Strona 2259 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12257 2258 2259 2260 22613471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 lip 2018, 19:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Osobiście jestem zdziwiony że ludzie cieszą się że będą pod inwigilacją 24/h/28 dni wstecz.Będą wiedzieć o was dosłownie wszystko,gdzie jadasz,srasz,ładujesz oraz trzymasz zestaw na weekend.Po prostu nic tylko się cieszyć :lol:

Stoisz sobie spokojnie w korku a tu nagle BAG podjeżdża i o panie 'nevesu/martin' 24 dni temu było delikatne przegięcie.Stoisz Pan w korku więc zapraszamy za 3km na parking,mandacik wypiszemy i jedziesz dalej :shock:

Ludzie walczą w obecnych czasach o odrobinę wolności a kierowcy się cieszą z monitoringu gps :mrgreen:

Jeszcze chipa proponuje pod skórę wszczepić ;)

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 17 lip 2018, 19:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Ja kiedyś zrobiłem 900km w ciągu dnia mimo, że ogranicznik był ustawiony na 86km/h :mrgreen:
Szkoda tylko, że wyszło 11:01 jazdy :lol:

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 17 lip 2018, 20:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Ja to jednak jestem uj nie kierowca nie pamietam kiedy dluzej jak 4h ciągiem jechalem. Na 10h jak 700km zrobie to sam sie dziwie jak taki kawal przejechalem.

Ps co najdziwniejsze przejezdzam tyle samo w miesiacu co ci co ida na maksa z czasem i speed na odcięcie a na dodatek wiecej w domu jestem i pauzy po 11h wszystkie.

Z pol roku wydruku nie bylo potrzeby robic.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka



_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 17 lip 2018, 20:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

No pewnie tak.
Pomyśl teraz ile razy mówiłeś "nie da się", "nie ma czasu", gdzie z perspektywy nastepnej pauzy widziałeś że spokojnie by się dało.

Trochęo dziwo, zgadzam sięz Bartem. A prawda pewnie leży gdzieś po środku.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 17 lip 2018, 20:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Kierowca robi to co mu da spedycja do roboty, a spedytor z czasem wie na co którego kierowcę stać i na kogo jest pewien, a na takich co mają jakąś powtarzalność w tym co robią (o czym świadczyć może to czy potrafią wyjechać te 2x4:30, ale jak potrzeba to staną wcześniej, żeby ruszyć w nocy i przejechać ogniem newralgiczne miejsca) pewien jest, to ułoży robotę na tydzień w przód i jeden z drugim ma spokój. No a parkingowi filozofowie i nygusy dostają robotę gdzie dłużej ładuje jak jedzie, czy inne tego typu gdzie nie będzie przeszkadzać ich nieporadność.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 17 lip 2018, 20:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

I tak dokładnie jest.

Ja chłopaków wyrywnych, ogarniętych wysyłam na gonitwę, żeby robili kilometry.
Gamoni, z wiecznymi problemami wysyłam na robotę gdzie łapie się godziny, a zarabiam tym więcej im więcej gamoń stoi i nie generuje przepału.

Nie muszę mówić, że ten robiący 650km/dzień zarabia 1/3 więcej niż ten który stoi i skupia się na nie generowaniu kosztów. Czas pracy ten sam, ale na gonitwie bardziej przewidywalny.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 17 lip 2018, 20:33

Cytuj:
Osobiście jestem zdziwiony że ludzie cieszą się że będą pod inwigilacją 24/h/28 dni wstecz.Będą wiedzieć o was dosłownie wszystko,gdzie jadasz,srasz,ładujesz oraz trzymasz zestaw na weekend.Po prostu nic tylko się cieszyć :lol:

Stoisz sobie spokojnie w korku a tu nagle BAG podjeżdża i o panie 'nevesu/martin' 24 dni temu było delikatne przegięcie.Stoisz Pan w korku więc zapraszamy za 3km na parking,mandacik wypiszemy i jedziesz dalej :shock:
Jeżeli ty myślisz, że dzisiaj nie jesteś inwigilowany to przykro mi, ale jesteś w błędzie. Wszystkie czytniki krajów w tirach (plus bramownice z kamerami), smartfony, kamery, na bieżąco każdy sprawdza kiedy się po dupie drapiesz i to bez chipa. Te gps-y w tacho nic nie zmienią dla tych, którzy robią swoje i nie kombinują.

A z tymi przegięciami będzie jak dzisiaj, nabrali w spedycji Bułgarów, wpadamy rano na pociąg w Anglii i stoi kretyn cały słupkami obstawiony i nas też na bok oczywiście :D Pytam się żartobliwe czy zasnął i usłyszałem pomiędzy słowami, że vosa znalazła problem. Auto oczywiście patentogenne co nasi nowi koledzy chętnie wykorzystują. Więc wyjmą tych, którzy mogą mieć co za uszami, a za przegięcia typu 4:40 czy 15:03 machną ręką i nawet nie spojrzą.


Post Wysłano: 17 lip 2018, 20:41
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Pytanie dla osób z Wielkopolski. Z Rawicza na Gostyń, i Kórnik tą DW434 idzie jako przejechać czy jakieś atrakcje?

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 17 lip 2018, 20:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Bez problemu

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 17 lip 2018, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Tyle co przez Gostyń miastem, a tak to odcięcie.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 17 lip 2018, 21:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

U nas gonitwy nie ma a za czasów jak jeszcze premii nie było to praktycznie 90zł, nie schodziło bo jakby to powiedzieć bo ją lubię za...... Widocznie też nie mam dla kogo żyć. :D I zawsze praktycznie wyjeżdżam czas so końca, bo źle się czuję jak po 8h jazdy muszę stanąć. I na tyle czasu jazdy po Niemczech praktycznie większego przegięcie jak 15 min jazdy nie miałem. No Ale trzeba wiedzieć że ciężarówka można stać nie tylko przy autostradzie. Apropos 4:30 to mi najwięcej udało się 397km na 4:27 wraz z zjechaniem z bany i zaparkowaniem. I puenta mojej wypowiedzi jest taka że dzisiaj leciałem prawilnie środkiem 90zł na 60, a tu niemieckie truck spottery stały :lol:

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 17 lip 2018, 21:18

Mam zacząć opowiadać jak się jeździ na busach czy sobie odpuścić? :)


Post Wysłano: 17 lip 2018, 21:24
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Podziękował koleżki.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 17 lip 2018, 21:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
I puenta mojej wypowiedzi jest taka że dzisiaj leciałem prawilnie środkiem 90zł na 60, a tu niemieckie truck spottery stały
To na jakim płocie szukać foty twojego Kamaza :mrgreen:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 17 lip 2018, 21:28
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3570
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

To wszystko zależy od człowieka....
Jeden po 3.30 idzie spać. ..Drugi idzie na Maxa...


Co do zwiedzania to po dolnym Śląsku jest serio kupa zwiedzania. .. często z młodą robimy sobie wycieczki samochodowe, jedna dwie atrakcje i reszta to jazda... po prostu jazda... Jak będzie chcieli to zdradzę parę fajnych ścieżek...
Spokojnie cały dzień taka zabawa zajmuje :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 17 lip 2018, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
To na jakim płocie szukać foty twojego Kamaza :mrgreen:
Czekaj, czekaj bo to są takie ekskluzywne truck spottery, oni nie wrzucają nigdzie zdjęć, tylko za "drobną" opłatą dostarczają listem Ci do domu. :lol:

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 17 lip 2018, 22:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Swego czasu na Posterunku Policji Autostradowej przy Garbsenie wisiało zdjęcie jakiegoś LLUlka także ten...

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 17 lip 2018, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Cytuj:
Kierowca robi to co mu da spedycja do roboty, a spedytor z czasem wie na co którego kierowcę stać i na kogo jest pewien, a na takich co mają jakąś powtarzalność w tym co robią (o czym świadczyć może to czy potrafią wyjechać te 2x4:30, ale jak potrzeba to staną wcześniej, żeby ruszyć w nocy i przejechać ogniem newralgiczne miejsca) pewien jest, to ułoży robotę na tydzień w przód i jeden z drugim ma spokój. No a parkingowi filozofowie i nygusy dostają robotę gdzie dłużej ładuje jak jedzie, czy inne tego typu gdzie nie będzie przeszkadzać ich nieporadność.
Może to dlatego ostatnio wracam do kraju nocami, bo spedytorzy tak mi robotę układają, że wszystko na styk.
Wcześniej czas wyjechany na 89.50, tym razem 2h zapasu zostało, ale gdybym sobie 10h jazdy dziennej nie zostawił na zjazd, to by lipa wyszła.


Post Wysłano: 17 lip 2018, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

No to pod Erfurtem można za jakiś czas szukać TOSa. Btw jakiś inny cel mają te ograniczenia do 60 oprócz wsparcia dla budżetu na rzecz muzułmańskich lekarzy/inżynierów? Trzy pasy, pas awaryjny, ruch znikomy, teren już w miarę płaski, żadnych robót.

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 17 lip 2018, 23:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

@Mihu zdecydowałeś się w końcu na jakiś wideorejestrator?
Oglądałem filmiki z polecaną kamerą przez diesa i twosteps, ale trochę mam wątpliwości co do nagrań po zmroku, na których de facto też bardzo mi zależy. Wrzucający filmiki tłumaczą się, że YT dużo zżera i jakość realna do tego co jest na YT robi sporą różnice. Będzie duża różnica tak jak oni to piszą czy po prostu kamerka w nocy nie wyrabia?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2259 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12257 2258 2259 2260 22613471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: