Strona 1793 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11791 1792 1793 1794 17953471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sie 2017, 22:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Co ty u Niemca to dostaną 4000 euro netto za robotę od 9 do 16


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 22 sie 2017, 23:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

hmm pracowałem jako kierowca i nigdy 6 z przodu nie zebrałem a duuuzo sie jeździło.... poza tacho... bo śmiem twierdzić jak teraz jestem na swoim ze zdecydowanej większości imbecyli znaczy posiadaczy c+e nie dałbym nawet minimalnej krajowej... ot tyle w temacie... a gdzie ku wa mowa o 10tys :roll: tym co sie marzy 10 proponuje sie pier dolnąć w pecynkę :wink:

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 22 sie 2017, 23:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
Kwestia czasu i tyle.
Życzę powodzenia i cierpliwości...ino żebyś się za bardzo nie zestarzał. W tych czasach bardziej się opłaca wziąć ukraińca czy jakiegoś innego do pracy niż polskiego trzymacza. Nie, ukraińcy nie są tańsi - są wydajniejsi (jak dobrze trafisz) od polskiego lenia i nieroba z sustkami i siudymkami spsodu :) Ewentualnie, jakbyś się nie doczekał to zawsze możesz wziąć sprawy w swoje ręce...
Cytuj:
zwina grajdol a kierowcy pojda na bezrobotne
I będą se mogli napisać na FB: "szlachta nie pracuje" :D


Post Wysłano: 23 sie 2017, 0:14

Oj tam oj tam.
Wszystkim się od lat nie opłaca , a tylko patrzą żeby aut dokupić :lol:
Ci co przeszli ostatnio na swoje też mają dobre teorie.Nagle się okazało ,że Polacy to nieroby i nie powinni zarabiać więcej niż najniższe krajowa.
Proponuję odpocząć :lol:
Z resztą szkoda gadki na ten temat ,bo jak zwykle internet swoje ,a życie swoje :mrgreen:


Post Wysłano: 23 sie 2017, 0:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
zwina grajdol a kierowcy pojda na bezrobotne
Taa a ci byli pracodawcy pójdą robić na etat do zakładu. Weź nie pier...... proszę Cię.....
Cytuj:
jak teraz jestem na swoim ze zdecydowanej większości imbecyli znaczy posiadaczy c+e nie dałbym nawet minimalnej krajowej.
No popatrz jaki teraz mądry jesteś. Ciekawe czy w czasach jak jeździles i ktoś by Cie jak takiego imbecyla potraktował i nie dał najniższej krajowej nawet to czy byłbyś na swoim. Jak cielakiem byłeś to już nie pamiętasz?

SergiejTG
Nie martw się nic, nawet jeszcze całkiem siwy nie będę nim to nastąpi. Jak Ukrainiec zrobi przykładowo o połowę więcej roboty niż Polak za te same pieniądze to Ty nie masz takiego poczucia że wypadałoby coś więcej zapłacić, nie? Jedynie czujesz ulgę, że nie ma już tego ciul rodaka co kasy Ci nie chciał nabijac?

Strasznie was ta 10 boli :lol: toż to nawet nie 2500€ za prawie miesiąc w budzie, ludzie jada za takim pieniędzmi na drugi koniec Europy żeby zarobić. Gdyby tu tyle bylo a w końcu będzie to niektórzy by nie musieli jechać może ale coz, polski dziad i tak by wziął Ukrainca bo Polak to leń. :D


Post Wysłano: 23 sie 2017, 0:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Będziecie k**** płacić i płakać dziadtransy, poczekajcie!

Co jeden to lepszy czereśniak od pługa oderwany ze słomą w butach wielkiego przewoźnika zgrywa. Ja [wycenzurowano], śmieszni jesteście.

Pracując teraz na miejscu, 8-12 godzin dziennie wziąłem wypłaty 4600 i moją firmę stać, żeby codziennie zamówić dla każdego kierowcę obiad z dwóch dań. I wiecie co? W dupie mam te wasze tiry biedaki :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 23 sie 2017, 2:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Łysy, z tych nerwów aż Ci 2 posty wskoczyli... :wink:

Dobre, sam wiesz że na naszym kochanym forum 80% osób to same bambry i najlepsze drajwery... każdy fifarafa przez neta... a rzeczywistość jest o 180* inna... :lol:

Najlepsze jest że na temat zarobków i zysków firm transportowych wypowiadają się ludzie którzy nie mają pojęcia o transporcie, baaa nie potrafiliby policzyć kosztów utrzymania auta do zysków ze stawki przejechanego km :lol:

Całe życie ucieka na trzymaniu kierownicy i pierdzieleniu głupot na Dżangłerach, Garbsenach, czy innych mopach jak Św. Anna :) każdy to dziad, każdy to dorobkiewicz....

Nie jestem zwolennikiem wielkich molochów, ciekawe co by było jakby te wszystkie siofery za 10 tys, czy weekend w domu, czy wyśmiewający się z polskich patoli wzięli sprawy w swoje ręce...

Nagle by się okazało, że 10tys. to Ci zostanie z całego miesiąca jeżdżąc dla siebie, a biedronka to najlepiej terminowy płatnik...

Nie które wypowiedzi speszalystóf transportu jest serio daremne...

Aaaa zapomniałbym Łysy... przyjacielu mój kochany.... i tak wrócisz na kontenerki :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 23 sie 2017, 4:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Ale się Łysy zapienił :) .

Pewnie dozyjemy czasów zarobków po 10tys. Tylko wtedy życie będzie tak drogie, że będziemy wspominać że za sustke się lepiej żyło niż dziesiuntkie.

Ja osobiście, to życzę wszystkim tej 10tki s psiodu. Poważnie, robota lekka nie jest, itp. Tylko żeby jeszcze siefom została z tego interesu druga 10tka, i będzie ok :) .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 23 sie 2017, 7:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

u niemca podobno płacą 2500 za miesiąc netto - to cytat z tego tematu, w kraju na międzynarodówce 6-7-8 tyś......to sie czegoś dowiedziałem i wiem że nawet gdybym dokupił pojazdów to po prostu nie będzie mnie stać na kierowcę (czy woźnicę) o masie kłopotów i zawracaniu gitary godzinami,urlopami ,uż - etami, zusami, godzinami nocnymi i innymi składnikami wynagrodzenia które sie należy pracownikowi za to że jest i żyje oraz łaskawie podejmie sie pracy bądź tak mu sie wydaje nie warto wspominać - bardzo cenie sobie święty spokój i dobry sen, a także markę którą przez lata wypracowałem wystarczy mi to co zarobię pracując samodzielnie, możę na Q7 ( w leasingu) nie wystarczy, ale na spokojne życie jest.
co do wynagrodzenia w D kierowcy maja niska podstawę i dodatki miedzy innymi za zużycie paliwa, ilość planowych dni przepracowanych w miesiącu a rzeczywistych i wiele wiele innych ale nie wyjdzie za to całkowite wynagrodzenie 2,5 tyś netto - takie stawki pojawiaja się w ofertach jednak nikt nie pisze że z tego są potrącenia za "wszystko" więc realnie wynagrodzenie jest dużo niższe.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 23 sie 2017, 7:14
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

A ja właśnie jem domowy bigos. Pychota. I zaraz będę palił gruza i robił na mojego dziada.

POZDRO600!

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 23 sie 2017, 7:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

To fakt. Brat z dziewczyną jeżdżą u jakiegoś bambra z okolic Warszawy. W podwójnej jadą 2 kółka na Hiszpanię i do domu. Jedna pauza 24 w trasie i 66 w domu. Płatne 300 zł na głowę dniówka. Obojętnie czy jadą czy pauzę kręcą.

Z drugiej strony przez ostatnie pół roku kombinowałem by zostać bambrem. I z tych różnych ofert co udało mi się zdobyć to płacąc pracownikowi te 300zł dniówka mi by zostało tyle co na leasing auta i może kebsa z budy. Nie tylko kierowcy muszą się szanować ale też i pracodawcy. Kuwa za obecne stawki jakie są pod spedycjami to niema szans na normalny rozwój jeśli nie jeździsz sam. Niestety jak będziecie jeździli za gówniane pieniądze to nigdy nie doczekacie czasów godnych stawek za transport...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 23 sie 2017, 7:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

A ja się cieszyłem, że ostatnio za Niemcy w kółku wraz z lewizną mi wyszło 1400 zł za 5 dni. Ale patrzę, że się nie szanuję i zaniżam stawki :(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Post Wysłano: 23 sie 2017, 7:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1193
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Z drugiej strony przez ostatnie pół roku kombinowałem by zostać bambrem.
https://pl.wiktionary.org/wiki/bamber

Całe życie znam te tłumaczenia ale ja to rasowa pyra jestem... :wink:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 23 sie 2017, 8:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

10 na wypłacie to kwestia czasu, bo inflacja (teraz akurat bliska zeru), bo rosnące koszty życia, bo zwiększająca się płaca minimalna, bo rynek pracownika.
W zasadzie to jeden wacek, czy na pasku jest 2,5 (jak u Niemca) czy 10 - liczy się wartość nabywcza pieniądza.
Zarobki kierowców raczej będą rosnąć szybko, ale gdyby z jakiegoś powodu przestały i rosły powoli, to może być tak jak Kiero mówi - bardziej się opłaca jeździć teraz za 6, niż kiedyś będzie za 10.

Bajzel, co zrobiłeś, że kontenerów już nie wozisz? Na co się przeniosłeś?


Post Wysłano: 23 sie 2017, 9:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
Pracując teraz na miejscu, 8-12 godzin dziennie wziąłem wypłaty 4600 i moją firmę stać, żeby codziennie zamówić dla każdego kierowcę obiad z dwóch dań. I wiecie co? W dupie mam te wasze tiry biedaki :)
W Twoim przypadku poczekałbym do lipca 2018 roku i podzielił wszystkie wypłaty na 12 miesięcy. Ten rok jest dosyć dobry jeżeli chodzi o branżę budowlaną (w tym betony), ale pytanie czy ta hossa będzie trwała cały czas?


Post Wysłano: 23 sie 2017, 9:12

Myślę ,że sukces.Na trasie Bytom-Grenoble-Lyon-Bielsko średnia przelotowa wyszła mi 79,9 km/h :D


Post Wysłano: 23 sie 2017, 9:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Mnie to zastanawia co się takiego wydarzyło w byłej firmie Bajzela że takie nagłe negatywne podejście do tej roboty, kilka miesięcy wcześniej to lepszej roboty nie widział i nawet u Adomosa zamawiał boczki do dzwi w volvie.
Czyżby przyszło po płacić jakieś mandaty z własnej kasy?

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 23 sie 2017, 9:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2013, 10:45
Posty: 331
Samochód: 105.410

Bajzel przywali ostra zima i przez teb okres bedziesz mogl co najwyżej zjesc ten beton... pozdrawiam


Post Wysłano: 23 sie 2017, 9:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jest aferkaaaaa, całe foruuuummm robiiii faaaaleeeee :lol:

Mieciu

Jest takie coś jak zimowe, wiesz rozumiesz, Ty stoi łoni płaco :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 23 sie 2017, 10:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2013, 10:45
Posty: 331
Samochód: 105.410

Łoooo napewno i to ćwórka spsiodu bedzie !


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1793 z 3471 [ Posty: 69418 ] Przejdź na stronę Poprzednia 11791 1792 1793 1794 17953471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: