraz przebudowali infrastukturę i w tym miejscu jest parking macdonald ) nie ważne ze znaki są gdzie trzeba jechać.

Ale często spotkałem normalnych ludzi z tej krainy , którzy byli w porzadku i widać ze znają się na robocie , temat głęboki.

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 17:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
opowiadać dalej?
Wiesz że pewnie tak samo mówi do dziś o Polakach?

Zresztą, ja od jakiegoś czasu szukam kierowcy, Polaka. Jak nie alkoholik, to chce pracować max do 14tej, to umówi się nie przyjdzie, to volvo pali 39l przy robocie 50%ladownych, to hamulce spalone, to 9h brakuje na 400kilometrów ...
Z Polakami też nie ma szału. Gorzej, jest dramat. Przychodzą takie patałachy że nie ma za co dawać pieniędzy. Więcej napsuje, naniszczy niż ja zarobię z tego auta, więc często lepiej postawić pod płot i czekać na normalnych ludzi.
Oczywiście w gadce, każdy najlepszy na świecie.
Alkoholik na początku twierdził że nie pije w ogóle. Ten co chciał robić do 14tej, robota miała mu być nie straszna. Ten co volvo pali 39 50%na pusto, to scania wcześniej paliła 34, 90% załadowany.
Szkoda gadać.

Lepi groty dobierać :D

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 17:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Koniec kariery na mieście, trihalogenium własnie zaliczyły swoje ostatnie rozładunki i jadą "do żyda" :)
Wczoraj na BP Kolbaskowo, czyzby wlasnie zmienial wlasciciela? Bo szofer widzialem krecil sie w ta i z powrotem po calym samochodzie. ;)

Obrazek


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 17:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 808
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Tak zgodzę się że pieniądz goni, ale nasze chłopaki mieli pojęcie o jeździe i całej otoczce trakerki, a te ćwoki często nie potrafią karty wsadzić, czy wypisać tarczki....
Taaa. Dlatego w zachodniej Europie wielu ludzi postrzega nas, Polaków tak jak postrzega. Sam mieszkając w Irlandii poznałem takich ogarniętych rodaków że książkę mógłby napisać. Ja sam wyznaję zasadę że jak cię widzą tak cię piszą. Denerwuje mnie tylko hipokryzja pokroju że my Polacy to biedni oczerniani i niesłusznie źle oceniani, ale Ukraińcy to same brudasy, nieroby,itp,itd.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 17:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
to 9h brakuje na 400kilometrów ...
ty narzekasz?
ja w czwartek zrobiłem całe 142 km i trwało to 12,5 godziny obrotu zrobiłem całe 500 zeta :evil: q..a awizacja na godzinę trafia mnie szlag na taka robotę - gdyby ktoś nie wiedział to auchan szykuje się do "urodzin jubileusz 21 lecia" i zamawiają tyle towaru że magazyn nie łyka więc wszystko stoi na samochodach i czeka aż się zwolni miejsce na rampie.( by nie było wątpliwości same całe palety żadnych składaków czy drobnicy). jak dostałem wózkowego i "księgowego" całość łącznie z policzeniem trwała 40 minut.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 18:00
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

andy the driver

Każdy naród jest hipokrytą jeśli chodzi o obce nacje :wink:
A to że Polacy zrobili sobie też podobną reputacje na zachodzie europy wiem dokładnie....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 kwie 2018, 18:12

tylko, że ja jadąc na zachód do pracy w 90-tych latach, [wycenzurowano], a koledzy ze wschodu wychodzą z założenia, że im się należy. ważne są godzinki, jak to mówią. mentalnie żyją jeszcze w głębokiej komunie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2157 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12155 2156 2157 2158 21593468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: